این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتایج قرعه کشی خودروهای فرسوده

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  علی

  اقا جواب قرعه کشی خودروهای فرسوده کی اعلام میشه؟؟؟؟؟

  ناشناس

  نتایج قرعه کشی خودروهای فرسوده اعلام شده

  ناشناس

  پس چرا قرعه کشی خودرو فرسوده رو اعلام نمیکنن؟

  خلیل

  سلام برندگان طرح فرسوده کی اعلام میشه؟

  مجیدسوزوکی

  سلام این دولت باید بدون قرعه کشی ماشین بده به کسانی که خورو فرسوده دارن نه که قرعه کشی کنن خیلی شانس داریم که در بیاد

  نتایج قرعه کشی خودروهای فرسوده را از این سایت دریافت کنید.

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو اعلام شد

  قرعه کشی طرح جدید فروش محصولات ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ با حضور مراجع رسمی برگزار شد.

  کدخبر: ۱۰۴۳۵ ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ ۱۳:۳۰:۰۰

  قرعه کشی ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو 1401| قرعه کشی ایران خودرو جدید

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو اعلام شد | لینک اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  قرعه کشی طرح جدید فروش محصولات ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ با حضور مراجع رسمی برگزار شد.

  پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

  قرعه کشی خودرو بعد از ثبت نام انجام می گیرد. قرعه کشی خودرو دارای شرایط خاصی است و اسامی برندگان قرعه کشی خودرو اعلام  می شود، اما با توجه به حقوق مصرف کننده، طی چند روز آینده لیست اسامی برندگان قرعه کشی خودرو اعلام خواهد شد. در ادامه جزییات نهایی از قرعه کشی خودرو طرح یک پارچه را بخوانید.

  خبر خوش برای سهامداران عدالت | واریز سود سهام عدالت شروع شد

  قرعه کشی طرح جدید فروش محصولات ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ با حضور مراجع رسمی برگزار شد.

  نتایج قرعه‌کشی دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو منتشر شد.

  قرعه کشی طرح جدید فروش محصولات ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ با حضور مراجع رسمی برگزار شد.

  امروز سه شنبه نتایج پس از تایید فرآیند قرعه‌کشی توسط نهاد‌های نظارتی منتشر شد و از طریق سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir در دسترس است.

  منتخبان سه روز مهلت دارند نسبت به واریز وجه خودرو طبق بخش‌نامه اقدام کنند و در صورت واریز نکردن وجه، نفرات ذخیره جایگزین می‌شود.

  در سی و هشتمین مرحله از فروش فوق العاده چهار محصول سورن پلاس، پژو پارس سال، دنا پلاس توربوشارژ با گیربکس شش سرعته و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل سه ماهه عرضه شد.

  در طرح پیش فروش نیز محصولات تارا دستی، تارا اتوماتیک، دناپلاس توربوشارژ با گیربکس شش سرعته و فرمان برقی، رانا پلاس و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک عرضه شد.

  جزئیات سومین قرعه کشی خودرو

  سومین مرحله از فروش خودرو در سامانه یکپارچه به پایان رسید. بر اساس آمارها اعلامی بیش از ۶میلیون و ۶۸۵هزار نفر در این مرحله شرکت کرده بودند که از این تعداد ۹۷ درصد متقاضی محصولات ایران خودرو بودند و تنها ۱.۲ درصد از افراد، متقاضی خودروهای سایپا بودند.

  ۷۰ درصد ظرفیت به طرح جوانی جمعیت و خودروهای فرسوده رسید

  همچنین آنگونه که سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد، تعداد خودروهای عرضه شده برابر با ۶۰ هزار دستگاه بود. ۵۰ درصد ظرفیت فروش معادل ۳۰ هزار دستگاه مربوط به طرح جوانی جمعیت بود. از مجموع تعداد متقاضیان،  ۳۶۴ هزار و ۸۲ نفر معادل ۵.۴ درصد در طرح جوانی جمعیت ثبت نام کرده بودند. ۲۰ درصد ظرفیت معادل ۱۲ هزار دستگاه نیز مربوط به طرح جایگزینی خودروهای فرسوده بود که در این طرح  ۱۲۴ هزار و ۵۶۲ نفر معادل ۱.۹ درصد ثبت نام کردند. بنابراین ۳۰ درصدی ظرفیت معادل ۱۸ هزار دستگاه خودرو میان بیش از ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار متقاضی تقسیم خواهد شد.

  ایران خودرو در سومین مرحله از تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه در فروش فوق العاده خود ۶ محصول پژو ۲۰۶ تیپ ۲، رانا پلاس سقف شیشه ای و گیربکس ۶ سرعته، سورن پلاس جدید، پارس سال با موتور XUTP ، پارس TUS و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و در پیش فروش ۴ محصول تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربور شارژ دستی و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه کرده است.

  گروه خودروسازی سایپا، فروش فوق‌العاده ۵ محصول کوییک.اس، ساینا. اس، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، کوییک.آر و کوییک.آر با گیربکس اتوماتیک با موعد تحویل ۹۰ روزه را آغاز می‌کند و این ثبت‌نام تا تکمیل ظرفیت محصولات از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ادامه خواهد داشت.

  زمان قرعه کشی مرحله سوم سامانه یکپارچه

  آنگونه که در خبرها آمده است،  قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو و پیش فروش یکپارچه ایران خودرو امروز ساعت ۱۴ در محل شرکت ایران خودرو برگزار خواهد شد

  اخبار جدید از قرعه کشی ایران خودرو

  گروه صنعتی ایران‌خودرو در سی‌ و سومین طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول خود از روز (سه‌شنبه هفته گذشته) در راستای حمایت از قانون حمایت خانواده و جوانی جمعیت، اولین مرحله اختصاص خودرو به مادران با دو فرزند و بیشتر را هم اجرایی می‌کند.

  ایران خودرو  اعلام کرده که در راستای اجرای طرح فروش محصولات خود به صورت هفتگی در سه‌شنبه‌ها، این هفته سی‌وسومین مرحله از  طرح فروش فوق‌العاده محصولات خود را برای چهار محصول پژو پارس tu۵، پژو پارس، پژو ۲۰۷ دستی پانوراما و دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک با قیمت قطعی و موعد تحویل سه ماهه اجرا می‌کند.

  طبق روال فروش‌ ایران‌خودرو در سه‌شنبه‌های ایران‌خودرویی، مهلت ثبت‌نام از روز سه شنبه هفته گذشته آغاز و به مدت سه روز تا پایان روز پنجشنبه (١٢ اسفند ماه) بود. متقاضیان این طرح از در موعد مقرر می‌توانستند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی   esale.ikco.ir  درخواست خود را ثبت کنند.

  قرعه‌کشی این طرح، برای تعیین مشتریان نهایی روز امروز شنبه (١۴ اسفند ماه) در حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد.  پس از قرعه‌کشی، اسامی منتخبان از طریق سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. منتخبان این طرح سه روز برای واریز کامل وجه مبلغ خودرو خود مهلت خواهند داشت.

  کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش، اقدام به ثبت‌نام کنند.

  محدودیت‌های فروش فوق‌العاده نیز همچنان در این طرح اجرا می‌شود و بر این اساس شروطی از جمله اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی‌نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهند شد.

  لازم به ذکر است که همزمان با این طرح، ایران‌خودرو قصد دارد در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ١۴٠٠/٠٨/١٩ مجلس شورای اسلامی، اولین طرح حمایتی خود برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم یا مابعد آن‌ها، پس از تاریخ فوق متولد شده باشند، را اجرایی کند. مادران مشمول امکان ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از محصولات ایران‌خودرو را خواهند داشت؛ چنانچه تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، منتخبان نهایی از طریق قرعه‌کشی مشخص خواهند شد. در غیر این صورت تمامی مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذی‌ربط خواهد رسید، امکان واریز وجه خودرو انتخابی را خواهند داشت.

  منبع مطلب : www.bazarebours.com

  اعلام اسامی برندگان نتایج قرعه کشی خودرو + لینک

  ثبت‌نام‌کنندگان در قرعه‌کشی خودرو ، می‌توانند نتیجه را در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس sale.iranecar.com مشاهده کنند.

  اعلام اسامی برندگان نتایج قرعه کشی خودرو + لینک

  کدخبر: ۵۲۱۵۴۶ ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۳۹

  ثبت‌نام‌کنندگان در قرعه‌کشی خودرو ، می‌توانند نتیجه را در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس sale.iranecar.com مشاهده کنند.

  به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم نتایج قرعه کشی سومین مرحله تخصیص خودرو اعلام شد و هم اکنون از سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو قابل دسترس است.

  ثبت نام سومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه از 16 شهریور ماه آغاز و  19 شهریورماه به پایان رسید.

  نسبت میان تعداد ثبت نام کنندگان و تعداد خودروهای عرضه شده در این مرحله نشان داد به رغم تمام ادعاها و آمارسازی های مقامات وزارت صنعت در مورد افزایش تولید و عرضه خودرو هنوز فاصله بسیار زیادی نسبت به تامین نیاز بازار از سوی خودروسازان وجود دارد. برای مثال در مقابل درخواست 1 میلیون و 566 هزار نفر برای خودرو 206 تیپ دو تنها 500  خودرو عرضه شد یعنی از بین بیش از 3100 فرد متقاضی این خودرو در این قرعه کشی تنها یک نفر موفق به دریافت آن شده است.

  در سومین دوره قرعه کشی یکپارچه حدود 60 هزار خودرو عرضه شد که  50 درصد ظرفیت قرعه کشی به طرح جوانی و بیست درصد ظرفیت قرعه کشی به خودروهای فرسوده اختصاص می یابد .  تنها تفاوت نوبت سوم قرعه کشی یکپارچه با دفعات قبل اخذ استعلام از ستاد  مدیریت حمل و نقل و سوخت برای متقاضیان مشمول طرح جایگزینی خودرو فرسوده بود.

  در سومین دوره نام نویسی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو،  6 میلیون و 684 هزار و 384 نفر ثبت نام کردند که از این میزان 364 هزار و 83 نفر یعنی معادل 5 و چهار دهم درصد متقاضی طرح جوانی جمعیت و 124 هزار و 569 نفر معادل، یک و نه دهم نفر، متقاضی طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده بوده اند.

  در این مرحله به دلیل خروج محصولات سایپا به جز، ساینا اس، از قرعه کشی، تنها یک و دو دهم درصد از نام نویسی‌ها به متقاضیان شرکت سایپا اختصاص داشت و  بیش از 97 درصد از نام نویسی سومین دوره سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای محصولات ایران خودرو بود.

  در این مرحله از فروش خودرو برای محصول لاماری ایما 73 هزار و 499 نفر، برای 153 دستگاه خودرو و پژو 206 تیپ دو 1 میلیون و 566 هزار و 246 نفر برای ظرفیت 500 دستگاه خودرو اقدام به ثبت نام کرده اند.

  در محصول پارس  2 میلیون و 285 هزار و 161 نفر برای ظرفیت 1000 هزار دستگاه، پارس سال 1 میلیون و 183 هزار و 398 نفر برای ظرفیت 4 هزار دستگاه، دنا پلاس اتوماتیک 277 هزار و 793 نفر برای ظرفیت 500 دستگاه، سورن پلاس 248 هزار و 991 نفر برای ظرفیت 3 هزار و 250 دستگاه، رانا پلاس 262 هزار و 773 نفر برای ظرفیت 250 دستگاه و ساینا 71 هزار و 575 نفر برای ظرفیت 9 هزار و 108 دستگاهی در سامانه فروش ثبت نام کرده بودند.

  همچنین بخوانید

  آغاز پیش‌فروش ۵ محصول ایران خودرو

  تولید و فروش خودروسازان کاهش یافت

  تیبا از دور خارج می شود/جایگزین آن مشخص شد؟

  ایران‌خودرو چقدر حقوق می‌دهد؟

  ایران خودرو خودروسازان اقتصادنیوز تخصیص برندگان منبع: تسنیم

  ۱۱ این مطلب برایتان مفید است؟

  بازار در یک نگاه ۷/۱۸ ۱۳:۰۰ شاخص بورس ۱,۳۰۳,۹۲۷ ۷/۱۸ ۱۴:۳۹ دلار در بازار آزاد ۳۲,۲۷۰ تومان ۷/۱۸ ۱۷:۲۰ یورو در بازار آزاد ۳۱,۲۹۲ تومان ۷/۱۸ ۱۴:۴۲ گرم طلا ۱۸ عیار ۱,۳۶۲,۰۰۰ تومان ۷/۱۸ ۱۴:۴۲ مثقال طلا 18 عیار ۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان ۷/۱۸ ۲۱:۰۰ اونس طلا ۱,۶۶۸.۸۰ دلار ۷/۱۸ ۱۴:۴۰ سکه امامی ۱۴,۸۵۳,۰۰۰ تومان ۷/۱۸ ۱۴:۴۱ نیم سکه ۸,۱۰۰,۰۰۰ تومان ۷/۱۸ ۱۴:۴۱ ربع سکه ۵,۱۵۰,۰۰۰ تومان ۷/۱۸ ۱۴:۴۱ سکه گرمی ۳,۰۵۰,۰۰۰ تومان ۷/۹ ۲۱:۰۰ بیت کوین ۱۹,۲۹۲.۶۷ دلار ۷/۹ ۲۱:۰۰ اتریوم ۱,۳۰۹.۲۷ دلار ۷/۱۸ ۱۴:۴۰ درهم امارات (حواله) ۸,۹۶۰ تومان ۷/۱۷ ۱۱:۲۴ لیر ترکیه ۱,۷۵۰ تومان ۷/۱۸ ۱۷:۲۰ پوند ۳۵,۶۷۱ تومان ۷/۱۸ ۱۷:۲۰ یوان چین ۴,۵۱۷

  آخرین ویدئوها از اکو ایران

  زاکانی: تا پایان سال کودک زباله‌گرد نداریم

  استثمار کودکان برای تولید باتری لیتیوم یونی

  نیم‌سکه نایاب شد

  رنگ قرمز بر تالار شیشه ای

  نوش داروی دیرهنگام

  سرمایه‌گذارن اروپایی در راه معادن زغال ایران!

  تیتر یک

  رصد بازار خودروهای داخلی؛

  افزایش ۲ میلیون تومانی قیمت «پژو ۲۰۷ دنده ای» + جدول

  ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ ۱۹:۰۰

  اقتصادنیوز: ارزیابی پرتیراژهای ایران خودرو نشان می دهد برخی از ایران خودرویی ها امروز بدون تغییر و برخی دیگر با رشد…

  منبع مطلب : www.eghtesadnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رسول محمدی 17 ساعت قبل
  0

  برنده شده ام یانه۱۲۸۴۶۶۵۹۷۶

  سینا 2 روز قبل
  -1

  چه وضعیتی است برای من پیامک معرفی به اسقاط اومده ولی در حال بررسی میزنه

  علی 2 روز قبل
  1

  کی جواب ماشینهای اسقاطی رامدهید

  ناشناس 2 روز قبل
  0

  نتایج قرعه کشی فرسوده آذر 1401

  رضا اسبورزی 2 روز قبل
  0

  قرعه کشی

  ناشناس 5 روز قبل
  0

  نگران نباشید یا در میاد یا در نمیاد ولش کن

  ناشناس 6 روز قبل
  0

  سلام من درطرح خودروی فرسوده ثبت‌نام کردم ودیروزبرام یه اس ام اس اومده اما متأسفانه دستم اشتباهی خورد پاک شد حالا نمیدونم چیکارکنم آیا کسی هست منوراهنمای کنه

  ناشناس 7 روز قبل
  2

  در حال بررسی برای خودروی فرسوده یعنی چی؟ایا برنده شدیم یانه؟

  -1
  علی دما 6 روز قبل

  نتایج کی اعلام میشود

  علی رستمی 8 روز قبل
  1

  آخه کی معلوم میشه ،قرعه کشی خودرو های فرسوده ؟ من الآن ۵ بار نوشتم ،ولی هیچ بار،معلوم نشده ،اصلاقرعه کشی در کار هست ؟!!!

  علی رستمی 8 روز قبل
  2

  پس کی قرعه کشی خودروهای فرسوده مشخص میشه ،؟ من الان ۵بارثبت نام کردم هیچ بار هم مشخص نشده

  ناشناس 8 روز قبل
  2

  تورا خدا. دروغ که نیست طرح خودرو فرسوده ما کسی ندیدم ببره همش می نویسه در حال برسی

  زهراسربازی 12 روز قبل
  2

  نتایج قرعه کشی خوردو های فرسوده

  علی آشوری 15 روز قبل
  0

  علی آشوری

  عادل نی 15 روز قبل
  1

  کی نتایج فرسوده اعلام میکنید؟؟؟ هلاک شدم بس که هی چک میکنم همش درحال بررسی

  علی 16 روز قبل
  1

  باسلام قرعه‌کشی نیمه دوم آبان خودروفرسوده اعلام شده

  آرمان 18 روز قبل
  2

  برای ماشین فرسوده کی قرعه کشی میشه

  اسماعیل براتی 19 روز قبل
  6

  سلام برندگان قرعه کشی ایران خودروی فرسوده چی شد

  اصغرحسن زاده جبی لو 19 روز قبل
  0

  برای ماشین فرسوده نتیجه قره کشی کی اعلام می شود

  وحید 19 روز قبل
  1

  چرا نتایج قرعه کشی طرح فرسوده رو اعلام نمیکنن

  مهدی هاشمیفرد 20 روز قبل
  1

  اسامی برنده شدگان رواعلام نمیکنید

  ناشناس 20 روز قبل
  1

  ببخشید نتیجه رو اعلان کنید

  کیومرث چگنی فرد 20 روز قبل
  1

  درطرح قرعه کشی خودرو فرسوده برنده شدم یانه

  بخشنده 20 روز قبل
  2

  سلام با عرض خسته نباشید.اعلام اسامی قرعه کشی خودرو فرسوده.متشکرم

  فاطیماگل 20 روز قبل
  5

  سلام منم چند روز همش میزنه در حال بررسی والا اعصاب برامون نزاشتن بگن برنده نشدین خیالمون راحت بشه

  بختیار بادرنگین 20 روز قبل
  1

  سلام خسته نباشی با عرض معذرت ببخشید من در قرعه کشی ماشین فرسوده اسم نوشتم ولی هیچ آسه مسی واسم نیومده تا بدونم آیا اسمم در اومده یا خیر

  مجیدسوزوکی 21 روز قبل
  7

  سلام این دولت باید بدون قرعه کشی ماشین بده به کسانی که خورو فرسوده دارن نه که قرعه کشی کنن خیلی شانس داریم که در بیاد

  سعید 21 روز قبل
  2

  سلام نتایج خودروهای فرسوده کی اعلام میشه؟

  ارسام 22 روز قبل
  0

  سلام طرع خودروفرسوده واسم زده درانتظاراسقاط یعنی چی؟

  محمد هادی داوطلب 23 روز قبل
  0

  ثبت نام در قرعه کشی خودروهای فرسوده

  محمدرضا جهانشاهی 24 روز قبل
  1

  من هم درطرح خودرو فرسوده شرکت کردام

  T 26 روز قبل
  0

  ای خدااااااا ما چه گناهی کردیم از دست این ایران خودروی بی شرف دزد زالو صفت تا کی ما از دست ایناچپاول بشیم

  خدا نگذره ازتون

  جبرائیل آقازاده 26 روز قبل
  2

  طرح فرسوده کی اعلام میشه

  نام *یحیی 26 روز قبل
  0

  نتایج قرعه کشی خودرو فرسوده کی معلوم میشه در حال بررسی یعنی چه

  منصور قلی زاددوجی 27 روز قبل
  2

  ماله ماهم از اول ثبت نام تا ب امروز در حال بررسی نشون میده ،ک....م تو دهن این دولت

  گندم 27 روز قبل
  4

  رانت خودرو فرسوده نگه داشتن مردم تو قرعه کشی و در حال بررسی واز اونور دوباره یه قرعه کشی صددرصدی برا رانتخواران ایرانخودروی مرگ بر شما

  علی 27 روز قبل
  3

  این چه عدالتیه؟!!آخه با کدوم منطق با بن بدنیا آمدن فرزند خودرو میدین؟! میخواهید جمعیت زیاد بشه خرج بچه رو تقبل کنید نه اینکه توی این کمبود ماشین ،۷۰ درصد تولید خودرو را به مادران اختصاص بدین. خودرو مال مصرفه نه جایزه.

  علی 27 روز قبل
  10

  اقا جواب قرعه کشی خودروهای فرسوده کی اعلام میشه؟؟؟؟؟

  امیر 28 روز قبل
  4

  سلام طرح فرسوده ثبت نام کردم هی می‌نویسه درحال بررسی یعنی چه

  0
  منصور قلی زاددوجی 27 روز قبل

  یعنی در حال بررسی هسش

  علی اسمعیلی 29 روز قبل
  5

  نتیجه قرعه کشی خودروهای فرسوده چه وقتی اعلام خواهدشدبخدازهرترک شدیم

  علی اسمعیلی 29 روز قبل
  2

  نتیجه قرعه کشی خودروهای فرسوده به کجارسید

  اقبال 1 ماه قبل
  1

  کی جواب قرعه کشی خودروهای فرسوده اعلام میشه

  2
  صمد محمدی قوزیوندی 28 روز قبل

  سلام برای طرح تعویض خودرو فرسوده ثبت نام کرده ام پیام آمده منتظر تماس مرکز اسقاط باشید تا کی منتظر باشیم

  امیر 1 ماه قبل
  0

  سلام.خودرهای فرسوده رو چند می‌خرن ازمون؟

  T 1 ماه قبل
  2

  سلام نمیدونم چی بگم از دست این مسولین ناکارآمد ایران خودرو خدایا🤲 هرکس به این مردم خیانت میکنه هدایت و گرنه خودت یه کاریشون کن اینا مارو خسته کردن😔....

  مسعود 1 ماه قبل
  3

  کی اعلام میشه قرعه کشی فرسوده

  امیرحسین سپهرنوش 1 ماه قبل
  0

  آیا من برنده شدم؟

  بهرام 1 ماه قبل
  0

  در حال بررسی یعنی کشک

  ناشناس 1 ماه قبل
  9

  پس چرا قرعه کشی خودرو فرسوده رو اعلام نمیکنن؟

  2
  علی 1 ماه قبل

  منم ثبت نام کردم نتیجه نیومده

  حجت 1 ماه قبل
  4

  نتایج ثبت نام خودرو های فرسوده کی اعلام میشه

  عابر 1 ماه قبل
  1

  سلام دوستان

  بعد قرعه‌کشی استعلام انجام میشه بنابراین طول میکشه مثلا دفعه قبل پنج روز طول کشید.

  اکبر حمیدی 1 ماه قبل
  3

  نتایج قرعه کشی خودرو های فرسوده کی اعلام می‌شود

  علی 1 ماه قبل
  -2

  نتایج قرعه کشی ماشین های فرسوده

  محمد 1 ماه قبل
  0

  نتیجی قرعه کشی چی شد

  سمیر 1 ماه قبل
  1

  سلام دوستان منم مشکل شمارو دارم خودرو فرسوده زدم میزنه درحال بررسی آخه یعنی چی این

  ارمان 1 ماه قبل
  1

  اینجا فقط سؤال میپرسند چراکسی جواب نمیده .خودرو فرسوده

  ناشناس 1 ماه قبل
  2

  جواب قرعه کشی

  خودرو فرسوده کی میاد

  0
  سعیدطوماری 1 ماه قبل

  کی نتایج قرعه کشی خودروهای فرسوده اعلام میشه

  ناشناس 1 ماه قبل
  1

  سلام

  عبدالە رحیمی 1 ماه قبل
  4

  آیا من برنده شده ام؟

  0
  آریا 1 ماه قبل

  آره برنده شدی

  مجید 1 ماه قبل
  5

  بابا ی تاریخ مشخص کنین این دیه یعنی چی ابرو هرچی قرعه کشی بردین دهنمون صاف شد از بس رفتیم نگاه کردیمو نوشته بود در حال بررسی

  محمداحمدی 1 ماه قبل
  5

  س این طرح جایگزین فرسوده قرعه کشی شده ودرحال بررسی میباشد یاکه بعدازبررسی قرعه کشی میشه وکی اسامی را اعلان میکنند

  ناشناس 1 ماه قبل
  5

  سلام من خودرو فرسوده ثبت نام کرده ام ولی هنوز جوابش نیامده

  هاشم عزتی 1 ماه قبل
  2

  هاشم عزتی

  خلیل 1 ماه قبل
  8

  سلام برندگان طرح فرسوده کی اعلام میشه؟

  محمد صالح شهبازی 1 ماه قبل
  3

  جواب نتایج فرعه کشی ماشین فرسوده

  مهدی داوری 1 ماه قبل
  5

  خودرو فرسوده

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  اخه چرا مردم سرکار گذاشتید ۳۸بار تا حال ثبت نام کردم نشدم .الان هم که طرح فرسوده ثبت نام کردم فقط از روز اول زده در حال بررسی میباشد. اخه چرا اینکار میکنید .جواب بدین که کاری کردین خودتون هم توش ماندین

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  سلام منم در طرح خودرویی فرسوده ثبت نام کردم ولی هنوز در حال بررسی میباشد معلوم نیست برنده شدم یا نه

  ناشناس 2 ماه قبل
  9

  نتایج قرعه کشی خودروهای فرسوده اعلام شده

  ناشناس 2 ماه قبل
  6

  سلام برای طرح فرسوده ثبت نام کردم ولی درحال برسی کی قرعه گشی میشه

  1
  اکرم کاملی 1 ماه قبل

  برای ماشینهای فرسوده کی قرعه کشی میشه

  برای پاسخ کلیک کنید