این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  هزینه اسکان فرهنگیان

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  هزینه اسکان فرهنگیان را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه اسکان فرهنگیان ۱۴۰۲

  نحوه ورود به سامانه اسکان فرهنگیان eskan.medu.ir ،زمان ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان 1402 و رزرو اینترنتی ستاد اسکان فرهنگیان را در این مقاله مشاور گروپ بخوانید

  جهت مشاوره در زمینه اسکان فرهنگیان eskan medu ir

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  سامانه اسکان فرهنگیان ۱۴۰۲ eskan medu ir تعیین شده است. برای اطلاع از ثبت نام در سامانه اسکان فرهنگیان و نحوه ورود به سامانه رزرو اینترنتی ستاد اسکان فرهنگیان تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

  سر فصل ها اسکان فرهنگیان eskan medu ir

  ورود به سامانه اسکان فرهنگیان ۱۴۰۲

  مقررات رزرو مدارس نوروز ۱۴۰۲

  شرايط استرداد در لغو رزرو اینترنتی ستاد اسکان فرهنگیان

  ✔️سایت اسکان فرهنگیان چیست؟

  ✔️زمان ثبت نام در سامانه اسکان فرهنگیان چه تاریخی اعلام شده است؟

  ✔️نام کاربری و رمز عبور eskan.medu.ir چیست؟

  اسکان فرهنگیان

  طرح اسکان فرهنگیان چیست؟ هیأت وزیران در جلسه مورخ ۲۲/۱۰/۱۳۹۲ بنا به پیشنهاد شماره ۷۷۵/۹۲۲۱۰ مورخ ۱۸/۱۰/۱۳۹۲ سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مصوبه طرح اسکان سازمان ها و ارگان های دولتی را تصویب کرد.

  این طرح به منظور توسعه گردشگری داخلی و ایجاد هماهنگی و انسجام در ارائه خدمات مناسب برای رفاه حال مسافران و گردشگران، سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی و نظارت بر انجام فعالیت های سفر، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر مرکب از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزارت کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری، وزارت راه و شهرسازی، سازمان تعزیرات حکومتی، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با شرح وظایف محوله تشكيل شد.

  بدین ترتیب امکان رزرو اینترنتی ستاد اسکان فرهنگیان برای فرهنگیان عزیز فراهم شده است و افراد واجد شرایط باید در زمان مقرر با مراجعه به سامانه eskan medu.ir نسبت به نام نویسی و ثبت نام در سامانه اسکان فرهنگیان اقدام نمایند.

  eskan medu ir

  eskan medu ir با هدف ارائه خدمت رزرو ، پذیرش و طرح اسکان مراکز رفاهی و مدارس به فرهنگیان عزیز طراحی و تاسیس گشته است تا فرهنگیان و معلمان بتوانند از طریق این سامانه به راحتی برای ثبت نام رزرو اینترنتی مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان ۱۴۰۲ اقدام نمایند.

  مطابق با اطلاعیه مندرج در سامانه اسکان فرهنگیان، پذیرش و رزرو اینترنتی ستاد اسکان فرهنگیان از تاریخ 1401/12/20 فعال خواهد شد و متقاضیان باید از این تاریخ به بعد با مراجعه به آدرس اینترنتی eskan.medu.ir/Site/eskanmeduir مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

  اسکان فرهنگیان از چه تاریخی شروع میشود؟تاریخ رزرو اسکان فرهنگیان از 20 اسفند 1401 آغاز می گردد

  ورود به سامانه اسکان فرهنگیان ۱۴۰۲

  نحوه ورود به سامانه اسکان فرهنگیان ۱۴۰۲ بسیار ساده است و همانطور که در بخش قبلی به آن اشاره شد کافیست eskan medu ir/Site/eskanmeduir را در نوار آدرس مرورگر کامپیوتر یا تلفن همراه خود جستجو کنید. البته راه سریعتری هم وجود دارد! می توانید با کلیک بر روی لینک eskan medu ir موجود در جدول زیر به سامانه ستاد اسکان فرهنگیان وارد شوید.

  لطفا جهت ورود به سامانه اسکان فرهنگیان eskan medu ir کلیک نمایید

  می توانید از بخش ورود به حساب کاربری وارد سامانه اسکان نوروزی فرهنگیان 1402 شوید. برای این کار کافیست از منوی بالای سایت به بخش ورود به حساب کاربری بروید.

  مطابق تصویر زیر بر اساس نقش خود گزینه مناسب را وارد نمایید زیرا در صفحه باز شده، پنج بخش برای ورود وجود دارد که با توجه به موقعیت خود، می بایست یکی از آن ها را انتخاب کنید. موقعیت مسافران فرهنگیان، موقعیت کارشناسان رفاه، موقعیت کاربران مراکز رفاهی، موقعیت پذیرش پایگاه اسکان و مدیران مدرسه. طبق موقعیت خود یک گزینه را انتخاب کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

  اگر جزو فرهنگیانی هستید که قصد سفر و عزیمت به شهر های مختلف ایران را دارید روی گزینه مسافران eskan.medu.ir کلیک کنید تا مراحل رزرو مدارس نوروز ۱۴۰۲ آغاز شود.

  حالا در کادرهای مشخص شده، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که نام کاربری و رمز عبور eskan medu ir کد ملی فرهنگیان گرامی می باشد. بعد از درج عبارت امنیتی روی گزینه ورود به سامانه بزنید.

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان در سال ۹۹

  تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان در سال ۹۹ اعلام شد.اسکان نوروزی فرهنگیان از مهم ترین دغدغه های آموزش پرورش است.ثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان...

  تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان در سال ۹۹

  جهت مشاوره در زمینه تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان در سال ۹۹

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان در سال ۹۹ اعلام شد.

  همواره اسکان نوروزی برای فرهنگیان از مهم ترین دغدغه های وزارت آموزش پرورش بوده است. متقاضیان بسیار زیادی برای اسکان نوروزی در مدارس یا سایر مراکز رفاهی وجود دارند.

  این مدارس به دلیل مناسب بودن قیمت مورد توجه فرهنگیان می باشد.

  البته در روزهای اخیر بنا بر تصمیم وزارت آموزش و پرورش به دلیل شیوع ویروس کرونا اسکان نوروزی فرهنگیان لغو شد.

  سر فصل ها

  ثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان

  جزئیات تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان در سال ۹۹

  لغو رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان

  ثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان

  ثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان از طریق سایت www.eskan.medu.ir آغاز شده است و تا ۲۴ اسفند ماه ادامه دارد.

  ۲۳ هزار و ۵۹۷ نفر از عوامل اجرایی در ایام نوروز آمادگی پذیرش ۱۲ میلیون نفر را در  ۳۶۶ مرکز رفاهی، ۵۰ پردیس دانشگاه فرهنگیان و ۱۰ هزار و ۶۶۴ مدرسه را دارند.

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در مصاحبه ای عنوان کرد:

  “با توجه به استقبال فرهنگیان از طرح اسکان نوروزی، رعایت اصول ایمنی و بهداشتی مدارس طرح اسکان به منظور توجه به منزلت اجتماعی فرهنگیان و همچنین توجه به بهسازی و زیباسازی پایگاه‌های پذیرش در راستای عدالت حقوق شهروندی و تکریم مهمانان فرهنگی به انضمام آماده‌سازی سفره هفت‌سین جهت جذابیت و افزایش طیب خاطر معلمان از اقدامات ستاد اسکان آموزش و پرورش است.”

  همچنین شما می توانید با تماس با گروه مشاورین صدای مشاوران ثبت نام اینترنتی خود را به صورت تلفنی انجام دهید.

  جزئیات تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان در سال ۹۹ بر حسب جدول ذیل محاسبه و دریافت می شود.

  تعرفه اسکان اردو‌های راهیان نور، کارکنان دولت نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.

  استان‌ها باید سایت اسکان را برای رزرو در بازه زمانی ۹ اسفند تا ۲۳ اسفند آماده کنند.

  زمان لغو رزرو اینترنتی تا ۴۸ ساعت قبل از تاریخ رزرو اسکان ممکن است.

  در ضمن شما می توانید بخشنامه اسکان نوروزی فرهنگیان را از این لینک دانلود و مشاهده نمایید. بخشنامه اسکان نوروزی فرهنگیان

  لغو رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان

  مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:

  رزرو اینترنتی اسکان نوروزی در مدارس و کلاس‌های مجری طرح تا اطلاع ثانوی به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، متوقف شده است و به محض آرام شدن اوضاع و کنترل کرونا، اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد.

  وی ادامه داد: 11 هزار مدرسه مجهز شده در قالب 108 هزار کلاس درس برای اسکان نوروزی فرهنگیان فراهم شده که فعلا به دلیل مبارزه با ویروس کرونا، رزرو اینترنتی اسکان نوروزی 1399 فرهنگیان تا اطلاعیه‌های بعدی موقتاً لغو شد.

  کریمی‌فر افزود: آموزش و پرورش  با تعداد 398 مرکز آموزشی رفاهی( خانه معلم ) در قالب 16 هزار و 498 تختخواب ، به صورت کاملا بهداشتی و رعایت تمام توصیه‌های بهداشتی و شست‌وشوی روزانه با محلول‌های ضد عفونی، استفاده از کاورهای یک بار مصرف و مایع‌های شست‌وشوی الکلی،  آمادگی پذیرش مسافران فرهنگی را در نوروز جاری در سراسر کشور  داراست؛ اگر چه پیشنهاد می‌شود به خاطر پویش همگانی و مبارزه با ریشه کنی کرونا ویروس، ترجیحا از مسافرت‌های نوروزی، پرهیز شود.

  جهت مشاوره در زمینه تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان در سال ۹۹

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  به اشتراک بگذارید :

  لينک کوتاه

  https://sedayemoshaveran.com/?p=38515

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید