این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مشاهده ابلاغیه با کد ملی در سامانه ثنا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مشاهده ابلاغیه با کد ملی در سامانه ثنا را از این سایت دریافت کنید.

  مشاهده ابلاغیه الکترونیکی جدید

  در این مقاله سامانه ها نحوه دریافت و مشاهده ابلاغیه الکترونیکی جدید با کدملی، با رمز شخصی، بدون رمز شخصی و مشاهده ابلاغیه الکترونیک با موبایل ارائه شده است.

  مشاهده ابلاغیه الکترونیکی

  برای مشاوره مشاهده ابلاغیه الکترونیکی

  برای مشاوره مشاهده ابلاغیه الکترونیکی

  برای ورود مستقیم به سامانه مشاهده ابلاغیه الکترونیکی کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه مشاهده ابلاغیه الکترونیکی به نشانی my.adliran.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  مشاهده ابلاغیه با کد ملی

  مشاهده ابلاغیه الکترونیکی بدون رمز شخصی

  مشاهده ابلاغیه با موبایل با کد ملی

  مشاهده ابلاغیه با رمز شخصی

  سوالات متداول

  با راه اندازی سامانه ابلاغیه الکترونیکی از طرق قوه قضاییه دیگر فرایند ارسال ابلاغ کاغذی حذف شده است و ابلاغیه های افراد از طریق این سایت به طرفین پرونده ارسال می شود. طرفین پرونده نیز می توانند با ورود به سامانه ابلاغیه الکترونیک اقدام به رویت و دریافت ابلاغیه هایی که برای آن ها صادر شده است کنند.

  معمولا بعد از ارسال ابلاغیه برای افراد، به تلفن همراه آن ها پیامکی ارسال می شود و آن ها از ارسال ابلاغیه الکترونیکی جدید مطلع می کند. در صورتیکه اشخاص حقیقی و حقوقی فرایند ثبت نام و احراز هویت در سامانه ثنا را انجام داده باشند، امکان مشاهده ابلاغیه الکترونیکی از طریق کدملی، با رمز شخصی، بدون رمز شخصی و با موبایل برای آن ها فراهم است. در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص دریافت و مشاهده ابلاغیه الکترونیکی ارائه شده است.

  مشاهده ابلاغیه با کد ملی

  یکی از راه های رایج جهت مشاهده ابلاغیه الکترونیکی جدید، مشاهده ابلاغیه الکترونیک با کد ملی می باشد . یعنی بعد از دریافت پیامک مبنی بر دریافت ابلاغیه جدید، افراد می توانند وارد سامانه ابلاغ الکترونیک شده و با وارد کردن کدملی خود ابلاغیه جدید که برای آنها صادر شده است را دریافت و رویت کنند.

  البته امکان مشاهده ابلاغیه جدید با کدملی در صورتی امکان پذیر است که متقاضیان ابتدا فرایند ثبت نام و احراز هویت خود را در سامانه ثنا تکمیل کرده باشند. پس در صورتی که فرایند ثبت نام اولیه خود را طی کرده باشید می توانید وارد سامانه ابلاغ الکترونیک شده و اقدام به مشاهده ابلاغیه الکترونیکی با کد ملی و رمز شخصی کنید. در ادامه راهنمای مشاهده ابلاغیه جدید با کد ملی ارائه شده است.

  مشاهده ابلاغیه با کد ملی

  ابتدا وارد سامانه ابلاغیه الکترونیک شوید و برای مشاهده ابلاغیه جدید کد ملی و رمز شخصی خود را در کادر مشخص شده وارد نمایید.

  در ادامه یک رمز موقت به تلفن همراه شما ارسال می شود که باید آن را در کادر مربوطه وارد کرده و وارد پورتال خود برای مشاهده ابلاغیه الکترونیکی شوید.

  با راه اندازی سامانه درگاه ملی قوه قضاییه، دیگر بسیاری از خدمات و امور قضایی در بستر اینترنت و غیر حضوری انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری مردم به دادگستری ها و دادگاه ها نمی باشد.

  بیشتر بخوانید : درگاه ملی قوه قضاییه

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  مشاهده ابلاغیه الکترونیکی بدون رمز شخصی

  همان طور که گفته شد با راه اندازی سامانه ابلاغ و حذف ابلاغیه های کاغذی، افراد می توانند اقدام به مشاهده و دریافت ابلاغیه الکترونیکی با کدملی و رمز شخص کنند. و بدون وارد کردن یکی از آن ها امکان رویت ابلاغیه وجود ندارد. اما متاسفانه خیلی افراد رمز شخصی خود را فراموش و یا گم کرده اند و به دنبال راهی جهت مشاهده ابلاغیه الکترونیکی بدون رمز شخصی هستند.

  اما آیا امکان مشاهده ابلاغیه الکترونیکی بدون رمز شخصی وجود دارد ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که رمز شخص یکی از اطلاعات ضروری برای مشاهده ابلاغیه می باشد و در صورتی که آن را گم و یا فراموش کرده اید می توانید با کلیک بر روی گزینه " رمز عبور خود را فراموش کرده ام " آن را بازیابی کنید.

  مشاهده ابلاغیه الکترونیکی بدون رمز شخصی

  ابتدا وارد سامانه ابلاغیه الکترونیک شوید و بر روی گزینه " رمز عبور خود را فراموش کرده ام " کلیک کنید.

  در ادامه ابتدا اطلاعات خواسته شده از قبیل شماره ملی، تاریخ تولد، سریال شناسنامه، شماره همراه را وارد کرده و سپس برروی گزینه آبی رنگ " ارسال کد فعال سازی " کلیک کنید. در ادامه یک کد به شماره تلفن همراه شما ارسال می شود که باید برای دریافت رمز شخص باید آن را در قسمت مربوطه وارد نمایید.

  پس همان طور که گفته شد امکان مشاهده ابلاغیه الکترونیکی بدون رمز شخصی وجود ندارد ولی می توان به راحتی رمز شخص را بازیابی کرد.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  مشاهده ابلاغیه با کد ملی و رمز شخصی

  مشاهده ابلاغیه با کد ملی و رمز شخصی ثنا adliran ir و نحوه رویت ابلاغیه و ورود به سامانه ثنا با رمز موقت و کد ملی , مشاهده ابلاغیه جدید ثنا.

  مشاهده ابلاغیه با کد ملی و رمز شخصی adliran ir

  آخرین بروزرسانی: 6 تیر 1401

  انتشار: 7 خرداد 1401

  دریافت و مشاهده ابلاغیه با کد ملی از سامانه ثنا برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی امکانپذیر است. دریافت ابلاغیه با کد ملی جزو رایج‌ترین درخواست‌های افراد است. به طور معمول، پس از صدور ابلاغیه الکترونیکی برای افراد، پیامک مبتنی بر برای افراد صادر می‌شود. به همین ترتیب، آن‌ها می‌توانند از صدور و دریافت ابلاغیه جدید مطلع شوند. در صورتی که شما فرآیند ثبت نام و احراز هویت ثنا را در سایت ابلاغ انجام داده باشید، ورود به سامانه ثنا با رمز موقت برای شما میسر است. اگر می‌خواهید جزئیات دقیق مشاهده ابلاغیه دادگاه با کد ملی و رمز شخصی فرد حقیقی را بدانید، همراه ما باشید.برای ورود به سامانه ثنا به سایت سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی (eblagh.adliran.ir) مراجعه کنید:

  سایت eblagh.adliran.ir

  نحوه مشاهده ابلاغیه با کد ملی و رمز شخصی

  در یک نگاه، می‌توانیم فرآیند مشاهدە ابلاغیه با کد کلی و رمز شخصی را در بخش زیر بیان کنیم:

  پس از دریافت پیامک مبتنی بر دریافت ابلاغیه جدید در سامانه ثنا می‌توانید وارد سامانه ابلاغیه الکترونیک شوید، کد ملی و رمز شخصی را وارد کنید تا بتوانید به مشاهده ابلاغیه جدید بپردازید.

  جهت مشاهده ابلاغیه با کد ملی بایستی دو مرحله را انجام دهید. مرحله اول ثبت نام در سامانه ثنا و مرحله دوم مشاهده ابلاغیه با کد ملی و یا رمز شخصی است. با طی کردن فرآیند کامل ثبت نام در ثنا می‌توانید ابلاغیه قضایی را با کد ملی ببینید. در ادامه جزئیات کامل هر مرحله از مشاهدە ابلاغیه توضیح داده خواهد شد.

  مرحله 1: ثبت نام در ثنا (حضوری یا غیر حضوری)

  نخستین مرحله برای رویت ابلاغیه در سامانه ثنا با کد ملی، ثبت نام در سامانه ثنا است. شما می‌توانید از یکی از دو روش حضوری و غیر حضوری برای ثبت نام در سایت ثنا استفاده کنید.

  ثبت نام غیر حضوری

  در ثبت نام آنلاین می‌بایست به سایت https://sana.adliran.ir/ مراجعه کنید. ابتدا، ثبت نام و سپس، مراحل احراز هویت خودتان را به صورت الکترونیک انجام بدهید.

  بیشتر بخوانید: احراز هویت ثنا و ثبت نام ثنا با گوشی

  ثبت نام حضوری

  قبل از ثبت نام حضوری و عضویت در ثنا باید دفاتر خدمات الکترونیک قضایی سطح شهر را بشناسید. چون ثبت نام حضوری در ثنا را نمی‌توانید به تنهایی انجام بدهید و نیاز به استفاده از خدمات دفاتر قضایی دارید. (بعد از ثبت و تکمیل مشخصات شما در این دفاتر، باید مراحل احراز هویت را به پایان برسانید. اگر احراز هویت شما تایید شد، رمز شخصی ثنا به شماره موبایلی که دارید، پیامک می‌شود.)

  جهت ثبت نام در مراکز استان ها به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و در سایر شهرستان ها به دادگستری مربوطه مراجعه نمایید.

  نگاه کلی به مراحل ثبت نام در سامانه ابلاغ

  ثبت نام آنلاین در سایت اصلی سامانه ابلاغ و یا ثبت نام در یکی از دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی سطح شهر

  تکمیل مشخصات فردی

  پرداخت هزینه‌های ثبت نام در ثنا

  تکمیل مراحل احراز هویت ثنا (فرآیند احراز هویت ثنا را می‌توانید آنلاین یا حضوری انجام بدهید.)

  دریافت نتیجه “تایید” احراز هویت و ثبت نام

  دریافت رمز عبور شخصی (کد ثنا) با پیامک قوه قضاییه

  ورود به سایت ابلاغ یا دانلود برنامه ورود به سامانه ثنا

  مرحله 2: مشاهده ابلاغیه با کد ملی در ثنا برای شخص حقیقی

  برای دیدن ابلاغیه با کد ملی شخص حقیقی به چه اطلاعاتی نیاز است؟ کد ملی، رمز عبور دریافت شده (کد ثنا)، شماره موبایل و رمز دوم یکبار مصرف جهت دریافت ابلاغیه با شماره ملی لازم و ضروری هستند. راهنمای مراحل مشاهدە ابلاغیه به شرح زیر است:

  گام 1: پس از ثبت نام در سامانه مشاهده ابلاغیه با کد ملی می‌توانید به آدرس اینترنتی عدل ایران eblagh.adliran.ir مراجعه کنید. شماره ملی، کد ثنا و شماره موبایل را درج کنید.

  گام 2: بعد از دریافت رمز یکبار مصرف، پیغامی همانند بخش زیر نمایش داده می‌شود. دقت داشته باشید که مشاهده ابلاغیه الکترونیکی بدون رمز شخصی برای شما میسر نیست. به همین دلیل، باید رمز شخصی و کد ملی خود را برای رویت ابلاغیه در سامانه ثنا وارد کنید.

  گزینه “متوجه شدم” را انتخاب کنید تا به صفحه زیر هدایت شوید. (سعی کنید بلافاصله پس از دریافت رمز موقت در ثنا، آن را در کادر 1 بنویسید و بر روی دکمه شماره 2 کلیک کنید. در غیر اینصورت، دکمه شماره 3 را انتخاب کنید که رمز موقت جدید دیگری برای موبایل شما ارسال شود.)

  گام 3: اگر اطلاعات شما صحت داشته باشند، وارد حساب کاربری خود در سامانه ثنا می‌شوید. نخستین صفحه‌ای که در حساب کاربری خود مشاهده می‌کنید، همانند تصویر صفحه زیر است:

  کافی است تا بر روی دکمه “مشاهده ابلاغیه” کلیک کنید. در نهایت، با انتخاب گزینه دریافت و چاپ می‌توانید ابلاغیه را بگیرید.

  نگاه کلی به مراحل گرفتن و دیدن ابلاغیه قضایی با کد ملی

  مراجعه به آدرس اینترنتی eblagh.adliran.ir یا اپلیکیشن عدالت همراه

  درج شماره ملی، رمز شخصی ثنا و شماره موبایل

  منبع مطلب : farashenasa.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سوسن حسنی 6 روز قبل
  0

  مشاهده ابلاغیه الکترونیکی

  مهدی 8 ماه قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید