این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نوبت دهی تحویل سکه بانک رفاه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نوبت دهی تحویل سکه بانک رفاه را از این سایت دریافت کنید.

  کارگزاری بانک تجارت • نحوه تحویل گرفتن سکه طلای ربع بهار آزادی از خزانه بانک رفاه کارگزان

  بر این اساس کلیه دارندگان گواهی سپرده کالایی و یا نمایندگان آنها باید جهت تحویل گرفتن سکه طلای ربع بهار آزادی ابتدا از طریق سامانه نوبت‌دهی سکه بورس کالایی بانک رفاه کارگران به آدرس  https://coin.refah-bank.ir/Membership/login نوبت گرفته و در تاریخ اعلام شده توسط این سامانه به همراه مدارک احراز هویت خود و حسب مورد وکالت‌نامه رسمی طبق فرمت اعلامی بانک رفاه کارگران، به نشانی تهران، خیابان ولیعصر (عج)، نرسیده به میدان ونک، جنب ساختمان...

  نحوه تحویل گرفتن سکه طلای ربع بهار آزادی از خزانه بانک رفاه کارگزان

  بر این اساس کلیه دارندگان گواهی سپرده کالایی و یا نمایندگان آنها باید جهت تحویل گرفتن سکه طلای ربع بهار آزادی ابتدا از طریق سامانه نوبت‌دهی سکه بورس کالایی بانک رفاه کارگران به آدرس

  https://coin.refah-bank.ir/Membership/login نوبت گرفته و در تاریخ اعلام شده توسط این سامانه به همراه مدارک احراز هویت خود و حسب مورد وکالت‌نامه رسمی طبق فرمت اعلامی بانک رفاه کارگران، به نشانی تهران، خیابان ولیعصر (عج)، نرسیده به میدان ونک، جنب ساختمان مرکزی بانک رفاه کارگران، پلاک ۲۵۴۸ مراجعه کنند.

  البته خریداران باید به این نکته توجه کنند که اگر نوبت اخذ شده کمتر ازپنج روز کاری از زمان خرید گواهی سپرده کالایی ربع سکه باشد، با درخواست آن‌ها موافقت نمی‌شود.

  ساعات کاری خزانه جهت تحویل ربع سکه روزهای شنبه تا چهارشنبه غیرتعطیل از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه و درروزهای پنجشنبه از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه تا ۱۲  است.

  هنگام تحویل سکه چه هزینه‌هایی باید پرداخت شود؟

  همچنین خریدارن باید توجه داشته باشند که در قیمت کشف شده معاملات گواهی سپرده کالایی سکه طلای ربع آزادی ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده محاسبه شده است و مبالغ دیگری با این عنوان از افراد اخذ نخواهد شد. اما این افراد در زمان تحویل سکه از خزانه باید هزینه انبارداری و مالیات بر ارزش افزوده هزینه انبارداری، جمعا به میزان ۱۰۹۰ ریال به ازای هر قطعه سکه در هر روز را  پرداخت کنند.

  منبع: بورس کالای ایران

  منبع مطلب : tejaratbankbrk.ir

  فهرست صفحه اول سیاسی اقتصادی شهرستان بين الملل اجتماعی ورزش صفحه آخر آرشیو انتخاب نشریه جستجو بر اساس تاریخ

  سامانه نوبت دهي تحويل سکه بورس کالاي بانک رفاه راه اندازي شد

  در راستاي گسترش بانکداري الکترونيک، ارائه خدمات بورسي و تکريم مشتريان، سامانه نوبت دهي تحويل سکه بورس کالاي بانک رفاه راه اندازي شد.به گزارش روابط عمومي بانک رفاه کارگران، با توجه به مراجعات متعدد مشتريان به خزانه اين بانک براي تحويل سکه و به منظور اطمينان بخشيدن به مشتريان از جهت تداوم فعاليت نماد معاملاتي و نيز حفظ امنيت دارايي آنها، سامانه نوبت دهي تحويل سکه بورس کالاي بانک رفاه راه اندازي و به بهره برداري رسيد.بر اساس اين گزارش، با در نظر گرفتن انجام معاملات گواهي سپرده کالايي سکه از اواخر سال 1394 تاکنون و پذيرش بانک رفاه به عنوان انبار بورس کالاي ايران، خزانه پرديس اين بانک به عنوان اولين خزانه سکه طلا براي معاملات گواهي سپرده کالايي در بورس کالاي ايران معرفي شده است.از اين رو، مشتريان گرامي مي توانند براي رزرو کردن زمان مراجعه به خزانه به منظور تحويل سکه(صرفاً سکه هاي تمام طرح امامي ضرب 86)، از طريق سامانه نوبت دهي به آدرس اينترنتي https://coin.rb24.ir/Membership/login مراجعه و يا از طريق پورتال بانک رفاه اقدام کنند.

  آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/9497/10/50165/0

  ارسال دیدگاه

  ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.

  دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.

  از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.

  دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.

  حدیث

  امام محمد باقر (ع):رچیز بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.

  منبع مطلب : paper.resalat-news.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید