این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پانته آ مدیری

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پانته آ مدیری را از این سایت دریافت کنید.

  زندگی خصوصی پانته آ مدیری مجری شبکه من و تو و همسرش + عکس های جالب و دیدنی

  پانته آ مدیری با نام اصلی نیلوفر مدیری، متولد اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر زیبای کرمانشاه است.طایفه مدیری ها از طوایف یهودی در کرمانشاه

  زندگی خصوصی پانته آ مدیری مجری شبکه من و تو و همسرش + عکس های جالب و دیدنی

  توسط رضا شاهمرادی منتشر شده در ۱۴۰۱/۰۲/۰۲

  ۰5,150اشتراک گذاری

  پانته آ مدیری با نام اصلی نیلوفر مدیری، متولد اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر زیبای کرمانشاه است.

  بیوگرافی پانته آ مدیری

  اومتولد ۱۳۵۰ استان کرمانشاه محله فیض آباد است. محلهٔ فیض آباد یکی از قدیمی ترین محله های کرمانشاه است و در نزدیکی یکی از پنج دروازه ورودی به شهر قرار داشته که در میان کرمانشاهیان به دروازهٔ یهودی ها معروف بوده است. طایفه مدیری ها از طوایف یهودی در کرمانشاه به حساب می آید و پانته آ نیز یک یهودی زاده است.

  خانواده

  پدرش کارمند ساده ثبت احوال کرمانشاه و مخبر ساواک بود و مادرش تا یک سال بعد از تولد پانته آ (نیلوفر) در یکی از مدارس کرمانشاه مشغول تدریس بود. وی دارای دو برادر با نام های اردشیر و کوروش است که برادر بزرگترش کوروش، در سال ۱۹۸۷ بر اثر مصرف بیش از اندازه مشروبات الکلی در بریتانیا در گذشت؛ گفته می شود اردشیر همچون پانته آ باهوش و داری تحصیلات بالایی بوده است. برادر دیگر وی با نام کوروش اکنون دارای یک کافی شاپ در هامبورگ آلمان است و رابطه خوبی را خواهرش دارد اما به دلیل اینکه در جوانی به جرم سرقت مدتی در زندان گرفتار بود نتوانست تحصیلات خود را ادامه دهد و به همین دلیل برای حفظ آبروی خواهرش از او دوری می کند.برادر پانته آ در یکی از برنامه های به زندگی من خوش آمدید به صورت ناشناس در شبکه من و تو با قدی بلند و ادبیاتی شیوا ظاهر شد و از موفقیت های تجاری خود سخن گفت. پدر پانته آ هشت سال پیش بر اثر سکته قلبی درگذشت و مادرش اکنون در خانه سالمندان لندن تحت مراقبت است).

  دوران کودکی پانته آ

  او با داشتن هوش بالا تحصیلات مقدماتی خود را در مدرسه پهلوی سپری کرد و هر سال بین شاگردان برتر استان بود و در مقطع دوم تحصیلی (راهنمایی کنونی) دچار مشکل شد، چرا که با آنالیز و رمز گشایی پرونده های ساواک یک سال پس از انقلاب مشخص شد که پدر پانته آ یکی از مخبرین سازمان اطلاعات و امنیت شاه بوده است. هر چند همان زمان مشخص شد که پدرش فقط یک خبرچین ساده بوده و گناهی نداشته است اما ترس از زندانی شدن سبب شد تا به همراه خانواده اش به ترکیه فرار کنند.

  رادیو زمانه

  پانته آ در حین تحصیل با گروه های مختلف سیاسی و فرهنگی همکاری می کرد. وی به همچنین به دلیل آشنایی کامل با زبان انگلیسی و هلندی به یکی از مسئولین رادیو زمانه معرفی شد و به عنوان یکی از گویندگان رادیو زمانه در آمستردام هلند کار خود را آغاز کرد.

  مهاجرت

  مهاجرت این خانواده از طریق ترکیه آغاز شد و پس از سه سال زندگی موقت در ترکیه به سوئد ختم شد.اما استعداد پانته آ مدیری و توجه پدرش سبب شد تا وی به عنوان دانشجو در دانشکده حقوق بریتانیا تحصیلات خود را ادامه دهد البته حقوق باعث نشد تا پانته آ مدیری این زن با استعداد از هنر دور بماند؛ وی پس از سه سال آموزش خانگی موفق شد تا یک نمایشگاه نقاشی رنگ روغن در خانه کوچک اجاره ای خود برپا کند و تعدادی از آثارش هم به فروش برسد گفته می شود او عاشق گوگوش خواننده زن کشور است.

  اشتغال پانته آ مدیری

  پانته آ چند سال پس از تحصیلات خود در قسمت انتشارات خاورمیانه یک ژورنال بریتانیایی مشغول ترجمه شد و این اولین قدم برای رسیدن به جایگاهی مهم تر بود.

  اولین فعالیت و اولین رابطه عاشقانه جدی وی بر می گردد به افتتاح BBC فارسی، او در بخش تحریریه تازه ساز BBC با مهراب شهیدی آشنا شد که این رابطه به دلایلی عجیب حاصلی برای پانته آ نداشت. وی پس از پیشنهاد یکی از دوستان هنری اش کلاس های مقدماتی فن بیان را گذراند و به عنوان دوبلور و تهیه کننده سایه، در این شبکه مشغول کار پاره وقت شد اما سکه شانس او زمانی کار کرد که یک نماینده پس از رایزنی با BBC فارسی پنج نفر را برای پیش تولید کارهای ابتدایی شبکه ای جدید به نام من و تو انتخاب کرد که یکی از آن ها پانته آ مدیری بود.

  شبکه من و تو

  پانته آ به همراه رها اعتمادی به سرعت شروع به جذب افراد مختلفی کردند و با ارائه طرح هایی همچون آکادمی موسیقی گوگوش و استفاده از این هنرمند شبکه را در زمانی کوتاه به موفقیت رساندند.اولین اجرای حرفه ای وی به عنوان مجری در برنامه تونل زمان بود، این برنامه جالب و زیبا که از آرشیو مجلات استفاده می کرد زود تر از اتاق خبر ضبط شد تا در صورت کمبود برنامه به روی آنتن من و تو برود . با پخش تونل زمان پانته آ نشان داد که با سواد، زیبا و خوش شانس است.

  پربازدیدترین:

  نسخه انگلیسی سرود سلام فرمانده منتشر می شود

  زندگی خصوصی سیبل جان و همسرانش + عکس های جذاب و دیدنی

  این ۵ بازیگر معروف ایرانی از فقر به ثروت رسیدند ! + عکس

  ۱۰ خواننده‌ای که بازیگر شدند

  همسر و فرزندان

  پانته آ مدیری رابطه عاطفی با هیچ مردی نداشته و هیچ وقت ازدواج نکرده است اما باید گفت که وی تقریبا سه سال پیش با دریافت اسپرم از انجمن اهدا کنندگان اسپرم بریتانیا و تخمک فریز شده خود، صاحب یک فرزند به نام جانان شد .اگر چه هویت دهنده اسپرم هرگز مشخص نمیشود اما با کمک چهره شناسی می توان گفت که پدر فرزند وی یک اروپایی است .

  شایعه همجنس گرا بودن پانته آ مدیری

  شاید پانتآ مدیری مجری خوبی باشد اما وی هرگز نتوانست هیج مردی را جذب کند گفته می شود شیدا همکار وی بارها به او مردان جوان و خوش پوشی معرفی کرده تا پانته آ تنها نباشد اما به گفته شیدا در یک جمع دوستانه ” من به پانته مدیونم ناراحت می شوم که خودش را از لذت همسر محروم کرده است اما او هیج حسی به مرد ها ندارد و هر چه قدر تلاش کردم او را به جایگاه اصلی خود در روابط عاطفی برسانم اما موفق نشدم گویا پانته آ فقط حواسش به زن هاست.

  مهاجرت غیرقانونی

  پانته آ مدیری مجری سابق «من وتو» که اجرای برنامه های «اتاق خبر» و «تونل زمان» این شبکه را برعهده داشت و مجری حال حاضر شبکه «ایران اینترنشنال»، به خاطر انجام مشاوره های غیرقانونی در زمینه مهاجرت غیرقانونی (قاچاق انسان) متهم شناخته شد.

  وی طی دادگاهی در بیستم جولای محکوم به پرداخت هزار و دویست پوند گردید. مجری اشاره شده همچنین مجبور به پرداخت غرامت هزار و صد پوندی و مبلغ نهصد و نود پوند بابت هزینه اتهاماش در دادگاه شد. «پانته آ مدیری» پس از مشکلی که برای او بوجود آمد، از شبکه «من و تو» خارج و به شبکه ماهواره ای «ایران اینترنشنال» که روزنامه گاردین پیش از این از تامین بودجه آن توسط دربار سعودی خبرداده بود، پیوست.

  منبع : nasrino.ir

  بیوگرافی جدید پانته آ مدیری دختر مجردی که یک پسر زایمان کرد!

  امروز و در این بخش جذاب و خواندنی نگاهی داریم به زندگی نامه و بیوگرافی مشهورترین مجری توانمند و سرشناس نیلوفر مدیری با اسم مستعار پانته آ مدیری

  بیوگرافی جدید پانته آ مدیری دختر مجردی که یک پسر زایمان کرد!

  مجموعه : بیوگرافی هنرمندان ایرانی و خارجی

  امروز و در این بخش جذاب و خواندنی نگاهی داریم به زندگی نامه و بیوگرافی مشهورترین مجری توانمند و سرشناس نیلوفر مدیری با اسم مستعار پانته آ مدیری. در ادامه این بخش از مجله تفریحی ناز وب ماجرای همجنس گرایی پانته آ، مجرد بودن و وی که تا کنون ازداجی نداشته بارداری و زایمان او را در کنار دیگر حواشی داغ این مجری مشهور می خوانیم.

  بیوگرافی نیلوفر مدیری (پانته آ)

  پانته آ مدیری با نام اصلی نیلوفر مدیری، متولد اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر زیبای کرمانشاه است.مادرش مدت کمی معلم ابتدایی و پدرش محمد محسن مدیری کارمند اداره ثبت احوال کرمانشاه بود.پانته آ مدیری سومین فرزند فاطمه و محمد حسین است.

  خانواده پانته آ مدیری

  پانته آ مدیری به همراه خانواده اش در سن 10 سالگی از ایران خارج شد، آنها در سال 1360 ابتدا به ترکیه و از آنجا به هلند رفتند. مادر پانته آ معلم دبیرستان پهلوی سابق (امام فعلی) کرمانشاه واقع در چهارراه دانش سرای سابق (هلال احمر کنونی) بود.

  پدر پانته آ از اعضای ساواک در دوران حکومت پهلوی بود که بعد از انقلاب 57 خانه نشین شد. محسن مدیری از لحاظ رتبه و جایگاه شغلی، او از همکاران «حسین همدانیان» بود و کلیه کارهای اجرایی حسین همدانیان توسط او انجام می گرفت.

  دوران کودکی پانته آ

  او با داشتن هوش بالا تحصیلات مقدماتی خود را در مدرسه پهلوی سپری کرد و هر سال بین شاگردان برتر استان بود و در مقطع دوم تحصیلی (راهنمایی کنونی) دچار مشکل شد، چرا که با آنالیز و رمز گشایی پرونده های ساواک یک سال پس از انقلاب مشخص شد که پدر پانته آ یکی از مخبرین سازمان اطلاعات و امنیت شاه بوده است.

  هر چند همان زمان مشخص شد که پدرش فقط یک خبرچین ساده بوده و گناهی نداشته است اما ترس از زندانی شدن سبب شد تا به همراه خانواده اش به ترکیه فرار کنند.

  تحصیلات پانته آ مدیری

  پانته آ در حین تحصیل با گروه های مختلف سیاسی و فرهنگی همکاری می کرد. وی به همچنین به دلیل آشنایی کامل با زبان انگلیسی و هلندی به یکی از مسئولین رادیو زمانه معرفی شد و به عنوان یکی از گویندگان رادیو زمانه در آمستردام هلند کار خود را آغاز کرد.

  همسر و فرزندان:

  او هیچوقت نتوانست با مردی رابطه خود را ادامه دهد و طبیعتا دارای همسری هم نیست اما طبق تحقیقات:

  وی تقریبا سه سال پیش با دریافت اسپرم از انجمن اهدا کنندگان اسپرم بریتانیا و تخمک فریز شده خود، صاحب یک فرزند به نام جانان شد‌.اگر چه هویت دهنده اسپرم هرگز مشخص نمیشود اما با کمک چهره شناسی می توان گفت که پدر فرزند وی یک اروپایی است‌!

  پانته آ در کنار تنها پسرش

  شایعه همجنس گرا بودن پانته آ مدیری:

  شاید پانتآ مدیری مجری خوبی باشد اما وی هرگز نتوانست هیج مردی را جذب کند گفته می شود شیدا همکار وی بارها به او مردان جوان و خوش پوشی معرفی کرده تا پانته آ تنها نباشد اما به گفته شیدا در یک جمع دوستانه ” من به پانته مدیونم ناراحت می شوم که خودش را از لذت…. محروم کرده است

  اما او هیج حسی به مرد ها ندارد و هر چه قدر تلاش کردم او را به جایگاه اصلی خود در روابط عاطفی برسانم اما موفق نشدم گویا پانته آ فقط حواسش به زن هاست حتی به او گفتم که به جای اسپرم اهدایی در یک بار مشروب یک پسر را انتخاب کن که بدانی حداقل پدر جانان کیست اما باز هم لج بازی کرد…

  شایعه های دیگر:

  همه می دانند که معرفی کردن وی به عنوان دختر داریوش اقبالی و یا مهران مدیری کاری ناجوانمردانه و کثیف است چرا که این خبر ها واقعیت ندارد .

  اما مدتیست در بین کارمندان شبکه من و تو شایعه شده است که پانته آ به راستی همجنس گراست و معشوفه های خود را به من و تو و اتاق خبر می آورد؛ ‌مثلا همین دو سال پیش بود که شایعه عشق پانته آ مدیری به طناز خامه سرو صدا به پا کرد.

  افرادی که در بریتانیا این شایعه را دهان به دهان می چرخاندند معتقد بودند که پانته آ مدیری به دلیل قدرتی که دارد مجریان جدیدی مثل طناز را مجبور یا تطمیع می کند که اگر می خواهی پیشرفت کنی و مجری اتاق خبر بمانی باید معشوقه من باشی، با استعفای یک شبه طناز خامه از من و تو و پست های عجیبش در فیس بوک این شایعه قدرت گرفت!

  منبع : www.nazweb.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید