این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کتاب سلول های بهاری

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کتاب سلول های بهاری را از این سایت دریافت کنید.

  دانلود و خرید PDF کتاب سلول های بهاری

  کتاب سلول ‌های بهاری؛ خاطرات تولید و توسعه سلول‌های بنیادی به روایت دکتر حسین بهاروند، پدر دانش سلول‌های بنیادی ایران است. درباره کتاب سلول ‌های بهاری سلول های بهاری، خاطرات تولید و توسعه سلول‌های بنیادی به روایت دکتر حسین بهاروند است...

  طاقچه زندگی‌نامه و خاطرات خاطرات کتاب سلول های بهاری

  با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.

  دانلود و خرید کتاب سلول های بهاری

  دانلود و خرید کتاب سلول های بهاری خاطرات تولید و توسعه سلول‌های بنیادی به روایت دکتر حسین بهاروند

  نویسنده: حسین بهاروندبهنام باقری

  انتشارات راهیار ۴٫۶ از ۲۴ نظر

  برای خرید و دانلود  کتاب سلول های بهاری  نوشته  حسین بهاروند  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

  دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

  دیگران دریافت کرده‌اند

  شوایک یاروسلاو هاشک

  شازده کوچولو (با صدای سه بعدی)

  آنتوان دوسنت اگزوپری

  سه تفنگدار الکساندر دوما

  آلیس در سرزمین عجایب (خلاصه کتاب)

  لوئیس کارول کفش باز فیل نایت فرانکشتاین بهادر ابراهیمی

  پست‌چی همیشه دوبار زنگ می‌زند

  جیمز ام. کین زنان کوچک لوییزا می الکات الیور توئیست چارلز دیکنز

  آتش بدون دود؛ جلد دوم

  نادر ابراهیمی

  مردان مریخی زنان ونوسی

  ج‍ان‌ گ‍ری‌

  در جست‌وجوی زمان از دست رفته؛ نام جاها؛ نام

  مارسل پروست

  یوزپلنگانی که با من دویده‌اند

  بیژن نجدی اِما جین آستن مغازه خودکشی ژان تولی مرگ ایوان ایلیچ لئو تولستوی من، پیش از تو جوجو مویز هنر درمان اروین د. یالوم بینوایان (۲) ویکتور هوگو شطرنج اشتفان تسو ایگ

  معرفی کتاب سلول های بهاری

  کتاب سلول ‌های بهاری؛ خاطرات تولید و توسعه سلول‌های بنیادی به روایت دکتر حسین بهاروند، پدر دانش سلول‌های بنیادی ایران است.

  درباره کتاب سلول ‌های بهاری

  سلول های بهاری، خاطرات تولید و توسعه سلول‌های بنیادی به روایت دکتر حسین بهاروند است. کسی که برای اولین بار در سال ۱۳۸۲ به همراه همکارانش در پژوهشگاه رویان موفق شد تا سلول بنیادین انسانی تولید کند و به واسطه آن علم بیولوژی را به شدت تکان دهد. بهنام باقری در طول مصاحبه‌هایی که با دکتر بهاروند انجام داده است، موفق شد تا خاطرات او را در قالب یک کتاب گردآوری کند. این کتاب هم اکنون در اختیار شما قرار دارد.

  کتاب سلول ‌های بهاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

  سلول های بهاری اثری جالب است که مسیر پر فراز و نشیب تولید و توسعه سلول‌های بنیادی را شرح می‌دهد و خاطرات شیرین دکتر بهاروند، پژوهشگر و پدر دانش سلول‌های بنیادی در ایران را در دل خود جای داده است.

  درباره حسین بهاروند 

  حسین بهاروند، استاد و پژوهشگر در پژوهشکده زیست‌شناسی و فناوری سلول‌های بنیادی پژوهشگاه رویان، در اسفند ۱۳۵۰ در شهر اصفهان به دنیا آمد. اما پدر و مادرش از اهالی خرم‌آباد هستند. او در دانشگاه‌های شیراز، شهید بهشتی و خوارزمی تحصیل کرد و در سال ۱۳۷۶ به پژوهشگاه رویان پیوست و پس از چند سال پژوهش، در سال ۱۳۸۲ توانست برای اولین بار در ایران سلول‌های بنیادی رویانی انسانی و همچنین موشی را تولید کند.

  در سال ۱۳۸۷ نیز به همراه همکارانش موفق به تولید سلول‌های بنیادی پرتوان القایی انسانی شد. این فعالیت‌ها او و همکارانش را قادر ساخت تا شاخه‌های مختلف پزشکی بازساختی را در ایران پایه‌گذاری کنند.

  حسین بهاروند تاکنون بیش از سی جایزه ملی و بین‌المللی را از آن خود کرده است که از میان آن‌ها می‌توان به جایزه‌های رازی، خوارزمی، آیسسکو، آکادمی علوم جهان (TWAS)، یونسکو و جایزه مصطفی(نشان عالی علم‌وفناوری جهان اسلام) اشاره کرد. او همچنین لقب پدر دانش سلول‌های بنیادی ایران را دارد.

  بخشی از کتاب سلول ‌های بهاری

  کار من عشق من است و به ساعات و سختی هایش فکر نمی کنم؛ در ضمن بزرگ‌ترین تفریح من هم هست.

  ُسعی کنبم بعد داشته باشیم؛ برای مثال، تنها مشغله مان درس نباشد و سعی کنیم به ابعاد دیگری مانند ورزش، خانواده و درک مردم هم توجه داشته باشیم.

  بدین ترتیب رشد، همه جانبه و متعادل می شود. به عبارتی ا گر مغزتان بزرگ شود، دست و پایتان هم بزرگ می شود. خودتان که بزرگ شدید باید محیط اطرافتان را هم بزرگ کنید؛ وگرنه وقتی روی صندلی کوچک قبلی بنشینید می‌شکند و با این کار حتی به دیگران هم آسیب می‌زنید. در این مسیر به پیشرفت دیگران نیز کمک کنیم. بزرگ بودن به پُست و مقام نیست، بلکه کمک به ساختن آینده ای بهتر است. همە ما متعهد به کمک برای پیشرفت دیگران هستیم. قبول مسئولیت هایمان را به عنوان قبول چالش و وظیفه و تعهدی برای تسهیل پیشرفت جوانان نگاه کنیم؛ راهی برای رسیدن آن ها به روزی که بتوانند مایۀ حرکت بیشتر و پیشرفت بشریت شوند.

  به قول آیت الله بهجت معتقدم «به این دنیا آمده ایم تا با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم، نه به هر قیمتی زندگی کنیم.» از آنجا که دو بار متولد نمی شویم باید حداکثر بهره را از این فرصت ببریم. گاهی این زمان صرف تحقیق و مطالعه می شود، گاهی خواب، گاهی خورا ک، گاهی ورزش، گاهی معاشرت با خوبان و گاهی سفر و کارهایی ازاین دست. زندگی لطف خدا است و هرطور به آن بنگری همان طور می نماید. برای بعضی ها «هرچی سنگه، مال پای لنگه»، برای برخی هم «هرچی سنگه» چالشی است برای پخته ترشدن، پیروزی، پیشرفت و درنهایت مؤثر بودن. هرچه هدف بزرگ تر، مسیر بسیار سنگلاخی و پر نشیب و فرازتر...

  سایر کتاب‌های حسین بهاروند

  مشاهده همه

  مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس (جلد اول)

  بروس آلبرتس

  مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس (جلد دوم)

  بروس آلبرتس

  سایر کتاب‌های انتشارات راهیار

  مشاهده همه تو شهید نمی‌شوی احمدرضا بیضایی آرزوهای دست‌ساز میلاد حبیبی حوض خون فاطمه‌سادات میرعالی امواج اراده ها راضیه عزیزی داستان رویان محمدعلی زمانیان دختر تبریز صدیقه صارمی در مکتب مصطفی جمال یزدانی ابوعلی کجاست؟ نوید نوروزی به اضافه‌ی مردم روح‌الله رشیدی

  نظرات کاربران

  (۱۲) Ahmad Mojdeganloo ۱۳۹۹/۱۲/۲۱

  این کتاب و کتاب دیگر همین مجموعه(تاریخ شفاهی دکتر کاظمی) رو شدیدا به جوونا و افراد با انگیزه و هدف داری که نیاز به باور برای ساختن کشور خودمون دارند شدیدا توصیه میکنم و از نظر من بهترین کتابی هست

  منبع : taaghche.com

  سلول های بهاری

  سلول های بهاری، خاطرات تولید و توسعه سلول‌های بنیادی به روایت دکتر حسین بهاروند است. کسی که برای اولین بار در سال ۱۳۸۲ به همراه همکارانش در پژوهشگاه رویان موفق شد تا سلول بنیادین انسانی تولید کند و به واسطه آن علم بیولوژی را به شدت تکان دهد. بهنام باقری در طول مصاحبه‌هایی که با دکتر بهاروند انجام داده است، موفق شد تا خاطرات او را در قالب یک کتاب گردآوری کند. این کتاب هم اکنون در اختیار شما قرار دارد.

  -10%

  راه یار

  سلول های بهاری

  55,000 تومان 49,500 تومان

  سلول های بهاری، خاطرات تولید و توسعه سلول‌های بنیادی به روایت دکتر حسین بهاروند است. کسی که برای اولین بار در سال ۱۳۸۲ به همراه همکارانش در پژوهشگاه رویان موفق شد تا سلول بنیادین انسانی تولید کند و به واسطه آن علم بیولوژی را به شدت تکان دهد. بهنام باقری در طول مصاحبه‌هایی که با دکتر بهاروند انجام داده است، موفق شد تا خاطرات او را در قالب یک کتاب گردآوری کند. این کتاب هم اکنون در اختیار شما قرار دارد.

  موجود در انبار

  افزودن به علاقه مندی

  شناسه محصول: ۹۷۸۶۲۲۹۵۵۴۹۰۶

  دسته: ادبیات پایداری, کتاب

  برچسب: دکتر حسین بهاروند, سلول های بنیادی

  منبع : ketabejamkaran.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  اهورا مزدا 11 روز قبل
  1

  دانلود pdfکتاب سلول های بهاری

  مهدی 9 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید