این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  هیئت سیدالشهدا ملایر

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  هیئت سیدالشهدا ملایر را از این سایت دریافت کنید.

  Login • Instagram

  Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

  Don't have an account? Sign up

  Get the app.

  منبع مطلب : www.instagram.com

  برگزاری مسابقه عکس عاشورایی توسط هیئت سیدالشهدا ملایر

  استان همدان

  پنجشنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۹:۴۵

  دسته‌بندی: همدان

  کد خبر: hamedan-51932

  خبرنگار : 50038

  برگزاری مسابقه عکس عاشورایی توسط هیئت سیدالشهدا ملایر

  مسئول هیئت سیدالشهدا ملای، گفت: امسال برای نخستین بار مسابقه " عکس عاشورایی " در 2 بخش شامل همایش شیرخوارگان حسینی و مراسم عزاداری، تعزیه خوانی و نذورات برگزار خواهد شد.

  منوچهر صحرانورد در گفت وگو با ایسنا منطقه همدان، در این رابطه افزود: پس از بررسی هیئت داوران و کارشناسان عکاسی که متشکل از 3 نفر هستند، به نفرات برتر شامل به نفر اول مبلغ 200 هزار تومان، به نفر دوم مبلغ 150 هزار تومان و به نفر سوم مبلغ 100 هزار تومان اهدا می شود.

  وی در ادامه با اشاره به اقدامات و فعالیت های این هیأت عزاداری در مناسبت های ملی و مذهبی طی سال، گفت: به مدت 7 سال است که مراسم شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم توسط این هیأت برگزار می شود.

  صحرانورد افزود: این مراسم امسال در روز جمعه 31 شهریور ماه با حضور پر شور 5 هزار مادر و شیرخوارگان در محل حسینیه سیدالشهدا از ساعت 6 صبح تا ساعت 13 همراه با مداحی و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حسن فاضلیان برگزار خواهد شد.

  وی با بیان اینکه لباس شیرخوارگان به صورت رایگان در اختیارشان قرارمی گیرد، اظهار کرد: هیئت سیدالشهدا هر ساله 3 شب قبل از آغاز محرم به استقبال این ماه می رود.

  صحرانورد خاطرنشان کرد: مراسم شب اول با حضور مداحان شهرستانی و استانی و اعضای هیئت، مراسم شب دوم با حضور مسئولان هیئت های مذهبی و مراسم شب سوم با حضور ورزشکاران و اعضای هیئت همراه با عزاداری، سخنرانی و صرف شام برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه مراسم ویژه ماه محرم در حسینیه سیدالشهدا از شب اول تا شب هفتم همراه با عزاداری و روضه خوانی برگزار می شود، ادامه داد: مراسم عزاداری شب هفتم در سطح شهر، آئین شام غریبان با حضور آقایان و خانم های عزادار و مراسم شب سوم شهادت امام حسین(ع) همراه با عزاداری و توزیع نذری، از دیگر برنامه های این هیئت است.

  صصحرانورد به تهیه پخت و توزیع 12 هزار پرس غذا از محل کمک های مردمی و نذورات خیرین در ظهر عاشورا بین عزاداران حسینی اشاره کرد و گفت: در طول ماه محرم 7 هزار نفر عضو این هیئت هستند و مراسم های مختلف عزاداری تا پایان ماه صفر پابرجا است.

  مسئول هیئت سیدالشهدا ملایر با بیان اینکه اشاعه فرهنگ ناب عاشورایی جزء اهداف این هیئت است یادآورشد: این هیئت دارای 250 عضو ثابت است که در هر شب جمعه و در تمامی مناسبت های ملی و مذهبی در برنامه ها شرکت می کنند.

  نظرات

  منبع مطلب : www.isna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید