این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1402

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1402 را از این سایت دریافت کنید.

  زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲

  زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ طبق اطلاعیه سازمان سنجش در تاریخ ... داوطلبان شرایط و مدارک لازم شرکت در کنکور دکتری 1402 ...

  ثبت نام آزمون دکتریدکتری

  زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲

  دانتل ارسال ایمیل

  0 خواندن این مطلب 3 دقیقه زمان میبرد

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  شماره تماس :91005066-021

  دانتل بهترین پاسخ برای مشکلات تحصیلی شما ...

  برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

  آخرین اخبار تحصیلی

  زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ طبق اطلاعیه سازمان سنجش از ۲۲ تا ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۱ می باشد. داوطلبان در این بازه زمانی با مراجعه به سایت سنجش می توانند نام نویسی خود را انجام دهند. سازمان سنجش آموزش کشور مسئول برگزاری بسیاری از آزمون‌های ورودی دانشگاه ها از جمله آزمون دوره دکترا تخصصی می‌باشد. بسیاری از داوطلبان، علاقه مند به تحصیل در مقطع دکتری تخصصی هستند که برای این امر بایستی در زمان‌های مقرر و تعیین شده، از طریق سایت سنجش نسبت به نام نویسی آزمون دکتری اقدام کنند. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون زمان ثبت نام آزمون دکتری 1402 می‌پردازیم.

  ثبت‌نام آزمون دکتري ۱۴۰۲ آغاز شد. داوطلبان برای ثبت نام می توانند به سایت سنجش مراجعه نمایند. پیشنهاد می کنیم پیش از نام نویسی مقاله زیر را مطالعه نمایید.

  بخوانید: راهنما ثبت نام دکتری

  زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲

  داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون دکترا ۱۴۰۲ را دارند بایستی از زمان ثبت نام آزمون دکتری مطلع باشند تا در مهلت نام نویسی آزمون دکتری ، نام نویسی خود را نهایی کنند و جزو جاماندگان از آزمون دکترا 1402 نباشند.

  زمان ثبت‌نام آزمون دکترا از ۲۲ تا ۲۹ آذر ماه ۱۴۰۱ می باشد.

  شرکت در آزمون دکترا 1402 نیازمند داشتن آمادگی کامل می‌باشد، به همین دلیل سازمان سنجش چند ماه پیش از شروع نام نویسی و برگزاری آزمون، تقویم آموزشی برگزاری آزمون دکترا را منتشر می‌کند تا داوطلبان با داشتن یک برنامه ریزی، خود را برای شرکت در این آزمون آماده کنند.

  تمدید زمان ثبت نام آزمون دکتری 1402

  سازمان سنجش بلافاصله پس از اتمام زمان ثبت نام آزمون دکتری 1402 یک بازه زمانی دو تا سه روزه دیگر را به عنوان فرصت مجدد برای جاماندگان از فرآیند نام نویسی و دسته ای از داوطلبان که قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند، اعلام می کند.

  تاکنون اطلاعیه ای پیرامون تمدید مهلت نام نویسی آزمون دکترا 1402 نیز از طریق سایت سازمان سنجش اعلام نشده است، اما همانطور که اشاره کردیم این بازه زمانی بلافاصله پس از اتمام ثبت‌نام و در آذر ماه خواهد بود. به محض اعلام تمدید مهلت نام نویسی، زمان دقیق در این قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  چگونگی نام نویسی در آزمون دکترا ۱۴۰۲

  نام نویسی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می گیرد. متقاضیان در زمان ثبت نام آزمون دکتری 1402 با مراجعه به این سایت و خریداری سربال ثبت‌نام کارت آزمون می توانند نام نویسی خود را انجام دهند. در ادامه مراحل کلی نام نویسی را شرح خواهیم داد.

  ✅مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org

  ✅دانلود دفرتچه راهنما ثبت‌نام و مطالعه کامل آن

  ✅آگاهی از شرایط ثبت‌نام و آماده کردن مدارک لازم نام نویسی

  ✅خریداری کارت ثبت‌نام و دریافت شماره سریال ۱۲ رقمی

  ✅تکمیل فرم ثبت‌نام و بارگزاری مدارک

  ✅ردیافت شماره پرونده 7 رقمی و کد رهیگیری 16 رقمی که به منزله پایان فرآیند نام نویسی می باشد.

  داوطلبان گرامی با کلیک بر روی مقاله زیر می توانید راهنما گام به گام در زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ می توانید مقاله را مطالعه کنید.

  بخوانید: نحوه نام نویسی دکتری

  مشاوره آزمون دکتری ۱۴۰۲

  داوطلبان برای ورود به مقطع دکتری بایستی در آزمونی که توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود، شرکت کنند. تمامی داوطلبان مایل به تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های سراسری و در تمامی دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان و همینطور دانشگاه آزاد، هستند بایستی در همین آزمون شرکت کنند. داوطلبان با پرداخت هزینه نام نویسی می توانند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

  با توجه به اینکه این آزمون، توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود، تمامی اخبار مربوط به آزمون دکترا نیز از طریق این سایت منتشر می‌شود. داوطلبان می توانند برای دریافت تمامی اطلاعیه ها، مدارک لازم و دریافت نتایج می توانند به سایت مجموعه تحصیلی دانتل مراجعه نمایند.

  داوطلبان باید پیش از نام نویسی آزمون دکترا، دفترچه نام نویسی آزمون دکتری نیمه متمرکز ورودی مقطع دکتری را به دقت مطالعه کنند و سپس نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام و ثبت نهایی و دریافت کد رهگیری خود اقدام کنند. .

  چنانچه پیرامون آزمون دکتری سوالی دارید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس حاصل بفرمایید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

  برای دریافت مشاوره در زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

  سوالات متداول

  ثبت‌نام آزمون دکترا از طریق کدام سایت انجام می شود؟

  از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” انجام می شود.

  آیا مهلت نام نویسی کنکور دکتری تمدید می شود؟

  بله، سازمان سنجش پس از اتمام زمان قانونی ثبت نام، یک بازه زمانی چند روزه نیز به عنوان فرصت مجدد ثبت نام در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

  ثبت‌نام دکتری در چه تاریخی می باشد؟

  زمان ثبت نام آزمون دکتری در تاریخ 22 تا 29 آبان ماه 1401 می باشد.

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  شماره تماس :91005066-021

  دانتل بهترین پاسخ برای مشکلات تحصیلی شما ...

  برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

  آخرین اخبار تحصیلی دکتری

  منبع مطلب : duntelco.com

  زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲

  در این مقاله زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ و تاریخ ثبت نام کنکور دکتری 1402 برای داوطلبان ورود به این مقطع توضیح داده شده است.

  زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲

  زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ دانشگاه های سراسری و آزاد از طریق سایت سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان می رسد. تاریخ نام نویسی این آزمون از 22 آبان ماه شروع شده و تا 29 آبان ماه 1401 ادامه دارد. مهلت نام نویسی آزمون دکتری 1402 تا تا پنج شنبه 3 اذرماه تمدید شد.

  برای مشاوره زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری ۱۴۰۲

  برای مشاوره زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری ۱۴۰۲

  سازمان سنجش هر ساله با برگزاری آزمون دکتری از میان علاقه مندان به تحصیل در مقطع دکتری رشته های غیر پزشکی (وزارت علوم) در دانشگاه های سراسری و آزاد دانشجو پذیرش می کند. تمامی مراحل ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ توسط این سازمان و از طریق سایت sanjesh.org انجام می شود.زمان ثبت نام آزمون دکتری 1402 تا پنج شنبه 3 اذرماه 1401 تمدید شد.برای ورود به سایت ثبت نام کلیک کنید.

  اطلاع از زمان دقیق ثبت نام آزمون دکتری 1402 از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که در صورت از دست دادن تاریخ ثبت نام، امکان تکمیل فرم در سایت سنجش میسر نخواهد بود و داوطلب شانس پذیرش خود در آزمون دکتری سال جاری را از دست می دهد. در این مقاله قصد داریم برای آشنایی بیشتر با زمان ثبت نام دکتری، به بررسی تاریخ ثبت نام آزمون دکتری تخصصی 1402 دانشگاه های سراسری و آزاد پرداخته و تاریخ دقیق آن را ارائه دهیم.

  زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲

  تاریخ دقیق ثبت نام دکتری ۱۴۰۲ توسط سازمان سنجش اعلام می شود تا داوطلبان در زمان مقرر بتوانند به دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون دکتری پرداخته و فرم ثبت نام خود را تکمیل نمایند. لازم به ذکر است که زمان ثبت نام دکتری در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت مشترک بوده و تنها با یک بار ثبت نام در سایت سنجش می توان خود را برای پذیرش در هر دو دانشگاه ها آماده کرد.

  زمان ثبت نام آزمون دکتری 1402 از بیست و دوم آبان ماه آغاز می شود و تا بیست و نهم آبان ماه ادامه دارد. داوطلبان از طریق سایت سنجش امکان نام نویسی در این فرآیند را خواهند داشت. داوطلبان آزمون دکتری می توانند با عضویت در کانال تلگرامی و اینستاگرامی دکتری هیوا نیز از زمان دقیق ثبت نام این آزمون مطلع شوند. زمان ثبت نام دکتری 1402 تا پنج شنبه 3 اذرماه 1401 تمدید شد.

  زمان ثبت نام دکتری 1402 تا پنج شنبه 3 اذرماه 1401 تمدید شد.برای ورود به سایت ثبت نام کلیک کنید.

  داوطلبانی که با اطلاع از زمان ثبت نام آزمون دکتری 1402، قصد نام نویسی در این آزمون را دارند می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات ثبت نام دکتری مانند شرایط و نحوه آن آشنا شوند.

  حتما بخوانید: ثبت نام آزمون دکتری 1402

  مشاوره زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲

  داوطلبان می بایست بر اساس منابع و سرفصل دروس امتحانی آزمون دکتری، خود را برای شرکت در رشته امتحانی مورد نظر آماده کرده و با دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 1402 سر جلسه آزمون حضور یابند. توصیه می شود قبل از تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی، داوطلبان دفترچه ثبت نام دکتری ۱۴۰۲ را با دقت مطالعه کنند و با نحوه ثبت نام کنکور دکتری آشنا شوند.

  لازم به ذکر است که مانند سالیان گذشته، همزمان با فرآیند ثبت نام آزمون دکتری و یا تمدید آن، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری وجود دارد. بنابراین اگر داوطلبی در فرم ثبت نامی خود به اشتباه اطلاعاتی را وارد کرده، می بایست در مهلت مشخص به سایت سنجش مراجعه کرده و آن ها را اصلاح نماید.

  همچنین معمولا پس از اتمام تاریخ ثبت نام دکتری، مهلتی مجددی تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری و یا ثبت نام جاماندگان دکتری در اختیار داوطلبان جامانده از ثبت نام قرار می گیرد. از این رو افرادی که موفق به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام در بازه زمانی مقرر شده از سوی سازمان سنجش نشدند، می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

  در ادامه بخوانید: ثبت نام دکتری استاد محور

  کارشناسان سامانه مشاوره هیوا آماده اند تا اطلاعات لازم در خصوص زمان ثبت نام دکتری 1402 را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا راهنمایی نمایند.

  همچنین متقاضیان از طریق عضویت در کانال تلگرامی و یا اینستاگرامی هیوا می توانند آخرین اخبار مرتبط با این حوزه را دریافت نمایند.

  سوالات متداول

  1- ✔️ ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ در چه بازه زمانی صورت می پذیرد ؟

  ✔️ زمان ثبت نام این آزمون در اوایل آذر ماه بوده که در متن مقاله جزئیاتی پیرامون این موضوع را شرح داده ایم.

  2- ✔️ آیا داوطلبانی که در مرحله ثبت نام دکتری شرکت کرده اند، می توانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند؟

  ✔️ بله، سازمان سنجش امکان ویرایش ثبت نام دکتری را در زمان ثبت نام و تمدید این مهلت، در اختیار داوطلبان قرار می دهد که برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام دکتری می توانید به متن مقاله مراجعه نمایید.

  3- ✔️ داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد برای ثبت نام کنکور دکتری باید در چه زمانی اقدام نمایند؟

  ✔️ آزمون دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت یکپارچه برگزار شده و ثبت نام این آزمون در اوایل آذر ماه انجام می شود که در متن مقاله زمان دقیق آن اطلاع رسانی شده است.

  برای مشاوره زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری ۱۴۰۲

  برای مشاوره زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری ۱۴۰۲

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید