این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کتاب کار و فناوری نهم

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کتاب کار و فناوری نهم را از این سایت دریافت کنید.

  کار و فناوری

  کار و فناوری

  تاریخ ارسال 1396/03/09

  کد کتاب: 136 دوره تحصیلی:

  دوره اول آموزش متوسطه›پایه نهم

  سال تحصیلی: 96-97 فایل بخش های کتاب: ضمیمه حجم

  مقدمه 618.06 کیلوبایت

  بخش اول 840.56 کیلوبایت

  بخش دوم 1.3 مگابایت بخش سوم 1.3 مگابایت

  بخش چهارم 982.54 کیلوبایت

  بخش پنجم 1.6 مگابایت

  بخش ششم 1.52 مگابایت

  بخش هفتم 1.19 مگابایت

  بخش هشتم 1.28 مگابایت

  بخش نهم 1.11 مگابایت

  بخش دهم 1.19 مگابایت

  بخش یازدهم 1.07 مگابایت

  فایل کامل کتاب: ضمیمه حجم

  کار و فناوری 8.68 مگابایت

  منبع مطلب : chap.sch.ir

  کار و فناوری نهم

  در این مقاله لینک دانلود فایل کتاب درس کار و فناوری ​​​پایه نهم متوسطه اول ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را برای دانش آموزان و مشاوره نحوه صحیح مطالعه آن ارائه شده است.

  دانلود کتاب درس کار و فناوری پایه نهم

  دانش آموزان و والدین می توانند با دانلود نسخه الکترونیک کتاب درس کار و فناوری ​نهم متوسطه اول ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ علاوه بر مطلع شدن از محتویات این کتاب و تغییرات نسبت به سال گذشته، همیشه و همه جا به محتویات کتاب های درسی دسترسی داشته باشند.

  برای مشاوره نحوه مطالعه درس کار و فناوری پایه نهم متوسطه اول 1401 - 1402

  برای مشاوره نحوه مطالعه درس کار و فناوری پایه نهم متوسطه اول 1401 - 1402

  بسیاری از والدین و دانش آموزان تمایل دارند علاوه بر نسخه کاغذی هر کتاب، نسخه الکترونیکی یا PDF آن را نیز در اختیار داشته باشند. لذا وزارت آموزش و پرورش هر ساله علاوه بر انتشار نسخه کاغذی کتاب کار و فناوری پایه نهم متوسطه اول، نسخه PDF آن را نیز به صورت رایگان در پایگاه کتاب های درسی منتشر می کند.

  هم اکنون نسخه الکترونیکی کتاب کار و فناوری نهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ منتشر شده است. در ادامه مقاله لینک دریافت کتاب درسی به صورت رایگان ارائه شده است.

  والدین و دانش آموزان پایه نهم متوسطه اول سال تحصیلی 1401 - 1402 برای آگاهی از محتوای کتاب درسی کار و فناوری نهم متوسطه اول و آشنایی با بخش های مختلف آن می توانند نسخه pdf آن را در این مقاله دانلود و مطالعه نمایند.

  همچنین جهت آمادگی بیشتر دانش آموزان نهم متوسطه اول در امتحانات دی ماه و خرداد ماه، روش های برنامه ریزی تحصیلی و مطالعه دروس را برای دانش آموزان نهم متوسطه اول شرح داده و در ادامه این مقاله فایل دانلود کتاب درس کار و فناوری ​پایه نهم متوسطه اول ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ به همراه نمونه سوالات این درس ارائه شده است.

  دانلود کتاب درس کار و فناوری پایه نهم متوسطه اول 1401 - 1402

  جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان پایه نهم متوسطه اول با محتوای کتاب درس کار و فناوری ​پایه نهم متوسطه اول سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، فایل pdf این کتاب را در این قسمت ارائه داده ایم.

  دانش آموزان با کلیک روی لینک زیر می توانند فایل pdf کتاب کار و فناوری را به صورت رایگان دریافت نموده و از مطالب و محتویات موجود در آن بهره مند شوند.

  دانلود کتاب کار و فناوری ​نهم 1401 - 1402

  کار و فناوری ​نهم حجم فایل: 10MB

  منبع: مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش

  دانلود فایل

  برای دسترسی به سایر کتاب های درسی 1401 - 1402 پایه نهم و دانلود رایگان نسخه الکترونیکی آن ها می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

  بیشتر بخوانید: دانلود کتاب های درسی پایه نهم

  نحوه مطالعه کتاب کار و فناوری پایه نهم متوسطه اول 1401 - 1402

  برنامه ریزی درسی و روش صحیح کتاب کار و فناوری ​​پایه نهم متوسطه اول ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، نقش بسیار پر رنگی در پیشرفت تحصیلی دانش آموز ایفا کرده و می تواند موفقیت در امتحانات و مقاطع تحصیلی بالاتر را تضمین نماید. بنابراین در ادامه سعی کرده ایم به نکات مهم درباره مطالعه کتاب کار و فناوری ​​پایه نهم متوسطه اول 1401 - 1402 بپردازیم.

  فواصل زمانی کوتاه اما پیوسته

  خواندن کتاب کار و فناوری ​​​پایه نهم متوسطه اول می بایست به صورت پیوسته اما در فواصل زمانی کوتاه باشد چرا که مطالعه دروس به صورت متوالی و بدون استراحت بسیار خسته کننده خواهد بود. بنابراین سعی کنید در فواصل زمانی کوتاه ( حتی 10 دقیقه ) اما به صورت پیوسته درس بخوانید. همچنین می توانید در کنار مطالعه دروس به مطالعه نمونه سوالات امتحان کار و فناوری نهم نیز بپردازند.

  استراحت فراموش نشود

  ذهن انسان پس از کار و مطالعه طولانی در بازه های زمانی طولانی مدت و بدون استراحت، تحت فشار قرار گرفته و دچار استرس می شود. تحقیقات ثابت کرده که در حالت استرس مغز اطلاعات جدید را جذب نکرده و این اطلاعات جدید معمولا به راحتی فراموش می شوند.

  پس بهتر است به منظور بالا بردن کارایی و یادگیری زمان هایی را برای استراحت در نظر گرفته و کتاب کار و فناوری ​​​پایه نهم را برای مدت کوتاهی هم که شده به کل کنار بگذارید.

  اهمیت وضعیت جسمانی و سلامت

  ذهن انسان در حالت آرامش قدرت یادگیری بسیار بالاتری دارد و در حالت هایی مانند خستگی، عصبانیت و احساسات منفی دیگر، حواس پرت و شتاب زده عمل می کند. بنابراین هر وقت که در وضعیت روحی یا جسمانی مناسبی نبوده و یا ذهنتان درگیر افکار دیگری است، سمت یادگیری مباحث جدید کتاب کار و فناوری ​​پایه نهم متوسطه اول نروید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید