این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پیرزن پیشگو

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پیرزن پیشگو را از این سایت دریافت کنید.

  پیش بینی ترسناک پیرزن نابینا از سال ۲۰۲۳ به وقوع می پیوندد؟

  بابا ونگا نام یک پیرزن نابینای مقدونیه ای است که در اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی در کشورش فوت شده و برایش مراسم تشییع جنازه بزرگی گرفته شده است. این پیرزن که به نوستراداموسبالاکان شهرت داشته در دوره حیات و البته بعد از مرگش پیش بینی هایی چون فاجعه چرنوبیل را داشته است. بخشی از پیش بینی های عجیب و غریب این پیرزن درباره اتفاقات جهان در سال ۲۰۲۳ بوده است که سبب شده تا دوباره در اخبار رسانه های جهان به او پرداخته شود و گجت نیوز به همین بهانه از او نوشته است.

  ۴۱ نفر

  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۹

  پیش بینی ترسناک پیرزن نابینا از سال ۲۰۲۳ به وقوع می پیوندد؟

  بابا ونگا نام یک پیرزن نابینای مقدونیه ای است که در اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی در کشورش فوت شده و برایش مراسم تشییع جنازه بزرگی گرفته شده است. این پیرزن که به نوستراداموسبالاکان شهرت داشته در دوره حیات و البته بعد از مرگش پیش بینی هایی چون فاجعه چرنوبیل را داشته است. بخشی از پیش بینی های عجیب و غریب این پیرزن درباره اتفاقات جهان در سال ۲۰۲۳ بوده است که سبب شده تا دوباره در اخبار رسانه های جهان به او پرداخته شود و گجت نیوز به همین بهانه از او نوشته است.

  سلاح های بیولوژیکی

  ونگا مدعی شده است که در سال ۲۰۲۳ یک «کشور بزرگ» روی مردم آزمایش هایی با استفاده از سلاح های بیولوژیکی انجام خواهد داد. گفته شده است که در نتیجه این آزمایش ها صدها هزار نفر کشته خواهند شد.

  انفجار در نیروگاه هسته ای

  شاید ترسناک ترین و واقع گرایانه ترین پیشگویی بابا ونگا برای سال ۲۰۲۳ یک انفجار در نیروگاهی هسته ای است. گفته می شود بابا ونگا فاجعه چرنوبیل را پیشگویی کرده بود و در شرایطی که جنگ در اوکراین ادامه دارد، پیشگویی او می تواند بسیار هشدار دهنده باشد. روسیه ماه هاست که نیروگاه هسته ای زاپوریژیا را اشغال کرده است و دو طرف دیگری را به بمباران این نیروگاه متهم می کنند. هر گونه حرکت اشتباهی از طرفین می تواند به یک فاجعه در این نیروگاه منجر شود.

  بابا ونگا مدعی شده که در سال ۲۰۲۵ بخش زیادی از اروپا غیرقابل سکونت خواهد شد و در سال ۲۰۲۸ بشریت یک منبع انرژی جدید روی سیاره زهره کشف خواهد کرد و در سال ۲۰۳۳ نیز سطح آب دریاها به شکل چشمگیری افزایش خواهد یافت. بر اساس پیشگویی های بابا ونگا در سال ۲۲۸۸ سفر در زمان ممکن خواهد شد و در سال ۳۷۹۷ تمامی انسان ها زمین را ترک خواهند کرد. وی مدعی شده که در سال ۴۵۹۹ بشر به ابدیت و نامیرایی دست خواهد یافت و در سال ۵۰۷۸ انسان چیزی که به نام جهان هستی شناخته می شود را ترک خواهد کرد.

  4141 کد خبر 1675285

  برچسب‌ها

  شبه علم بمب اتمی تسلیحات هسته ای زمین موجودات فضایی

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  پیشگویی عجیب و هولناک یک پیرزن نابینا برای سال 2022!

  اقتصادنیوز: پیرزن نابینای بلغاری که حمله 11 سپتامبر، ویروس کرونا و بسیاری از مسائل دیگر را پیشگویی کرده بود، در مورد اوضاع جهان در سال 2022 هم مطالبی بیان کرده است.

  پیشگویی عجیب و هولناک یک پیرزن نابینا برای سال 2022!

  کدخبر: 458130 ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۷:۰۰

  اقتصادنیوز: پیرزن نابینای بلغاری که حمله 11 سپتامبر، ویروس کرونا و بسیاری از مسائل دیگر را پیشگویی کرده بود، در مورد اوضاع جهان در سال 2022 هم مطالبی بیان کرده است.

  به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، بابا وانگا پیرزن بلغارستانی است که علاوه بر پیشگویی هایش، در زمینه گیاه شناسی هم تخصص داشته. این پیرزن نابینا از زمان کودکی در کوه های Kozhuh زندگی می کرد و از همانجا با گیاهان آشنایی پیدا کرد. صفحه ویکی پدیا مربوط به بابا وانگا از سال 2007 بیش از 4,274,922 بازدید کننده داشته و بیوگرافی او اکنون به 50 زبان مختلف در ویکی پدیا در دسترس است. بابا وانگا چهارمین فرد مشهوری است که پیش گویی می کند و سومین بیوگرافی مشهور و اولین پیشگویی مقدونی محسوب می شود.

  آماده باش برای افزایش رسمی قیمت خودرو/ ستاد تنظیم بازار قیمت‌ها را چقدر افزایش می دهد؟

  بیشترین شهرت بابا وانگا به خاطر پیش بینی حمله های یازده سپتامبر بود. او همچنین چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا را پیش بینی کرده بود که قرار است یک فرد آفریقایی_ آمریکایی باشد.

  بابا وانگا که به او بالکان نوستراداموس هم گفته می شود، شیوع ویروس کرونا یا کووید 19 را در سال 1996 پیش بینی کرده بود که به طرز عجیبی به واقعیت پیوست. این پیشگوی نابینا از سال های قبل نسبت به بیماری کرونا هشدار داد و این خیلی قبل از زمانی بود که ویروسی به نام کووید وجود داشته باشد. شاید بتوان گفت که او مشهور ترین فرد جهان در زمینه پیشگویی و ارتباط با ارواح است.

  قبل از این که او در سال 1996 در سن 84 سالگی از دنیا برود، پاندمی کرونا را پیش بینی کرده بود که از سال 2019 در چین آغاز می گردد. همچنین گفت که این ویروس بیش از 99.19 میلیون نفر را در کل جهان درگیر می کند و بیش از چند میلیون نفر را تا 25 ژانویه سال 2021 می کشد.

  طبق اطلاعات منتشر شده در DailyStar.co.uk، خانمی که در سال 1990 باباوانگا را ملاقات کرده بود، در مورد پیشگویی هایش حقایقی را فاش کرد. این خانم که "نشکا استفانوا روبوا " 73 ساله است، گفت:" کمی قبل از اینکه بابا وانگا از دنیا برود، در مورد ویروس کرونا هشدار داده بود. "

  و اما پیشگویی های پیرزن نابینا برای سال 2022

  اکثر این موارد را در مطالب قبلی بخش گوناگون نمناک خوانده و میدانید، حالا قصد داریم به تازه ترین اطلاعت منتشر شده در جهان تحت عنوان پیشگویی های " بابا وانگا " پیرزن نابینای معروف بلغاری برای سال 2022 جزئیات حساسی را فاش میکند که با هم در نمناک میخوانیم.

  کشف یک ویروس کشنده در سیبری

  گروهی از محققان ویروس کشنده ای را در سیبری کشف خواهند کرد که تا به حال منجمد شده بود. با توجه به اثرات فاجعه بار گرمایش جهانی، ویروس مذکور منتشر خواهد شد و می تواند به سرعت از کنترل خارج شود. ویروسی کشنده که در glacier Glaciers کشف می شود، به خاطر گرمای جهانی به نوعی شرایط آزاد شدن خواهد یافت.

  به گفته بابا ونگا دانشمندان در سال 2022 ویروسی خطرناک را کشف می کنند که خیلی سریع شیوع پیدا می کند که در صورت کنترل نشدن باعث مرگ انسان ها و حیوانات می شود.

  حقیقت این است که دانشمندانی که glacier ice را مورد مطالعه قرار دادند، به این نتیجه رسیدند که ویروس های کشف شده تقریباً 15 هزار سال سن دارند که در دو نمونه یخ در چین در جولای سال 2021 مورد بررسی و مطالعه قرار گرفتند، اکثر این ویروس ها به خاطر اینکه یخ زده بودند، زنده باقی ماندند.

  محققان به این نتیجه رسیدند که یخ ها تقریباً 15 هزار سال سن داشتند و از تکنیک های جدید و سنتی برای آزمایش آنها کمک گرفتند. هنگامی که یخ ها را بیشتر بررسی کردند، متوجه کد های ژنتیکی برای 33 ویروس شدند.

  چهار مورد از این ویروس ها هم اکنون توسط جوامع علمی شناسایی شده است اما حداقل 28 مورد از آن ها جدید هستند. تقریباً نیمی از آنها با وجود این که یخ زده بودند، زنده ماندند.

  ورود مسافران ناشناس به کره زمین

  پیشگویی شده است که ما در آینده با یک بشر هوشمند از یک سیاره دیگر مواجه می شویم که در آن سفینه های بیگانه به کره زمین حمله می کنند، در شهرها بمب گذاری می کنند و مردم را اسیر می کنند.

  این مورد پیش از این هم پیش بینی شده بود اما به تحقق نپیوست و تصور میشود افرادی که این پیشگویی های " بابا ونگا " را تفسیر کرده اند در مورد برخی جزئیات دچار مشکل شفاف سازی هستند.

  تجمع جمعیتی روی مریخ

  مسافرت برخی به کره مریخ و شروع زندگی در انجا باعث می شوند که این سیاره انرژی هسته ای داشته باشد و ساکنین این سیاره بعدها بین سال های 2170 تا 2256 درخواست استقلال می کنند.

  کمبود آب آشامیدنی

  بسیاری از شهرها می توانند انتظار داشته باشند امسال با کمبود آب آشامیدنی مواجه شوند. جمعیت افزایش می یابد و آلودگی رودخانه ها باعث می شود که بسیاری از ما برای تامین آب خود تلاش کنیم. در واقع، بسیاری از کشورها مجبور خواهند شد راه حل های دیگری برای یافتن منابع جدید بیابند. بهترین راه حل صرفه جویی و رعایت نکاتی است که مرتب کارشناسان اعلام میکنند و انسان های جهان امروز، توجهی به آنها ندارند.

  حمله ملخ ها و قحطی شدید

  برخی از کشورها تحت تاثیر یک قحطی و خشکسالی شدید به خاطر تغییرات آب و هوایی و اقلیمی قرار می گیرد هجوم ملخ ها از آفریقا کل مردم را درگیر می کند. گرسنگی مردم خیلی زیاد می شود.

  در جای دیگری می خوانیم که بابا وانگا صحنه های آخرالزمانی را در هند پیش بینی می کند و اشاره می کند که دمای هوا در آنجا به 50 درجه سانتیگراد خواهد رسید. ملخ ها سپس به محصولات کشاورزی و زمین های کشاورزی حمله می کنند و باعث قحطی عظیم می شوند.

  منبع مطلب : www.eghtesadnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید