این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نمونه سوال ادبیات یازدهم تجربی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نمونه سوال ادبیات یازدهم تجربی را از این سایت دریافت کنید.

  نمونه سوال فارسی یازدهم تجربی با جواب (امتحانات خرداد ۱۴۰۱)

  در این مقاله لینک دانلود رایگان نمونه سوالات امتحان ادبیات فارسی 2 پایه یازدهم رشته تجربی نوبت اول دی و نوبت دوم خرداد ۱۴۰۱ قرار داده شده است .

  نمونه سوالات فارسی 2 یازدهم تجربی با جواب

  دانش آموزان پایه یازدهم متوسطه دوم برای آمادگی بیشتر در امتحانات دی و خرداد 1401 درس فارسی 2 پایه یازدهم متوسطه دوم رشته تجربی ، می توانند علاوه بر مطالعه و تمرین مباحث و مطالب کتاب درسی ، نمونه سوالات ویژه امتحانات فارسی 2 پایه یازدهم رشته تجربی این پایه تحصیلی را نیز دریافت کرده و با حل آن ها اشکلات درسی خود را برطرف سازند .

  برای مشاوره برنامه ریزی درسی دانش آموزان پایه یازدهم تجربی

  برای مشاوره برنامه ریزی درسی دانش آموزان پایه یازدهم تجربی

  درس فارسی 2 پایه یازدهم متوسطه دوم رشته تجربی از جمله درس هایی است که دانش آموزان نسبت به مطالب و مباحث ارائه شده در آن باید اهمیت بیشتری نشان داده و منابع سوالات و تمرینات آن را بیشتر از بقیه دروس مطالعه نمایند ، چرا که این درس تمامی موارد مربوط به آرایه های ادبی ، توانایی نقد و بررسی موضوعات مطرح شده و معنی عبارات را در بر می گیرد .

  دانش آموزان کلاس یازدهم متوسطه دوم رشته تجربی در صورتی که با انواع نمونه سوالات درس فارسی یازدهم آشنا شده و آن ها را تمرین نمایند می توانند مطالب درسی عنوان شده در کتاب فارسی پایه یازدهم رشته تجربی را به خوبی یاد گرفته و دچار مشکل نشوند .

  به همین منظور در ادامه این مقاله چند سری از سوالات نوبت اول و دوم فارسی پایه یازدهم متوسطه دوم رشته تجربی و تمرینات مربوط به هریک از فصل های این درس ، به صورت رایگان برای دانلود دانش آموزان پایه اول ارائه شده است .

  همچنین به منظور دسترسی سریع تر به مطالب درسی عنوان شده در کتاب فارسی یازدهم متوسطه دوم نسخه الکترونیکی و رایگان این کتاب نیز در اختیار اولیا و دانش آموزان قرار گرفته است .

  دانلود نمونه سوالات امتحان ادبیات فارسی 2​ پایه یازدهم رشته تجربی نوبت اول ( دی ماه )

  امتحانات نوبت اول دی ۱۴۰۱ هم برای دانش آموزان پایه یازدهم متوسطه دوم و حتی والدین آن ها نگران کننده بوده است . دلیل این نگرانی و اضطراب این است که دانش آموزان برای اولین بار با سوالات امتحانی نیمی از کتاب فارسی یازدهم متوسطه دوم رشته تجربی مواجه می شوند و آشنایی قبلی از نوع سوالات این درس و میزان سختی آن ها ندارند .

  با توجه به این موضوع بهتر است برای رفع این اضطراب و نگرانی ، دانش آموزان پایه یازدهم متوسطه دوم ، نمونه سوالات امتحانی نوبت اول فارسی پایه یازدهم سال های قبل را مطالعه نمایند تا با نوع سوالات و راه حل های آن ها بهتر آشنا شوند .

  به همین دلیل در این قسمت چند سری از نمونه سوالات امتحانی نوبت اول فارسی یازدهم متوسطه دوم رشته تجربی برای دانلود رایگان دانش آموزان قرار گرفته است .

  نمونه سوالات امتحانی فارسی 2 پایه یازدهم متوسطه دوم رشته تجربی

  سوالات درس فارسی 2 پایه یازدهم رشته تجربی (سری 1 )سوالات درس فارسی 2 پایه یازدهم رشته تجربی (سری 2 )سوالات درس فارسی 2 پایه یازدهم رشته تجربی (سری 3 )

  چند سری از سوالات عنوان شده در نمونه سوالات نوبت اول فارسی 2 یازدهم متوسطه دوم رشته تجربی عبارتند از :

  جمله زیر را مجهول کنید.

  در کدام بیت آرایه متناقض نما وجود دارد؟

  نقش دستوری واژگان مشخص شده را بنویسید.

  معنی درست واژگان را انتخاب کنید.

  متن زیر را بخوانیدو به سوالات پاسخ دهید.

  معنی ابیات را بنویسید.

  در صورتی که مایل به دریافت نمونه سوالات نوبت اول بیشتری باشید می توانید به مقاله قرار گرفته شده در انتهای این قسمت مراجعه نمایید .

  بیشتر بخوانید: نمونه سوالات فارسی 2 یازدهم متوسطه دوم نوبت اول رشته تجربی 

  دانلود نمونه سوالات امتحان ادبیات فارسی 2​ پایه یازدهم رشته تجربی نوبت دوم ( خرداد ۱۴۰۱ )

  امتحانات نوبت دوم یا خرداد 1401 پایه یازدهم تجربی متوسطه دوم با توجه به این که امتحانات پایانی یازدهم متوسطه دوم محسوب شده و تمامی مطالب کتاب های درسی را شامل می شود ، علاوه بر اهمیت بسیار بالایی که دارند باعث نگرانی و استرس دانش آموزان نیز می شوند .

  با توجه به این که امتحان نوبت دوم درس فارسی 2 پایه یازدهم تجربی تمام مباحث آموزش داده شده در این کتاب درسی را شامل می شود ، لذا نیاز به مطالعه سوالات بیشتر و متنوع تری نیز دارد ، بنابراین برای آشنایی بیشتر دانش آموزان یازدهم متوسطه دوم رشته تجربی با نوع سوالات امتحانی نوبت دوم  فارسی 2یازدهم تجربی متوسطه و رفع نگرانی والدین و دانش آموزان از بابت تنوع سوالات این درس ، در این قسمت چند سری از نمونه سوالات نوبت دوم فارسی 2 یازدهم تجربی متوسطه دوم قرار گرفته است .

  منبع : www.heyvagroup.com

  نمونه سوال فارسی یازدهم نوبت اول همراه با پاسخ تشریحی

  برای آمادگی امتحانات نوبت اول یا دی ماه کتاب فارسی یازدهم در این بخش نمونه سوال فارسی یازدهم نوبت اول را برای شما قرار داده ایم.

  نمونه سوال فارسی یازدهم نوبت اول با پاسخ تشریحی

  تیم تحریریه دیجی کنکور

  4 سال پیش

  برای آمادگی هر چه بیشتر برای امتحانات نوبت اول یا دی ماه کتاب فارسی یازدهم، در این بخش نمونه سوال فارسی یازدهم نوبت اول را برای شما قرار داده ایم.

  دسترسی سریع دانلود دانلود فوری فایل

  روی دکمه بالا بزنید تا به باکس دانلود هدایت شوید.

  این نمونه سوال ها، به خوبی می توانند شما را برای آمادگی هر چه بیشتر برای امتحان نوبت اول فارسی یازدهم یاری کنند. نمونه سوال ها با دقت بسیار زیاد و از معتبر ترین مدارس انتخاب شده اند و کاملا با استانداردهای بارم بندی نمونه سوال نوبت اول فارسی یازدهم منطبق هستند.

  در ضمن همه فایل ها دارای پاسخ نامه کاملا تشریحی هستند تا بتوانید جواب های خود را بررسی کنید. قبل از دانلود نمونه سوال ها حتما توصیه های مطالعاتی برای امتحانات نوبت اول فارسی یازدهم را مطالعه کنید تا بتوانید کاملا حرفه ای برای این امتحان آماده شوید و به بهترین نمره برسید.

  توصیه های مطالعاتی امتحان نوبت اول فارسی یازدهم

  توصیه اول : ابتدا کتاب درسی فارسی یازدهم را به دقت مطالعه کنید.توصیه دوم : به معنی کلمات و متن ها با دقت توجه کنید و بخش های مهم را خلاصه برداری کنید.توصیه سوم : از معنی ابیات غافل نشوید، بخش مهمی از نمره ها، مربوط به معنی و مفهوم ابیات است.توصیه چهارم : از کتاب های کمک درسی برای مطالعه معانی و مفاهیم می توانید به خوبی استفاده کنید.توصیه پنجم : بعد از پایان مطالعه کتاب درسی و کمک درسی به سراغ نمونه سوال فارسی یازدهم بروید.توصیه ششم : نمونه سوال ها را از باکس زیر دانلود کنید و به دقت از خود امتحان بگیرید.توصیه هفتم : بعد از حل کردن هر نمونه سوال امتحانی فارسی یازدهم جواب تشریحی را بررسی کنید و نکات مهم را یادداشت کنید.

  در باکس زیر می توانید به راحتی نمونه سوالات امتحانی فارسی یازدهم در نوبت اول همراه با پاسخ های کاملا تشریحی را دانلود کنید. هم چنین اگر نیاز به نمونه سوال های بیشتری دارید روی دکمه سوم یعنی ” بانک نمونه سوالات یازدهم ” بزنید.

  رایگان دانلود کن !

  شما می توانید نمونه سوالات فارسی و سایر دروس را از طریق اپلیکیشن دیجی کنکور دانلود کنید.

  دیجی کنکور یازدهم

  دریافت سوالات

  دانلود

  تصاویر اپلیکیشن: (برای بزرگنمایی کلیک کنید)

  دانلود نمونه سوالات فارسی از اپلیکیشن دیجی کنکور

  لینک های دانلود

  توضیحات: برای دانلود نمونه سوال ها بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

  دانلود نمونه سوال با پاسخ 1

  دانلود نمونه سوال با پاسخ 2

  بانک نمونه سوالات یازدهم

  27 3

  برچسب ها : نمونه سوال دی ماه نمونه سوال فارسی نمونه سوال نوبت اول

  تیم تحریریه دیجی کنکور

  تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور، متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور، در چند سال اخیر می باشد. همیشه سعی ما، این بوده که بهترین محتوا را برای شما عزیزان تولید کنیم.

  دیدگاه شما

  3 دیدگاه

  Ali hosseine

  3 سال پیش عالی

  محمد

  3 سال پیش

  سلام مرسی از زحماتتون .

  منبع : digikonkur.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید