این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کد سوابق دیپلم سنجش

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کد سوابق دیپلم سنجش را از این سایت دریافت کنید.

  www.sanjesh.org

  سوابق تحصيلي دانش آموزان - وضعيت نمرات ارسالي از آموزش و پرورش

  تذكرات مهم:

  1- در صورتي كه با يکي از روش‌هاي ذيل اطلاعات شما نشان داده نشد از روش‌هاي ديگر جستجو استفاده نمائيد.

  2- در صورتي كه از طريق هيچ يک از روش‌هاي جستجو نتوانستيد اطلاعات دانش آموزي خود را مشاهده نماييد ،در اسرع وقت به سايت آموزش و پرورش به آدرس dipcode.medu.ir مراجعه نماييد.

  روش دوم : جستجو بر اساس کد دانش آموزي و مشخصات فردي

  روش اول : جستجو بر اساس کد دانش آموز و سال تولد

  روش سوم : جستجو بر اساس کد دانش آموزي و منطقه يا ناحيه ديپلم

  تصويركد امنيتي

  © 2022 Sanjesh Organization, All Right Reserved

  منبع مطلب : srv2.sanjesh.org

  کد سوابق تحصیلی

  در این مقاله راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی از سایت ساهت و دیپ کد و همچنین نحوه دریافت کد دانش آموزی دیپلم و پیش دانشگاهی توضیح داده شده است.

  دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی

  متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری که دیپلم خود را از سال 84 به بعد و مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال 91 به بعد دریافت کرده اند، مشمول اعمال سوابق تحصیلی در آزمون سراسری می باشند. این دسته از داوطلبان برای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی می بایست به سایت دیپ کد به نشانی dipcode.medu.ir مراجعه نمایند و کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کنند.

  برای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی

  برای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی

  با توجه به تاثیر معدل کتبی دیپلم و پیش دانشگاهی تمامی داوطلبان می بایست پیش از ثبت نام کنکور سراسری اقدام دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خود نمایند. البته فارغ التحصیلان رشته های فنی و کاردانش نظام جدید (6-3-3) هنگام ثبت نام کنکور سراسری نیازی به دریافت کد سوابق تحصیلی ندارند و تنها داوطلبانی که مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی یکی از رشته های رياضی، تجربی، ادبيات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی دارند می بایست نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی اقدام نمایند.

  برای این کار و به جای وارد کردن دستی نمرات و معدل در فرم ثبت نام کنکور، داوطلبان آزمون سراسری لازم است که به سایت dipcode.medu.ir و sahat.medu.ir مراجعه کنند و با وارد کردن اطلاعات شخصی به کد سوابق تحصیلی خود دست پیدا کنند. با توجه به اهمیت دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی در ادامه مقاله نحوه دریافت و لینک مستقیم جهت دریافت این کد قرار داده شده است.

  دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی از سایت دیپ کد

  داوطلبان برای دریافت کد سوابق تحصیلی و تکمیل فرم ثبت نام کنکور سراسری ابتدا باید وارد سایت سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها شوند. سپس مطابق تصویر گزینه "ثبت نام دانش آموز" را انتخاب نمایند.

  در مرحله بعدی دانش آموز می بایست کدملی و شماره همراه خود را در کادرهای مشخص شده وارد کرده و پس از وارد کردن کد امنیتی روی گزینه "ثبت نام" کلیک نماید.

  پس از ثبت نام در سایت دیپ کد، یک پیام برای فرد به نمایش در می آید که بیانگر ارسال نام کاربری (کدملی) و رمز عبور به شماره همراه دانش آموز می باشد.

  از طریق صفحه اول سایت روی گزینه "ورود به سامانه" کلیک کرده و این بار کدملی و رمز عبور ارسالی را در کادرهای مربوطه وارد نمایید.

  اکنون مطابق تصویر زیر با پیام خوشامدگویی روبرو می شوید پس از مطالعه این پیام روی گزینه "بستن" کلیک نمایید تا وارد کارنامه داوطلب شوید.

  برای ورود به کارنامه داوطلب و دریافت کد سوابق تحصیلی باید ابتدا نظام آموزشی و سپس کد دانش آموزی را وارد کرده و در نهایت روی گزینه نمایش کارنامه کلیک نمایید.

  با ورود به کارنامه داوطلب اطلاعات زیر برایتان به نمایش در می آید که در صورت صحت اطلاعات از بخش مشخص شده می توانید کد سوابق تحصیلی را دریافت کرده و روی تایید اطلاعات کلیک نمایید، اما در صورتی که اطلاعاتتان دارای مشکلی بود یا کارنامه برایتان نمایش داده نمی شد روی گزینه مربوطه کلیک کرده و اقدامات لازم را انجام دهید.

  برای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپ کد کلیک کنید.

  به داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور سراسری دارند پیشنهاد می شود مقاله زیر را مطالعه کرده و از زمان، شرایط و نحوه ثبت نام مطلع شده و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

  بیشتر بخوانید : ثبت نام کنکور سراسری

  دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی از سایت ساهت

  جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری، پیش از زمان ثبت نام کنکور امر بسیار مهمی است که وزارت آموزش و پرورش سعی در انجام هرچه بهتر و دقیق تر آن دارد. تا سال گذشته تنها سایتی که دا.طلبان می توانستند کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خود را دریافت نمایند سایت dipcode بود، اما امسال آموزش و پرورش برای سرعت بخشی به روند دریافت کد سوابق تحصیلی اقدام به طراحی و راه اندازی سامانه ساهت جهت دریافت و تایید کد سوابق تحصیلی دانش آموزان نمود.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید