این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کدام بیمه تکمیلی بهتر است

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کدام بیمه تکمیلی بهتر است را از این سایت دریافت کنید.

  بهترین بیمه تکمیلی کدام است؟ بررسی عوامل مؤثر بر انتخاب بیمه تکمیلی

  برای انتخاب و خرید بهترین بیمه تکمیلی ،عوامل مختلفی تأثیر گذارند که آنها را در این مقاله بررسی کرده ایم.عواملی مثل:قیمت، دوره انتظار، تعداد مراکز درمانی و..

  بیمه تکمیلی درمان

  بهترین بیمه تکمیلی را چگونه انتخاب کنیم؟ بررسی عوامل مؤثر بر انتخاب بیمه تکمیلی

  زهرا پورمقدم1 شهریور, 1397آخرین بروزرسانی: 20 تیر, 140116

  2,241 زمان تقریبی مطالعه 5 دقیقه

  بهترین بیمه تکمیلی

  اگر قصد خرید بیمه تکمیلی را دارید، حتما این سوال برایتان پیش آمده که بهترین بیمه تکمیلی توسط کدام شرکت ارائه می‌شود و چگونه می‌توانیم بهترین بیمه را تشخیص دهیم.

  در این بخش قصد داریم عوامل تأثیرگذار بر بیمه‌‌های تکمیلی را با هدف خریدی آگاهانه‌تر بررسی کنیم. در بیمه تکمیلی طرح‌‌های مختلفی با پوشش‌ها و تعهدات متفاوت توسط شرکت‌‌های بیمه ارائه می‌شود که انتخاب یکی از آن‌ها به شرایط هر فرد بستگی دارد.

  قیمت بیمه تکمیلی در شرکت‌‌های مختلف بیمه چه تفاوتی دارد؟

  بهتر است بدانید که ارزان ترین بیمه لزوما بهترین بیمه نیست.

  به این دلیل که هرچه قیمت بیمه تکمیلی شما کمتر باشد، مسلماً سقف پوشش‌‌های آن پایین‌تر است و شما در زمان دریافت خسارت، مبلغ کمتری را از بیمه دریافت خواهید کرد.

  به عنوان مثال در یک بیمه تکمیلی ارزان‌تر، پوشش هزینه زایمان تا سقف 1.5 میلیون تومان ارائه می‌شود و در یک بیمه تکمیلی با قیمت بالاتر، سقف این پوشش 5 میلیون تومان است.

  همچنین ممکن است برخی از پوشش‌ها مثل پوشش دندان پزشکی، در تمام طرح‌‌های بیمه تکمیلی ارائه نشود.

  با توجه به مسائل ذکر شده، انتخاب یکی از بیمه‌‌های تکمیلی به شرایط شما بستگی دارد، اما موضوع مهم تعیین کننده بهترین بیمه تکمیلی ، میزان پوشش‌‌های آن‌هاست که می‌تواند بار سنگین هزینه‌‌های درمانی را از دوش شما بردارد. پس در زمان خرید بیمه تکمیلی حتما به پوشش‌ها و سقف تعهدات آن توجه نمایید تا در مواقع بیماری بتوانید با خیال راحت از بیمه خود استفاده کنید.

  بهترین بیمه تکمیلی به لحاظ دوره انتظار

  یکی از نکات مهمی که باید در زمان خرید بیمه تکمیلی به آن توجه کنید، دوره انتظار این بیمه می‌باشد.

  دوره انتظار زایمان در طرح‌‌های مختلف بیمه، از صفر تا 9 ماه متغیر است و به تعداد افراد در بیمه‌‌های تکمیلی گروهی و طرح‌‌های مختلف آن بستگی دارد.

  مثلا برای گروه‌های بالاتر از 250 تا 1000 نفر، این دوره 6 ماه و برای گروه‌‌های بیش‌تر از 1000 نفر، از 3 ماه تا بدون دوره‌ی انتظار خواهد بود. همچنین برای بیمه‌‌های تکمیلی انفرادی، دوره انتظار 9 ماه است. پس اگر قصد خرید بیمه تکمیلی انفرادی را دارید، باید قبل از بارداری برای آن اقدام نمایید.

  در بیمه درمان تکمیلی، دوره انتظار پوشش عمل‌‌های جراحی هم حداکثر 3 ماه در نظر گرفته می‌شود. همچنین بعضی از شرکت‌‌های بیمه ممکن است برای برخی از بیماری‌‌های دیگر نیز دوره انتظار در نظر بگیرند.

  یک موضوع مهم دیگر در بیمه تکمیلی، فرانشیز است. یعنی بخشی از هزینه‌های درمانی شما که توسط شرکت بیمه پرداخت نمی‌شود و شما باید خودتان آن را پرداخت کنید. در بیمه تکمیلی انفرادی معمولا فرانشیز بین صفر تا 30 درصد است و به شرکت بیمه انتخابی شما بستگی دارد.

  با توجه به موضوعات ذکر شده، قبل از خرید بیمه تکمیلی حتما به مدت دوره انتظار آن در پوشش‌‌های مختلف و همچنین فرانشیز بیمه خود دقت کنید.

  بهترین بیمه تکمیلی از لحاظ تعداد مراکز درمان

  یکی از عوامل مؤثر در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی، تنوع و تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد آن است. واقعیت این است که هرچه تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه شما بیشتر باشد و پراکندگی مناسبی در نقاط مختلف شهر داشته باشد، دسترسی شما به این خدمات درمانی راحت‌تر و سریع‌تر خواهد بود.

  همان‌طور که می‌دانید اگر برای انجام کارهای پزشکی به بیمارستان‌‌های طرف قرارداد مراجعه و معرفی نامه و ارائه  کنید، می‌توانید بدون پرداخت هزینه از خدمات درمانی بیمه تکیمیلی خود استفاده کنید. اگر هم به مراکزی غیر از مراکز طرف قرارداد مراجعه کنید، باید اول هزینه خدمات درمانی را ئرداخت کنید و بعدا با تحویل مدارک و فیش‌های پرداختی به شرکت بیمه، هزینه‌ها را دریافت کنید. پس زیاد بودن تعداد این مراکز درمانی، باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شما می‌شود.

  گستردگی و تعداد شعب و نمایندگی‌‌های شرکت بیمه در سراسر کشور:

  برای خرید بهترین بیمه تکمیلی ، گستردگی و تعداد شعب و نمایندگی‌‌های شرکت بیمه در سراسر کشور را در نظر بگیرید.

  در صورتی که برای خدمات درمانی به بیمارستان‌‌های غیر طرف قرارداد مراجعه کرده باشید، باید ابتدا هزینه‌‌های لازم را شخصاً پرداخت کنید و سپس به منظور دریافت هزینه، با ارائه مدارک و پرونده‌‌های پزشکی خود به شعب، نمایندگی یا مراکز پرداخت خسارت مراجعه نمایید.

  به همین دلیل تعداد زیاد این نمایندگی‌ها و پراکندگی آن‌ها در شهرهای مختلف می‌تواند موضوع مهمی در انتخاب بیمه تکمیلی باشد، تا در زمان دریافت خسارت دچار مشکل نشوید. به خاطر داشته باشید بهترین روش برای استفاده از بیمه تکمیلی یا دریافت خسارت آن، مراجعه به بیمارستان‌‌های طرف قرارداد با ارائه معرفی نامه از بیمه است.

  بهترین پوشش بیمه دندانپزشکی در بیمه تکمیلی

  از آنجایی که خدمات دندانپزشکی یکی از پر هزینه ترین خدمات درمانی بوده و در کشور ما رتبه دوم بعد از هزینه‌های بستری متعلق به هزینه‌های دندانپزشکی‌ می‌باشد؛ همین موضوع اهمیت آن را مشخص‌ می‌کند. برای بسیاری، مهم‌ترین دلیل خرید بیمه درمان تکمیلی استفاده از پوشش دندانپزشکی است. برای بهره‌مدی از این پوشش باید ابتدا  بیمه درمان تکمیلی را خریداری کنید. از آنجایی که شرکت‌های مختلفی بیمه درمان را ارائه می‌کنند، انتخاب مناسب‌ترین بیمه با بهترین پوشش دندان پزشکی کار آسانی نخواهد بود.

  بیمه سامان و آسماری ازجمله شرکت‌هایی هستند که بیمه درمان را به شکل انفرادی ارائه می‌کنند. برای مقایسه پوشش بیمه دندانپزشکی در این دو شرکت با مراجعه به مطلب قبلی بهترین آن را انتخاب کنید.

  بهترین بیمه تکمیلی زایمان

  با توجه به افزایش هزینه‌های بیمارستانی به خصوص برای زایمان و سزارین، پوششی که بیمه درمان ارائه می‌کند بسیار مهم است. درست است که برای دریافت پوشش بالاتر باید حق‌بیمه‌ی بیشتری پرداخت کنید، اما هزینه‌های درمانی شما بهتر تامین خواهد شد.

  منبع مطلب : www.azki.com

  بهترین بیمه تکمیلی را بشناسیم

  بهترین بیمه تکمیلی باپوشش ۱۰۰درصدی درمان،ارزان‌ترین وکامل‌ترین بیمه تکمیلی را با انتحاب صحیح پوشش های بیمه درمان از قبیل دوره انتظار،قیمت‌ومراکزطرف‌ قرارداد

  بهترین بیمه تکمیلی را بشناسیم

  بهترین بیمه تکمیلی را بشناسیم بهترین بیمه تکمیلی را درست بشناسیم؟

  وقتی صحبت از بهترین بیمه تکمیلی به میان می‌آید، یعنی باید اطلاعات دقیقی در خصوص انواع بیمه‌های درمان تکمیلی بدست آورد. در اکثر مواقع، عوامل تاثیر گذار و دارای اهمیت برای هر بیمه شده متفاوت بوده و می‌بایست آن‌ها را شناسایی نموده تا بر اساس نیاز و خواسته خود ارزان‌ترین بیمه تکمیلی و بهترین بیمه درمانی را انتخاب نمود.

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  بهترین بیمه تکمیلی را با مشاوره رایگان بیمه تکمیلی نیکسا درمان بشناسید، فرم درخواست مشاوره را تکمیلی نمایید.

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  مقالات مرتبط: هرآنچه لازم است درباره چکاپ دوره ای پزشکی بدانید

  کدام شرکت‌ها، بهترین بیمه تکمیلی را ارائه می کنند؟

  شرکت‌های بیمه گر وظیفه ارایه انواع خدمات بیمه‌ای در قالب انواع بیمه اشخاص، بیمه اموال، انواع بیمه‌های مسئولیت مدنی، بیمه مهندسی و بیمه های خاص را دارند که رشته بیمه درمان تکمیلی زیر مجموعه بیمه‌های اشخاص بوده و به طریق بیمه تکمیلی گروهی و بیمه تکمیلی خانواده تقسیم می شوند.

  اما اکثر شرکت‌های بیمه‌ای خدمات بیمه درمان تکمیلی خود را معطوف به بیمه تکمیلی گروهی نموده اند. که از بهترین آن‌ها، شامل بیمه تکمیلی ایران، بیمه تکمیلی سامان، بیمه تکمیلی پاسارگاد، بیمه تکمیلی پارسیان و بیمه تکمیلی تامین اجتماعی می باشد. ولی برخی شرکت‌های بیمه در خصوص بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی خانواده نیز فعالیت می کنند. و بهترین آن شرکت‌ها، بیمه تکمیلی سامان، بیمه تکمیلی انفرادی sos، بیمه تکمیلی انفرادی ملت و بیمه تکمیلی انفرادی آسماری است. که سبد خدمات بیمه‌ای خود را در حوزه بیمه درمان تکمیلی علاوه بر ارائه خدمات بیمه درمان گروهی به بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی خانواده گسترش داده اند.

  مقالات مرتبط: بیمه تکمیلی سامان چیست؟

  چگونه بهترین بیمه تکمیلی را بشناسیم؟

  یافتن بهترین بیمه تکمیلی نیاز به بررسی طرح‌ها، قیمت و شرایط بیمه تکمیلی دارد که در جدول ذیل به ۴ عامل از موثرترین عوامل تعیین بهترین بیمه درمان اشاره خواهد شد.

  قیمت بیمه تکمیلی:

  قطعا وجود طیف متنوعی از قیمت و هزینه بیمه تکمیلی برای انتخاب بهترین بیمه درمان تکمیلی موضوعی غیر قابل انکار است. بطوریکه متقاضی بیمه درمان تکمیلی می تواند با توجه به شرایط اقتصادی خود نسبت به انتخاب بیمه درمان تکمیلی خود اقدام نماید. بسیاری از شرکت‌های بیمه گر تعدد قیمت‌ها و حق بیمه‌های خود را به منظور مدیریت بیشتر، محدود می کنند. اما وجود تنوع در هزینه بیمه‌ درمان تکمیلی امکان انتخاب برای متقاضی بیمه درمان تکمیلی ساده‌تر خواهد شد.

  قیمت بیمه تکمیلی عامل تاثیر گذار در انتخاب بهترین بیمه درمانی

  مقالات مرتبط: دانستنی های لازم درباره ویروس کرونا

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  بهترین بیمه تکمیلی را با مشاوره بیمه تکمیلی نیکسا درمان بشناسید، فرم درخواست مشاوره را تکمیلی نمایید.

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  تعهدات بیمه تکمیلی:

  تعهدات بیمه تکمیلی، یکی از مهمترین عوامل موثر در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی که می بایست متقاضیان بیمه تکمیلی به آن آگاه باشند، تعهدات بیمه تکمیلی است که در زمان درمان بیماری، حائز اهمیت است.

  هرچه تعهدات بیمه درمان تکمیلی بیشتر باشد. هزینه قابل دریافت از شرکت بیمه بابت هزینه‌های درمانی بیشتر خواهد بود. همچنین حق انتخاب برای متقاضی بیمه درمان تکمیلی افزایش می یابد.

  تعهدات بیمه تکمیلی می تواند بابت پوشش‌های مختلف بیمه ای متفاوت باشد. بطوریکه بیمه شده می تواند بر اساس نیاز خود از تعهدات متفاوتی برای پوشش‌های بیمه تکمیلی استفاده نموده تا بهترین بیمه تکمیلی را بدرستی شناسایی کند.

  انتخاب تعهدات بیمه تکمیلی:

  انتخاب تعهدات بیمه تکمیلی، برای بیمه تکمیلی انفرادی، بیمه تکمیلی خانواده و بیمه تکمیلی گروهی متفاوت است. در قرارداد‌های بیمه تکمیلی گروهی، شرکت‌ها یا همان بیمه گذارها با توجه به درخواست پرسنل یا نظر مدیران شرکت تابعه خود، نسبت به انتخاب تعهدات بیمه تکمیلی و پوشش‌های آن اقدام کرده و پیشنهاد بیمه‌ای را به شرکت بیمه مورد نظر ارسال کرده. تا امکان سنجی آن بر اساس آئین نامه ۷۴ بیمه مرکزی صورت پذیرد. زیرا محدودیت‌هایی برای نسبت تعهدات در بیمه تکمیلی گروهی در بیمه مرکزی وجود دارد.

  در قرارداد‌های بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی خانواده، عموما طرح‌های بیمه تکمیلی بصورت پیش فرض در اختیار متقاضیان بیمه تکمیلی قرار می گیرد. و شخص می بایست بر اساس طرح‌های موجود نسبت به خرید بیمه تکمیلی اقدام نماید.

  تعهدات بیمه تکمیلی عامل تاثیر گذار در انتخاب

  بهترین بیمه تکمیلی

  مقالات مرتبط: بهترین بیمه تکمیلی دندانپزشکی چیست؟ ۷ دلیل برای خرید بیمه دندانپزشکی را از اینجا بخوانید.

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  بهترین بیمه تکمیلی را با مشاوره بیمه تکمیلی نیکسا درمان بشناسید، فرم درخواست مشاوره را تکمیلی نمایید.

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  منبع مطلب : niksadarman.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید