این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کد رایگان کردن روبیکا ایرانسل

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کد رایگان کردن روبیکا ایرانسل را از این سایت دریافت کنید.

  کد رایگان شدن روبیکا برای ایرانسل را بدانید

  این روزها اپلیکیشن روبیکا شهرت زیادی پیدا کرده است، تا جایی که نام آن دهان به دهان می چرخد. بدیهی است  که علت این معروفیت، تبلیغات پی در پی تلویزیونی است، تبلیغاتی که در شبکه های پر مخاطب و در برنامه های بسیار پر بیننده از جمله خندوانه انجام می شدند. اگر منصفانه بخواهیم صحبت …

  آموزش کامل تصویری راهنمای استفاده از روبیکا

  کد رایگان شدن روبیکا برای ایرانسل را بدانید

  تیم مایکت خواندن این مطلب 4 دقیقه زمان می‌برد

  این روزها اپلیکیشن روبیکا شهرت زیادی پیدا کرده است، تا جایی که نام آن دهان به دهان می چرخد. بدیهی است  که علت این معروفیت، تبلیغات پی در پی تلویزیونی است، تبلیغاتی که در شبکه های پر مخاطب و در برنامه های بسیار پر بیننده از جمله خندوانه انجام می شدند. اگر منصفانه بخواهیم صحبت کنیم، این تبلیغات شعاری و بیهوده نبودند و این اپلیکیشن واقعا بسیار کاربردی و مفید است و می تواند با حجم کم خود جایگزین چندین نرم افزار شود.

  اگر robika را نادیده بگیرید، باید یک اپلیکیشن برای خدمات پرداختی خود مثل برنامه همراه کارت از جمله پرداخت قبوض، خرید شارژ و بسته اینترنتی و غیره، یک برنامه برای دانلود فیلم و سریال، یک اپ برای مطلع شدن و دانلود موسیقی های جدید، یک پیام رسان و برنامه آینستاگرام را به عنوان شبکه ی مجازی خود و دیدن پست های داغ دانلود و نصب کنید. اما باید بدانید Rubika خود را جایگزین تمام این قسمت ها کرده است و به جای اینستا نیز بخشی به نام روبینو دارد.

  جالب است بدانید گفته های بالا تمام ماجرا نیست! این برنامه یک منبع درآمد ساخته است تا بتواند به عنوان شغل دوم، کمک کننده باشد. کافی است در آن یک کانال یا گروه ایجاد کرده و سپس نوعی فعالیت از جمله تبلیغ یک برند، آموزشی، طنز و غیره تعیین کرده و به انتشار پست های مرتبط بپردازید.

  اما چیزی که در تبلیغات راجع به این اپلیکیشن بسیار به گوش می رسیدند و توجه زیادی را به خود جلب می کرد، اینترنت رایگان بود. دلیل اصلی اکثریت مردم برای عضویت در این اپ همین بود. اما عده ای پس از ثبت نام متوجه شدند که از حجم اینترنت شان کم می شود و فکر کردند این موضوع شایعه ای بی اساس است.

  باید بگویم در واقع این موضوع دروغ نیست و دلیل اینکه عده ای به این نتیجه رسیده اند، فعال نکردن اینترنت رایگان است! در واقع لازم است شما ابتدا از یک کد USSD استفاده کرده و چند مرحله را طی نمایید تا بتوانید از این قابلیت بهره مند شوید.

  لازم به ذکر است که به گفته ی مبلغین روبیکا، تمامی اپراتورها از این برنامه حمایت کرده اند و با وارد کردن کد مربوطه شما می توانید از اینترنت رایگان در آن استفاده نمایید و این موضوع فقط مربوط به ایرانسل نیست. به دلیل اینکه درخواست کاربران از مایکت برای قرار دادن کد رایگان شدن ایرانسل بیشتر از بقیه بوده است، در ادامه آن را بررسی میکنیم.

  فهرست این مقاله (با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

  آموزش رایگان شدن روبیکا برای ایرانسل

  همانطور که قبلا توضیح دادیم، برای استفاده از نت رایگان در این برنامه باید آن را فعال کنید و بدون فعالسازی نمی توانید از آن استفاده نمایید. برای فعال سازی نیز مراحل سختی را نباید طی کنید تنها باید با خطی که در روبیکا ثبت نام کرده اید، به یک کد تماس بگیرید. در ادامه آموزش این کار را قرار می دهیم.

  راه اول

  این راه کمی طولانی است اما دقیق است و شما می توانید مراحل را ببینید و متوجه شوید که از چه گزینه ای استفاده می نمایید.

  وارد قسمت تماس گوشی موبایل خود شوید.با شماره گیر کد #400* را شماره گیری کنید. دقت کنید از خطی استفاده نمایید که حتما ایرانسل است و با آن وارد اپلیکیشن robika شده اید. در غیر این صورت پیامک تماس لغو شد یا کد غیر معتبر است دریافت خواهید کرد.  اینک گزینه هایی با عنوان تکمیل فرایند خرید با شماره 0، سرشاخه با شماره 1, زیر شاخه با شماره 2, فعالسازی با شماره 3, راهنما با شماره 4 را مشاهده می کنید. شماره 2 را وارد کنید تا گزینه ی سه یعنی زیر شاخه با شماره ی 2 را انتخاب کرده باشید. حال سه گزینه ی شماره سرشاخه من با کد 1 , مشاهده ی حد مجاز مصرف با کد 2 و حذف از لیست زیر شاخه ها با کد 3 را مشاهده می کنید. این بار هم 2 را وارد کنید تا گزینه ی مشاهده ی حد مجاز مصرف را انتخاب کرده باشید.وارد صفحه ی جدیدی با دو گزینه ی اینترنت با شماره 1 و اعتبار مشترک با کد 2 می شوید. گزینه ی اینترنت را با وارد کردن عدد یک انتخاب نمایید. حال پیامی با مضمون حداکثر مجاز مصرف اینترنت نامحدود است و شما 0 مگابایت را مصرف کرده اید، دریافت می کنید. دقت کنید اگر بار اول باشد که از این کد استفاده می کنید، عدد 0 مگابایت را در پیام خواهید دید ولی اگر قبلا آن را فعالسازی کرده باشید و بعد از این اپلیکیشن استفاده کردید، این عدد طبق حجم استفاده شده ی شما افزایش می یابد. 

  نکته: از طریق راه گفته شده می توانید در دفعات بعدی برای مشاهده ی حجم مصرفی نیز استفاده نمایید. زیرا عدد گفته شده نشان دهنده حجم مصرف شده. توسط شماست.

  راه دوم

  اگر می خواهید کارتان سریعا حل شود، این راه را استفاده کنید. دقت کنید این راه همان راه یک است اما خلاصه شده است و نیازی ندارد چندین مرحله را طی کنید. نتیجه ی دو راه نیز رسیدن به یک پیام است. این راه برای فهمیدن حجم مصرفی نیز همچون راه یک، پاسخگوست.

  برای استفاده از این راه وارد شماره گیر گوشی خود شوید و کد #1*2*2*400* را وارد کنید و با همان خط ایرانسلی که در روبیکا با آن عضو شده اید، تماس بگیرید. این کد به شما اجازه می دهد به جای طی کردن مراحل به صورت تک تک، مرز اعداد را با یک * مشخص کنید و هیچ تفاوت دیگری ندارد. پس از تماس شماره با پیام حداکثر مجاز مصرف اینترنت نامحدود است و شما 0 مگابایت را مصرف کرده اید مواجه می شوید.

  برای اطمینان حاصل کردن از درستی این موضوع، کافی است با کد #1*4*1*555* تماس بگیرید و حجم اینترنت خود را چک کنید. سپس وارد روبیکا شده و فایل را دانلود نمایید و سپس برای بار دوم توسط همین کد حجم خود را چک کنید. می بینید که حجم مصرفی شما تغییری نخواهد کرد.

  اکنون نوبت شماست!

  در این نوشته به شما آموزش دادیم که چطور از حجم رایگان ایرانسل در روبیکا بهره مند شوید، اکنون نوبت شماست که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. همچنین اگر سوالی تحت عنوان این نوشته دارید پاسخ آن را از ما جویا شوید. با تشکر از همراهی شما دوستان همیشگی.

  منبع مطلب : myket.ir

  کد رایگان شدن اینترنت روبیکا برای ایرانسل و همراه اول

  کد رایگان شدن اینترنت روبیکا برای ایرانسل چیست؟ با استفاده از این کد حجم مصرفی ارسال پیام، تماشای فیلم، ویدئو و ... رایگان می شود.

  وبلاگ کانال تخفیف / علم و تکنولوژی / کد رایگان شدن اینترنت روبیکا برای ایرانسل و همراه اول

  کد رایگان شدن اینترنت روبیکا برای ایرانسل و همراه اول

  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ 7 دیدگاه ها

  زمان مطالعه: حدود 4 دقیقه

  روبیکا یک سوپر اپلیکیشن ایرانی است که امکانات و قابلیت های زیادی را در خود جای داده است. در این برنامه شما می توانید فیلم و سریال تماشا کنید. همچنین، می توانید پیام ارسال کنید، شارژ و اینترنت بخرید، درآمد کسب کنید و از بسیاری امکانات دیگر برخوردار شوید. زیاد بودن امکانات و ویژگی های روبیکا باعث شده ۳۷ میلیون کاربر از آن استفاده کنند. با نصب این اپلیکیشن از بسیاری از دیگر برنامه های موبایل مانند سرویس های اشتراک فیلم و سریال یا شبکه های اجتماعی و پیامرسان بی نیاز می شوید. در صورت استفاده از این اپ، علاوه بر برخورداری از خدمات متعدد آن، هزینه کمتری هم برای اینترنت می پردازید. این قابلیت، با استفاده از کد رایگان شدن اینترنت روبیکا برای ایرانسل یا همراه اول فعال می شود. چگونه؟ در ادامه توضیح می دهیم.

  نحوه محاسبه اینترنت روبیکا

  همانطور که اشاره شد، شما ممکن است به دلایل مختلفی این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید. میزان حجم مصرفی برای هر یک از این کاربردها متفاوت است. برای مثال، می توانید در بخش پیام رسان، انواع پیام های متنی، صوتی و تصویری را ارسال کنید. در شبکه اجتماعی هم می توانید تصاویر لحظه های خوش خود را به اشتراک بگذارید. بسیاری از افراد هم برای تماشای جدید ترین فیلم و سریال های ایرانی و خارجی از این اپلیکیشن استفاده می کنند. بدیهی است که میزان اینترنت مصرفی برای این کاربران بسیار بیشتر است؛ اما چطور می توان آن را کاهش داد؟ برای رایگان یا نیم بها کردن اینترنت ایرانسل، باید اول چگونگی محاسبه میزان مصرف در این اپ را بررسی کنیم.

  یکی از نکات مهم تبلیغاتی این اپلیکیشن از ابتدا این بود که اینترنت آن رایگان است.در نظر داشته باشید که این قابلیت ویژه مشترکین دو اپراتور همراه اول و ایرانسل است. به عبارتی، کاربران وایفای های خانگی نمی توانند از آن استفاده کنند. در صورت عدم استفاده از داده خط، ارسال و دریافت پیام های متنی، عکس و صوت هزینه ای ندارد و فرستادن یا دریافت مدیا تمام بها محاسبه می شود. البته، به علت داخلی بودن این اپلیکیشن ترافیک آن نیم بها است. با این حال، با در نظر گرفتن حق اشتراک، هزینه نهایی شما معادل اینترنت تمام بها در نظر گرفته می شود. در قسمت های آموزشی، فیلم و سریال، کودک، شبکه اجتماعی روبینو و … هم حجم مصرفی شما تمام بها خواهد بود.

  رایگان شدن اینترنت روبیکا

  برخی افراد به اشتباه تصور می کنند همین که با خط ایرانسل یا همراه اول خود در اپلیکیشن روبیکا ثبت نام کنند، اینترنت آن ها رایگان خواهد بود. دقت داشته باشید که کاهش هزینه برای اپراتوارهای همراه ممکن است؛ اما برای استفاده از آن نیاز به فعالسازی دارید. این کار با استفاده از کد دستوری یا USSD انجام می شود. در ادامه، مراحل رایگان شدن اینترنت روبیکا برای ایرانسل را بررسی می کنیم.

  اول از همه، باید در این اپلیکیشن با یک شماره ایرانسل عضو شده باشید. ارسال کد های دستوری را نیز باید با همان شماره انجام دهید. وارد قسمت تماس ها در تلفن همراه خود بشوید و #۴۰۰* را شماره گیری کنید. چندین گزینه به شما نمایش داده می شود. سپس عدد ۲ را که مربوط به «زیرشاخه» است انتخاب کنید. در مرحله بعد، سه گزینه دیگر پیش روی شما قرار می گیرد. مجدداً ۲ را وارد کنید که مربوط به « مشاهده حد مجاز یا مصرف» است. در قسمت بعدی، عدد یک مربوط به اینترنت و عدد ۲ مربوط به میزان اعتبار است که باید ۱ را انتخاب کنید. اگر تمامی مراحل را دنبال کرده باشید پیامی مبنی بر نامحدود بودن حجم دریافت می کنید. در این پیام ذکر شده است حداکثر حجم مجاز مصرف شما نامحدود است و ۰ مگابایت از آن را مصرف کرده اید.

  اگر می خواهید سریعتر اینترنت روبیکا برای ایرانسل را رایگان کنید می توانید از همان ابتدا عدد #۱*۲*۲*۴۰۰* را شماره گیری کنید. این حالت هم فرقی با راهکار بالا ندارد و فقط تمام اعداد را به صورت یکجا وارد می کنید. لازم به ذکر است که تخفیف در اینترنت مصرفی فقط با IP ایران امکانپذیر است. بنابراین، باید هنگام استفاده از برنامه، وی پی ان یا پروکسی خود را خاموش کنید.

  برای تماشای ارزان تر فیلم و سریال های مختلف راه های دیگری به جز این اپلیکیشن نیز وجود دارد. برای مثال، می توانید با مراجعه به مقاله آموزش استفاده از کد تخفیف نماوا هزینه کمتری برای دریافت اشتراک این سامانه بپردازید. راهنمای استفاده از کد تخفیف فیلیمو نیز دسترسی شما به هزاران فیلم و سریال با قیمت کمتر را آسان تر می کند.

  چطور بفهمیم اینترنت روبیکا برای ایرانسل رایگان شده است؟

  اگر همه مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید حجم مصرفی شما نامحدود و مجانی است. البته، می توانید با کد دستوری دیگری، از فعال شدن این قابلیت اطمینان حاصل کنید. USSD بررسی حجم مصرف شده برای ایرانسل ۱#*۴*۱*۵۵۵* است. کافیست یک بار قبل از فعال شدن اینترنت رایگان ایرانسل، با شماره گیری این کد، حجم باقیمانده خود را مشاهده کنید. سپس وارد روبیکا شده و فایلی با حجم مشخص را دانلود یا ارسال کنید. با شماره گیری مجدد این کد، مشاهده می کنید که میزان اینترنت شما ثابت مانده و چیزی از آن کم نشده ست.

  کد رایگان شدن روبیکا برای خط همراه اول چیست؟

  به صورت کلی، استفاده از اینترنت روبیکا در بخش های پیامرسان و تماس صوتی برای دارندگان سیم کارت همراه اول و ایرانسل رایگان است. در نتیجه، اگر استفاده شما محدود به این موارد است نیازی به وارد کردن کد دستوری نخواهید داشت. برای استفاده از سایر امکانات، دیتای خط به صورت نم بها محاسبه می شود. در صورتی که اشتراک روبیکا را خریداری کنید، حجم اینترنت مصرفی شما برای خط همراه اول رایگان محاسبه می شود. دقت داشته باشید که این ویژگی مختص داده تلفن همراه است. به عبارت دیگر، تماشای فیلم و سریال، محتوای کودک، آموزش ها و موسیقی برای مشترکین اپراتور های خانگی، حتی با تهیه اشتراک، رایگان نیست. برای مصارفی به غیر از شرایط گفته شده، در حال حاضر کد مخصوصی برای مجانی کردن اینترنت همراه اول وجود ندارد. در صورت اضافه شده این کد دستوری در آینده، می توانید آن را از همین صفحه دریافت کنید.

  منبع مطلب : blog.offch.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید