این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کار زشت پدر و مادر

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کار زشت پدر و مادر را از این سایت دریافت کنید.

  کار زشت و شرم آور پدر که با دختر 8 ساله اش در خیابان کرد! +عکس

  دختر دلسوز دلش نمی خواست پدر و مادرش از هم طلاق بگیرند و به همین دلیل، برگه طلاق پدر و مادرش را پاره کرد. وقتی که پدرش فهمید این دختر 8 ساله را به شکل

  کار زشت و شرم آور پدر که با دختر 8 ساله اش در خیابان کرد! +عکس

  دختر دلسوز دلش نمی خواست پدر و مادرش از هم طلاق بگیرند و به همین دلیل، برگه طلاق پدر و مادرش را پاره کرد. وقتی که پدرش فهمید این دختر 8 ساله را به شکل زشتی تنبیه کرد که بسیار شرم آور بود.

  در آوردن شلوار و آویزان کردن دختر 8 ساله در خیابان

  پدری بیرحم بعد از تنبیه بدنی شدید دخترش را بیرون از خانه بعد از درآوردن شلوار با یک طناب آویزان کرد و از این صحنه های دلخراش فیلمبرداری و منتشر کرد . او که از نقطه ضعف فرزندش خبر داشت با درآوردن شلوار دختر به باور خود بدترین تنبیه را اجرا کرد .تمام گناه این دختربچه 8 ساله پاره کردن برگه طلاق پدر و مادرش بود ، برگه ای که با ثبت آن دشواری زندگی این کودک هم آغاز شد.

  Girl, 8, beaten and hung-up with rope by her own dad who was angry after she tore up her parents’ divorce papers

  پدر دیوانه برای تنبیه شلوار دخترش را از پایش درآورد

  انتشار تصاویر و داستانی دردناک که در یکی از مناطق جنوبی چین رخ داده بود خشم کاربران فضای مجازی را برانگیخت .دختربچه ای که نگران از دست دادن با هم بدون پدر و مادرش بود به خیال خود برای به تاخیر انداختن طلاق والدینش به صورت پنهانی برگه طلاق آنها را پاره کرد اما پدر دیوانه این کودک هم وقتی از ماجرا مطلع شد به شدت عصبانی شد و به سراغ دخترش رفت.

  مرد بیرحم تصمیم گرفت تا بدترین تنبیه را برای دخترش اجرا کند ، او بعد از تنبیه بدنی به رضایت نرسید و تصمیم گرفت تا آبروی کودک بینوا را ببرد چون می دانست که دخترش خجالتی است و دوست ندارد پیش جمع با او رفتار تندی شود.

  در کمال ناباوری مرد دخترش را در بیرون از خانه با طنابی که به گردن دختربچه پیچیده شده بود آویزان کرد و بعد شلوار او را تا زانو پایین کشید و بعد از این وضعیت فیلمبرداری کرد و برای همسرش فرستاد.

  عکس دختر بیچاره ای که توسط پدرش به طرز بدی تنبیه شد

  مادر که با دیدن این تصاویر بسیار نگران وضعیت فرزندش شد به سرعت پیش پلیس رفته و همه چیز را با آنها در میان گذاشت. نیروهای پلیس در کمتر از نیم ساعت بعد از ضبط این ویدئوی دردناک به سراغ پدر بیرحم رفته و جان دختربچه را نجات دادند.

  بر اساس گزارشات ارسالی کودک آسیب جسمی جدی ندیده است اما از لحاظ روحی در وضعیت نامناسبی به سر می برد. مادر او در تلاش است تا حزانت کامل فرزند را از ان خود کند.

  مادر این کودک در حالیکه اشک می ریخت به نیروهای پلیس گفته بود که دخترش بسیار خجالتی است و مطمئنا در این لحظات فشار روحی بسیاری را تحمل کرده است.

  درآوردن شلوار دختر وسط خیابان توسط پدرش

  همچنین : پدری که دختر خود را سه بار حامله کرد + عکس پدر متجاوز

  منبع : www.topnaz.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید