این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نرخ میوه دولتی شب عید

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نرخ میوه دولتی شب عید را از این سایت دریافت کنید.

  سقف قیمت "سیب و پرتقال" شب عید اعلام شد

  مدیر عامل سازمان مدیریت میوه و تره بار شهرداری تهران با اعلام قیمت سیب و پرتقال شب عید گفت: کیفیت اقلام و محصولات در میادین جنوب شهر نباید با بالا شهر تفاوتی داشته باشد و تاکید ما بر این است که محصول باکیفیت و با قیمت مناسب عرضه شود.

  سقف قیمت "سیب و پرتقال" شب عید اعلام شد

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶اخبار اجتماعیاخبار تهران

  مدیر عامل سازمان مدیریت میوه و تره‌بار شهرداری تهران با اعلام قیمت سیب و پرتقال شب عید گفت: کیفیت اقلام و محصولات در میادین جنوب شهر نباید با بالا شهر تفاوتی داشته باشد و تاکید ما بر این است که محصول باکیفیت و با قیمت مناسب عرضه شود.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ایوب فصاحت امروز در نشست خبری با بیان اینکه امسال سال بسیار سختی را گذراندیم، اظهار کرد: به هر صورت تلاطم بازار به مجموعه‌های مختلف تنش وارد کرد اما توانستیم با اطلاع‌رسانی به‌موقع و البته تامین محصولات، تلاطم‌ها را به حداقل برسانیم.

  وی تصریح کرد: در سال جاری فعالیت‌های عمرانی متعددی نیز در میادین میوه و تره‌بار در مناطق مختلف تهران انجام شد به طوریکه در این زمینه 79 مورد بهسازی در میادین میوه و تره‌بار همچنین 100 هزار مورد تعمیر در سطح میادین میوه و تره‌بار انجام شده است.

  بیشتر بخوانیدتوزیع 15هزار تن میوه شب عید از 20 اسفند، 10درصد زیر قیمت بازار

  مدیرعامل سازمان مدیریت میوه و تره‌بار شهرداری تهران با اشاره به برنامه‌ریزی برای احداث 100 بازار در سطح شهر تهران توسط این مجموعه گفت: در همین ارتباط 230 زمین توسط شهرداری‌های مناطق مختلف تهران معرفی شدند که از این تعداد 116 زمین به تایید سازمان میادین میوه و تره‌بار رسید و احداث 35 مورد بازار میادین میوه و تره‌بار نیز در دست اقدام است که انشاءالله در 6 ماهه ابتدایی سال 1402 این مجموعه‌ها به بهره‌برداری خواهد رسید البته احتمال دارد که تعداد زیادی از میادین در دستور کار احداث قرار گیرد؛ تلاش می‌کنیم آنها را نیز در زمان تعیین شده به بهره‌برداری برسانیم.

  فصاحت احداث 10 ابنیه و 6 بازار میادین میوه و تره‌بار دیگر را از دیگر برنامه‌های این مجموعه در سال آینده عنوان کرد و گفت: در حوزه تنظیم بازار فعالیت‌های زیادی توسط سازمان میادین میوه و تره‌بار انجام گرفته و ما توانستیم با رهاسازی و واقعی کردن قیمت‌ها شرایط خوبی را در عرضه محصولات و کالاهای اساسی در سطح میادین و تره‌بار داشته باشیم.

  وی با اشاره به اینکه با واقعی شدن قیمت‌ها، عرضه کالاهای اساسی در میادین 47 درصد رشد پیدا کرده است، گفت: سازمان میادین میوه و تره‌بار در بخش توزیع مواد پروتئینی از جمله گوشت گرم، مرغ تنظیم بازاری نیز اقدامات موثری را در سال جاری انجام داده است و در واقع ما در هر جایی که دولت نیاز داشته، همراهی و همکاری داشته‌ایم.

  مدیرعامل سازمان مدیریت میوه و تره‌بار شهرداری تهران گفت: البته ما در بخش‌هایی نسبت به عرضه گوشت‌های گرم، نقدها و انتقاداتی داشتیم و آنها را نیز بیان کردیم؛ تلاش‌مان این است که هر چه که به نفع سفره مردم باشد انجام دهیم.

  فصاحت با اشاره به اینکه بر اساس آخرین آمار قیمت انواع میوه نسبت به سطح شهر تهران با 39 درصد تفاوت عرضه می‌شود، گفت: در بخش سبزیجات این رقم به 38 درصد می‌رسد ضمن اینکه در بخش پروتئین نیز اختلاف قیمت محصولات بین 6 تا 31 درصد نسبت به سطح شهر تهران است.

  وی با اشاره به توزیع کالاهای اساسی با قیمت مناسب و تنظیم بازاری در سطح میادین میوه وتره‌بار شهر تهران گفت: در همین ارتباط 2 تا 3 درصد تورم کالاهای اساسی در سطح شهر تهران نسبت به سطح کشور کمتر است.

  مدیرعامل سازمان مدیریت میوه و تره‌بار شهرداری تهران با اشاره به فعالیت 27 شرکت دانش‌بنیان و همکاری آنها با مجموعه این سازمان گفت: در این زمینه نیز شورای شهر تهران همکاری مناسب و خوبی داشته است و انشاءالله با انجام کارهای مطالعاتی اقدامات مدنظر در میدان مرکزی میوه و تره‌بار انجام خواهد شد.

  فصاحت همچنین به احداث سردخانه در میدان میوه و تره‌بار مرکزی اشاره کرد و گفت: با این اقدام ما می‌توانیم با دپوی محصولات مورد نیاز، شرایط خوبی را در توزیع محصولات در سطح شهر تهران داشته باشیم که در این زمینه به دنبال اخذ مجوزات لازم از شورای شهر تهران هستیم.

  وی به افتتاح پایانه صادراتی ویژه در میدان مرکزی میوه وتره‌بار اشاره کرد و افزود: این مسئله نیز از مواردی است که به‌صورت جد از سوی سازمان میادین میوه و تره‌بار پیگیری می‌شود و می‌تواند گام مهمی را در عرضه محصولات در سطح شهر تهران داشته باشد.

  مدیر‌عامل سازمان مدیریت میوه و تره‌بار شهرداری تهران در ادامه به تامین میوه شب عید در سطح شهر تهران اشاره و خاطرنشان کرد: در این زمینه نیز هماهنگی‌های لازم با وزارت جهاد کشاورزی و اتحادیه‌های مربوطه انجام شده و مشکلی وجود ندارد اگر چه دستورالعمل اخیر سازمان تخصصی مورد نقد ما بوده اما به هر ترتیب ما تلاش خواهیم کرد شرایط خوبی را در عرضه محصولات میوه شب عید داشته باشیم.

  فصاحت در ارتباط با تامین میوه شب عید گفت: در همین زمینه سازوکار تامین 2 هزار تن میوه در دستور کار قرار گرفته و 800 تن از قبل تامین شده و 1200 تن نیز به زودی تامین خواهد شد و به هر ترتیب مشکلی را در ارتباط با تامین و توزیع میوه نوروز نخواهیم داشت.

  وی درباره قیمت تعیین شده میوه شب عید تصریح کرد: در همین زمینه قیمت پرتقال هم‌اکنون 15 - 16 هزار تومان و سیب با قیمت 25 - 26 هزار تومان در سطح میادین میوه و تره‌بار توزیع می‌شود و برنامه‌ریزی ما این است که میوه شب عید کمتر از این قیمت عرضه کنیم اما سقف نهایی آن بیشتر از قیمت‌های اشاره شده نخواهد بود.

  مدیر‌عامل سازمان مدیریت میوه و تره‌بار شهرداری تهران اظهار کرد: در تاریخ‌های 23 و 24 اسفند عرضه تنظیم بازاری در حوزه میوه را خواهیم داشت و در تاریخ‌های 26 ، 27  و 28 اسفند ادامه عرضه میوه تنظیم بازاری در شب عید را خواهیم داشت.

  فصاحت با تاکید بر اینکه نباید کیفیت محصولات میادین میوه و تره‌بار در مناطق مختلف شهر تغییر کند، گفت: به طول مثال کیفیت اقلام و محصولات در میادین جنوب شهر نباید با بالا شهر تفاوتی داشته باشد و تاکید ما بر این است که محصول باکیفیت و با قیمت مناسب عرضه شود.

  وی همچنین در خصوص عرضه محصولات میوه در میادین میوه و تره‌بار گفت: در این زمینه نیز در 31 ایستگاه مترو میوه عرضه می‌شود و انشاءالله در سالهای بعد بنا داریم که توزیع میوه را در ایستگاه‌های مترو را گسترش بدهیم.

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : www.irna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید