این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چرا حساب وکالتی یافت نمی شود

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چرا حساب وکالتی یافت نمی شود را از این سایت دریافت کنید.

  متقاضیان خودرو : حساب وکالتی داریم؛ ثبت‌نام انجام نمی‌شود/بانک: فعال‌سازی ۴۸ ساعت بعد از واریز

  تعداد بسیاری از مخاطبان که متقاضی شرکت در طرح فروش ایران خودرو هستند، اعلام کرده‌اند که علیرغم تعریف حساب وکالتی و واریز وجه، لینک ثبت‌نام برایشان باز نمی‌شود؛ پیگیری‌ها از بانک مشخص کرد که پس از ۴۸ ساعت از زمان واریز، لینک ثبت‌نام فعال می‌شود و این در حالیست که ایران خودرو تا ساعت ۱۴ شنبه (۲۰ اسفند) مهلت تعریف حساب و واریز وجه تعیین کرده اما مهلت ثبت‌نام ۱۲ ساعت بعد از آن (۲۴ شنبه) تمام می‌شود.

  یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۲ GMT 14:02

  پنجشنبه / ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۲:۵۸

  دسته‌بندی: تولید و تجارت

  کد خبر: 1401121813021

  خبرنگار : 71616

  ابهام در اطلاع‌رسانی برای حساب‌های وکالتی پیش فروش ایران خودرو

  ابهام در اطلاع‌رسانی برای حساب‌های وکالتی پیش فروش ایران خودرو متقاضیان خودرو : حساب وکالتی داریم؛ ثبت‌نام انجام نمی‌شود/بانک: فعال‌سازی ۴۸ ساعت بعد از واریز

  تعداد بسیاری از مخاطبان که متقاضی شرکت در طرح فروش ایران خودرو هستند، اعلام کرده‌اند که علیرغم تعریف حساب وکالتی و واریز وجه، لینک ثبت‌نام برایشان باز نمی‌شود؛ پیگیری‌ها از بانک مشخص کرد که پس از ۴۸ ساعت از زمان واریز، لینک ثبت‌نام فعال می‌شود و این در حالیست که ایران خودرو تا ساعت ۱۴ شنبه (۲۰ اسفند) مهلت تعریف حساب و واریز وجه تعیین کرده اما مهلت ثبت‌نام ۱۲ ساعت بعد از آن (۲۴ شنبه) تمام می‌شود.

  به گزارش ایسنا، طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌خودرو به مناسبت نیمه شعبان که از روز گذشته آغاز شده و تا پایان روز شنبه (۲۰ اسفند ماه) ادامه دارد، برای شرکت در این طرح نیاز است که مشتریان برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه به میزان ۱۳۰ میلیون تومان برای سواری‌ها و ۴۰۰ میلیون تومان برای محصولات هایما، اقدام کنند.

  بر این اساس با توجه به تعطیلی روزهای چهارشنبه و جمعه، ایران‌خودرو اعلام کرد مشتریان در روزهای سه‌شنبه ، پنج‌شنبه و تا ساعت ۱۴ شنبه برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند.

  مهلت ثبت‌نام نیز از ساعت ۱۱ روز گذشته (چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه) به مدت چهار روز (تا پایان روز شنبه ۲۰ اسفند ماه) در نظر گرفته شده است؛ از سوی دیگر امکان تعریف حساب وکالتی و واریز وجه از روز سه‌شنبه فراهم شده است؛ اما تاکنون تعدادی از مشتریان که حساب وکالتی تعریف کرده و واریز وجه هم داشته‌اند در تماس با ایسنا، اعلام کرده‌اند که لینک ثبت‌نام برایشان فعال نیست.

  در پیگیری این افراد و همچنین ایسنا، از بانک های عامل، مشخص شد که پس از ۴۸ ساعت از زمان واریز وجه، لینک ثبت نام فعال و ثبت‌نام ممکن خواهد شد.

  این در حالیست که ایران خودرو در بخشنامه خود صحبتی از این ۴۸ ساعت به صورت واضح نکرده و تنها به این نکته اکتفا کرده است که " پس از اتمام فرآیند وکالتی شدن حساب در بانک عامل و استعلام توسط ایران خودرو از بانک عامل، اطلاعات به شرکت ایران‌خودرو ارسال می‌شود؛ لذا متقاضیان با در نظر داشتن این مدت زمان، بعد از اتمام افتتاح و واریز وجه در حساب وکالتی نسبت به ثبت‌نام اولیه در سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو اقدام کند."

  در ادامه به تعدادی از پیام‌های مخاطبان ایسنا، که دچار مشکل در ثبت‌نام شده‌اند می‌پردازیم:

  - من از ساعت ۷ صبح در کافی نت هستم تاا لان که ساعت نزدیک یک ظهر هست، اما سایت مدام خطا می‌دهد.

  - سه شنبه اطلاع رسانی کردند که چهارشنبه فروش دارند! سه روز طول می‌کشد از زمانی که پول به حساب وکالتی واریز می‌کنیم تا در ایران خودرو تایید شود. چهارشنبه که تعطیل است، بعد هم که پنج شنبه و جمعه است. این چه مدل برنامه‌ریزی است؟. لطفا پیگیری کنید هفته دیگر را تمدید کنند.

  - قرار بود که بدون قرعه کشی باشد، حالا شد قرعه کشی؟! مطمئن باشید اسم کسی در نمی‌آید؛ همچون دفعه گذشته که با بدبختی و قرض پول جور کردیم آخر هم برنده نشدیم.

  - حساب  وکلاتی باز کردیم اما نمی‌توان ثبت نام کرد؛ چرا از قبل نمی‌گویند باید پول مدتی در حساب بماند؟

  -من حساب وکالتی داشتم پول هم در حساب هست، پس چرا نمی‌توان ثبت نام کرد؟

  - خودرو هایما امکان ثبت‌نام نمی‌دهد و سایت اختلال دارد.

  همچنین تعداد زیادی از متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نیز با مشکل همیشگی در این طرح که هنوز مرحله ثبت‌نام قلبی تعیین تکلیف نشده و با پیام "در حال بررسی" روبرو هستند و امکان ثبت نام مجدد ندارند.

  انتهای پیام

  خبرنگار فاطمه صنوبری

  دبیر فرزانه حسینی‌پور

  اخبار مرتبط

  آغاز ثبت‌نام فروش فوق العاده ایران خودرو /متقاضیان تا ۲۰ اسفند فرصت دارند

  سخنگوی وزارت صمت:

  ایران خودرو طرح فروش آخر سال خود را خوب اجرا نکرد و باید پاسخگو باشد

  مهلت ثبت‌نام ایران خودرو تا ساعت ۱۳ تمدید شد/ قرعه‌کشی ساعت ۱۷ امروز

  فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو برای سه گروه از متقاضیان

  قرعه‌کشی ایران‌خودرو انجام شد

  موضوعات داغ روز

  اقتصادي پرواز بانك مركزي بورس خودروسازي خودرو تاخير پرواز شورای عالی کار

  نظرات

  یاشار ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۱۳

  پول هایی هم که از طریق سیستم ساتنا به حساب‌های وکالتی واریز شده تا ساعت ۱۳ امروز در حساب مقصد ننشسته!!!

  آشنا ۱۴۰۱-۱۲-۱۹ ۰۷:۱۸

  شما باید برای یک شرکت حساب وکالتی داشته باشید

  ali ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۲۵

  من اصلا حساب قبلیمو وکالتی کردم یعنی از قبل توش پول بوده و واریز انجام ندادم و فقط وکالتیش کردم ولی بازم نمیتونم ثبت نام کنم

  سحر ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۷:۴۳

  سلام حساب وکالتی ایران خودرو جداست با حساب وکالتی که از قبل داشتید فرق میکنه

  ذکریا ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۲۸

  جریان چیه مگه ی هفته تبلیغ نکردن که بدونه قرعه کشی

  ریحان ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۳۱

  حساب وکالتیه بانکا داغونه مثل بانک ملی کلا نمیشه.واقعاااااا براشون متاسفمممم

  محمد ۱۴۰۱-۱۲-۱۹ ۰۳:۰۰

  حساب وکالتی فقط توی بانک مهر ایران باز کنید..خیلی عالیه..من خودم سری قبل پیش فروش سالانه سایپا توی این بانک حساب وکالتی داشتم موفق شدم ثبت نام کنم اما برای برادر خانمم و خیلی های دیگه که حسابشون مال دیگر بانک ها بود نتونستیم ثبت نام کنیم...خدمات بانک مهر ایران عالیه...

  ناشناس ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۳۵

  سلام باید زمان را تمدید کنید چون از اول نگفتید چند ساعت پول رو حسانتان باشه

  ریحان ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۳۹

  حساب وکالتیه بانکا داغونه مثل بانک ملی کلا نمیشه.واقعاااااا براشون متاسفمممم

  شهاب ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۳۹

  حساب وکالتی چیه دیگه فقط اونی ک وضعش خوبه این شرایط براش خوبه پس قشرضعیف چی حداقل یکی اسمش درمیومد حوالشومیفروخت پولشوبه یه زخمی میزد وکلی هم دعاتون میکرد الان این چه طرحیه دیگه ..توروخدا شرایطومثه قبل کنید تاماهم بتونیم ثبتنام کنیم بزارهمه یکسان ثبتنام کنن لطفا این طرحوبردارین باتشکر

  منبع مطلب : www.isna.ir

  متقاضیان خودرو: حساب وکالتی داریم؛ ثبت‌ نام انجام نمی‌ شود

  تعداد بسیاری از مخاطبان که متقاضی شرکت در طرح فروش ایران خودرو هستند، اعلام کرده اند که علیرغم تعریف حساب وکالتی و واریز وجه، لینک ثبت نام برایشان باز نمی شود.

  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ ۱۳:۳۲:۳۹ | کد خبر: 253401 |

  متقاضیان خودرو: حساب وکالتی داریم؛ ثبت‌ نام انجام نمی‌ شود

  تعداد بسیاری از مخاطبان که متقاضی شرکت در طرح فروش ایران خودرو هستند، اعلام کرده اند که علیرغم تعریف حساب وکالتی و واریز وجه، لینک ثبت نام برایشان باز نمی شود.

  تین نیوز

  تعداد بسیاری از مخاطبان که متقاضی شرکت در طرح فروش ایران خودرو هستند، اعلام کرده اند که علیرغم تعریف حساب وکالتی و واریز وجه، لینک ثبت نام برایشان باز نمی شود؛ پیگیری ها از بانک مشخص کرد که پس از ۴۸ ساعت از زمان واریز، لینک ثبت نام فعال می شود و این در حالیست که ایران خودرو تا ساعت ۱۴ شنبه (۲۰ اسفند) مهلت تعریف حساب و واریز وجه تعیین کرده اما مهلت ثبت نام ۱۲ ساعت بعد از آن (۲۴ شنبه) تمام می شود.

  به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، طرح فروش فوق العاده چهار محصول ایران خودرو به مناسبت نیمه شعبان که از روز گذشته آغاز شده و تا پایان روز شنبه (۲۰ اسفند ماه) ادامه دارد، برای شرکت در این طرح نیاز است که مشتریان برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه به میزان ۱۳۰ میلیون تومان برای سواری ها و ۴۰۰ میلیون تومان برای محصولات هایما، اقدام کنند.

  بر این اساس با توجه به تعطیلی روزهای چهارشنبه و جمعه، ایران خودرو اعلام کرد مشتریان در روزهای سه شنبه ، پنج شنبه و تا ساعت ۱۴ شنبه برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند.

  مهلت ثبت نام نیز از ساعت ۱۱ روز گذشته (چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه) به مدت چهار روز (تا پایان روز شنبه ۲۰ اسفند ماه) در نظر گرفته شده است؛ از سوی دیگر امکان تعریف حساب وکالتی و واریز وجه از روز سه شنبه فراهم شده است؛ اما تاکنون تعدادی از مشتریان که حساب وکالتی تعریف کرده و واریز وجه هم داشته اند در تماس با ایسنا، اعلام کرده اند که لینک ثبت نام برایشان فعال نیست.

  در پیگیری این افراد و همچنین ایسنا، از بانک های عامل، مشخص شد که پس از ۴۸ ساعت از زمان واریز وجه، لینک ثبت نام فعال و ثبت نام ممکن خواهد شد.

  این در حالیست که ایران خودرو در بخشنامه خود صحبتی از این ۴۸ ساعت به صورت واضح نکرده و تنها به این نکته اکتفا کرده است که " پس از اتمام فرآیند وکالتی شدن حساب در بانک عامل و استعلام توسط ایران خودرو از بانک عامل، اطلاعات به شرکت ایران خودرو ارسال می شود؛ لذا متقاضیان با در نظر داشتن این مدت زمان، بعد از اتمام افتتاح و واریز وجه در حساب وکالتی نسبت به ثبت نام اولیه در سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو اقدام کند."

  در ادامه به تعدادی از پیام های مخاطبان ایسنا، که دچار مشکل در ثبت نام شده اند می پردازیم:

  - من از ساعت ۷ صبح در کافی نت هستم تاا لان که ساعت نزدیک یک ظهر هست، اما سایت مدام خطا می دهد.

  - سه شنبه اطلاع رسانی کردند که چهارشنبه فروش دارند! سه روز طول می کشد از زمانی که پول به حساب وکالتی واریز می کنیم تا در ایران خودرو تایید شود. چهارشنبه که تعطیل است، بعد هم که پنج شنبه و جمعه است. این چه مدل برنامه ریزی است؟. لطفا پیگیری کنید هفته دیگر را تمدید کنند.

  - قرار بود که بدون قرعه کشی باشد، حالا شد قرعه کشی؟! مطمئن باشید اسم کسی در نمی آید؛ همچون دفعه گذشته که با بدبختی و قرض پول جور کردیم آخر هم برنده نشدیم.

  - حساب  وکلاتی باز کردیم اما نمی توان ثبت نام کرد؛ چرا از قبل نمی گویند باید پول مدتی در حساب بماند؟

  -من حساب وکالتی داشتم پول هم در حساب هست، پس چرا نمی توان ثبت نام کرد؟

  - خودرو هایما امکان ثبت نام نمی دهد و سایت اختلال دارد.

  همچنین تعداد زیادی از متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نیز با مشکل همیشگی در این طرح که هنوز مرحله ثبت نام قلبی تعیین تکلیف نشده و با پیام "در حال بررسی" روبرو هستند و امکان ثبت نام مجدد ندارند.

  آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

  ایران خودرو بانک مرکزی فروش خودرو قرعه کشی خودرو حساب وکالتی

  اخبار مرتبط

  زمان قرعه‌کشی خودروهای وارداتی تغییر کرد؛ عرضه خودروهای وارداتی تا قبل از ۱۴۰۲

  تاریخ قرعه کشی خودروهای وارداتی اعلام شد

  مهلت ثبت نام خودروهای وارداتی تمدید شد

  عرضه بدون قرعه‌ کشی خودروها در هفته آینده

  خواندنی ها

  عکس| جاده رشت به قزوین ۱۳۳۷

  فیلم | سفر به گذشته با آسانسوری در نیویورک

  ویروس زامبی بعد از ۵۰ هزار سال، از زیر یخ‌ ها بیرون آمد و هنوز هم خطرناک است!

  فیلم | ویدیویی از فضای داخلی هواپیمای اختصاصی و لاکچری باشگاه الهلال

  ارسال نظر

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

  ناشناس 17 0 پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

  بخشنامه ایران خودرو سه شنبه شب صادر شده ساعت ۱۹:۴۰ و پس از چهارشنبه شروع شده و چهارشنبه و جمعه هم تعطیل میمونه یک پنج شنبه که بعضی بانک ها مثل سپه بعد ساعت ۱۳ ساتنا واریز میشه این چه وضعشه آخه راحت بگید فقط،رانتی های خودتون که قبلاخبر دادید بهشون میتونند شرکت کنند مردم عادی هیچ شانسی ندارن

  اردشیر طهماسبی 9 0 جمعه ۱۹ اسفند ۱۴۰۱

  متاسفانه سیاست تحقیر مردم سرلوحه کار مسولین است اینکه بنده کارشناس یا کارمند را آنقدر ضعیف کردند تا با التماس یک خودروی ایرانی اآشغال تحویلمان بدهند دیگر چیزی برایمان از غرور نمی‌ماند وکسی که تحقیر شد قدرت اعتراض نخواهد داشت

  لاله 9 0 جمعه ۱۹ اسفند ۱۴۰۱

  مثل اینکه ایران خودرو هم راهش و یاد گرفته و کلا ملت سرکار هستند

  ناشناس 7 0 شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

  کلا سر کار هستیم و بس

  محمدرضا 3 0 شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

  مدیریت بنز رو اگر به ایران خودرو میدادن الان تمام شرکت ها خودروساز دنیا رو خریده بود با این روشی که تو ایران دارن کار میکنن.شرکت های برشکست شده دارن سودهای کلان میکنن. دستمریزاد

  منبع مطلب : www.tinn.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید