این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نقاشی تیره و روشن

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نقاشی تیره و روشن را از این سایت دریافت کنید.

  ترفند های رنگ آمیزی با رنگ های روشن و تیره برای سرگرمی

  آموزش ویدیویی و ترفند های رنگ آمیزی با رنگ های روشن و تیره که ویدیو های آن در نشرین در کانال ترفند های 5 دقیقه ای منتشر شده با ما در نشرین ه

  00:00/15:45

  31 ترفند رنگ آمیزی با رنگ های روشن و تیره

  7,577 نمایش

  ترفند های 5 دقیقه ای

  51/2میلیون بازدید

  در این ویدیو می توانید ترفند های رنگ آمیزی با رنگ های روشن و تیره را در چند دقیقه ببینید. سلام دوستان ! ما می دانیم که برخی از شما افراد بسیار هنری و خلاق هستید و برخی دیگر به طور کلی علاقه مندان به هنر علاقه مند هستند. به همین دلیل است که امروز ما یک فیلم فوق العاده با ترفندهای زیبا و آسان و رنگ آمیزی را برای شما آماده کرده ایم. بهترین بخش در مورد این ترفندها این است که فضای کافی برای خلاقیت شما وجود دارد که بتواند مسئولیت پذیر باشد و آثار هنری شگفت انگیز ایجاد کند. بیا شروع کنیم! اولین ترفندی که امروز به شما نشان خواهیم داد نحوه تهیه کاغذ رنگین کمان منحصر به فرد است. رنگ ها فقط خیره کننده هستند! شما همچنین می آموزید که چگونه از کرم تراشیدن استفاده کنید تا یک اثر هنری نفس گیر ایجاد کنید. بله ، کرم تراشیدن! شما می خواهید برای نتیجه بهتر این مورد را با رنگهای مختلف امتحان کنید. gotta آن را ببینید تا آن را باور کنید! شرط می بندیم که شما هیچ تصوری نداشتید که می توانید از کلاه های بطری برای ایجاد نقاشی های زیبا استفاده کنید! امروز یاد می گیرید که چگونه این کار را انجام دهید ، و ما مطمئن هستیم که آن را دوست دارید. این فیلم کامل را تماشا کنید و همچنین یاد بگیرید که چگونه می توانید با یک هک آسان یک نقاشی شگفت انگیز درخت درست کنید. بگذارید خلاقیت شما سست شود و از آن لذت ببرید! این ویدیو را از دست ندهید و در اخر نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

  2 سال قبل هنر کاردستی اموزشی ترفند رنگ آمیزی

  منبع مطلب : nashrin.com

  به کاربردن صحیح رنگ های تیره و روشن در نقاشی، به عنوان یک تکنیک نقاشی با آبرنگ اهمیت زیادی دارد زیرا با کمک آن می توان نورپردازی را به خوبی نمایش داد.

  تکنیک نقاشی با آبرنگ: رنگ آمیزی از روشن به تیره

  به کاربردن صحیح رنگ های تیره و روشن در نقاشی، به عنوان یک تکنیک نقاشی با آبرنگ اهمیت زیادی دارد زیرا با کمک آن می توان نورپردازی را به خوبی نمایش داد.

  آموزش

  زمان مطالعه : 5 دقیقه

  بازدید : 2947 ۱۳۹۸-۱۰-۵

  توسط content آموزش مدت زمان خواندن مقاله: 5 دقیقه سطح مقاله: تعداد بازدید مقاله : 2947

  تکنیک نقاشی با آبرنگ: رنگ آمیزی از روشن به تیره

  در نقاشی های آبرنگ برای خلق یک اثر زیبا لازم است تصمیم های زیادی درباره میزان تیرگی و روشنی رنگ هایی که به کار می بریم گرفته شود. به کاربردن صحیح رنگ های تیره و روشن در نقاشی، به عنوان یک تکنیک نقاشی با آبرنگ اهمیت زیادی دارد زیرا با کمک آن می توان نورپردازی و سایه و روشن موضوع نقاشی را به خوبی نمایش داد.

  کاربرد رنگ های تیره و روشن در کنار هم در یک اثر هنری خاصیتی جادویی دارد: آیا جالب نیست که یک وجه جسمی را با رنگی تیره و وجه دیگر را با رنگ روشن تر رنگ آمیزی کنیم و ناگهان آن نقاشی روی کاغذ صاف، زاویه دار یا گرد به نظر برسد و بعد سومی به آن اضافه شود؟ یا آن که با نقاشی کردن درختان در پیش زمینه به رنگ تیره و درختان پس زمینه به رنگ روشن، یک منظره وسیع و پر از عمق را روی قطعه کاغذ کوچکی به وجود آوریم؟

  نباید فراموش کنیم که میزان تیرگی و روشنی رنگ ها نسبی است و در مقایسه با یکدیگر معنا پیدا می کند. برای خلق یک اثر نقاشی آبرنگ زیبا و حرفه ای قانون معینی برای نمایش میزان تیرگی و روشنی اجسام وجود ندارد و تنها باید تلاش کنیم که رنگ های تیره و روشن در کنار یکدیگر و "نسبت به یکدیگر" خوب به نظر برسند.

  یک هنرمند صرف نظر از این که در کدام یک از دسته های گرافیک سنتی فعالیت می کند، اثر هنری خود را "خلق" می کند. به این معنی که برای خلق یک نقاشی زیبا موضوعات را به خوبی مشاهده می کند، سپس در مورد انتخاب رنگ های آن با ارزیابی و مقایسه رنگ های تیره و روشن با یکدیگر تصمیم گیری می کند تا روح و عصاره آن موضوع را به تصویر بکشد.

  تکنیک نقاشی با آبرنگ از روشن به تیره

  تکنیک نقاشی با آبرنگ به طور سنتی بر اساس شروع رنگ آمیزی با رنگ های روشن و سپس اضافه کردن جزئیات با رنگ های تیره تر است. یکی از سخت ترین کارها در نقاشی با آبرنگ نشان دادن نور و قسمت های بسیار روشن نقاشی است زیرا در آبرنگ برای نشان دادن نور و قسمت های سفید باید آن قسمت ها را رنگ آمیزی نکنید! استفاده از ابزارهایی نظیر مایع ماسکه می تواند مفید باشد اما با توجه به شکلی که پس از برداشته شدنش به صورت یک منطقه سفید روی کاغذ برجا می گذارد، باید با دقت مورد استفاده قرار بگیرد. برای آن که قسمت های سفید کاغذ به خوبی با قسمت های رنگی ترکیب شوند، می توانید قبل از خشک شدن آبرنگ مایع ماسکه را بردارید.

  اضافه کردن جزئیات به نقاشی آبرنگ

  در این تکنیک نقاشی با آبرنگ لازم است دقت کنیم که در کدام قسمت های نقاشی آبرنگ جزئیات زیادی اضافه کنیم و در کدام قسمت ها از جزئیات صرف نظر کنیم.

  تابش آفتاب مستقیم باعث محو دیده شدن جزئیات می شود و در قسمت های کم نور و پر سایه نیز جزئیات به خوبی دیده نمی شوند. بنابراین باید بیشترین جزئیات نقاشی را در قسمت هایی نمایش دهید که میزان تیرگی و روشنی رنگ ها در حالت میانه قرار دارد. اگر در همه قسمت های نقاشی روی جزئیات تمرکز کنید باعث خسته شدن چشم بینندگان و سردرگم شدن آن ها می شوید. بالعکس اگر هیچ جزئیاتی را به تصویر نکشید اثر هنری شما جذابیت کافی برای بینندگان نخواهد داشت.

  تکنیک نقاشی با آبرنگ موثر شامل عنصر غافلگیری در سطح نقاشی نیز است. با اضافه کردن تغییرات کوچک در تیرگی و روشنی رنگ ها در جای جای نقاشی آبرنگ، همچنان که چشم بینندگان روی نقاشی حرکت می کند آن ها را غافلگیر کنید.

  در این نقاشی آبرنگ پرتو نور عریضی روی سطح زمین افتاده و سه نفر در حالی که پشت به منبع نور دارند در حال عبور هستند. در اصل از زاویه ای که ما این اشخاص را می بینیم رنگ لباس ها و بدن آن ها تا حدودی در سایه قرار دارد (زیرا نور به پشت آن ها می تابد). هر سه آن ها با آن که رنگ لباس هایشان متفاوت است اما در یک درجه از تیرگی قرار دارند (چشم های خود را فشرده کرده و تصویر را نگاه کنید تا بهتر متوجه شوید).

  تیم تحریریه اسکیلرن

  این محتوا توسط تیم تولید محتوای اسکیلرن تولید شده است .امیدواریم که با تلاش خود به بهبود کیفیت وب فارسی کمک کنیم .

  درباره اسکیلرن بیشتر بدانید

  اسکیلرن را در تلگرام دنبال کنید

  اسکیلرن را در اینستاگرام دنبال کنید

  مطالب زیر را حتما بخوانید

  7 توصیه برای تبدیل شدن به یک انیماتور حرفه ای ...

  2889 نفر بیشتر بخوانید

  آموزش مکالمه انگلیسی ...

  1311 نفر بیشتر بخوانید

  آموزش گوگل آنالیتیکس – بخش سی‌اُم – گزارش های موتورهای جس ...

  1322 نفر بیشتر بخوانید

  مطالب اخیر

  از گفتن محتوا عالی بسازید دست بردارید و به صورت موثر تولید محتوا کنید

  ۱۴۰۰-۱۰-۹

  نحوه خلق محتوای عالی , راهنمای گام به گام بازاریابی محتوا که نتایج واقعی را ارائه می کند

  ۱۴۰۰-۹-۱۸

  6 قانون برای نوشتن مقاله خوب

  ۱۴۰۰-۹-۱۴

  دسته بندی مقالات

  آموزش اخبار دیجیتال مارکتینگ فناوری گرافیک کامپیوتری مهارت های زندگی

  محبوب ترین دوره ها

  دوره آموزش کاربردی و مهارت محور فتوشاپ

  منبع مطلب : skillearn.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید