این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نگارش ششم صفحه37

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نگارش ششم صفحه37 را از این سایت دریافت کنید.

  پردازش امنیتی ...

  بررسی امنیت مرورگر شما قبل از دسترسی به

  sci-hub.ir

  لطفا 2 ثانیه صبر نمایید

  Anti-DDoS & Website Security by GENIUS GUARD

  منبع مطلب : sci-hub.ir

  جواب صفحه ۳۷ نگارش ششم – دانشکده ها

  جواب سوالات کتاب نگارش فارسی پایه ششم دبستان

  جواب صفحه ۳۷ نگارش ششم

  جواب صفحه ۳۷ نگارش ششم

  با سلام خدمت کاربران محترم دانشکده ها . و اما ما و شما کلاس ششمی ها یک درس دیگری از کتاب نگارش با جواب ! این بار هم جواب صفحه ۳۷ نگارش پایه ششم ابتدایی درس ششم ای وطن بصورت رایگان برای کاربران عزیز و محترم تهیه کرده ایم.

  که بیشتر افراد بخاطر برخی مشکلات که در پاسخ به سوالات نگارش ششم داشته اند امروز تیم دانشکده ها به تمام کمال با کاربرانش همراه هست.

  بخاطر مشکلات کلاس ششم ابتدایی با حل صفحه ۳۷ کتاب نگارش ششم را که برخی از دانش آموزان که مشکل دارند.

  مجبور هستند جواب سوالات را با جستجو کردن در اینترنت  راهی برای این مشکلات که پیش رو دارند در کتاب درسی جواب صفحه ۳۷ نگارش ششم رفع کنند.

  خب برای رفع مشکلات  سوالات کتاب نگارش ششم ابتدایی ما این گام به گام نگارش ششم را بصورت رایگان در انتهای همین پست برای شما قرار داده ایم و ما با شما در سایت دانشکده ها همراه هستیم.

  این سوالات پایه ششم نگارش درس ششم ای وطن که ما قرار داده ایم با پاسخ به سوالات و حل و فصل و با معنی هستند  که این گام به گام نگارش ششم بصورت کامل و دقیق میباشد و با کتب درسی جدید منطبق دارد.

  خب عزیزانی که نیاز به جوابهای کتاب نگارش ششم پایه ۶ ابتدایی دارند ما بصورت رایگان ، در انتهای همین پست  لینک دانلود جواب صفحه ۳۷ نگارش ششم رایگان با پاسخ را قرار داده ایم .

  دیگه نیازی ندارید که بخواید هزینه ای را برای پرداخت کتاب نگارش بپردازید ما برای شما بصورت رایگان در اختیارتان گذاشته ایم و انشالله با یاری و همکاری و حمایت شما کم کم تمام دروس را رایگان قرار خواهیم داد حمایت شما فقط معرفی سایت برای دوستان خود که دیگر نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نداشته باشید در جوابات درسی خود.

  جواب سوالات صفحه ۳۷ نگارش ششم

  ۲ چشمان خود را ببندید و حس خود را دربارهی صداهایی که میشنوید، بنویسید. جواب سوال. صدای حرکت ماشین ها و موتور ها را میشنوم که روی مخ است.جواب سوال. : چشمانم را بستم. صدای سماور مادرم که همیشه می جوشد. صدای داد و جیغ بچه ها که روی مخ است. صدای اذان آمد حسم بیشتر شد پدرم شروع کرد به نماز خواندن صدای پدرم می آمد دست هایش بالا بود و داشت با خدا رازو نیاز میکرد و دعا هایی را که دارد و که حس خوبی است که صداها را بشنوی.جواب سوال. : صدای برادرم را میشنوم که در خانه داشت با ماشین اسباب بازی اش بازی میکرد و صدای اتومبیل در می آورد و غرق در دنیای رنگارنگ بچه گانه اش بود….. صدای گوش خراش اتومبیل ها و بوق زدن پی درپی شان مرا آزار می داد خدا را شاکرم که بع من توانایی داده که بتوانم به صدا های اطراف گوش بدهم.۳ برداشت خود را از ضرب المثل »نوشدارو بعد از مرگ سهراب« در یک بند بنویسید.جواب سوال. یعنی ما وقتی تصمیم به درست کردن مشکلات میگیریم که کار از کار گذشته.جواب سوال. : یعنی ما باید کار را در زمان مناسب انجام دهیم.جواب سوال. : یعنی اینکه آن موقع که ما به چیزی نیاز داریم و آن حال در دسترس نیست و بعد نیازمان برطرف می شود.جواب سوال. : یعنی ما هر کاری را باید سر موقع خودش انجام دهیم.

  جواب سوالات صفحه ۳۸ نگارش ششم

  ب) جاهای خالی را با ّ»اما، ولی، بنابراین، و«کامل کنید. جواب سوال. 

  چند وقت پیش داستانی درباره ی خیر و شر خواندم. اینکه سال ها پیش خیر و شر برای شنا کردن به دریا رفتند… اما …. شر زودتر از آب بیرون آمده .... و .... لباس های خیر را پوشید. .... بنابراین ....خیر هم برای اینکه برهنه نماند، مجبور شد لباس های شر را بپوشد. و حالا سال هاست که آدم‌ها خیر و شر را اشتباه می‌گیرند.

  لینک دانلود

  دانلود جواب صفحه ۳۷ نگارش ششم

  مگابایت لینک کوتاه

  منبع مطلب : www.daneshkadeha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید