این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  هدیه نوروزی همراه اول

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  هدیه نوروزی همراه اول را از این سایت دریافت کنید.

  همراه اول

  دریافت و فعالسازی بسته عیدانه و ماه رمضان 1402 همراه اول، شارژ و اعتبار، اینترنت و مکالمه رایگان، کد دستوری و اپلیکیشن همراه من، گردونه شانس کدهای تخفیف دیجی کالا، فلای تودی، جاجیگا، نماوا، آچاره، نت باکس و آی بیمه

  عیدی 1402 همراه اول

  عیدتان مبارک :) عیدی رایگان و بی سابقه همراه اول از بامداد 29 اسفند 1401 برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری از طریق اپلیکیشن همراه من قابل دریافت است.

  بسته عیدانه 1402 در دو بخش در نظر گرفته شده است: اعتبار هدیه و بسته های رایگان مکالمه و اینترنت – کدهای تخفیف نماوا، فلای تودی، دیجی کالا، جاجیگا و ...

  عیدیت رو بگیر

  فعالسازی عیدانه 1402:

  برای فعالسازی عیدی ابتدا وارد اپلیکیشن همراه من شوید. جهت نصب و یا به روز رسانی می توانید از این لینک وارد شوید.

  در اپلیکیشن همراه من از قسمت طرح های تشویقی، قسمت عیدانه 1402 را انتخاب کنید.

  در قسمت عیدانه 1402 دو گردونه "بسته و اعتبار" و "خدمات زندگی دیجیتال" قابل مشاهده است.

  با انتخاب یکی از گردونه ها و چرخاندن آن، بسته عیدی به صورت تصادفی نمایش و به شما تخصیص داده خواهد شد.

  قوانین و شرایط عیدی 1402:

  انتخاب و چرخاندن گردونه ها تنها یکبار و برای یک گردونه امکانپذیر است و با انتخاب یکی از آن‌ها، فعالسازی گردونه دیگر ممکن نیست.

  گردونه "بسته و اعتبار" شامل اعتبار هدیه از 10 تا 100 هزار تومان و بسته های داخل شبکه همراه اول مانند اینترنت و مکالمه می باشد. مهلت استفاده از این بسته ها 48 ساعت است.

  گردونه "خدمات زندگی دیجیتال" شامل کدهای تخفیف کسب و کارهای مختلف مانند دیجی کالا، فلای تودی، جاجیگا، نماوا، آچاره، نت باکس و ... است.

  پس از دریافت پیامک فعالسازی، امکان استفاده از آن عیدی برای شما فراهم می‌شود.

  مهلت فعالسازی بسته عیدی ۱۴۰۲ تا پایان عید سعید فطر است.

  روش دریافت و فعالسازی عیدانه 1402:

  عیدی سال 1402 همراه اول در درگاه کد دستوری ارائه نشده و فقط از طریق اپلیکیشن "همراه من" قابل دریافت و فعالسازی است.

  عیدیت رو بگیر

  منبع مطلب : mci.ir

  عیدی همراه اول نوروز 1402 ؛ هدیه جدید همراه اول برای مشترکین

  همراه اول هدیه‌ای برای مشترکان خود برای نوروز 1402 ارائه کرده است. در ادامه نحوه دریافت عیدی همراه اول نوروز 1402 به شما خواهیم گفت.

  عیدی همراه اول نوروز 1402 ؛ هدیه جدید همراه اول برای مشترکین

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰ امیرعلی حسین عباسی

  همراه اول هدیه‌ای برای مشترکان خود برای نوروز 1402 ارائه کرده است. در ادامه نحوه دریافت عیدی همراه اول نوروز 1402 به شما خواهیم گفت.

  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در سالروز میلاد امام زمان(عج) و در آستانه فرارسیدن نوروز 1402، یک عیدی به تمام مشترکین خود ارائه خواهد کرد. در ادامه به جزئیات هدیه نوروزی همراه اول 1402 می‌پردازیم.

  عیدی همراه اول نوروز 1402

  هدیه نوروزی همراه اول 1402

  در طرح عیدی همراه اول ، بسته‌های 10 تا 100 هزار تومانی برای تمامی مشترکان فعال دائمی و اعتباری همراه اول تدارک دیده شده است که از زمان فعالسازی دو روز اعتبار خواهد داشت. تمام مشترکانی که سیم کارتشان غیر فعال بوده می‌توانند با فعال کردن سیم کارت خود، از این هدیه بهره‌مند شوند.

  تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول برای دریافت این بسته‌های ویژه رایگان، می‌توانند از 27 اسفند 1401 تا 13 فروردین 1402 به اپلیکیشن «همراه من» مراجعه کنند.

  عیدی همراه اول 1402

  هدیه نوروزی همراه اول 1402

  بیشتر بخوانید:

  ویدئو: داستان غمگین گوگوش و پسرش کامبیزعکس: تیپ لاکچری آیسان بازیگر سریال سقوطاظهارات فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ بهره برای کنترل تورم امریکابیوگرافی همسر اول شهناز تهرانی ؛ جمشید ورزنده کیست ؟

  منبع مطلب : figar.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید