این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کاشت کلاسیک مژه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کاشت کلاسیک مژه را از این سایت دریافت کنید.

  کاشت مژه کلاسیک ، نکات مهم درباره کاشت مژه و نحوه کاشت مژه کلاسیک

  به نوعی از اکستنشن مژه که بسیاری از خانم ها طرفدار آن هستند کاشت مژه کلاسیک گفته می شود که در این روش چشم های شما زیبا تر و طبیعی تر نشان داده می شود

  کاشت مژه کلاسیک

  به نوعی از اکستنشن مژه که بسیاری از خانم ها طرفدار آن هستند کاشت مژه کلاسیک گفته می شود که در این روش چشم های شما زیبا تر و طبیعی تر نشان داده می شود که این موضوع در صورت شما زیبایی را به ارمغان می آورد . زمانی که شما احساس زیبایی کنید احساس بهتری را خواهید داشت و اعتماد به نفس شما بیشتر خواهد شد . با استفاده از روش کاشت مژه کلاسیک شما سطح تازه ای از اعتماد به نفس را تجربه خواهید داشت .همان طور که می دانیم اکستنشن مژه انواع مختلفی را دارد که یکی از این انواع کاشت مژه کلاسیک است .

  در این روش کاشت مژه سادگی و زیبایی به چشم می آید . در این روش کاشت مژه در میان هر مژه فرد یک تار اکستنشن قرار می گیر و به همین دلسل است که کاشت مژه کلاسیک بسیار طبیعی تر به نظر برسد و در نگاه اول تشخیص این که مژه های شما طبیعی است یا خیر بسیار سخت تر است .

  اگر برای اولین بار است که می خواهید کاشت مژه را انجام دهید بهتر است از کاشت مژه کلاسیک استفاده کنید تا ببنید که شما چقدر آن را دوست دارید . بهتر برای نگه داری مژه های خود از شامپو بچه استفاده کنید . در ادامه قصد داریم شما را با کاشت مژه کلاسیک ، نحوه کاشت آن و راه های مراقبت از آن آشنا کنیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید .

  چگونگی مراقبت از کاشت مژه

  قبل از این که اقدام به کاشت مژه کنید بهتر است از سروریس استفاده کنید . شاید این نکته گفته شده زیاد اهمیت نداشته باشد اما این موضوع را در نظر بگیرید که مژه مار قرار است بر روی مژه های شما به مدت 3 ساعت کار کند و وقتی چشم های با لنت چسب پوشیده شده است استفاده از سرویس بهداشتی بسیار سخت تر می شود .

  بعد از این که کاشت مژه را انجام داده اید از این موضوع مطمئن شوید که پاک کننده های آرایشی مناسبی را در منزل دارید ، پاک کننده هایی که حاوی روغن هستند و مناسب برای کاشت مژه شما هستند می باشند و آسیبی را به آن ها وارد نمی کنند .

  برنامه خود را طوری تنظیم کنید که بعد از انجام اکستنشن مژه هیچ گونه استخری نروید زیرا تا 24 ساعت نباید مژه های شما آب بخورد و خیس شود .

  بعد از این که این روش را انجام دادید از ماساژ صورت خود خودداری کنید و این موضوع را در نظر داشته باشید که مالش پوست صورت و یا کشیدن بیش از حد آن می تواند عمر کاشت مژه شما را کوتاه تر کند .

  از مالش چشم و یا دست زدن چشم خود خودداری کنید .

  در دوران بارداری کاشت مژه انجام ندهید .

  این موارد گفته شده از جمله نکاتی هستند که در ماندگاری مژه های شما تاثیر بسیار زیادی را دارد که در بعضی از موارد ممکن است اکستنشن مژه های شما زمان کم تری ماندگاری داشته باشد و شاید این فکر را کنید که شاید ایراد از فرد مژه کار است ، اما با وجود رعایت کردن این نکات ریزش مژه را داشتید آن موقع است که باید مژه کار خود را عوض کنید . البته این نکته را هم باید به یاد داشته یاشید که کیفیت محصولات استفاده در چشم های شما در دوام زیبایی و سلامت چشم های شما بسیار تاثیر گزار است .

  در ضمن با توجه به این که چشم های شما از اعضای مهم و بسیار مهم اعضای بدن شما هستند با وارد شدن کوچک ترین آسیب و آلودگی به آن ها خطرات بسیار جدی را در پی خواهد داشت . حتما از مژه کار خود بخواهید که قبل از انجام و شروع کار تمامی وسایل مصرفی خود را درحضور شما با الکل ضد عفونی کنند .

  نحوه کاشت مژه کلاسیک

  از اولین مرحله ها در کاشت مژه این است که با استفاده از فوم و یا محصول ضد قارچ مژه های خود را به طور کامل شست و شو دهید که این مواد این ماده گفته شده هر گونه چربی ، روغن و ذرات اضافی را از روی تار های مژه های شما از بین می برد و آن ها را آماده کاشت مژه می کند . بعد از تمیز کردن باید از یک پرایمر استفاده کنید که این کار در ادامه محلول ضد قارچ مژه های شما را آماده پذیرش چسب می کند . بعد از گذشت یک دقیقه صبر کنید تامژه های شما کاملا خشک شوند و بعد پد های مخصوص را از زیر چشم های پایین بزنید تا فرآیند کاشت برای شما آغاز شود .

  سعی کنید برای کاشت مژه از پد های ضد حساسیت استفاده کنید چرا که بیشتر پد های گیاهی حساسیت زا هستند و با استفاده از این پد های مخصوص کاملا مژه های پایین خود را بپوشانید تا از ریختن چسب روی آن ها خودداری کند . هنگام انجام این مرحله فرد باید به بالا نگاه کند و مژه کار با ملایمت و به آرامی مژه های پایین را بکشد و همزمان پد ها و چسب را بچسباند . در این جای کار دقت کنید که پد یا چسب نواری نباید با قسمت داخلی پلک تماس داشته باشد به این دلیل که پلک شما موجب تحریک و قرمزی چشم ها می شود .

  حالا که مژه های پایین شما به خوبی پوشیده شده است نوبت به استفاده از محلول استاتر است . این ماده مژه های شما را آماده دریافت چسب می کند که نوع ماده ای که استفاده می کنید باید با توجه به چسبی که به کار می برید شرایط دمایی اتاق کار شما نیز انتخاب شود . چسب های کراتین با کیفیت و بسیار سبک هستند و هیچ آسیبی را به مژه های طبیعی شما وارد نمی کند و از مواد ارگانیک ساخته شده است .

  مژه های خود را شانه بزنید تا تار های شما به خوبی از هم جدا شوند که به این دلیل است که اگر دو یا چند تار به هم تنیده باشند که بعد از چسباندن مژه سنگین می شوند و به شدت به آن ها آسیب می زنند . سپس یک تار مژه را کاملا جدا کنید و در دست دیگر پنس یک مژه مصنوعی را به چسب آغشته کنید و به آرامی بر روی مژه های خود قرار دهید و به مدت چند ثانیه آن ها را نگه دارید و سپس رها کنید تا مطمئن شوید که مژه های شما به هم نچسبد .

  نکات مهم درباره کاشت مژه

  همان طور که در بالا مطلب گفتیم قبل از کاشت مژه چندین ساعت صورت خود را نشویید تا مژه های شما خشک شود .

  24 ساعت قیل از انجام کاشت مژه کلاسیک حکات ورزشی را انجام ندهید زیر باعث عرق کردن می شود و 48 ساعت قبل از اکستنشن ورزش هایی مانند شنا و سنا ممنوع است .

  اکستنشن های نیمه دائمی درصورت مراقبت کافی حدود 6 تا 8 هفته دوام دارد .

  اگر شما از آن دسته افراد هستید که مژه های بلند را برای خود می پسندید باید مژه های بیشتری را برای خود بکارید زیر اکستنشن های بلند اگر هم کم باشند کم حجم به نظر می آیند .

  پس از کاشت مژه حداقل تا 12 ساعت نباید به صورت تان آب بزنید تا چسب ها خشک شوند .اگر چسب مژه خوب خشک نشود و به داخل چشم راه پیدا کند سبب سوزش و قرمزی چشم می شود.

  منبع مطلب : samanehbeauty.com

  اکستنشن مژه کلاسیک چیست و تفاوت آن با سایر مژه ها در چیست؟

  اکستنشن مژه کلاسیک،اکستنشن کلاسیک،اکستنشن کلاسیک مژه،انواع اکستنشن مژه،تفاوت اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم ،راه های نگهداری از اکستنشن مژه،فرق بین اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم،کاشت مژه کلاسیک چیست

  اکستنشن مژه کلاسیک چیست و تفاوت آن با سایر مژه ها در چیست؟

  مجموعه: آرایش صورت

  اکستنشن مژه کلاسیک

  در این شیوه از مژه های تک تار استفاده میشود. شیوه کار به اینصورت هست که روی یک تار مژه ی فرد، یک تار اکستنشن مژه گذاشته میشه، به این صورت حجم اکستنشن مناسب با حجم مژه ی فرد پر میشود.

  سایز و قد مژه در این شیوه متناسب با فرم چشم و سلیقه ی شخصی تغيير میکند. مثل مدل عروسکی، گربه ای یا سنجابی … به علت رشد مژه ها ، اکستنشن مژه هر دو الی چهار هفته ترميم احتیاج دارد. این شیوه مناسب برای کسانی هست که اکستنشن مژه طبیعی می پسندند.

  کاشت مژه کلاسیک یا اکستنشن مژه کلاسیک نوعی اکستنشن مژه است که برای پر پشت نشان دادن مژه به وسیله مژه کار در سالن های زیبایی انجام می شود.

  اکستنشن کلاسیک

  برای کاشت مژه کلاسیک از مژه هایی به نازکی مژه های خودتان با جنس ابریشم استفاده میشود که هیچ آسیبی به مژه ها وارد نمیشود.

  اکستنشن مژه اقسام مختلفی دارد و به شیوه های مختلفی انجام میشود.یکی از این روشها اکستنشن مژه کلاسیک است.

  انواع اکستنشن مژه

  - اکستنشن مژه کلاسیک

  - اکستنشن مژه والیوم روسی( اکستنشن مژه چند بعدی)

  - اکستنشن مژه مگا والیوم

  تفاوت اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم

  تفاوت اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم در چیست ؟

  اکستنشن مژه در سایز های مختلف و باتوجه به سلیقه اشخاص انجام می شود. در شیوه اکستنشن مژه کلاسیک( تار به تار) حجم اکستنشن باتوجه به پایه مژه مشتری گذاشته می شود. اکستنشن مژه کلاسیک بسیار کم پشت است و به ازای هر مژه مشتری اجازه داریم تنها یک تار مژه را یا در کنار مژه قرار دهیم. در این مدل اکستنشن مژه از مژه های ضخیم تر استفاده می کنیم.

  اکستنشن مژه والیوم از یک تار بیشتر است و باتوجه به پایه مژه مشتری و استقامت مژه تعداد تارها انتخاب میشود. از 2 تار مژه تا 15 تار مژه را روی چشم ها قرار می دهیم. ضخامت اکستنشن مژه والیوم نسبت به اکستنشن مژه کلاسیک کم تر است.

  شیوه اکستنشن مژه مگا والیوم مثل شیوه والیوم میباشد ولی تعداد مژه ها بیشتر و نازک تر خواهند بود. یعنی روی هر تاره مژه 7 تا 9 مژه مصنوعی قرار میگرد( 7D تا 9D). در این نوع اکستنشن، مژه ها پر پشت تر از روش قبلی خواهند بود.

  پیشنهاد ویژه

  سفید کردن دندان با مواد مخصوص در 1 جلسه

  ترس از شکست در کنکور داری؟ اینجا به ترست غلبه میکنی

  1000 فالوور واقعی فقط با 13هزار تومان◀عجله کن تا دیر نشده

  زمانی که متخصص مژه شما حرفه ای نباشد و مژه های اکستنشن را به صورت معمولی بین مژه های شما قرار دهد در نتیجه هر مژه اکستنشن روی چند تار از مژه های شما می چسبد و در نتیجه مژه ها اصلاً قابل انعطاف و قابل برس کشیدن نمی باشند و موقع افتادن چند تار مژه شما را با خود میکند و هر زمانی که به ترميم می رسد بسیار بی نظم میشود، مثلا بخشی از آن به یک باره خالی شده و قابل مرتب کردن نمیباشد در صورتیکه اکستنشن درست هر تار اکستنشن روی یک تار از مژه های شما می باشد و کاملاً سبک و قابل برس کشیدن و منظم کردن می باشد و هرگز اسیب به مژه های شما نمی زند و موقع ترميم تنها کم حجم شده و حالت زیبایی خود را از دست نمی دهد باید دوباره پر شود.

  راه های نگهداری از اکستنشن مژه

  راه های نگهداری از اکستنشن مژه

  - پس از اکستنشن مطمئن باشید که تمیز کننده های آرایشی مناسبی در خانه دارید .پاک کننده های که دارای روغن هستند مناسب برای اکستنشن مژه شما می باشند و آسیبی به آن ها وارد نمی کنند.برعکس تمیز کننده هایی که حاوی پلی اتیلن گلیکول باشند که اغلب در تمیز کننده های بدون روغن یافت میشود.میتوانند چسب مژه را از بین ببرند.

  - طوری برنامه ریزی کنید که پس از اکستنشن مژه قرار استخر یا هر نوع تفریحی که سبب میشود صورت شما خیس شود نداشته باشید .زیرا تا ۲۴ ساعت نباید اکستنشن مژه خیس شود.

  - پس از اکستشن مژه از ماساژ صورت پرهیز کنید در نظر داشته باشید که کشید. مالش پوست صورت یا کشید پیش از حد میتواند عمر اکستنشن مژه شما را کوتاه کند .کار از محکم کاری عیب نمیکنه.

  کاشت مژه کلاسیک چیست

  - از دست زدن یا مالش بی اندازه چشم خودداری کنید.

  - در دوران بارداری اکستنشن مژه نکنید.

  - دود سیگار و یا مخدرها می تواند اثر منفی در دوام اکستشن مژه های شما داشته باشد.

  - سه روز پیش از پریود چنانچه اکستشن مژه انجام بدهید اثر منفی بر دوام آن دارد بنابراین مطمئن باشید پس از این دوره اکستشن مژه انجام دهید.

  - در موقع خوابییدن سعی کنید چشم های شما تماس کمتری با سطح داشته باشد.

  گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید