این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پرش کریس رونالدو

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پرش کریس رونالدو را از این سایت دریافت کنید.

  مقایسه پرش رونالدو

  اینو ببینید جذاب هستش پرش بسکتبالیت غیر باوره . . . #اینو #ورزشی #رونالدو #بسکتبال علی

  مقایسه پرش رونالدو

  اینو ببینید جذاب هستش

  پرش بسکتبالیت غیر باوره

  . . .

  #‌اینو #‌ورزشی #‌رونالدو #‌بسکتبال

  😊

  منبع مطلب : ifilo.net

  بلندترین پرش‌های کریستیانو رونالدو؛ از 2 متر و 42 تا 2 متر و 93 سانتی‌متر!

  پایگاه خبری فوتبالی - یکی از توانایی های ویژه کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی حال حاضر منچستر یونایتد، روی توپ های هوایی و پرش های بلند است به طوری که او بار ها و بار ها با ضربه سر گلزنی کرده است و نشان داده که توانایی بالایی در این زمینه دارد.ب,رئال مادرید,منچستریونایتد,کریستیانو رونالدو,یوونتوس,پیشنهاد سردبیر

  بلندترین پرش‌های کریستیانو رونالدو؛ از 2 متر و 42 تا 2 متر و 93 سانتی‌متر!

  پایگاه خبری فوتبالی - یکی از توانایی های ویژه کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی حال حاضر منچستر یونایتد، روی توپ های هوایی و پرش های بلند است به طوری که او بار ها و بار ها با ضربه سر گلزنی کرده است و نشان داده که توانایی بالایی در این زمینه دارد.

  به گزارش فوتبالی، اکنون نگاهی اجمالی داریم به 5 پرش بلند کریستیانو رونالدو و گل هایی که روی این پرش ها با ضربه سر به ثمر رسانده است.

  @[email protected]#=img=#

  در نیمه نهایی رقابت های یورو 2016، رونالدو گل اول پرتغال را در پیروزی دو بر یک مقابل ولز به ثمر رساند. فوق ستاره پرتغالی برای به ثمر رساندن این گل با ضربه سر 2 متر و 42 سانتی متر از زمین ارتفاع گرفت.

  در رقابت های کوپا دل ری فصل 2013/14، رئال مادرید و اوساسونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند. رونالدو در این بازی یک پرش استثنایی داشت که 2 متر و 44 سانتی متر از زمین ارتفاع گرفت و زانوی او به پشت سر بنزما برخورد کرد، هر چند که این توپ گل نشد.

  رونالدو در سال 2019 یک پرش استثنایی و ماندگار در دربی تورین داشت که در طی این پرش 2 متر و 47 سانتی متر از زمین ارتفاع گرفت.

  گل فراموش نشدنی رونالدو مقابل سمپدوریا در سال 2019 که رونالدو در یک پرش بی نظیر 2 متر و 56 سانتی متر از زمین ارتفاع گرفت. از این پرش رونالدو طرح های زیادی ساخته شد و خیلی ها این پرش رونالدو را "فضایی" دانستند!

  و اما پرش معروف کریستیانو رونالدو در بازی مقابل منچستر یونایتد در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2012/13 که رونالدو طی این پرش 2 متر و 93 سانتی متر ارتفاع گرفت. فرگوسن که در این بازی سرمربی منچستر یونایتد بود، بعد ها گفت که به پاتریس اورا اعتراض کرده که چرا با رونالدو نپریده است اما وقتی صحنه ها را دیده متوجه شده که با توجه به پرش رونالدو مهار او ناممکن بوده است.

  1470

  منبع مطلب : footballi.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید