این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پیگیری کارت ایثارگری ارتش با کد ملی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پیگیری کارت ایثارگری ارتش با کد ملی را از این سایت دریافت کنید.

  پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

  در این مقاله به نحوه پیگیری و استعلام کارت ایثارگری ارتش و سپاه با استفاده از کد ملی رزمنده توضیح داده و راهنمای نحوه درخواست صدور این کارت قرار داده شده است.

  پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

  کلیه رزمندگان ارتش و سپاه در صورت تمایل به پیگیری کارت ایثارگری خود، می توانند با استفاده از کد ملیشان و با توجه به ارگان اعزامی یکی از سازمان های ارتش و سپاه بوده به سایت دستگاه مورد نظر مراجعه کرده و اقدامات لازم جهت ثبت درخواست صدور و پیگیری کارت ایثار با کد ملی خود را انجام دهند.

  برای مشاوره پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

  برای مشاوره پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

  تمامی رزمندگانی که در 8 سال دفاع مقدس مدتی را در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتند، می توانند برای دریافت کارت ایثار از ارگان محل اعزام خود اقدام نمایند. صدور کارت ایثار به منزله جمع آوری، یکپارچه سازی و ثبت اطلاعات مربوط به رزمندگان، جانبازان،‌ آزادگان 8 سال دفاع مقدس می باشد. در راستای تحقق این هدف برای رزمندگان و پایوران کارت ایثار، برای جانبازان کارت جانبازی و برای خانواده شهدا کارت شناسایی خانواد شهدا صادر گشته و در اختیار نامبردگان قرار می گیرد.

  نحوه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی یکی از سوالاتی است که ذهن بیشتر رزمندگان را به خود مشغول کرده است. به همین دلیل در ادامه این مقاله با ذکر راهنمای تصویری نحوه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای ارتش و سپاه را ارائه کرده ایم تا اگر فردی نیاز به دریافت کارت ایثار دارد به راحتی بتواند این کار را انجام دهد.

  نحوه پیگیری کارت ایثارگری ارتش با کد ملی

  ارتش جمهوری اسلامی ایران، یکی از ارگان های اعزامی رزمندگان در زمان جنگ به مناطق عملیاتی بود. تمامی افرادی که به عنوان رزمنده از طریق ارتش و از 31 شهریور 59 لغایت 31 شهریور 67، به مناطق جنگی اعزام شده اند، دارای کارت ایثارگری می باشند. پیگیری و ثبت درخواست صدور کارت ایثار ارتش به صورت اینترنتی و از طریق سامانه aja.ir انجام می شود.

  بنابراین ایثارگران محترمی که متقاضی دریافت کارت ایثارگری یکپارچه نیروهای مسلح می باشند، جهت تکمیل اطلاعات ایثارگری خود می بایست به سامانه تکمیل اطلاعات ایثارگران آجا مراجعه نمایند.

  مراحل تکمیل فرم جهت دریافت کارت ایثار ارتش

  مراجعه به سایت آجا به نشانی aja.ir

  انتخاب گزینه سامانه تکمیل اطلاعات ایثارگری آجا از منوی سمت راست

  وارد کردن اطلاعات خواسته شده ( کدملی و شماره کارت ایثار )

  تکمیل اطلاعات خواسته شده

  دریافت پیغام "اطلاعات با موفقیت ثبت شد"

  راهنمای تصویری نحوه پیگیری کارت ایثارگری ارتش با کد ملی

  مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی آجا aja.ir ، انتخاب گزینه " سامانه تکمیل اطلاعات ایثارگران آجا " از منوی سمت راست مطابق تصویر

  وارد کردن شماره کارت ایثار و کدملی داوطلب به منظور ورود به سامانه تکمیل اطلاعات ایثارگران آجا

  در قسمت اول تکمیل اطلاعات فردی داوطلب، در ابتدا مطابق تصویر اطلاعات هویتی نمایش داده می شود که فقط سریال شناسنامه و جنسیت توسط ایثارگر بایستی تکمیل گردد و بقیه موارد قابلیت ویرایش نداشته و از اطلاعات کارت ایثار استخراج می گردد.

  تکمیل اطلاعات محل سکونت فعلی مطابق تصویر

  بارگذاری عکس شخصی، کارت ملی و شناسنامه داوطلب مطابق تصویر در قسمت های مشخص شده و در انتها وارد نمودن کد امنیتی و تایید اطلاعات

  در صورت صحیح انجام دادن تمامی مراحل فوق و بعد از انتخاب دکمه تأیید پیغام " اطلاعات با موفقیت ثبت شد" نمایش داده می شود.

  تذکرات مهم

  در صورتی که شماره ملی مندرج بر روی کارت ایثار اشتباه می باشد جهت ورود همان شماره ملی اشتباه را وارد نمایید.

  در صورتی که با شماره کارت ایثار و شماره ملی مندرج بر روی کارت ایثار موفق به ورود نشدید با شماره 74547-021 تماس حاصل نمایید.

  در صورتی که اطلاعات هویتی غیرقابل ویرایش با اطلاعات شناسنامه ای ایثارگر مطابقت ندارد، بایستی گزینه " اطلاعات هویتی درج شده در سامانه با شناسنامه و کارت ملی مغایرت دارد " را انتخاب نمایید.

  در صورت انتخاب دکمه تایید و عدم نمایش پیغام "اطلاعات با موفقیت ثبت شد" یکی از موارد اطلاعاتی وارد شده توسط کاربر اشتباه وارد گردیده، لطفا موارد واردشده را مجددا بررسی و تصحیح نمایید.

  منبع : www.heyvagroup.com

  پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

  امکان پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی فراهم شد. برای کسب اطلاعاتی در رابطه با پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست وارد این سامانه شوید

  پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

  دسته بندی کنکور دیدگاه ها ۱۴

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  امکان پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای تمامی رزمندگان ارتش و سپاه و خانواده‌های این افراد فراهم شده است، افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه بنیاد شهید و امورایثارگران نسبت به بررسی و پیگیری کارت و میزان سوابق خود اقدام کنند. از این رو این مسئله برای داوطلبین کنکور هم امری کاملا مهم است که برای قبولی در دانشگاه و شهر موردنظر آن‌ها کمک می‌کند.

  کلیه افراد مشمول استفاده از سهمیه ایثاگران کنکور برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی و یا پیگیری کارت ایثارگری از طریق این سامانه اقدامات لازم را انجام دهند. فقط توجه داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی و همین طور پیگیری کارت ایثارگری برای تمامی افراد و داوطلبان کنکور امری الزامی و مهم است.

  در ادامه این مقاله قصد داریم به صورت راهنمای تصویری به شما در انجام و پیگیری کارت ایثارگری با کدملی کمک کنیم، در صورتی که در این فرآیند با مشکل روبرو شدید می‌توانید با همکاران ما در سایت ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  برای رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی باید به صورت اینترنتی اقدام فرمایید

  فهرست محتوا [نمایش]

  اهمیت پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی چیست؟

  حتماً‌ از این موضوع مطلع هستید که سهمیه های مختلفی برای داوطلبان کنکوری در نظر گرفته شده که هر فرد با توجه به شرایط خود امکان استفاده از آن ها را دارد.

  یکی از مهم ترین سهمیه های اختصاص داده شده به داوطلبان سهمیه ایثارگری است که افراد واجد شرایط می توانند برای کسب رتبه بهتر و راه یابی به بهترین دانشگاه ها از آن استفاده کنند.

  اما توجه داشته باشید که برخی از داوطلبان مایل به استفاده از سهمیه ایثارگری الزاماً‌ باید برای رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی نیز اقدام کنند.

  در واقع، پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی در زمان ثبت نام در کنکور سراسری دانشگاه ها برای شماری از افراد متقاضی و واجد شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران الزامی است.

  برای اطلاع از نحوه تخمین رتبه ایثارگران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

  چه کسانی باید برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی اقدام کنند؟

  همان طور که در جریان هستید سهمیه ایثارگران به دو صورت سهمیه 25 و همین طور 5 درصدی خدمت داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها ارائه می شود.

  اما شاید این سؤال در ذهن شما دوستان عزیز مطرح شود که آیا هر دوی این دسته الزاماً باید برای استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی اقدام کنند یا این که این امر تنها شامل یکی از آن ها می شود؟

  در جواب به این سؤال مهم باید خدمت شما عرض کنیم که رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی تنها برای افراد مشمول استفاده از سهمیه پنج درصدی میسر است.

  در واقع، داوطلبان مشمول استفاده از سهمیه بیست و پنج درصدی برای استفاده از سهمیه ایثارگران هیچ نیازی به رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی ندارند.

  به عبارت دیگر، این افراد در زمان ثبت نام تنها موظف به گذاشتن تیکی در مقابل سهمیه ایثارگران در سامانه هستند.

  چگونه می توان برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی اقدام کرد؟

  در رابطه با نحوه رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی باید خدمت شما عرض کنیم که این امر به صورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه در نظر گرفته شده برای فرد داوطلب انجام می گیرد.

  اما آیا با نحوه دقیق و کامل رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی آشنایی دارید؟ در صورت عدم اطلاع از این موضوع مهم در ادامه با ذکر راهنمای تصویری رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای ارتش و سپاه پاسداران در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

  نحوه پیگیری کارت ایثارگری سپاه با کد ملی 

  سپاه جمهوری اسلامی ایران برای کلیه رزمندگان 8 سال دفاع مقدس و خانواده های ایشان سامانه‌ایی به آدرس اینترنتی isaarit.isaar.ir را راه اندازی کرده‌اندککه بتوانند با مراجعه به آن به کلیه امور خود رسیدگی کنند و افراد بتوانند برای استعلام کارت ایثارگری خود و حتی درخواست صدور این کارت به صورت اینترنتی اقدام کنند.

  مراحل تکمیل فرم جهت دریافت کارت ایثار سپاه

  به سایت ایثار به نشانی isaar.ir مراجعه کنید.

  از منوی سمت چپ انتخاب گزینه خدمات پرکاربرد

  از ستون وسط انتخاب درخواست صدور کارت

  در صورت نداشتن نام کاربری مراجعه به نزدیک ترین دفتر بنیاد به محل سکونت خود

  وارد کردن نام کاربری و رمز عبور

  تکمیل اطلاعات خواسته شده

  راهنمای تصویری پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه

  در رابطه با نحوه استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه پاسداران باید خدمتتان عرض کنیم که برای این امر الزاما باید به سامانه مورد نظر مراجعه کرده و مراحل لازم را در آن طی کنید.

  در ادامه به ذکر راهنمای تصویری استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه در خدمتتان هستیم.

  . در قدم اول برای استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه پاسداران الزاماً‌ باید آدرس سامانه در نظر گرفته شده برای این کار یعنی issar.ir را در مرورگر گوگل خود درج کنید.

  داوطلب پس از مراجعه به سایت ایثار isaar.ir از منوی سمت چپ تصویر گزینه خدمات پر کاربرد را مانند تصویر زیر انتخاب نماید.

  منبع : irantahsil.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 ماه قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  0
  حسن بابای راینی۰۹۳۶۱۲۹۶۰۳ 2 روز قبل

  باسلام من حدودیکسال برای کارت ایثارجدیداقدام کردم رسیگی فرماید

  برای پاسخ کلیک کنید