این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کتاب مدرسه خوب و بد

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کتاب مدرسه خوب و بد را از این سایت دریافت کنید.

  مدرسه‌ای برای خوب‌ها و بدها

  مدرسه‌ای برای خوب‌ها و بدها

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  برای فیلمی به همین نام، مدرسه‌ای برای خوب‌ها و بدها (فیلم) را ببینید.

  مدرسه‌ای برای خوب‌ها و بدها

  Cover for the first book in the series

  The School for Good and Evil (مدرسه خوب‌ها و بدها)

  نویسنده Soman Chainani (سومن چینانی)

  تصویرگر Iacopo Bruno

  طراح جلد Iacopo Bruno

  کشور United States زبان English

  ژانر Fantasy, young adult fiction, fairytale, Bildungsroman

  ناشر HarperCollins

  تاریخ انتشار 2013 مه 12 - اولین کتاب 2020 ژوئن 2 - آخرین کتاب

  گونه رسانه Print, e-book, audiobook

  شمار کتاب‌ها 6

  مدرسه خوب‌ها و بدها (به انگلیسی: The School for Good and Evil) یک رمان خیالی به نویسندگی سومان چینیانی است. اولین رمان این مجموعه در تاریخ ۱۲ مه ۲۰۱۳ منتشر شد. این رمان در یک دنیای گسترده با الهام از داستان‌های معروف همانند سیندرلا، پینوکیو، سفید برفی، پیتر پن، شاه آرتور و… نوشته شده‌است. سه‌گانه اصلی (معروف به سال‌های مدرسه) به دنبال ماجراهای دو دوست صمیمی، یعنی سوفی و آگاتا، در مدرسهٔ خوب‌ها و بدها، اتفاق می‌افتد. مدرسه خوب‌ها و بدها یک مکان جادویی است که در آن دانش آموزان آموزش می‌بینند تا در داستان خودشان قهرمان یا شرور باشند.

  کتاب نهایی این مجموعه در تاریخ ۲ ژوئن سال ۲۰۲۰ منتشر شده‌است با نام one true king یا یک پادشاه واقعی.

  فیلم این مجوعه کتاب قرار است از طرف شرکت نتفلیکس ساخته شود. کارگردان این فیلم پل فیگ است.

  شایعاتی توسط تعدادی از افراد پخش شده که این مجموعه کتاب تا جلد نهم نوشته خواهد شد اما نویسنده اعلام کرده‌است که کتاب ششم آخرین کتاب از این مجموعه است. البته که ممکن است نویسنده کتاب‌هایی دیگر بنویسد زیرا شغل او نویسندگی است اما مطمئن باشید که داستان سوفی و آگاتا در کتاب ششم به پایان رسیده‌است.

  خلاصه داستان[ویرایش]

  مدرسه خوب و بد[ویرایش]

  در روستای گاوالدون، هر ۴ سال یکبار، در یازدهمین شب از ماه یازدهم، دو فرزند از هر دو جنس در سنین بالای ۱۲ سالگی با نیروی ناشناخته ای وارد جنگل‌های اطراف می‌شوند و در این صورت خانواده‌هایشان فکر می‌کنند آنها توسط مدیر مدرسه ربوده شده‌اند.

  هرسال از مکانی که کسی تابحال آن را ندیده، جعبه ای به کتابفروشی روستای گاوالدون آورده می‌شود که پر از کتاب‌های راجع به قصه‌های پریان است. از مهرموم و عکس فرزندان اهالی روستا که روی جعبه‌های کتاب است، مردم نتیجه می‌گیرند که بچه‌های ربوده شده به آسانی وارد «مدرسه خوب‌ها و بدها» می‌شوند. اما در ابتدا تخیلات دیگری داشتند.

  مدرسه خوب‌ها و بدها جایی است که به آنها آموزش می‌دهند قهرمان یا شرورهای داستان‌های پریان شوند. در حالی که اکثر کودکانِ روستای گاوالدون آرزو می‌کنند مدیر مدرسهٔ خوب‌ها و بدها آنها را ندزدد، سوفی، دختری که خیلی به ظاهر خود اهمیت می‌دهد و عاشق رنگ صورتی است، آرزو می‌کند که توسط مدیر مدرسه دزدیده شود تا به عنوان یک دختر خوب به مدرسه خوب‌ها برود و به شاهزادهٔ رویاهایش برسد تا یک زندگی شاد را در کنار معشوقه خود بگذراند.

  در همین حال، بهترین دوست سوفی، آگاتا، مخالف تمام داستان‌های پریان است و می‌گوید که آنها چرت و پرت هستند. آگاتا برخلاف سوفی، اصلاً به ظاهر خود اهمیت نمی‌دهد. لباس‌های گشاد و سیاه و کفش‌های سیاه و جادوگرانه می‌پوشد. در هالویین لباس عروس می‌پوشد چون به نظر او عروس‌ها خیلی وحشتناک هستند! آگاتا به همراه مادرش در گورستانِ روستا زندگی می‌کند، به همین دلیل هیچ‌کس به جزء سوفی با او دوست نیست!

  آگاتا کاندیدای کاملی برای مدرسهٔ شر، و سوفی نیز انتخاب کاملی برای مدرسهٔ خوب ها!

  پس از چهار سال، دوباره وحشت دزدیده بچه‌ها شدن به جان والدین فرزندان می‌افتد. برای همین آن‌ها دختر و پسرهای خوب و باتربیت را زشت و کثیف می‌کنند و به آنها می‌گویند خواهر یا برادرشان را بزنند تا دزدیده نشوند. و به دختر یا پسرهایی که خیلی بی‌تربیت هستند، می‌گوید کارهای خوب انجام دهند.

  شب که فرا می‌رسد، والدین دور دهکده خود حلقه می‌زنند و هرکدام مشعل در دست میگرند. اما دزد می‌تواند از حلقهٔ آتش عبور کند. دزد، سوفی و آگاتا را می‌دزدد! یعنی اول سوفی را می‌گیرد، ولی آگاتا برای ربوده نشدن سوفی، دست به کار می‌شود. ولی نمی‌تواند جلوی دزد را بگیرد! و به همین واسطه، سوفی و آگاتا وارد جنگل بی‌انتها می‌شوند!

  سوفی و آگاتا خیلی به وحشت می‌افتند. هردو انتظار داشتند سوفی به مدرسه خوب‌ها و آگاتا به مدرسه بدها برود. ولی کاملاً برعکس می‌شود! سوفی را در مدرسه بدها که از سنگ‌های تیره و تار، اتاق‌هایی سوخته و کلاس‌هایی که هرکه با استفاده از معجون زشت‌تر شود نمرهٔ بیشتری می‌گیرد قرار می‌دهند! و آگاتا نیز در مدرسهٔ خوبها، جایی که زیباترین دخترها و پسرها را در خود جای داده، می‌اندازند! سوفی سعی می‌کند مدرسه اش را با مدرسهٔ آگاتا عوض کند، اما هربار شکست می‌خورد. در حالی که بهترین دوست، یعنی آگاتا، فقط می‌خواهد که هر دو با هم به روستایشان برگردند. ولی برگشتن به خانه دشوار است؛ زیرا سوفی مصمم است که او جزو ابدی‌ها (خوب‌ها) است.

  سوفی سعی می‌کند با نشان دادن خوبی خودش به مدیر مدرسه بفهماند که او در مدرسه اشتباهی افتاده. ولی کارهایی که می‌کند، از نظر هرگزها (بدها) شرورانه‌ترین کارهاست! سوفی از خوب بودن ناامید شده. و آگاتا نیز نمی‌خواهد در هیچ‌کدام از مدرسه‌ها باشد. همه چیز بر وفق مراد آگاتا پیش می‌رود (که سوفی از مدرسه زده شود) که سر و کلهٔ یک شاهزاده پیدا می‌شود! پسر شاه آرتور، تدروش. جذاب‌ترین پسر مدرسهٔ خوبها!

  حالا که این شاهزاده پیدا شده، دوباره امید سوفی برای اثبات خوب بودن زیاد می‌شود. ولی باز هم شکست می‌خورد! او فکر می‌کند که این یک اشتباه است، اما به زودی در مورد خودش و آگاتا بیشتر می‌آموزد.

  آگاتا در حالی که مجبور به شرکت در کلاس‌های مدرسه خوب‌ها می‌شود، بیشتر کلاسهای خود را پشت سر می‌گذارد، اما خیلی زود می‌فهمد او می‌تواند آرزوها را بشنود و اعطا کند! چیزی که تنها بهترین خوب‌ها می‌تواند اینکار را بکند!

  سوفی با وجود اینکه ناامیدانه می‌خواهد جای خود را در مدرسهٔ خوب‌ها اثبات کند، با هستر، یکی از هم اتاقی‌هایش شروع به رقابت می‌کند! هستر دخترِ جادوگر قصهٔ هانسل و گرتل است! سوفی در مقابل هستر شروع به اثبات برتری خودش می‌کند! آن هم با رتبه‌های یک!

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  مشخصات، قیمت و خرید کتاب مدرسه ی افسانه ای جایی برای خوب ها و بدها اثر سومان چینانی انتشارات نگاه آشنا

  خرید اینترنتی کتاب مدرسه ی افسانه ای جایی برای خوب ها و بدها اثر سومان چینانی انتشارات نگاه آشنا و قیمت انواع کتاب شعر و ادبیات انتشارات نگاه آشنا از فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا. جدیدترین مدل‌های کتاب شعر و ادبیات انتشارات نگاه آشنا با بهترین قیمت در دیجی‌کالا

  کتاب مدرسه ی افسانه ای جایی برای خوب ها و بدها اثر سومان چینانی انتشارات نگاه آشنا

  ۴.۲ (۱۳) ۱۲ دیدگاه ۱۲ پرسش ویژگی‌ها رده‌بندی کتاب :

  ادبیات فارسی (شعر و ادبیات)

  قطع : رقعی نوع جلد : شومیز

  درخواست مرجوع کردن کالا در گروه کتاب شعر و ادبیات با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی قابل تایید است که کالا در شرایط اولیه باشد (در صورت پلمپ بودن، کالا نباید باز شده باشد).

  گزارش نادرستی مشخصات

  ارسال رایگان سفارش‌ها برای اعضای دیجی‌پلاس

  ۲۹ هزارتومان هزینه ارسال به سراسر ایران برای کاربران غیر دیجی‌پلاس

  الان بخر، بعدا پرداخت کن!

  با اعتبار دیجی‌پی الان بخرید، ابتدای ماهِ بعد بپردازید

  ویژه اعضای دیجی‌پلاس

  ارسال رایگان

  فروشنده

  ۱ فروشنده دیگر کتابینه بوک منتخب ۹۳.۴% رضایت از کالا عملکرد عالی

  گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

  موجود در انبار فروشنده

  ارسال دیجی‌کالا از ۱ روز کاری دیگر

  امتیاز دیجی‌کلاب

  قیمت بهتری سراغ دارید؟

  فرآیند قیمت‌گذاری و نظارت بر قیمت

  منبع مطلب : www.digikala.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید