این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کاردستی کهکشان

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کاردستی کهکشان را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  ساخت کاردستی منظومه شمسی کودکانه

  برای آموزش ساخت کاردستی منظومه شمسی به فرزندان خود کلیک کنید! | ویدیو های آموزش کاردستی های متنوع و جذاب کودکانه | کاردستی کودکانه | ساخت کاردستی

  کاردستی

  کاردستی منظومه شمسی

  3.7/5 - (14 امتیاز)

  00:00 00:00 لیمومی

  چرا کاردستی منظومه شمسی را به کودکان خود آموزش دهیم؟

  کاردستی منظومه شمسی می تواند طرحی بسیار جذاب برای کودکان شما باشد. چرا که ساخت کاردستی های کودکانه به کودکان کمک می کند تا از محیط اطراف خود شناخت بیشتری به دست بیاورند و از آن جایی که کودکان به طور غریزی شخصیتی کنجکاو دارند و تلاش می کنند تا محیط اطراف خود را بهتر بشناسند، بنابراین ساخت کاردستی های جذاب مانند کاردستی منظومه شمسی می تواند برای آن ها بسیار هیجان انگیز باشد.

  زمانی که کودک شما شروع به ساخت کاردستی منظومه شمسی می کند باید راه و روش ساخت کاردستی منظومه شمسی را انتخاب کند تا بتواند به طرح نهایی و هدف اصلی برسد. بنابراین در این راه هم یاد می گیرد که باید برای رسیدن به اهداف خود مراحلی را طی کند و تلاش کند و هم قدرت تصمیم گیری در شخصیت کودک شما به واسطه ی ساخت کاردستی منظومه شمسی تقویت می شود.

  همچنین در حین ساخت کاردستی منظومه شمسی کودک شما با الگو ها، طرح ها و رنگ های بیشتری آشنا می شود. همچنین شما می توانید از ساخت کاردستی به عنوان یک راه آموزشی غیرمستقیم استفاده کنید و زمانی که فرزندتان در حال ساخت کاردستی منظومه شمسی است به او درباره ی فضا، کهکشان راه شیری و منظومه شمسی اطلاعاتی انتقال دهید. راه های آموزشی غیرمستقیمی که با بازی و سرگرمی همراه هستند، بیش ترین تاثیر را بر روی کودکان دارند. به همین دلیل است که در مهد کودک و مدرسه ها به خصوص پایه های ابتدایی برای آموزش بسیار از نکات به کودکان از اینگونه ترفند ها و سرگرمی ها استفاده می شود. همچنین زمانی که کودک شما ساخت کاردستی منظومه شمسی خود را به پایان می رساند در واقع فعالیتی را به پایان رسانده است و این امر باعث افزایش و تقویت اعتماد به نفس در فرزند شما می شود.

  02 نوامبر 2021

  /8 دیدگاه/توسط راتا قمی

  منبع مطلب : www.voolak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید