این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کدام مرد دروغ میگوید

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کدام مرد دروغ میگوید را از این سایت دریافت کنید.

  نشانه های دروغ گفتن مردان

  نشانه های دروغ گفتن مردان و نشانه های دروغ گفتن مردان که باید بدانید و افراد دروغگو چه خصوصیاتی دارند و رفتارهای افراد در هنگام دروغ گفتن را در پرشین وی بخوانید

  دروغ گفتن یک اختلال روانی محسوب می شود فردی که زیاد دروغ می گوید معمولا دارای کم شخصیت بینی و کمبود اعتمادبنفس است معمولا افرادی که زیادی دروغ می گویند دارای رفتارهای مشخص و مشابهی است در این مطلب از پرشین وی ما نشانه های دروغ گفتن مردان را برای شما عزیزان هویدا ساخته ایم در ادامه همراه ما باشید تا این شاخضه ها را بشناسیم

  این فایل ویدئویی قابل پخش نیست

  (کد خطا: 102630)

  مهلت شرکت در قرعه کشی 2 دستگاه تارا تا پایان 21 مرداد تمدید شد (موتور، وانت، سواری)

  نشانه های دروغ گفتن مردان

  مردان در هنگام دروغگویی نشانه‌هایی از خود بروز می‌دهند که توجه به آن می‌تواند به کشف این موضوع کمک کند. دفعه بعد که شما از یک مرد سوال می‌پرسید حتما به این ۴ نشانه توجه کنید تا متوجه شوید آیا او راست می‌گوید یا در حال پنهان کردن واقعیت است.

  ۱٫او به بالا و سمت چپ نگاه می‌کند دفعه بعد که از او سوال پرسیدید یا در مورد چیزی توضیح خواستید دقت کنید که او به چه جهتی نگاه می‌کند. اگر چشمان او به سمت بالا و راست می‌نگرد، احتمالا او در حال به یاد آوردن جواب است. اما اگر او به بالا و سمت چپ نگاه می‌کند این احتمال وجود دارد که او در حال ساختن یک جواب برای شماست.

  افراد دروغ‌گو اکثرا سعی می‌کنند هیچ تماس چشمی با طرف مقابل خود نداشته باشند

  ۲٫او چشم یا گوشش را لمس می کند اگر یک مرد در هنگام پاسخ دادن به شما مرتبا چشم یا گوشش را لمس می‌کند اگر مبتلا به آلرژی نباشد می‌تواند نشان دهنده دروغگویی او باشد. در هنگام دروغ گفتن معمولا جریان خون به سمت صورت بیشتر می‌شود. در این هنگام بینی و گوش‌ها گرم شده و شروع به خارش می‌کنند. به همین دلیل او به طور ناخودآگاه ممکن است آن‌ها را بخاراند.

  ۳٫او روی صندلی خود جابه جا می‌شود یا تکان‌های بی‌مورد می‌خورد این تیک‌ها می‌تواند نشان دهنده عصبی بودن او باشد. اگر او در حال توضیح دادن به شما این حرکات را دارد می‌تواند نشان دهنده دروغ گویی باشد.

  ۴٫او صورتش را با دستانش می‌پوشاند در این حالت احتمالا مرد در حال دروغگویی است. زمانی که او دید شما را از دهانش مسدود می‌کند شاید نشان دهنده این باشد که او تلاش می‌کند تا از درز حقیقت به بیرون خودداری کند. به علاوه ممکن است در این حالت او با لب‌های خود را با زبانش مرطوب کند یا نگاهش را از شما دور کند. این حرکات می‌تواند نشان دهنده این باشد که چیزی او را اذیت می‌کند.

  بیشتر بدانید از نشانه هایی که فرد دروغ میگویید

  ۱٫ کسی که در حال دروغ گفتن است مدام سر خود را تکان می‌دهد اگر از کسی سوالی پرسیدید و او ناگهان شروع به تکان‌دادن سر خود کرد، به احتمال زیاد دروغ می‌گوید. به عنوان مثال شما یک سوال صریح از کسی می‌پرسید و او ناگهان سر خود را به عقب می‌کشد و یا با حرکات تند و سریع سر خود را عقب می‌برد. حتی ممکن است سر خود را کمی کج کرده و یا بالا ببرد. این حالت اغلب بلافاصله بعد از اینکه از فرد سوال می‌پرسید اتفاق می‌افتد.

    ۲٫ طرز نفس‌کشیدن فرد هنگام دروغ‌گفتن تغییر می‌کند معمولا وقتی کسی در حال دروغ‌گفتن است، نفس‌کشیدن او سنگین می‌شود. این یک عکس‌العمل غیر ارادی است. بعد از آن‌که طرز نفس‌کشیدن فرد تغییر کرد به احتمال زیاد بلافاصله شانه‌ها را بالا برده و تن صدای کم‌عمقی پیدا می‌کند. درواقع تغییر حالت نفس‌کشیدن به علت بالارفتن ضربان قلب و افزایش جریان خون اتفاق می‌افتد. درست مانند زمانی که شما عصبی هستید و یا دچا ر احساس تنش شده‌اید؛ یعنی همان دروغ‌گفتن. دروغ سنج طبیعی شما به راحتی این رفتار را تشخیص می دهد.

  کسی که در حال دروغ گفتن است مدام سر خود را تکان می‌دهد  ۳٫ فرد در هنگام دروغ‌گفتن ثابت و بدون حرکت می‌ایستد معمولا افرادی که به خاطر حرف یا اتفاقی عصبی می‌‌شوند، بی‌قرار و ناآرام خواهند شد اما طبق گفته دکتر گلس باید بیشتر حواس‌مان به افرادی باشد که در این حالت کاملا ثابت و بی‌حرکت می‌ایستند.‌ این حالت نشانه‌ای از مبارزه عصبی بدن است، یعنی بدن برای رویارویی با مشکل احتمالی حالت تدافعی به خود می‌گیرد. زمانی که درحال انجام یک مکالمه معمولی هستید، طبیعی است که بعضی اعضای بدن شما به طور نرمال و آرامی حرکت کنند بنابراین اگر در حال مکالمه مثل یک چوب خشک، بی‌حرکت بایستید معلوم است که یک جای کارتان می‌لنگد!

  ثابت ایستادن، عصبی شدن، نا آرامی

    ۴٫ کسی که دروغ می‌گوید مدام کلمات و یا عبارات را تکرار می‌کند این حالت به این خاطر است که فرد دروغ‌گو سعی در قانع‌کردن طرف مقابل و یا خودش دارد. برای مثال در حین صحبت چندین‌بار این عبارت را تکرار می‌کند: من این‌کار را نکردم… من این‌کار را نکردم… . به این ترتیب کم‌کم آن عبارت ملکه ذهنش شده و خودش هم دروغ خود را باور می‌کند. همچنین تکرار کلمات یا عبارات به فرد دروغ‌گو کمک می‌کند تا برای خود کمی زمان بخرد و برای ادامه گفتگو آماده شود. دروغ سنج طبیعی شما به این مسائل واقف است و صداقت فرد مقابل را به چالش می کشد. ۵٫ موقع دروغ گفتن، فرد دهان خود را می‌پوشاند یکی دیگر از نشانه‌های دروغ‌گفتن این است که، فرد به طور غیر ارادی دستان خود را جلوی دهان می‌گیرد. وقتی یک فرد بزرگسال دستان خود را روی لب‌ها و یا جلوی دهان قرار می‌دهد یعنی اینکه نمی‌خواهد واقعیت را به طور کامل بگوید و به نوعی ارتباط را قطع می‌کند.

  خبرآنلاین / باشگاه خبرنگاران جوان

  منبع مطلب : persianv.com

  معما‌های ظاهرا ساده که هوش و قدرت استدلال تان را می‌سنجند!

  شهرت هلمز به خاطر توانایی منحصر به فردش در توجه به جزئیات، تحلیل آن‌ها و استدلال کردن بر اساس آن‌ها است. ما هم در اینجا چند معمای فکری انتخاب کرده ایم که هوش و قدرت تحلیل و استدلال شما را محک می‌زنند.

  ۸۱۹۰۲۵ ۲۳ دی ۹۷ - ۱۶:۰۰ ۲۲ نظر ۷۲۰۱

  معما‌های ظاهرا ساده که هوش و قدرت استدلال تان را می‌سنجند!

  شهرت هلمز به خاطر توانایی منحصر به فردش در توجه به جزئیات، تحلیل آن‌ها و استدلال کردن بر اساس آن‌ها است. ما هم در اینجا چند معمای فکری انتخاب کرده ایم که هوش و قدرت تحلیل و استدلال شما را محک می‌زنند.

  وبسایت روزیاتو-گلریز برهمند : حتماً شرلوک هلمز را می‌شناسید؛ کاراگاه معروف انگلیسی که شخصیت اصلی تعدادی از جذاب‌ترین داستان‌های پلیسی دنیا بود. شهرت هلمز به خاطر توانایی منحصر به فردش در توجه به جزئیات، تحلیل آن‌ها و استدلال کردن بر اساس آن‌ها است. ما هم در اینجا چند معمای فکری انتخاب کرده ایم که هوش و قدرت تحلیل و استدلال شما را محک می‌زنند. در بعضی از این معما‌ها شرلوک هلمز معروف هم حضور دارد. شما هم توانایی‌های خود را بسنجید و ببینید که آیا می‌توانید جا پای هلمز بگذارید. جواب معما‌ها در انتهای مطلب آمده، اما یادتان باشد که نباید تقلب کنید.

  معمای شماره ۱

  زنی دوستش را به صرف شام به خانه‌ی خود دعوت می‌کند. او برای شام کباب و پوره‌ی سیب زمینی درست می‌کند. برای دسر، زن یک سیب را دو نیم می‌کند، یک نصفه‌ی آن را به همراه مقداری خامه‌ی شیرین به دوستش می‌دهد و بقیه‌ی خامه در ظرف دیگری باقی می‌ماند. زنِ میزبان نصفه‌ی خودش از همان سیب را می‌خورد.

  دوست زن بر اثر مسمومیت می‌میرد، اما زنِ میزبان علیرغم اینکه از همان سیب خورده بود، زنده می‌ماند. چه اتفاقی افتاده است؟

  معمای شماره ۲

  مردی به نام تام به همراه دوستش کریس روز یکشنبه را برای گردش به بیرون شهر می‌رود و پیش از آن برادرش دَن را از این موضوع باخبر می‌کند. شنبه‌ی هفته‌ی بعد پلیس جسد تام را در جنگل پیدا می‌کند. دن می‌گوید که تمام هفته را مشغول کار بوده است. از طرفی، کریس را سرگردان، جایی در اتوبان پیدا می‌کنند. کریس می‌گوید که بعد از آنکه او و تام به مقصد رسیدند، او در جنگل گم شد و حالا تازه مسیر برگشت را پیدا کرده است. به تصویر بالا نگاه کنید و بگویید که کدام یک از آن‌ها دروغ می‌گوید.

  معمای شماره ۳

  شما باید اسم قربانی و قاتل را حدس بزنید. در اینجا پنج مرد وجود دارد و سرنخ‌های موجود به این شرح هستند:

  یکی از این مردان، به یکی از پنج نفر دیگر شلیک کرد و او را کشت.

  دَن دیروز به همراه یکی مردان از بی گناه این جمع در یک مسابقه‌ی ماراتن در شهر نیویورک شرکت کرد.

  مایک قبل از نقل مکان به شهر، کشاورز بود.

  جِف یک مشاور درجه یک در امور کامپیوتری است و قصد دارد هفته‌ی اینده کامپیوتر جدید بِن را برایش نصب کند.

  قاتل ماه پیش یک پایش را از دست داد.

  بِن اولین بار شش ماه قبل با جک آشنا شد.

  جک از زمان وقوع این جنایت، گوشه نشین شده است.

  دَن قبلاً الکل زیاد مصرف می‌کرد.

  بِن و جِف آخرین کامپیوترهایشان را خودشان نصب کردند.

  قاتل، برادر جک است. آن‌ها در شهر سیاتل بزرگ شدند.

  معمای شماره ۴

  جسد مردی را در زمینی پوشیده از برف پیدا می‌کنند. تنها مدرک باقیمانده تعدادی ردپا وسط دو خط موازی بود. پلیس باید دنبال چه کسی بگردد؟

  معمای شماره ۵

  مرد ثروتمندی در کلبه‌ی کوچکی به تنهایی زندگی می‌کند. این مرد به خاطر معلولیتی که دارد همه‌ی خریدهایش را برایش ارسال می‌کنند. پستچی‌ای که همیشه برای تحویل نامه‌ها و روزنامه به کلبه‌ی این مرد می‌رود، یک روز پنجشنبه متوجه می‌شود در کلبه نیمه باز مانده است. پستچی بعد از ورود به کلبه، با جسد غرق در خون مرد مواجه می‌شود. روی پیشخوان کلبه، دو شیشه شیر، روزنامه‌ی روز دوشنبه، یک کاتالوگ، کاغذ تبلیغات و یک نامه‌ی باز نشده وجود دارد. وقتی شرلوک هلمز به کلبه می‌رسد، به پلیس‌ها می‌گوید که قاتل، مرد پستچی است. هلمز از کجا این را فهمیده؟

  معمای شماره ۶

  دو دوست به قصد کوهنوردی با هم به سفر می‌روند. اما فقط یکی از آن‌ها از سفر بر می‌گردد و می‌گوید که دوستش هنگام بالا رفتن از کوه لیز خورده و مرده است. بعد از بررسی‌های بیشتر، پلیس او را دستگیر می‌کند و به او می‌گویند که با آژانس مسافرتی‌ای از آن‌ها بلیت گرفته بود تماس داشتند و می‌دانند که او دوستش را کشته است. این مرد هیچ کس را از سفرشان باخبر نکرده بود. پس پلیس از کجا فهمیده که او قاتل بوده؟

  معمای شماره ۷

  مردی به نام ایوان به پلیس زنگ می‌زند و می‌گوید که جسد دوستش لیام را در ساحل پیدا کرده است. ایوان می‌گوید او خانه‌ی ساحلی اش در کالیفرنیا را یک هفته در تابستان به لیام اجاره داده بود و حالا تازه از سفر کاری یک ماهه اش به آرژانتین بازگشته. او می‌گوید که هوای آرژانتین به شدت سرد بوده، اما وقتی پلیس‌ها به محل می‌رسند فوراً متوجه می‌شوند که ایوان دروغ گفته است. به تصویر بالا نگاه کنید و علت را حدس بزنید.

  معمای شماره ۸

  کدام یک از افراد حاضر در تصویر بالا از اسباب بازی فروشی دزدی کرده اند؟ فقط تیزبین‌ها می‌توانند جواب بدهند.

  راهنمایی: دزد، پسربچه نیست...

  جواب‌ها

  منبع مطلب : www.bartarinha.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 روز قبل
  0

  سمت راستی دزد است

  ناشناس 3 روز قبل
  -1

  سمت راست

  مهدی 6 ماه قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید