این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  معلم نمونه سایت

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  معلم نمونه سایت را از این سایت دریافت کنید.

  ورود به سامانه ثبت نام معلم نمونه

  ورود به سامانه ثبت نام معلم نمونه، مدارک و شرایط انتخاب معلم نمونه... زمان ثبت نام معلمان نمونه در سراسر كشور آغاز شد، نام کاربری و رمز عبور

  کد خبر : 55025 اشتراک 0 نظر مدارس - بازدید

  ورود به سامانه ثبت نام معلم نمونه | HTD.MEDU.IR

  جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در سامانه ثبت نام معلم نمونه

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

  در این مقاله لینک ورود به سامانه ثبت نام معلم نمونه را در اختیار فرهنگیان قرار داده ایم، همچنین از مستندات، مدارک و شرایط انتخاب معلم نمونه در سراسر کشور مطلع می شوید. رمز عبور و نام کاربری سایت ثبت نام معلم نمونه همان نام کاربری در سایت LTMS است.

   ثبت نام معلمان نمونه در سراسر كشور آغاز شد. 

  سرتیتر ها

  ورود به سامانه ثبت نام معلم نمونه

  مستندات و مدارک لازم برای ثبت نام معلم نمونه

  ورود به سامانه ثبت نام معلم نمونه

  می توانید برای ورود به سامانه ثبت نام معلم نمونه، روی لینک زیر کلیک نمایید:

  ورود به این سامانهنام کاربری و رمز عبور سامانه ثبت نام معلم نمونه

  معلمان گرامی توجه داشته باشند که نام کاربری و رمز عبور سامانه ثبت نام معلم نمونه، همان نام كاربری و گذرواژه سامانه LTMS است. بنابراین وارد سامانه بزرگداشت مقام معلم (HTD.MEDU.IR) و یا همان (LTMS ) شوند و نمون برگ ارزیابی خود را تكمیل و مستندات لازم را بصورت PDF  و ویدئو در قالب  لوح فشرده، به مدیر مدرسه تحویل دهند.

  مستندات و مدارک لازم برای ثبت نام معلم نمونه

  معلمانی که مستندات و مدارک لازم برای ثبت نام معلم نمونه را دارند، واجد شرایط ثبت نام معلم نمونه هستند.

  مستندات مورد نیاز برای تحویل به مدیر مدرسه عبارتند از:

  مولفه های طراحی آموزشی –طرح درس مكتوب( حداكثر سه نمونه) و آموزش و مربی گری: ویدئوی تدریس (حداكثر10دقیقه)

  مولفه توانمندسازی: ابلاغ مدرسی، گواهی حضور در همایش ها و جشنواره ها  و شركت در دوره های ارتقاء علمی و… در رشته و موضوع تدریس خود).تاكید می گردد كه مستندات خارج از تاریخ یاد شده یا غیرمرتبط با رشته و موضوع تدریس معلم، قابل قبول نخواهد بود.

  مولفه تكالیف و فعالیت ها: سه نمونه از تكالیف خواسته شده از دانش آموزان در فعالیت های مختلف

  مولفه ارزشیابی: سه نمونه از ارزشیابی های طراحی شده

  مولفه فعالیت های علمی و پژوهشی: فایل یا تصویر  اقدام پژوهی، درس پژوهی، روایت پژوهی، تالیف و ترجمه كتاب های آموزشی و تربیتی و… در بازه زمانی مورد نظر

  حیطه  ابتكار و خلاقیت: فایل یا تصویر ایده ها، پیشنهادات، محتوای آموزشی، ابزار و تجیهزات آموزشی و…با تایید مسئول مافوق (یك تا سه نمونه )

  حیطه فداكاری و ایثار: مستند یا مستنداتی از فعالیت های خارج از وظیفه و خودجوش معلم در سال گذشته تاكنون كه برای پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی دانش آموزان خود با عشق، ایثار و خلاقیت انجام داده و یا میدهد.

  ضمنا خاطرنشان می گردد با توجه به مولفه های تعریف شده، در صورتی كه مستنداتی دیگری نیز وجود دارد ارائه نمایند.

  مطالب مرتبط:سامانه بزرگداشت مقام معلم

  راهنمای تلفنی برای ورود به سامانه ثبت نام معلم نمونه

  فرهنگیان عزیز در سراسر کشور می توانند برای رفع هرگونه سوال و ابهام در زمینه ورود به سامانه ثبت نام معلم نمونه، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. علاوه براین، کارشناسان این سامانه، مراحل ثبت نام در سایت معلم نمونه را برای متقاضیان انجام می دهند.

  بیشتر بدانیدمعرفی خدمات مای مدیو مدارس

  به اشتراک بگذارید…

  منابع : فرهنگیان

  جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در سامانه ثبت نام معلم نمونه

  مطالب مشابه

  امتحانات نهایی خرداد پایه دهم و یازدهم 1402

  تعیین سطح در سایت مای مدیو

  وقفه تحصیلی در مای مدیو – my.medu.ir

  ysc.sru.ac.ir | سامانه اعلام نتایج المپیادهای علمی

  مشاهده کارنامه رتبه بندی فرهنگیان و معلمان 1401-1402

  برچسب ها :اخبار فرهنگیان

  منبع مطلب : www.khabarino.com

  نحوه انتخاب معلم نمونه و ملاک و دلایل انتخاب معلم نمونه شهرستانی و کشوری

  در این مقاله در رابطه با نحوه انتخاب معلم نمونه و ملاک و دلایل انتخاب معلم نمونه، جایزه معلم نمونه شهرستانی و کشوری و .... توضیحاتی ارائه می شود.پیشنهاد ویژه سایت تدریس خصوصی ایران مدرس: تعریف و مفهوم تدریس از دیدگاههای...

  نحوه انتخاب معلم نمونه و ملاک و دلایل انتخاب معلم نمونه شهرستانی و کشوری

  در این مقاله در رابطه با نحوه انتخاب معلم نمونه و ملاک و دلایل انتخاب معلم نمونه، جایزه معلم نمونه شهرستانی و کشوری و .... توضیحاتی ارائه می شود.

  پیشنهاد ویژه سایت تدریس خصوصی ایران مدرس: تعریف و مفهوم تدریس از دیدگاههای مختلف و روش های نوین و جدید تدریس

  شیوه نامه انتخاب معلم نمونه ممکن است هر سال تغییر کند و در سایت آموزش و پرورش به آدرس www.medu.ir اطلاع رسانی می گردد. از جمله معیارها و ملاک های انتخاب معلم نمونه شهرستانی و کشوری می توان به سوابق کاری، صلاحیت های علمی و حرفه ای، اخلاقی و اعتقادی، مدرک تحصیلی، تالیف و ترجمه، تسلط به زبان های خارجی و .... اشاره کرد. سهمیه معرفی معلم های منتخب برای مدارس به نسبت تعداد مدرسین مشغول به کار متفاوت است. به عنوان مثال مدارسی که 5 تا 20 نفر معلم دارند می توانند 1 نفر را معرفی نمایند و مدارسی که 21 تا 36 نفر معلم دارند می توانند 2 نفر را معرفی کنند. برای مدارس با 37 تا 52 نفر معلم و 53 نفر معلم به بالا هم به ترتیب 3 و 4 نفر معلم منتخب معرفی خواهند شد. در ادامه توضیحاتی در این زمینه ارائه می شود (مطالعه کنید: 7 ویژگی معلم نمونه). روند معرفی معلم های منتخب برای انتخاب معلم نمونه به صورت زیر است:

  1- مدیران محترم بخشنامه را به رویت همه کارکنان اداری و آموزشی مدرسه برسانند.2- کارگروه تخصصی بزرگداشت مقام معلم درسطح مدرسه با ترکیب اعضای شورای مدرسه و با مسئولیت مدیر واحد آموزشی تشکیل و بر اساس شاخصهای مندرج در فرم «الف» نسبت به انتخاب و معرفی معلمان نمونه آموزشگاه اقدام نماید. {مدیران محترم برای اعضای شورای مدرسه، ابلاغ عضویت در کار گروه بزرگداشت مقام معلم صادر نمایند}.3- شورای مدرسه براساس فرم «الف » معلمان واجد شرایط برای انتخاب را شناسایی و مدارک و مستندات را از آنان درخواست و در مدرسه نگهداری نماید.مطالعه کنید: چگونه تدریس آنلاین کنیم و نحوه کسب درآمد بالا از تدریس مجازی4- شورای مدرسه پس از بررسی دقیق مدارک و مستندات دریافت شده از همکاران شناسایی شده، فرم الف را برای معلمانی که بیشترین امتیاز را در زمینه شاخصها ی فرم کسب می نمایند تکمیل و اصل فرم / فرمهای تکمیل شده را پس ازامضای صورتجلسه توسط اعضای شورا براساس جدول سهمیه به ستاد بزرگداشت مقام معلم ناحیه تحویل نماید. یادآوری: شورای مدرسه در شناسایی، انتخاب و معرفی معلمان، علاوه بر لحاظ نمودن سوابق کاری، صلاحیت های علمی و حرفه ای، اخلاقی و اعتقادی، به جلوه های ویژه معلمی ییشتر توجه نماید تا زمینه انتخاب مطلوب فراهم گردد.5- فرمهای ارسالی بعد از مهلت تعیین شده، مازاد برسهمیه، عدم امضای صورتجلسه توسط اعضای شورا و ناقص توسط ستاد ناحیه بررسی نشده و به مدرسه عودت داده می شود و مسئولیت پاسخگویی به اعتراض همکاران ذینفع در زمینه تضییع حق آنان با مدیر محترم مدرسه خواهد بود.6- ملاک تکمیل فرم برای کارکنان و تعیین آمار پرسنل هر آموزشگاه، مکان ارزشیابی پرسنل می باشد.7- انتخاب معلمان مدارس کمتر از 5 نفرارزشیابی شونده با مدیر مجتمع و در مدارس فاقد مجتمع یا ستاد بزرگداشت مقام معلم ناحیه می باشد.حتما بخوانید: بهترین معلم های ایران و معلم های معروف ایران8- انتخاب معلمان نمونه دردوسطح منطقه ای و استانی خواهد بود، لذا شورا ی مدرسه توجه نماید ازانتخاب مجدد معلمانی که در4 سال گذشته به عنوان نمونه انتخاب گردیده اند در همان سطح خودداری و زمینه را برای انتخاب همکاران دیگر فراهم نماید.

  در کارگزین خبر ذکر شده است که برای انتخاب معلم نمونه 99-1400 حداقل سقف امتیاز مورد نظر جهت شرکت در فرآیند 455 امتیاز می باشد. لذا چنانچه امتیاز متقاضی به حد نصاب نرسید (امتیاز کمتر از 455 می باشد) نیازی به تکمیل نمودن فرم الکترونیکی و ارائه مدارک نبوده و همکار متقاضی را فقط به عنوان معلم شاخص آموزشگاه طی یک نامه اداری به دبیرخانه ستاد نکوداشت مقام معلم معرفی نمایند. همانطور که گفته شد شیوه نامه و دستورالعمل انتخاب معلم نمونه در سال های 401 و 402 و سال های بعد از آن می تواند متفاوت باشد و بهتر است سایت آموزش و پرورش را در این زمینه مشاهده نمائید. واضح است که معیارهایی مانند سابقه کاری معلم، رضایت دانش آموزان، معیارهای اخلاقی و ... همواره موثر است.

  کلیک کنید: مشاهده لیست کامل معلم های خصوصی در ایران مدرس

  در انتخاب معلم نمونه مواردی مانند زیر هم معمولا ذکر می شود که ممکن است سال به سال تغییر کند:

  - معلمان نمونه ی سال‌های قبل برای شرکت در برنامه باید همانند سایر معلمان، مرحله آموزشگاهی را طی کرده و مانند سایر افراد متقاضی در برنامه شرکت نمایند. این افراد در مرحله تکمیل امتیازها برای شرکت در مرحله ی بالاتر می‌توانند از کلیه مدارک خود استفاده نمایند. اما شرکت در مراحل همسطح و پایین تر از نمونه قبلی، کلیه مدارک و سوابق خدمت در زمان کسب عنوان نمونه به بعد مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

  - معلمانی که در سال‌های گذشته به عنوان معلم نمونه انتخاب شدند تا سه سال مجاز به شرکت در همان سطح و سطح پایین تر نمی‌باشند (البته این عدد 3 سال ممکن است کم یا زیاد شود).

  پیشنهاد می شود مقاله بهترین و موثرترین راهکارها و روش های تدریس موفق، خلاق و جذاب را هم بخوانید.برخی از ملاک ها، معیارها و دلایل انتخاب معلم نمونه در ادامه ارائه شده است:

  1 - ايثارگري

  2 - آخرين مدرك تحصيلي ديپلم ( 12 ) ، فوق ‌ديپلم ( 14 ) ، ليسانس ( 16 ) ، فوق‌ليسانس (18 ) ، دكتري (20)

  3 - سابقه خدمت و ارزشيابي: مجموع امتياز مازاد  بر 90 در مرحله اول فرم ارزشيابي سالانه در سه سال اخير ، حداكثر 30 امتياز

  4 -  تأليف و ترجمه

  5 -  اختراع و اكتشاف 20 امتياز به ازاي هر مورد اختراع با ارائه گواهي از سازمان ثبت اختراعات پنج امتياز – حداكثر 20 امتياز

  منبع مطلب : teaching.iranmodares.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید