این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کد رشته دیپلم انسانی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کد رشته دیپلم انسانی را از این سایت دریافت کنید.

  کد رشته تحصیلی دیپلم

  در این مقاله هیوا کد رشته دیپلم کنکور سراسری، دریافت کد رشته دیپلم ریاضی فیزیک، دریافت کد رشته دیپلم علوم تجربی و دریافت کد رشته دیپلم انسانی توضیح داده شده است.

  کد دیپلم

  کد رشته دیپلم برای رشته های مختلف ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی، متفاوت بوده و در دفترچه راهنمای کنکور سراسری درج و در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. داوطلبان باید اعداد مربوط به این کدها را از جداول درج شده در دفترچه یافته و در فرم ثبت نام کنکور به درستی وارد نمایند.

  برای مشاوره کد رشته دیپلم

  برای مشاوره کد رشته دیپلم

  داوطلبان شرکت در کنکور سراسری باید در زمان ثبت نام کنکور فرم ثبت نام را پر کرده و اطلاعات شخصی و اطلاعات تحصیلی مورد نیاز را در این فرم پر نمایند. برخی از اطلاعات تحصیلی داوطلبان دارای کد مشخصی بوده و متقاضیان باید این کدها را در فرم اولیه ثبت نام وارد نمایند. یکی از کدهای لازم برای ثبت نام کنکور، کد رشته دیپلم بوده که برای رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی متفاوت می باشد.

  برای ثبت نام در کنکور سراسری داوطلبان باید از کد رشته دیپلم خود اطلاع داشته باشند بنابراین در این مقاله کد رشته دیپلم، دریافت کد رشته دیپلم ریاضی فیزیک، دریافت کد رشته دیپلم علوم تجربی و دریافت کد رشته دیپلم علوم انسانی به طور کامل برای داوطلبان کنکور سراسری توضیح داده شده است.

  کد رشته دیپلم چیست

  داوطلبانی که تمایل به شرکت در کنکور سراسری و پذیرش در دانشگاه های سراسری و آزاد دارند، باید در زمان ثبت نام کنکور به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و فرم های مربوط به ثبت نام را با دقت تکمیل نمایند. پس از تکمیل فرم های مربوطه و تکمیل ثبت نام، داوطلبان می توانند در کنکور سراسری شرکت کرده و با سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.

  در فرآیند ثبت نام کنکور سراسری، داوطلبان باید فرم های ثبت نام را پر کرده و اطلاعات خواسته شده را به درستی در این فرم ها وارد نمایند. در فرم اولیه ثبت نام کنکور سراسری، اطلاعات و کدهایی مانند کد سوابق تحصیلی، از داوطلبان خواسته شده است. فرم پیش نویس ثبت نام در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور موجود بوده و داوطلبان با مطالعه این دفترچه می توانند از کدهای لازم برای ثبت نام کنکور اطلاع پیدا کنند.

  از جمله کدهایی که در زمان ثبت نام کنکور سراسری لازم است، کد سوابق تحصیلی، کد نظام وظیفه، کد محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم، کد پیگیری سهمیه و ... می باشد. جداول مربوط به این کدها نیز در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور درج شده و داوطلبان با استفاده از این جداول باید کد مورد نیاز خود را بیابند.

  یکی از کدهای لازم برای ثبت نام کنکور سراسری، کد رشته دیپلم بوده و متقاضیان ثبت نام باید این کد را در محل خواسته شده وارد نمایند. کد رشته دیپلم، کدی بوده که به رشته های مختلفی که داوطلبان در آنها مدرک دیپلم خود را اخذ کرده اند، تعلق می گیرد. در ادامه تصویر فرم پیش نویس ثبت نام کنکور سراسری قرار داده شده که تمامی کدهای لازم برای ثبت نام در این تصویر مشخص است.

  همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، ردیف شماره 12 مربوطه به کد رشته دیپلم بوده و داوطلبان باید کد دیپلم خود را از دفترچه راهنمای ثبت نام پیدا کرده و در این محل درج نمایند. این کد برای رشته های مختلف ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی متفاوت می باشد.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام کنکور سراسری

  دریافت کد رشته دیپلم ریاضی فیزیک

  داوطلبانی که در گروه آزمایشی ریاضی فیزیک تحصیل کرده و دیپلم خود را در این رشته اخذ کرده اند، در زمان ثبت نام کنکور سراسری باید کد رشته دیپلم ریاضی فیزیک را در فرم ثبت نام کنکور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور وارد نمایند. کد رشته دیپلم ریاضی فیزیک در جداول موجود در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری درج شده است.

  داوطلبان برای دریافت کد رشته دیپلم ریاضی فیزیک باید دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور را دانلود کرده و در قسمت جداول، جداول مربوط به عناوین رشته دیپلم و کد رشته دیپلم را پیدا کنند. در این جدول، کد رشته دیپلم ریاضی فیزیک نیز درج شده و این کد برای رشته ریاضی فیزیک عدد 10 می باشد. داوطلبان باید کد رشته دیپلم ریاضی فیزیک را به درستی در فرم پیش نویس ثبت نام کنکور وارد نمایند.

  کد رشته دیپلم ریاضی فیزیک، کد 10 می باشد.

  علاوه بر جداول موجود در دفترچه راهنما، در زمان ثبت نام رشته های کنکور ریاضی سراسری و پس از پرداخت هزینه ثبت نام کنکور، در صفحه مربوط به فرم ثبت نام که از بندهای مختلف تشکیل شده، در جلوی ردیف های مربوط به کدهای لازم برای ثبت نام، لینک جستجوی کد مورد نظر قرار داده شده و داوطلبان با کلیک بر روی این لینک ها به جداول کدهای مربوطه هدایت شده و کد مد نظر خود را می توانند جستجو نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید