این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چگونه شامپو فرش بکشیم

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چگونه شامپو فرش بکشیم را از این سایت دریافت کنید.

  چگونه شامپو فرش بکشیم؟ خدمت از ما

  چگونه شامپو فرش بکشیم؟ طریقه مصرف شامپو فرش چگونه است؟ مدت زمان خشک شدن شامپو فرش چقدر است؟ خواص شامپو فرش و نرم کننده فرش به چه شرایطی بستگی دارد؟ تمیز کردن فرش بدون شستن با اینکه چگونه شامپو فرش بکشیم چقدر ارتباط دارد؟ در این متن بررسی شده است.

  چگونه شامپو فرش بکشیم؟

  ثبت درخواست "نظافت منزل"

  دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین

  چگونه شامپو فرش بکشیم تا در پایان کار، فرشی تمیز و عاری از لکه داشته باشیم؟ این سوال به دغدغه‌ای برای افرادی که امکان شستن فرش را نداشته و از کیفیت کشیدن شامپو فرش نیز راضی نیستند، تبدیل شده است. چگونه شامپو فرش بکشیم با طریقه مصرف شامپو فرش در یک راستا بوده و تکمیل کننده هم هستند.تمیز کردن فرش بدون شستن، استفاده از خواص شامپو فرش و داشتن اطلاعات کافی درباره مدت زمان خشک شدن شامپو فرش از موارد پر اهمیت در انجام این کار است. برای اینکه بدانیم چگونه شامپو فرش بکشیم که آسیبی به فرش وارد نشده و نتیجه حاصله قابل قبول باشد، با نحوه و طریقه کشیدن شامپو فرش آشنا می‌شویم.

  یکی از خدمات آنلاین نظافت که در دسته رایج‌ترین موارد درخواست در اپلیکیشن نظافت منزل را به خود اختصاص داده، قالیشویی و روند شستشوی انواع فرش در محل است. در همین راستا راهنمای و مشاوره شرکت‌های خدماتی برای معرفی  کارگر خانم برای نظافت منزل تهران و دیگر شهرها نیز اقدامی تاثیرگذار در موارد شستشوی فرش‌های حساس با شامپو فرش و دیگر پاک کننده‌ها است.

  از برترین متخصصین شهرتان رایگان قیمت بگیرید، با آن ها چت کنید و بهترین را انتخاب کنید.

  فهرست مطلب چگونه شامپو فرش بکشیم؟

  چگونه شامپو فرش بکشیم؟

  طریقه مصرف شامپو فرش

  تميز كردن فرش بدون شستن

  مدت زمان خشک شدن شامپو فرش

  برای شستن فرش‌ها و از بین بردن بوی بد فرش که می‌توان آنها را جزئی جدایی ناپذیر از دکوراسیون منازل ایرانی دانست، با شامپو فرش یک سری نکات باید رعایت گردد. اینکه چگونه شامپو فرش بکشیم و طریقه مصرف شامپو فرش برای انجام صحیح این کار تاثیر دارد.

  روند پاکسازی لکه‌ها از روی سطوح مختلف تنها با نحوه استفاده از شامپو فرش برای لکه بری ختم نشده و همواره افراد را با چالش‌های مختلفی در نظافت منزل مواجه می‌کند. بعنوان نمونه مواردی مثل آیتم‌های لیست شده در این بخش ضرورت شناخت لکه‌ها و مواد شوینده مناسب در کنار نحوه پاکسازی آن‌ها را بیان می‌کند.

  نحوه پاك كردن شمع از روي پارچه، فرش و انواع موکت

  نحوه تميز كردن اجاق گاز لعابي، چربی زدایی و تمیز کردن سینی فر، پاکسازی و برق انداختن ظروف مسی

  آشنایی با نحوه شستن کاور پلاستیکی وسایل برقی و نمونه‌های رایج  اسپری سفید کننده وسایل برقی 

  کاربرد اسپری پاک کننده دیوار و روش‌هایی برای اینکه چگونه رنگ اسپری را پاک کنیم؟

  تمیز کردن سینک و از بین بردن لکه سیاه روی استیل از روی دیگر لوازم 

  ترفندهایی برای سفید کردن نقره و ظروف دکوراتیو مشابه و کاربرد لکه بر قوی شیشه برای سطوح

  کاربرد پاک کننده قوی سنگ توالت و آشنایی با انواع تی برای تمیز کردن سطوح مختلف

  ترفند پاك كردن ماژيك از روي دیوار گچی و از بین بردن  لکه چایی روی دیوار گچی

  بنابراین توجه کافی به نحوه استفاده از شوینده‌ها همانند اینکه چگونه شامپو فرش بکشیم تعیین کننده ماندگاری لکه‌ها، حفاظت از از سطوح مختلف و پاکسازی آن‌ها است. در ادامه روش‌هایی را برای استفاده صحیح از این پاک کننده برای لکه بری فرش معرفی می‌کنیم.

  چگونه شامپو فرش بکشیم؟

  یک سری اقدامات قبل و بعد از استفاده از شامپو فرش بعنوان یک راهنما و پاسخی برای سوال چگونه شامپو فرش بکشیم عمل می‌کند. فرش و مبلمان در اثر استفاده مداوم در منزل در معرض آلودگی و جذب انواع لکه‌ها هستند. بهترین راه برای لکه زدایی و پاک کردن فرش در زمان آلودگی و کثیف شدن استفاده از یک شوینده مناسب است. بنابراین داشتن اطلاعات در خصوص اینکه چگونه شامپو فرش بکشیم تا حد زیادی به ما در رفع لکه‌ها و کثیفی ایجاد شده بر فرش کمک می‌کند.

  در این قسمت با بیان یک سری نکات چگونه شامپو فرش بکشیم را مرور می‌کنیم:

  قبل از شروع به کار نظافت فرش، سطح آن را با جاروبرقی بطور کامل تمیز کنید. این کار به پاک شدن گرد و غبار کمک می‌کند.

  بر اساس دستورالعمل یادداشت شده بر روی ظرف و جای شامپو فرش، مقدار کافی از این ماده را در ظرف نسبتا بزرگی ریخته و تا جایی که مواد محول ظرف کف کند هم بزنید.

  یک اسفنج و یا پارچه مخصوص هم جنس با کتان را به کف ایجاد شده از شامپو فرش آغشته کنید.

  سپس با ایجاد حرکت‌های ملایم در جهت خواب پرز فرش، شامپو فرش را روی تمام فرش بکشید.

  شامپو کشیدن بر روس فرش را از بالای اتاق رو به پایین دهید، با انجام این کار در هنگام اتمام کار مجبور به راه رفتن در روی سطح فرش نمی‌شوید.

  کف شامپو کشیده شده بر سطح فرش به مدت سی یا چهل دقیقه روی فرش نگهدارید، تا تمام آلودگی سطح فرش را به خود جذب کند.

  بعد از گذشت نیم ساعت روی سطح فرش را جاروبرقی کشیده و نتیجه کار را مشاهده کنید.

  در صورتی که هنوز از ایجاد لکه بر روی سطح فرش ناراضی هستید، یا باز هم در اینکه چگونه شامپو فرش بکشیم مشکل دارید، بهتر است برای تمیزی فرش یا از فرش‌شویی‌ها استفاده کنید و یا از افراد خبره برای تمیز کردن فرش در منزل کمک بخواهید.

  در "خدمت از ما" به بهترین متخصصین نظافت منزل در شهر خود دسترسی دارید.

  طریقه مصرف شامپو فرش

  استفاده نادرست و غیر کاربردی از شامپو فرش ممکن است مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. پس خوب است بدانیم چگونه شامپو فرش بکشیم تا الیاف، رنگ و تار و پود فرش در اثر مواد پاک کننده آسیب نبیند. استفاده حداقلی شامپو فرش انتخاب شده برای انجام این کار از فرمولاسیون شیمیایی در مواد تولید شونده بسیار اهمیت دارد.

  منبع مطلب : khedmatazma.com

  شامپو فرش

  یکی از روش های قالیشویی که قبلا هم گفته شد ، استفاده از شامپو فرش می باشد. خانم های خانه داری استفاده از شامپو فرش را دارند اغلب کار بیهوده میدانند.

  آیا استفاده از شامپو فرش برای قالیشویی مناسب است؟

  15/07/2019

  /0 دیدگاه /در بلاگ/توسط قالیشویی افرا

  یکی از روش های قالیشویی که قبلا هم گفته شد ، استفاده از شامپو فرش میباشد. خانم های خانه داری که تجربه استفاده از شامپو فرش برای شستشوی فرش ماشینی را دارند اغلب از نتیجه کار خود رضایت ندارند و استفاده از شامپو را کاری بیهوده و پر زحمت می دانند. این نتیجه گیری کاملا درست و صحیح می باشد.

  چرا که شامپو فرش به هیچ وجه کثیفی فرش را پاک نمی کند فقط آن را در فرش پنهان کرده که بعد از مدتی دوباره این کثیفی نمایان می شود.

  به علاوه کشیدن شامپو فرش کار بسیار سخت و زمان بری است و نیاز به دستی پر زور دارد که با فشار پارچه آغشته به شامپو را بر روی آن بکشد. بعد از کشیدن شامپو فرش، فقط لایه نازکی از آلودگی ها برداشته می شود و فرش ظاهرا تمیز گشته اما این درحالی است که چرک و کثیفی به لایه داخلی فرش نفوذ کرده و بعد از مدتی فرش خشک، ترک خورده و شکننده می شود و در نتیجه از عمر فرش کاسته می گردد.

  یکی دیگر از معایب بزرگ شامپو فرش، وجود مواد شیمیایی داخل آن است که بعد از شامپو فرش زدن این مواد شیمیایی داخل فرش می ماند و سبب ترک کف پا می شود هم چنین خانواده هایی که فرزند کوچک دارند، وقتی بچه ها چیزی را از روی زمین بردارند و به دهانشان بگذارند بدون شک این مواد شیمیایی وارد بدن بچه ها می شود.

  بنابراین توصیه می گردد جهت پاکیزگی و دور بودن از باکتری ها، میکروب ها و مواد شیمیایی و سلامت خود و فرزندان و طول عمر بیشتر فرش های خود، قالی و فرش های خود را به قالیشویی های مجاز بسپارید و حتی الامکان از استفاده از شامپو فرش اجتناب کنید.

  اما در این مقاله سعی کردیم نکات مهم و طرز استفاده درست از شامپو فرش را به شما بگوییم.

  طرز استفاده صحیح از شامپو فرش برای قالیشویی

  شامپو فرش کشیدن روش خاص خود را دارد و می بایست طبق روش انجام شود تا حتی الامکان از پوسیدگی فرش جلوگیری شود.

  مراحل شامپو فرش زدن صحیح برای قالیشویی به روش ذیل است:

  ابتدا در یک ظرف یک لیتر آب را با نسبت دو فنجان شامپو حل کنید تا کف درست شود.

  کف داخل ظرف را با یک اسفنج به آرامی روی پرز فرش بکشید.

  حتما این عمل را به آرامی انجام دهید، هرگز آب خالی روی پرزهای فرش نکشید زیرا که آب به داخل بافت فرش نفوذ می کند.

  و فرش نوچ و چسبنده می گردد این باعث شده تا فرش دیر خشک گردد و آب موجود در داخل فرش سبب پوسیدگی فرش شود.

  کف شامپو روی پرزهای فرش کثافت روی فرش را حل کرده و بعد از نیم ساعت کف در مجاورت اکسیژن هوا از بین می رود.

  بنابراین بعد از شامپو فرش کشیدن نیم ساعت روی فرش راه نروید و بگذارید کاملا خشک شود.

  بعد از نیم ساعت از قسمت بالای فرش، یک دستمال زبر یا توری پرده در جهت خواب فرش روی فرش بکشید.

  سپس با یک جاروی زبر یا جاروی چوبی در سمت خواب فرش جارو بزنید.

  در مرحله آخر نیز توسط یک برس قدیمی روی فرش را شانه بزنید تا پرزهای به هم خورده روی فرش دوباره روی فرش بخوابند.

  تفاوت شامپوی قالیشویی با شامپو فرش ها خانگی

  معمولا از شامپو فرش های رایج در بازار جهت شامپو زدن فرش ها استفاده می گردد.

  اما شما می توانید این شامپو فرش را در منزل توسط سرکه سفید و جوش شیرین تهیه نمایید این روش نه تنها مواد شیمیایی ندارد بلکه ترکیب سرکه سفید و جوش شیرین به راحتی می تواند بسیاری از لکه های روی فرش را از بین می برد.

  اسید اسیتیک موجود در سرکه نه تنها لکه ها را در خود حل می کند بلکه بوی بد موجود در فرش را نیز از بین می برد.

  استفاده از این مزایای روش قالیشویی خانگی علاوه بر بهداشتی و مقرون به صرف بودن می توان به عاری بودن از مواد شیمیایی، ضد عفونی کنند، از بین برنده بوی بد، لکه بر بودن، مناسب در جهت بهداشت کودکان و حیوانات خانگی و … اشاره نمود.

  بیشتر شوینده های موجود در بازار برای الیاف پشمی فرش بیش از اندازه قلیایی هستند که این به بافت و الیاف فرش آسیب می زند.

  چنانچه وقت و حوصله شامپو کشیدن قالی های منزل خود را ندارید می توانید از خدمات قالیشویی ها در این زمینه استفاده نمایید. قالیشویی ها با استفاده از دستگاه اقدام به شامپو زدن می نمایند. ابتدا اشیا روی فرش را برداشته و روی فرش را جاروبرقی به می نمایند. سپس لکه های روی فرش را توسط آب پاشی که مخلوط آب و شامپو فرش را پاک می نمایند  و در آخر نیز فرش را توسط دستگاه قالیشویی، در محل شامپو فرش می نمایند.

  3.2/5 - (15 امتیاز)

  منبع مطلب : afra-carpet.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید