این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  منیب انصاری

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  منیب انصاری را از این سایت دریافت کنید.

  موسسه بیان هدایت نور

  مُنیب (Monib)

  سامانه‌ایست برخط (VOD) که به عرضه کلیه محصولات صوتی، تصویری و نوشتاری مفسر فرزانه دکتر محمدعلی انصاری اختصاص دارد. VOD سامانه‌ای ‌است چند رسانه‌ای که به کاربر امکان می‌دهد به آسان‌ترین شیوه به بانک اطلاعاتی جامعی دسترسی پیدا کرده و با انواع ابزارها (تلفن همراه، تبلت و رایانه‌های خانگی) از محتوای مورد نظر خود استفاده کند. در سامانه منیب، محتوای ارائه شده مشتمل بر مجموعه‌ای از گفتارها و نوشتارهای دکتر محمد‌علی انصاری است که بیش از سی سال از عمرخویش را صرف تفسیر کلام وحی و آموزه‌های اهل بیت پیامبر کرده است.کاربر منیب با پیوستن به این سامانه عضو خانواده‌ای قرآنی خواهد شد که همت همگی آنان بر تدبر در معارف وحیانی قرار گرفته است.منیب بستری است برای استفاده بهینه از فضای مجازی و تبدیل آن به فرصتی گران‌سنگ در رشد شخصی و ارتقای معنوی و حرکت به سوی هدایت.

  دریافت اپلیکیشین

  اندروید iOS وب سایت

  تلفن پشتیبانی:09155233121

  منیب امکان استفاده از تمامی جلسات را به دو صورت صوتی و تصویری به وجود آورده است

  در منیب امکان ذخیره سازی فایل‌های صوتی و تصویری به کاربر داده می شود که در زمان‌های عدم دسترسی به اینترنت امکان استفاده از فایل‌های ذخیره شده وجود دارد.

  سامانه منیب امکان مشاهده موضوعات تفصیلی هر جلسه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین در بخش جستجو موضوعی امکان جستار در بیش از سی هزار موضوع بر کلیه محتوای سامانه وجود دارد.

  کتاب‌های سامانه(EPUB)

  بخش کتاب‌های سامانه منیب، اقدام به عرضه نسخه الکترونیک تمامی آثار مکتوب انتشارات بیان هدایت نور (نشر اختصاصی آثاردکتر محمد علی انصاری) نموده است. هم‌چنین در این سامانه همه کتاب‌های جدید هم‌زمان با نسخه چاپی به صورت الکترونیکی عرضه خواهد شد.

  پخش زنده سامانه

  در پخش زنده سامانه منیب تمامی جلسات سالانه دکتر محمدعلی انصاری با دو فرمت صوتی و تصویری طبق برنامه اعلامی عرضه می‌شود.

  در بخش نکته‌ها و حکمت‌های سامانه منیب تمامی کلیپ‌های تولید شده از سخنرانی‌های دکتر محمدعلی انصاری در سال‌های اخیر ‌(بیش از هزار عنوان) با امکانات ذیل عرضه می شود: - امکان جستجو موضوعی در عناوین کلیپ‌ها - امکان ذخیره‌سازی - امکان اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی - امکان افزودن به موارد مورد علاقه هم‌چنین به جهت سهولت در جستجو، تمامی کلیپ‌ها تگ‌گذاری شده است.

  توضیحات تکمیلی درباره سامانه منیب

  جستجو در موضوعات

  در این بخش امکان جستجو بر روی بیش از سی هزار موضوع از محتوای سامانه در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

  ذخیره کتاب‌ها

  در این بخش کتاب‌های خریداری شده توسط کاربر برای استفاده در زمان‌های عدم دسترسی به اینترنت (آفلاین) موجود است.

  دانلودها

  فهرست مجموعه فایل‌های صوتی یا تصویری ذخیره شده کاربران جهت سهولت دسترسی در این بخش نگهداری می‌شود.

  مورد علاقه‌ها

  مجموعه موارد انتخاب شده مورد علاقه کاربران در این قسمت ذخیره شده است.

  www.monibapp.com

  منبع مطلب : hedayatnoor.com

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ز 3 روز قبل
  0

  نرم افزار میخوام

  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید