این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نمایشگاه کار برج میلاد

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نمایشگاه کار برج میلاد را از این سایت دریافت کنید.

  نمایشگاه کار 1401

  پنجمین نمایشگاه کار ایران (بهمن 1401)، فرصتی استثنایی برای ملاقات با کارفرمایان، ارسال رزومه و استخدام در سازمان‌های معتبر

  با پنجمین نمایشگاه کار ایران آینده شغلی خود را تضمین کنید

  پنجمین نمایشگاه کار ایران که بهمن ماه امسال در برج میلاد برگزار می‌شود، فرصت دوباره‌ای برای کارجویان فراهم کرده است تا با شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر در سراسر کشور ملاقات کرده و آینده شغلی خود را تضمین کنند. این نمایشگاه کار که برای اولین بار در سال 1397 در برج میلاد برگزار شد، از همان ابتدا توانست بستر بسیار خوبی برای ملاقات حضوری کارفرمایان و کارجویان ایجاد کرده و در تقویت برند کارفرمایی سازمان‌ها نیز تاثیرگذار باشد.

  هر سال کارجویان و کارآموزان بسیاری در این نمایشگاه جذب شرکت‌های معتبر و بزرگ می‌شوند. امسال نیز جاب ویژن که تجربه برگزاری نمایشگاه کار را در سال‌های متوالی از جمله در دانشگاه صنعتی شریف داشته است، همراه با نمایشگاه کار ایران برگزار کننده این رویداد است و در برج میلاد از 5‌ام تا 7‌ام بهمن ماه به صورت حضوری میزبان کارجویان خواهد بود. اگر شما هم تا به حال شغل مناسبی برای خود پیدا نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که حضور در این نمایشگاه را از دست ندهید.

  مراحل ثبت نام در نمایشگاه کار 1401

  برای ثبت نام و حضور در نمایشگاه کار ایران (Iran job fair) ابتدا باید یک رزومه در سایت جاب ویژن برای خودتان داشته باشید. مراحل ساخت رزومه نیز بسیار آسان است و قالبی استاندارد را در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید به صورت رایگان رزومه‌ای حرفه‌ای برای خود بسازید. سپس می‌توانید در سایت جاب ویژن با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه کار آشنا شده و فرصت‌های شغلی مناسب خود را انتخاب کنید. در آخر فقط کافیست که به صورت حضوری به نمایشگاه کار ایران در برج میلاد سری بزنید و با سازمان‌های مختلف به صورت رو در رو ملاقات کنید. توجه داشته باشید که تمامی این مراحل برای شما کارجویان گرامی رایگان است.

  مزایای حضور در نمایشگاه کار ایران

  در نمایشگاه کار 1401، هر شرکتی غرفه‌ای جداگانه دارد و با مراجعه به این غرفه‌ها، می‌توانید با فرصت‌های شغلی این شرکت‌ها آشنا شوید. همچنین ملاقات حضوری شما با منابع انسانی شرکت‌های مختلف می‌تواند دیدی کلی در مورد فرهنگ سازمانی هر شرکت به شما بدهد. علاوه بر این می‌توانید از تجارب شغلی بسیاری از افراد حاضر در نمایشگاه  بهره ببرید. در حقیقت می‌توان گفت در هیچ رویدادی مانند نمایشگاه کار نمی‌توانید تعداد زیادی شرکت معتبر در سراسر کشور همراه با افراد متخصص را در کنار هم پیدا کرده و این فرصت را داشته باشید که با تک تک آن‌ها به صورت حضوری ملاقات کنید.

  با نمایشگاه کار 1401، فرایند استخدام را آسان‌تر طی کنید

  همه‌ی ما می‌دانیم که فرایند کاریابی معمولا سخت و استرس‌زا است و تا وقتی شغل مناسبی برای خود پیدا نکرده‌ایم، نمی‌توانیم آرامش کافی در زندگی داشته باشیم. با این حال، نمایشگاه کار 1401 این فرایند را تا حد زیادی آسان‌تر کرده است. شما می‌توانید تنها با ساختن رزومه در سایت جاب ویژن، به صورت حضوری به نمایشگاه کار رفته و با هزاران فرصت شغلی در سازمان‌های مختلف آشنا شوید و در غرفه هر شرکت، رزومه جاب ویژن خود را برای آن‌ها ارسال کنید.

  نمایشگاه کار 1401؛ فرصتی طلایی برای فارغ‌التحصیلان

  معمولا فرایند یافتن شغل مناسب برای کسانی که تازه فارغ‌التحصیل شده‌اند و سابقه کاری چندانی ندارند، سخت‌تر است؛ زیرا اغلب سازمان‌ها برای استخدام، داشتن سابقه کاری را الزامی می‌دانند. با این حال در نمایشگاه کار ایران می‌توانید فرصت‌های کارآموزی زیادی را در سازمان‌های معتبر با حقوقی مناسب پیدا کرده و با آن‌ها مسیر شغلی خود را آغاز کنید.

  بسیاری از دانشجویان و کسانی که تازه فارغ‌التحصیل شده‌اند در نمایشگاه کار آنلاین توانستند فرصت‌های شغلی بسیار خوبی برای خود پیدا کنند. حال با توجه به حضوری بودن این نمایشگاه، مزایای بیشتری مانند ملاقات حضوری با بسیاری از شرکت‌ها و ساختن راه‌های ارتباطی بسیار خوب، شامل حال کارجویان شده است.

  منبع مطلب : jobvision.ir

  نمایشگاه کار ایران

  نمایشگاه کار رویدادی است که با دو هدف کلی برگزار می گردد: 1- ارائه فرصت های شغلی و جذب و استخدام کارجویان 2- ارتقا برند کارفرمایی

  Instagram LinkedIn

  پنجمین نمایشگاه کار ایران

  ۵ تا ۷ بهمن‌ماه ۱۴۰۱

  برج میلاد

  ثبت نام کارفرماثبت نام کارجو

  درباره نمایشگاه کار

  خط مشی نمایشگاه کار بر یک رویکرد چندوجهی استوار است که آن را به موثرترین و پر منفعت ترین شکل از فرآیند استخدام نیروی انسانی تبدیل می­کند. هر شرکت یا سازمانی نیاز دارد که کارکنان خود را با یک رویکرد جامع و بر مبنای وجوه مختلف و در نهایت براساس کفایت و لیاقت آنها استخدام نماید، و نمایشگاه کار براساس خط مشی خود شرایط لازم برای این فرآیند برای متقاضیان را ایجاد می­نماید.

  اطلاعات تماس و محل برگزاری

  مزایای شرکت در نمایشگاه کار

  ارتقا برند کارفرمایی

  ملاقات مستقیم کارجو و کارفرما

  تسهیل فرآیند جذب و استخدام

  مزایای شرکت در نمایشگاه کار ارتقا برند کارفرمایی ملاقات مستقیم کارجو و کارفرما تسهیل فرآیند جذب و استخدام نمایشگاه کار در ادوار گذشته

  1,680+

  بازدید کننده میانگین در هر دوره

  532+ استخدام 91+

  موقعیت شغلی میانگین در هر دوره

  78+ سازمان

  برخی برندهای معتبر حاضر در ادوار نمایشگاه کار

  اسپانسرهای پنجمین نمایشگاه کار ایران

  اسپانسر نمایشگاه کار شوید

  برای حمایت از نمایشگاه کار در سطوح مالی رسانه ای معنوی و خدمات نمایشگاه با دبیرخانه نمایشگاه تماس حاصل فرمایید.حامیان مالی نمایشگاه خدمات ویژه ای مثل رادیو نمایشگاه پخش تیزر تبلیغاتی کارگاه آموزشی و… را دریافت خواهند کرد.

  منبع مطلب : iranjobfair.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید