این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پنجره خدمات دولت هوشمند

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پنجره خدمات دولت هوشمند را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه دولت من

  این مطلب در خصوص سامانه دولت من my.gov.ir نوشته شده و نحوه ورود به سایت دولت من و استفاده از خدمات پنجره ملی خدمات دولتی هوشمند را آموزش داده است.

  سامانه دولت من my.gov.ir

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  ورود به سامانه دولت من my.gov.ir

  امکانات سامانه دولت من my.gov.ir

  راهنمای سامانه دولت من my.gov.ir

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  پنجره ملی خدمات دولت هوشمند با نام اختصاری سامانه دولت من به آدرس my.gov.ir نام سایت جدیدی است که دولت به منظور ارائه خدمات هوشمند ملی اخیرا راه اندازی کرده است. این سامانه که در حال حاضر نسخه آزمایشی آن معرفی شده است برای ارائه خدماتی همچون خدمات حوزه مسکن ، آموزش , سلامت ، اقتصادی ، خدمات عمومی و حمایت اجتماعی توسط دولت راه اندازی شده است.

  ظاهرا اولین خدمتی که توسط سایت دولت من ارائه خواهد شد ثبت نام جاماندگان دریافت یارانه است. طبق اطلاعیه های صادر شده سرپرستان خانوارهایی که تاکنون یارانه دریافت نکرده اند و متقاضی جدید دریافت یارانه هستند باید از طریق آرس اینترنتی  my.gov.ir با ورود به سامانه دولت من درخواست برقراری یارانه خانوار خود را ثبت نمایند. این افراد باید ابتدا کد دستوری کد دستوری *۴۳۸۵۷*۴* را شماره گیری کنند تا از وضعیت ثبت نام خود اطلاع کسب کنند و سپس به روش گفته شده به سامانه خدمات دولتی وارد شوند و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند. زمان ثبت نام متقاضیان جدید یارانه نیز بر اساس آخرین رقم سمت راست کدملی در روزهای ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت برای اعداد زوج و همچنین روز‌های ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت برای اعداد فرد اعلام شده است.

  البته این تنها یکی از خدمات سامانه دولت من است و به تدریج سایر خدمات درگاه ملی خدمات دولت نیز ارائه خواهد شد. در ادامه نحوه ورود به سایت دولت من برای استفاده از خدمات آن را آموزش خواهیم داد. با ادامه این مطلب همراه باشید. برای درخواست یارانه جدید روی لینک زیر کلیک کنید.

  ثبت نام یارانه جدید جاماندگان

  ورود به سامانه دولت من my.gov.ir

  همانطور که اشاره شد برای استفاده از خدمات سامانه دولت من my.gov.ir ، ابتدا باید روش ورود به سایت دولت من را بدانید برای این کار :

  ۱ ابتدا آدرس اینترنتی پنجره ملی خدمات دولت هوشمند یعنی my.gov.ir را در مروگر خود جستجو کنید. اولین نتیجه با همین آدرس و عنوان «پنجره ملی خدمات دولت هوشمند» را نتخاب کنید.

  ۲ بعد از ورود به صفحه اصلی سایت دولت من ، از یکی از روش های موجود می توانید وارد سامانه شوید. ورود با رمز یکبار مصرف و ورود با Qr Code.  برای ورود با رمز یکبار مصرف باید ، شماره تلفن همراه (تحت مالکیت خودتان - به نام زدن سیم کارت همراه اول و به نام زدن سیم کارت ایرانسل را در این رابطه بخوانید.) و کد امنیتی موجود را در کادرهای مربوطه وارد کرده و گزینه «ارسال کد فعال سازی» را انتخاب کنید.

  ۳ یک کد فعال سازی ۵ رقمی به شماره ای که در مرحله قبل وارد کردید ارسال می شود. این کد را در کادر مربوطه وارد کرده و گزینه «ورود به سامانه» را انتخاب کنید. در صورتی که در زمان درنظر گرفته شده این کد برایتان ارسال نشد «ارسال مجدد کد فعال سازی» را بزنید.

  ۲ حال باید احراز هویت سایت دولت من را انجام دهید. در این مرحله احراز هویت تاریخ تولد، کد ملی و کد پستی شما انجام خواهد شد. به این ترتیب کد ملی و تاریخ تولد خود را در کادرهای در نظر گرفته شده وارد کنید و گزینه «ثبت اطلاعات» را بزنید.

  به این ترتیب می توانید ورود و احراز هویت این سایت را انجام دهید. بعد از ورود به سامانه دولت من می توانید وارد حساب کاربری خود در این سامانه شده و در طرح ها و تسهیلات آن شرکت کرده و از امکانات این سایت استفاده نمایید. توصیه میکنیم مطلب زیر را در خصوص ثبت نام یارانه جدید ۱۴۰۱ مطالعه کنید.

  بیشتر بخوانید: سامانه حمایت معیشتی

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  امکانات سامانه دولت من my.gov.ir

  همان گونه که اشاره کردیم، سامانه دولت من به نشانی my.gov.ir جهت ارائه خدمات مختلف دولتی به مردم ایجاد شده است. یکی از اولین خدمات این سایت که هم اکنون فعال شده، ثبت نام غیر مشمولان یارانه می باشد که افراد زیادی هم مشمول آن می شوند. البته این مورد تنها خدمت سایت مذکور نبوده و امکانات فراوان دیگری هم از طریق این سامانه در اختیار کاربران قرار داده می شود. طبق اطلاع رسانی های انجام شده در این باره، پنجره ملی خدمات دولت هوشمند دارای امکانات گوناگونی در حوزه های مسکن، آموزش، سلامت، اقتصاد، امور عمومی و اجتماعی و احراز هویت می باشد. هر کدام از این موارد به مرور زمان فعال شده و امکان دریافت خدمات مربوطه به صورت آنلاین را برای مردم فراهم می کنند. با توجه به کاربردهای فراوان این سامانه برای عموم مردم در جنبه های مختلف، در ادامه تعدادی از مهم ترین امکانات آن را بیان کرده و به صورت مختصر توضیح داده ایم. این خدمات سایت دولت من به شرح زیر می باشند:

  منبع : www.hamrahmoshaver.com

  پنجره ملی خدمات دولت هوشمند my.gov.ir

  در این مقاله پنجره ملی خدمات دولت هوشمند my.gov.ir توضیح داده شده و پس از معرفی این سایت، نکات لازم برای ورود به سایت sso.my.gov.ir و خدمات و امکانات این سامانه ارائه شده است.

  پنجره ملی خدمات دولت هوشمند sso.my.gov.ir

  پنجره ملی خدمات دولت هوشمند my.gov.ir، برای دسترسی به خدمات دولتی از طریق یک سیستم واحد، راه اندازی شده است. ورود به سایت از دو طریق اپلیکیشن دولت همراه و اسکن بارکد و همچنین، از طریق شماره تلفن همراه و وارد کردن کد یک بار مصرف، انجام می پذیرد. خدمات این سامانه نیز در سه دسته بندی موضوعی، سازمان ها و بر اساس احراز هویت، ارائه می شود.

  برای مشاوره پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

  برای مشاوره پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

  امروزه در عصر الکترونیک، نهادها و سازمان ها به سمت هوشمند سازی رفته و اغلب خدمات خود را به صورت اینترنتی، ارائه می دهند. اغلب شرکت ها و موسسات، در جهت تسریع و تسهیل در ارائه خدمات خود، اقدام به راه اندازی سایت ها و اپلیکیشن ها نموده اند. دولت نیز از این قاعده، مستثنی نبوده و با راه اندازی سرویس های الکترونیک، ارائه خدمات خود را توسعه بخشیده است.

  یکی از سرویس های مذکور، پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی sso.my.gov.ir می باشد که خدمات بسیاری، در زمینه امور اقتصادی، بهداشت و درمان، تفریح، فرهنگ، مذهب، آموزش، حمایت اجتماعی و امور عمومی را ارائه می دهد. از آنجا که برای استفاده از خدمات مذکور، نیاز به ورود به سامانه و آشنایی با بخش های گوناگون آن می باشد، لذا لازم است با این موارد، آشنا شد.

  در همین راستا، در این مقاله قصد داریم، ابتدا پنجره ملی خدمات دولت هوشمند my.gov.ir را معرفی نموده و سپس، نحوه ورود به سایت و خدمات و امکانات این سامانه را معرفی نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، در این مقاله با ما همراه باشید.

  برای ورود به سایت پنجره ملی خدمات دولت هوشمند کلیک کنید.

  کاربران برای ورود به سایت پنجره ملی خدمات دولت هوشمند​ باید به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند.

  معرفی پنجره ملی خدمات دولت هوشمند my.gov.ir

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در تاریخ 15 اسفند سال گذشته، مصوب نمودند که سازمان اداری و استخدامی کشور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی، به منظور ارائه خدمات دولت الکترونیکی و تحقق اهداف دولت هوشمند و همچنین، کاهش مراجعات مردمی به دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی، تمامی اقدامات لازم را برای راه اندازی پنجره ملی خدمات دولت هوشمند و اتصال به شبکه، اعمال نمایند.

  در همین راستا، پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، در آدرس اینترنتی my.gov.ir، راه اندازی شد. این سامانه، راهی امن و مطمئن، برای دسترسی اینترنتی به خدمات دولتی، از طریق یک سیستم متحد می باشد. این سایت با هدف ایجاد سهولت در ارائه خدمات دولتی به شهروندان راه اندازی شده و از طریق این سامانه، شهروندان می توانند با یک مرتبه احراز هویت، از تمامی خدمات دولتی به طور رایگان، بهره مند شوند.

  سایت سازمان تعزیرات حکومتی نیز تحت نظر دولت و با هدف مبارزه با تخلفات صنفی، اقتصادی و همچنین قاچاق، راه اندازی شده است و امکاناتی، مانند ثبت گزارشات مردمی و شکوائیه را ارائه می دهد.

  به طور کلی می توان گفت، درگاه مذکور، با هدف حفظ حریم خصوصی کاربران، از طریق ارتقای امنیت و احراز هویت‌ به روش های نوین، احراز هویت یکپارچه با بهبود سیستم ارائه خدمات و دسترسی سریع به خدمات، از طریق تجمیع خدمات و سامانه‌های دولتی و عمومی در یک پنجره واحد، راه اندازی شده است.

  سامانه جستجوی شغل shoghl.mcls.gov.ir، از دیگر سامانه هایی است، که در دولت جدید و با هدف کاهش هزینه های جستجوی شغل، بهبود و انسجام در عملکرد کاریابی ها و در نهایت افزایش اشتغال، راه اندازی شده است.

  از طریق ورود به سایت پنجره ملی خدمات دولت هوشمند sso.my.gov.ir می توان، بدون نیاز به احراز هویت مجدد، از خدمات یکپارچه استفاده نمود. همچنین، نشان کردن خدمات و سرویس‌ های پر‌استفاده در پروفایل کاربری به‌ منظور دسترسی سریع‌، بخش صندوق ورودی برای پیام‌ های ‌مهم دولتی، تحت عنوان کارپوشه پیام ایران و مشاهده و دسترسی سریع به خدمات پر کاربردی که بیشترین استفاده را از سوی شهروندان داشته است، از دیگر خدمات این سامانه می باشد.

  حتما بخوانید: دانلود نرم افزار دولت همراه

  ورود به سایت پنجره ملی خدمات دولت هوشمند my.gov.ir

  در بخش قبل، به معرفی پنجره ملی خدمات دولت هوشمند my.gov.ir و امکانات آن پرداختیم. اما، از آنجا که برای استفاده از تمامی خدمات گفته شده، ابتدا نیاز به ورود به سایت است، در این بخش، بررسی خواهیم نمود که ورود به سایت پنجره ملی خدمات دولت هوشمند sso.my.gov.ir، چگونه بوده و از چه طرقی، امکان پذیر می باشد.

  منبع : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید