این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتایج لاماری ایما

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتایج لاماری ایما را از این سایت دریافت کنید.

  چهارمین دوره قرعه کشی خودرو لاماری ایما برگزار شد

  گروه لاماری شرکت صنایع خودروسازی در بخش هایی خودروهای سواری سبک و سنگین و خودروهای تجاری مثل کامیونت است - گروه صنعتی آرین پارس موتور با برند لاماری تولیدکننده خودروی کراس اوور لاماری ایما است.

  چهارمین دوره قرعه کشی خودرو لاماری ایما برگزار شد

  مراسم قرعه‌کشی خودروی لاماری ایما با حضور مسئولان نمایندگان وزارت صمت، مدیران شرکت آرین پارس موتور و اصحاب رسانه برگزار شد.

  در این قرعه کشی، که در ۳ طرح فرسوده، جوانی و عادی برگزار شد، ۷۶۳۰۲ نفر شرکت کرده بودند.

  در جدیدترین مرحله از فروش خودرو لاماری ایما سه طرح فروش عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده برای متقاضیان مشمول قرار داده شد و تحویل خودرو به صورت ۹۰ روزه تعیین شده است.

  برای متقاضیان طرح‌های فروش عادی، جوانی جمعیت ظرفیت رزرو ۱۰۰ درصدی و در جایگزینی خودروهای فرسوده ظرفیت رزرو صفر در نظر گرفته شده است.

  اعلام نتایج به صورت پیامکی خواهد بود و پس از انجام استعلام‌های لازم برندگان قرعه‌کشی خودرو لاماری ایما تا روز سه شنبه ۲۶ مهرماه ۱۴۰۱ از وضعیت خود مطلع خواهند شد.

  مجموعا ۷۶۳۰۲ نفر در آخرین شرایط فروش خودرو لاماری ایما شرکت نموده اند که ۶۹۹۹۹ برای طرح عادی ، ۴۵۷۰ طرح جوانی جمعیت و ۱۷۳۳ طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ثبت‌نام کرده اند.

  در این دوره از فروش شرکت آرین پارس موتور،  ظرفیت کل ۵۰۰ دستگاهی برای  لاماری ایما در نظر گرفته شده بود، که بنا به مصوبه وزارت صمت ۵۰ درصد از ظرفیت یعنی ۲۵۰ دستگاه خودرو به طرح جوانی جمعیت ،۲۰۰ دستگاه فروش عادی و ۵۰ دستگاه به بخش جایگزینی خودروهای فرسوده اختصاص داده شده است.

  لازم به ذکر است که فروش فوق‌العاده خودروی لاماری ایما از روز دوشنبه ۱۸ مهر آغاز و ۲۱ مهر پایان یافت. در این دوره خودرو لاماری ایما  بدون افزایش قیمت نسبت به دوره قبلی معادل  ١٠٬٩٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ ریال ﻭ ﺑﺎ ﻣﻮﻋﺪ ﺗﺤﻮیل ٩٠ ﺭﻭﺯ ﻛﺎﺭﯼ به در قالب طرح صورت قرعه‌کشی عرضه شد.

  منبع مطلب : lamari.ir

  چهارمین دوره قرعه کشی خودرو لاماری ایما برگزار شد + تاریخ و نحوه اعلام نتایج

  امروز برای نخستین بار چهارمین دوره قرعه ‌کشی محصول

  منبع مطلب : www.khodrobank.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید