این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کد اینترنت رایگان ایرانسل 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کد اینترنت رایگان ایرانسل 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  هدیه ایرانسل بمناسبت سال 1401 اعلام شد !

  ایرانسل از ارائۀ هدایای ویژۀ دیجیتال،مکالمه و اینترنت برای مشترکان خود در ایام نوروز 1400، خبر داد.

  هدیه ایرانسل بمناسبت سال 1401 اعلام شد !

  20 0

  زمان مطالعه: 3 دقیقه

  ایرانسل از ارائۀ هدایای ویژۀ دیجیتال،مکالمه و اینترنت برای مشترکان خود در ایام نوروز 1400، خبر داد.

  عیدی ایرانسل نوروز ۱۴۰۱

  به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید به هموطنان عزیز، هدایای دیجیتال و نقدی شامل هدیۀ مکالمه و اینترنت رایگان، 14 گیگابایت اینترنت رایگان، 5 سکه طلا در اپلیکیشن ایرانسل من و 280 میلیون جایزه نقدی و بسته‌های اینترنت 14 گیگابایتی در اپلیکیشن پیشواز ایرانسل را برای تمام مشترکان خود، به مناسب این نوروز فرخنده، درنظر گرفته است.

  تمام مشترکان می‌توانند در طول این ۱۴ روز با شماره‌گیری#۵* هدیه نوروزی ایرانسل را دریافت کنند که بسته‌ای ترکیبی شامل یک ساعت مکالمه ایرانسلی (درون شبکه) و ۱ گیگابایت اینترنت رایگان است و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی یک ساعت خواهد بود.

  هدیه مکالمه و اینترنت رایگان ایرانسال سال 1401

  تمام مشترکان ایرانسل می‌توانند از 30 اسفند 1399 تا 13 فررودین 1400، با شماره‌گیری #۵* هدیه نوروزی ایرانسل را دریافت کنند. این هدیه شامل بستۀ ترکیبی یک ساعت مکالمۀ رایگان ایرانسلی (درون شبکه) و ۱ گیگابایت اینترنت رایگان است و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی، یک ساعت است.

  14 گیگابایت اینترنت رایگان و 5 سکه طلا در اپلیکیشن ایرانسل من

  ایرانسل، از ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ تا ۱۳ فروردین، هر روز ۱۴۰۰ نفر از مشترکانی که در بخش تکان شگفت‌انگیز اپلیکیشن ایرانسل، گوشی‌ موبایل‌شان را تکان دهند، به قید قرعه ۱۴ گیگابایت اینترنت، هدیه می‌دهد. این بسته‌ها تا پایان همان روزی که دریافت و فعال می‌شوند اعتبار دارند و هر مشترک تنها یک‌بار آن‌را دریافت خواهد کرد.

  علاوه بر بسته اینترنت در تکانۀ اپلیکیشن ایرانسل من، پنج ربع سکه بهار آزادی به پنج نفر از مشترکانی که در این ۱۴ روز با استفاده از تکان شگفت‌انگیز ایرانسل من، بیشترین تکان را به گوشی‌ موبایل خود داده باشند نیز، هدیه خواهد شد.

  280 میلیون جایزه نقدی و بسته‌های اینترنت 14 گیگابایتی در اپلیکیشن پیشواز

  اپلییکشن پیشواز ایرانسل، جوایز ویژه نوروزی شامل 280 میلیون ریال جایزه نقدی و 14 گیگابایت اینترنت هدیه، برای تمام مشترکان ایرانسل در نظر گرفته است که تا 20 فروردین 1400، امکان دریافت این هدایا وجود دارد. هدایای اپلیکیشن پیشواز ایرانسل به مناسبت نوروز 1400، یک جایزۀ 14 میلیون تومانی، چهارده جایزۀ 1 میلیون تومانی و جوایز 14 گیگابایتی برای 1400 نفر در نظر گرفته شده‌اند.

  یک جایزه ۱۴ میلیون تومانی

  ایرانسلی‌ها می‌توانند با بارگذاری آهنگ پیشواز شخصی در اپلیکیش پیشواز، شانس خود را برای دریافت یک جایزه ۱۴ میلیون تومانی امتحان کنند. هر بارگذاری آهنگ پیشواز شخصی در این اپلیکیشن، یک امتیاز دارد.

  چهارده جایزه ۱ میلیون تومانی

  با فعال‌سازی آهنگ پیشواز هوشمند در اپلیکیشن پیشواز ایرانسل، تمام مشترکان می‌توانند یکی از چهارده برندۀ جوایز یک میلیون تومانی باشند. هر مرتبه فعال‌سازی آهنگ پیشواز هوشمند، یک امتیاز بیشتر به همراه دارد.

  جوایز ۱۴ گیگابایتی برای ۱۴۰۰ نفر

  با فعال‌سازی آهنگ پیشواز عادی،تمام مشترکان می‌توانند یکی از ۱۴۰۰ برندۀ ۱۴ گیگابایت اینترنت هدیه باشند. هر مرتبه فعال‌سازی آهنگ پیشواز عادی، یک امتیاز بیشتر به همراه خواهد داشت.

  بدین ترتیب تمام مشترکان ایرانسل می‌توانند از هدایای دیجیتال اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در ایام نوروز 1400 بهره‌مند شده و همچنین با تکانه اپلیکیشن ایرانسل من و نیز فعال سازی آهنگ پیشواز در اپلیکیشن پیشواز ایرانسل، شانس خود را برای برنده شدن هدایای نقدی و سکه طلا امتحان کنند.

  این مطلب چقدر مفید بود ؟

  1 2 3 4 5

  2.4 از 5 (20 رای)

  برچسب #ایرانسل

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  اینترنت رایگان همراه اول، ایرانسل و رایتل در نوروز 1401/ نحوه فعالسازی

  عیدانه همراه اول ۱۴۰۱ و بسته‌های ویژه اینترنت و مکالمه همراه اول، برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان معرفی شد. هم چنین ایرانسل، هدیۀ ویژۀ خود برای عید نوروز ۱۴۰۱ را اعلام کرد. در ادامه کد فعالسازی عیدانه همراه اول ۱۴۰۱ و نحوه فعالسازی و کد عیدانه ایرانسل ۱۴۰۱ را مشاهده می‌نمایید.

  شناسه خبر: ۱۱۱۲۷۵۵ ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۰۸:۳۰ ۷۱ A

  خانه | اقتصادی

  اینترنت رایگان همراه اول، ایرانسل و رایتل در نوروز 1401/ نحوه فعالسازی

  عیدانه همراه اول ۱۴۰۱ و بسته‌های ویژه اینترنت و مکالمه همراه اول، برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان معرفی شد. هم چنین ایرانسل، هدیۀ ویژۀ خود برای عید نوروز ۱۴۰۱ را اعلام کرد. در ادامه کد فعالسازی عیدانه همراه اول ۱۴۰۱ و نحوه فعالسازی و کد عیدانه ایرانسل ۱۴۰۱ را مشاهده می‌نمایید.

  عیدانه  همراه اول  ۱۴۰۱ و بسته‌های ویژه اینترنت و مکالمه همراه اول، برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان معرفی شد. هم چنین ایرانسل، هدیۀ ویژۀ خود برای عید نوروز ۱۴۰۱ را اعلام کرد. در ادامه کد فعالسازی عیدانه همراه اول ۱۴۰۱ و نحوه فعالسازی و کد عیدانه ایرانسل ۱۴۰۱ را مشاهده می‌نمایید.

  همراه اول در سالروز میلاد امام زمان (عج) و در آستانه فرارسیدن نوروز ۱۴۰۱، عیدی اول را به تمامی مشترکان خود به دو شکل مختلف پیشنهاد می‌دهد و برای نخستین بار امکان عیدی دادن مشترکان به یکدیگر در شبکه ارتباطی را فراهم آورده است.

  نقش اپراتورهای ارتباطی در بازار اشباع موبایل کشور

  نقش اپراتورهای ارتباطی در بازار اشباع موبایل کشور بزرگترین ایرادات ترابردپذیری برای مشترکانی که ترابرد کرده‌اند

  در طرح «عیدی همراه اول»، بسته‌های ۱۰ تا ۱۰۰ هزار تومانی برای تمامی مشترکان فعال دائمی و اعتباری همراه اول تدارک دیده شده است که از زمان فعالسازی دو روز اعتبار خواهد داشت.

  مشترکان همراه اولی هم که در سه ماهه منتهی به عید نوروز هیچگونه فعالیتی اعم از مصرف مکالمه، دیتا یا پیامک در شبکه نداشته اند و در زمره مشترکان غیرفعال هستند، با روشن کردن سیمکارت خود مشمول «عیدی همراه اول» خواهند شد.

  از طرفی با توجه به اینکه «عیدی دادن» در سال نو از مفاهیم ارزشمند در فرهنگ ایرانی است، بسته یک گیگابایتی یک روزه نیز برای تمامی مشترکان در طرح «عیدی همراه اول» در نظر گرفته شده است که می‌توانند با معرفی یک شماره دیگر، آن را به هر مشترکی که تمایل دارند، عیدی بدهند.

  تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول برای دریافت این بسته‌های ویژه رایگان و فعالسازی عیدی، می‌توانند در بازه زمانی شروع تا پایان طرح «عیدی همراه اول» که از ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ است، به اپلیکیشن «همراه من» مراجعه کنند.

  نحوه فعال‌سازی اینترنت رایگان همراه اول

  همراه اول اعلام کرده که کاربران برای استفاده از عیدی رایگان باید کد دستوری #۱۴۰۱* را وارد کنند. با وارد کردن این کد، به صورت تصادفی یک بسته هزار تا ۵۰ هزار تومان رایگان برای مشترک فعال می‌شود.

  اما بسیاری از کاربران می‌گویند کد دستوری #۱۴۰۱* کار نمی‌کند و با گرفتن این شماره، پیامکی برای آنها ارسال می‌شود که نوشته برای استفاده از بسته رایگان، ابتدا باید گزینه فعالسازی را انتخاب کنند.

  کاربران همراه اول برای فعال کردن بسته اینترنت رایگان ابتدا باید اپلیکیشن همراه اول را نصب کنند. سپس وارد این اپلیکیشن شوند و گزینه فعال‌سازی و دریافت عیدی را انتخاب کنند.

  اما مشترکان همراه اول که سیم کارت اعتباری دارند، حتما باید قبل از دریافت بسته رایگان اینترنت، حتما سیم کارت اعتباری خود را شارژ کنند.

  فعال‌سازی اینترنت رایگان همراه اول نیازی به شماره‌گیری کد دستوری ندارد و فقط با نصب اپلیکیشن همراه من می‌توانند بسته اینترنت رایگان را بگیرند. این بسته تنها برای مکالمه درون شبکه و اینترنت داخلی استفاده می‌شود.

  اطلاعات بیشتر در لینک زیر:

  https://yun.ir/mci_eydi

  اینترنت رایگان ایرانسل 1401

  به مناسبت فرارسیدن نوروز  سال ۱۴۰۱ و ورود به قرن پانزدهم هجری شمسی، در فاصله زمانی ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ، تمامی شما مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانید از هدایای ویژه‌ای که برای بزرگداشت این دو رویداد مهم باستانی، ملی و تاریخی تدارک دیده شده است، برخوردار شوید!

  عیدی‌های تصادفی برای همه مشترکان!

  از ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری  ایرانسل  می‌توانند با شماره‌گیری کددستوری *۱۴۰۱#، از ۱.۰۰۰ تا ۱۰.۰۰۰ تومان، به‌صورت بختانه (تصادفی) از ایرانسل عیدی بگیرند!

  این عیدی ویژه، به‌صورت اعتبار به کیف پول دیجیتال اضافه می‌شود و مشترک می‌تواند از آن برای خرید بسته مکالمه و اینترنت از ایرانسل‌من استفاده کند.

  یک عیدی تکان‌دهنده!

  در فاصله ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱، در صورتی که کیف پول دیجیتال خود را از طریق درگاه بانکی شارژ کنید، معادل ۱۰ درصد از رقم شارژ، به عنوان «پاداش نقدی» به کیف پول شما افزوده خواهد شد!

  برای مثال، اگر کیف پول دیجیتال خود را به میزان ۱۰ هزار تومان شارژ کنید، ده درصد از این مبلغ (۱۰۰۰ تومان) نیز از طرف ایرانسل به اعتبار موجود در کیف پول شما به‌عنوان عیدی افزوده خواهد شد و موجودی آن به ۱۱ هزار تومان افزایش خواهد یافت.

  درصد افزوده شده به‌عنوان «پاداش نقدی» غیرقابل انتقال به کیف پول‌های دیگر و غیرقابل برداشت است و از آن می‌توان تنها برای خرید بسته مکالمه و اینترنت از ایرانسل‌من استفاده نمود.

  این عیدی برای هر نفر در طول دوران کمپین، فقط یک بار قابل استفاده خواهد بود.

  روش‌های فعال‌سازی:

  ​شماره‌گیری کددستوری *۶#

  مراجعه به سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من

  بسته ترکیبی نوروزی!

  در بازه زمانی ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین، مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند از یک بسته ترکیبی نوروزی نیز برخوردار شوند!

  این بسته با یک‌ساعت اعتبار مکالمه ایرانسلی و ۱ گیگابایت اینترنت بین‌المللی تنها ۴.۰۰۰ تومان قیمت داردو تا روز سیزدهم فروردین قابل‌خرید و فعال‌سازی می‌باشد و ۲۴ ساعت اعتبار دارد.

  منبع مطلب : www.afkarnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رامیار 14 روز قبل
  1

  من جواب رامیدانم

  گلاب 17 روز قبل
  0

  مشکل اقصادی دارم

  مهدی 3 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید