این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتایج تکمیل ظرفیت

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتایج تکمیل ظرفیت را از این سایت دریافت کنید.

  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 1401

  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401 انجام شد کلیه داوطلبان محترم می توانند به منظور مشاهده آنلاین نتایج قبولی در مرحله تکمیل ظرفیت آزاد و سراسری از

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 1401 برای تمامی داوطلبان ورودی بهمن ماه دانشگاه آزاد در سایت ایران تحصیل خدمت شما داوطلبان اعلام می گردد.

  تمامی داوطلبان شرکت کننده می توانند جهت مشاهده نتایح تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد به سایت معرفی شده مراجعه و نتایج خود را ملاحظه بفرمایند.

  بعلاوه، در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت سراسری در سال 1401 زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری در سایت ایران تحصیل منتشر می شود و داوطلبان می توانند از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری مطلع شوند.

  اگر به دنبال اطلاع از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور هستید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

  تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  فهرست محتوا [نمایش]

  نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور چگونه است؟

  دوره تکمیل ظرفیت به داوطلبانی اختصاص دارد که بعد از انجام فرآیند انتخاب رشته و انتشار نتایج نتوانسته اند در رشته و دانشگاه مورد علاقه پذیرفته شوند و یا رضایت کافی را از نتیجه قبولی خود ندارند.

  از این جهت فرصت طلایی در اختیار آن ها گذاشته می شود تا دیگر نیازی به شرکت مجدد در آزمون سراسری نداشته باشند.

  اعلام نتایح تکمیل ظرفیت کنکور سراسری برای داوطلبان شرکت در انتخاب رشته به شکل اینترنتی و به وسیله سامانه رسمی سازمان سنجش به عرض کلیه متقاضیان و داوطلبان می رسد لذا جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ، کلیه داوطلبان و متقاضیان عزیز می‌توانند با در دست داشتن مدارک خود، نسبت به دریافت و مشاهده نتیجه اقدام نمایند. متقاضیان گرامی می‌توانند با استفاده از سامانه سنجش و آموزش کشور و اطلاعات هویتی و همچنین ثبت نامی خود، نتیجه مورد نظر را دریافت نمایند.

  راهنمای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت :

  نحوه مشاهده نتیجه قبولی در زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری به این صورت است که فرد داوطلب باید وارد سایت sanjesh.org شود و از گزینه سراسری جهت اعلام نتایج اقدام کند.

  به محض وارد شدن به صفحه بعد سه روش جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت پیش روی داوطلبان قرار دارد:

  . درج سال تولد، شماره شناسنامه و نام و نام خانوادگی

  . وارد کردن شماره شناسنامه و شماره ملی در فیلدهای مربوطه

  . مشاهده نتایج از طریق شماره شناسنامه و شماره داوطلبی

  مورد دیگر این که،‌در پایین صفحه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کد امنیتی دیده می شود که در صورت استفاده از هر کدام از این روش ها باید آن را درج کند.

  نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چه زمانی اعلام می شود؟

  در مورد زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری به دلیل عدم برگزاری این فرآیند در یکی دو سال اخیر نمی توان نظری در این مورد داد و همچنان باید تا سال آینده صبر کرد.

  اطلاع از نحوه و زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور از طریق مشاوران ایران تحصیل برایتان مقدور است

  اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 

  در هر آزمون معمولاً اشخاصی هستند که رضایت کافی را از نتایج ندارند. به عنوان نمونه، سهمیه داوطلب در آن اعمال نشده است. در این زمان، سازمان سنجش فرصت اعتراض به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری را برای داوطلب فراهم می کند.

  در نتیجه. هر یک از داوطلبان می توانند در صورت مغایرت نتایج تکمیل ظرفیت کنکور با تصوراتشان جهت ثبت اعتراض خود در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.

  هر داوطلب جهت ثبت درخواست اعتراض خود باید مراحلی را طی کند که در زیر مختصری را راجع به این مراحل خدمتتان توضیح می دهیم

  . وارد شدن به بخش سیستم پاسخگویی موجود در سمت چپ سایت و انتخاب گزینه ارسال درخواست

  . کلیک بر روی گزینه ورود به سیستم در صورت داشتن حساب کاربری در سیستم (در صورت نداشتن پروفایل کاربری باید با ورود به بخش عضویت در سیستم ثبت نام خود را انجام دهید)

  پس از ورود به پروفایل کاربری با کلیک بر روی گزینه درخواست سال و نوع آزمون اقدامات لازم را جهت ثبت اعتراض انجام دهید.

  در صورت صحیح انجام دادن کلیه مراحل می توانید درخواست خود را در صفحه اصلی حساب کاربریتان مشاهده نمایید.

  اگر رنگ درخواست شما آبی بود به معنی در صف بررسی بودن و در صورت تغییر رنگ آن به سبز و یا زرد به معنای پاسخ داده شده و بررسی به وسیله کارشناسان است.

  برای آشنایی بیشتر با نحوه اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد (با آزمون)

  تمامی داوطلبانی که با توجه به اعلام سازمان سنجش مبنی بر پذیرش دانشجو در زمان تکمیل ظرفیت اقدام به ثبت نام و انتخاب کرده اند می توانند با وارد شدن به سایت سنجش اقدام به مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در دوره با آزمون کنند.

  زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزاد (با آزمون)

  زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزاد در دوره با کنکور در سال جاری به طور دقیق مشخص نیست و باید تا زمان فرا رسیدن زمان اعلام سایت دانشگاه آزاد صبر کرد.

  نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد (بدون آزمون)

  نتایج تکمیل ظرفیت آزاد در دوره بدون آزمون از طریق سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org قابل مشاهده است. دقیقاً همان سایتی که جهت ثبت نام و انتخاب رشته آزاد به آن وارد می شوید.

  زمان مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت آزاد (بدون آزمون)

  منبع مطلب : irantahsil.org

  زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401

  در این مقاله هیوا به جزئیات در رابطه با زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در سال 1401 به همراه تاریخ و مشاوره جواب تکمیل ظرفیت کنکور ۱۴۰۱ پرداخته ایم.

  زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

  سازمان سنجش پس از بررسی فرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت داوطلبان، وضعیت قبولی یا عدم قبولی آن ها را در زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401 مشخص می کند. متقاضیان برای مشاهده این نتایج باید به سایت این سازمان مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات ثبت نامی از نتیجه اکتسابی مطلع شوند.

  برای مشاوره زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401

  برای مشاوره زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401

  داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401 پس از اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود بر اساس دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور می توانند نتایج نهایی این مرحله را در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مشاهده نمایند. این مرکز در اطلاعیه ای، زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کنکور ۱۴۰۱ را به اطلاع متقاضیان می رساند.

  داوطلبان می بایست از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری به موقع مطلع شده تا فرصت کافی برای تهیه مدارک و ثبت نام حضوری در محل دانشگاه را داشته باشند. با توجه به اهمیت زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفت کنکور سراسری در ادامه این مقاله به بررسی تاریخ دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401 پرداخته شده است.

  زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۱۴۰۱

  داوطلبانی که در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 1401 شرکت کرده اند می بایست در بازه زمانی مشخصی که از سوی سازمان سنجش اعلام می شود به سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و با استفاده از اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، شماره داوطلبی) جواب تکمیل ظرفیت را دریافت کنند.

  سال گذشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری انجام نشد. در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در سال 1401، به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت، اطلاع رسانی های لازم در این مقاله انجام خواهد شد.

  به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۱۴۰۱، مقاله به روز رسانی می شود.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 1401 و نحوه دریافت این نتایج می توانید مقاله ای که لینک آن را در قسمت زیر قرار دادیم مطالعه نمایید.

  بیشتر بخوانید: اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

  مشاوره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۱۴۰۱

  از سال 97 سازمان سنجش sanjesh.org با انتشار اطلاعیه ای از حذف تکمیل ظرفیت کنکور سراسری خبر داد. متقابلا در سال گذشته سازمان سنجش اقدام به برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری نکرد با استناد به این جریانات امکان برگزاری تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401 بسیار کم بود.

  پس از برگزاری تکمیل ظرفیت، آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب قبولی در این مرحله نشده و جزو پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد هم نبوده اند نگران نباشند چرا که با برنامه ریزی دقیق و حساب شده می توانند شانس خود را برای قبولی در آزمون سال بعد بیازمایند که بدین منظور باید نسبت به ثبت نام کنکور سراسری سال 1402 اقدام کنند.

  به تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری 1401 شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد شدند، توصیه می شود علاوه بر انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سراسری در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیز شرکت کنند.

  حتما بخوانید: تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

  اگر در زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۱۴۰۱ با مشکلاتی مواجه بوده و موفق به مشاهده نتایج خود نشده اید می توانید از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا از کارشناسان این مرکز کمک بگیرید. با توجه به اینکه در حال حاضر زمان اعلام جواب تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401 مشخص نشده است به داوطلبان توصیه می شود با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا و یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا از زمان اعلام نتیجه این فرآیند مطلع شوند.

  در ادامه بخوانید: تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  سوالات متداول

  1- ✔️ نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چه زمانی اعلام می شود؟

  ✔️ مطابق متن مقاله، در صورت برگزاری این فرآیند نتایج معمولا یک هفته الی 10 روز پس از اتمام فرایند تکمیل ظرفیت اعلام می شود که به محض اعلام زمان دقیق متن مقاله بروزرسانی خواهد شد.

  2- ✔️ نتایج تکمیل ظرفیت کنکور به چه صورت منتشر می شود؟

  ✔️ نتایج تکمیل ظرفیت کنکور به صورت اینترنتی منتشر می شود که در صورت اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می شود.

  3- ✔️ برای مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

  ✔️ مطابق متن مقاله داوطلبان با استفاده از اطلاعات ثبت نامی کنکور می توانند نتایج این فرایند را مشاهده نمایند.

  برای مشاوره زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401

  برای مشاوره زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1401

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید