این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کد شغل محل بانک ملی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کد شغل محل بانک ملی را از این سایت دریافت کنید.

  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدام بانک ملی ۱۴۰۱

  در این مقاله هیوا توضیحاتی درباره مدارک لازم برای ثبت نام آزمون بانک ملی ۱۴۰۱، مدرک تحصیلی مورد نیاز استخدام و مشاوره مدارک استخدام بانک ملی 1401 ارائه شده است.

  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدام بانک ملی

  آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۱ یکی از راه های استخدام در بانک ملی ایران می باشد. برای اشتغال در بانک ملی، داوطلب ابتدا باید مدارک مورد نیاز استخدام بانک ملیآماده نمایند. مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی 1401 شامل مدرک تحصیلی، هویتی و مدارک لازم برای هر کد شغلی می باشد.

  برای مشاوره مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی 1401

  برای مشاوره مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی 1401

  استخدام در بانک یکی از موقعیت های شغلی پرطرفدار است و کسانی که می خواهند در این موقعیت شغلی مشغول به کار شوند باید در آزمون های استخدامی مربوطه شرکت کنند. برای ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملی مدارک و شرایط خاصی اعلام می شود که توجه به آن ها الزامی است زیرا نقش تعیین کننده ای در پذیرش متقاضیان دارند. وجود نقص و ایراد در مدارک ثبت نام یکی از مواردی است که می تواند موجب رد شدن متقاضیان در آزمون استخدامی شود.ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۱، آغاز شده و تا 28 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.لینک ثبت نام در آزمون

  متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی بانک ملی باید در مورد زمان، شرایط، مدرک تحصیلی و سایر مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۱ اطلاعات کافی داشته باشند. این اطلاعات در دفترچه مربوط به آزمون به اطلاع داوطلبان می رسد. در این مقاله نیز سعی شده است که تمام جزئیات لازم در مورد آزمون استخدامی بانک ملی 1401 در اختیار علاقه مندان قرار بگیرد.

  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۱

  بانک ملی از جمله ارگان هایی است که معمولا نیروی مورد نیاز خود را از طریق آزمون استخدامی جذب و استخدام می کند و همه افرادی که مایل هستند در این بانک استخدام شوند باید در این آزمون ثبت نام و شرکت کنند. شرایط و نحوه برگزاری آزمون استخدامی این بانک در دوره های مختلف متفاوت است و بر اساس نیاز این بانک به نیروی کار تعیین می شود.

  جزئیات مربوط به هر دوره از آزمون استخدام بانک ملی ایران از طریق اطلاعیه های مختلف و دفترچه آزمون به اطلاع داوطلبان می رسد. با توجه به سال جاری ثبت نام این آزمون در 22 تا 28 اسفندماه قابل انجام می باشد. اولین قدم برای ثبت نام در این آزمون، فراهم نمودن مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۱ است. این مدارک عبارتند از:

  اسکن عکس پرنسلی فاقد هر گونه جای مهر و منگنه

  تصویر تمام صفحات شناسنامه

  تصویر پشت و روی کارت ملی

  آخرین مدرک تحصیلی

  تصویر کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت دائم سربازی

  در صورت دارا بودن شرایط ایثارگری ارائه مدارک مربوطه

  مدارک مرتبط با سهمیه های آزمون 

  در صورت ناقص بودن موارد ذکر شده داوطلبان نمی توانند در آزمون استخدامی بانک ملی ثبت نام کنند. به همین دلیل بهتر است قبل از اقدامی مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون بانک ملی 1401 آماده شوند. عواقب هر گونه نقص یا عدم صحت در مدارک بر عهده داوطلب است و ممکن است موجب رد شدن وی در آزمون شود.

  بیشتر بخوانید: استخدام بانک ملت

  مدرک تحصیلی لازم برای استخدام در بانک ملی 1401

  بانک ملی بر اساس کمبود نیروی کار خود در موقعیت های شغلی مختلف، به افرادی با رشته های تحصیلی مختلف نیاز دارد. این رشته ها و ظرفیت پذیرش نیرو در هر موقعیت شغلی قبل از برگزاری آزمون استخدامی تعیین می شود و از طریق دفترچه آزمون استخدامی بانک ملی به اطلاع شرکت کنندگان می رسد. با توجه به این که اطلاعات کامل آزمون استخدامی بانک ملی در سال ۱۴۰۱ منتشر شده است، مدرک تحصیلی لازم برای این آزمون نیز اعلام شده و داوطلبان می بایست مدرک یکی از رشته های زیر باشند.لازم به ذکر است که رشته های این آزمون بسیار متنوع بوده و داوطلبان می بایست برای مشاهده لیست کامل به دفترچه آزمون استخدامی مراجعه نمایند.

  رشته های شغلی و تحصیلی آزمون استخدامی

  بانکدار (امور مالی) : داشتن کارشناسی در یکی از رشته های : اقتصاد - بیمه - مدیریت کسب و کار اینترنتی - علوم اقتصادی (همه گرایش ها) حسابرسی - مدیریت بورس - مدیریت بازرگانی و ...

  داشتن ارشد در یکی از رشته های : اقتصاد اسلامی - مدیریت MBA (همه رشته ها) - بانکداری اسلامی - مدیریت منابع انسانی (همه گرایش ها) و ...

  بانکدار (امور حقوق) : داشتن کارشناسی در یکی از رشته های : حقوق قضایی - حقوق - حقوق اداری و ...

  داشتن ارشد در یکی از رشته های : حقوق اقتصادی  - حقوق عمومی - حقوق مالی و ...

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  شرایط استخدام بانک ملی 1402

  شرایط استخدام بانک ملی 1402 شرایط عمومی و اختصاصی نام نویسی آزمون استخدامی بانک ۱۴۰۲ شرط سنی استخدام و مدارک و معدل تحصیلی رشته های مورد نیاز پذیرش

  شرایط استخدام بانک ملی 1402

  ایران مشاوره ۲۳ نظرهاآخرین بروزرسانی: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص آزمون استخدامی از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099071647

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  هر یک از ارگان های خصوصی و دولتی برای استخدام نیروهای متخصص مورد نیاز خود تابع شرایط و ضوابط خاصی هستند و بدیهی است که استخدام بانک ملی نیز شرایط خاص خود را داشته باشد. در حال حاضر نیز این بانک پر متقاضی اقدام به استخدام نیروی کار مورد نیاز خود از طریق برگزاری ازمون استخدامی و نیز مصاحبه حضوری نموده است و افراد علاقمند می توانند با مراجعه به سایت استخدام بانک ملی برای ثبت نام اقدام نمایند.

  حداقل سن برای استخدام در بانک ملی 20 سال تمام و حداکثر سن 40 سال می باشد.

  فهرست محتوا

  شرایط عمومی استخدام بانک ملی 1402

  داوطلبانی که متقاضی استخدام در بانک ملی می باشند صرف نظر از عنوان شغلی مورد درخواست باید شرایط زیر را دارا باشند تا بتوانند در  سایت استخدام بانک ملی برای ازمون استخدامی ثبت نام کنند.

  داشتن تابعیت ایرانی

  اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور

  دارا بودن التزام به قانون اساسی کشور

  دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم برای آقایان

  عدم اعتیاد به مواد مخدر

  داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی انجام کاری که برای آن استخدام می گردند.

  نداشتن هرگونه محکومیت جزایی موثر

  عدم وجود هرگونه منع استخدام در دستگاه های دولتی مطابق با تشخیص مراجع ذی صلاح

  فرد متقاضی نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی یا افراد بازنشسته باشند.

  عدم استخدام به صورت رسمی یا پیمانی در ارگان های مرتبط با دستگاه های اجرایی

  داشتن حداقل 20 سال تمام و حداکثر 40 سال تمام.

  نکات مهم

  مدارک تحصیلی پایین تر از مدارک اعلام شده یا مدارک معادل قابل قبول نیستند.

  ملاک محاسبه سن اولین روز ثبت نام و ملاک فراغت از تحصیل، اتمام دوره خدمت و معافیت دائم سه ماه بعد از آخرین روز ثبت نام می باشد.

  جانبازان، آزادگان، فرزندان جانبازان بالای 25 درصد و آزادگان دارای بیشتر از یک سال سابقه اسارت از شرایط سنی معاف اند.

  برای پدر، مادر، همسر، خواهر و برادر شهدا، تا 5 سال به حداکثر سن اضافه می گردد.

  داوطلبانی که در جبهه به صورت داوطلبانه خدمت کرده اند به اندازه مدت زمان خدمت و مدت زمان بستری بودن به علت جراحت یا مصدومیت به حداکثر سن آنها اضافه خواهد شد.

  حتما بخوانید

  استخدام بانک ملی

  شرایط اختصاصی استخدام بانک ملی ۱۴۰۲

  با توجه به مندجات دفترچه آزمون استخدامی بانک ملی داوطلبان عنوان های شغلی بانکداری و همیار حفاظت باید به موارد زیر توجه نمایند:

  محل خدمت عنوان شغلی بانکدار فقط در پشت گیشه و تنها در شعب تعیین شده توسط بانک خواهد بود. است.

  جابه جایی کلیه پذیرفته شدگان به سایر نقاط برای مدت حداقل 10 سال امکان پذیر نخواهد بود.

  دارا بودن حداقل 170 سانتی متر قد و کارت پایان خدمت وظیفه عمومی برای متقاضیان شغل همیار “حفاظت (نگهبان)” الزامی است.

  برای متقاضیان عنوان شغلی “همیار حفاظت” داشتن کارت بسیج و گذراندن دوره آموزش نظامی (به لحاظ حمل سلاح) علاوه بر ارائه کارت معافیت، الزامی است.

  برای پذیرفته شدگان عنوان شغلی “همیار حفاظت” یا “نگهبانی” امکان تغییر شغل تا ده سال وجود ندارد و تنها پس از سپری شدن این مدت در صورت اخذ مدارک تحصیلی بالاتر امکان تغییر شغل وجود دارد.

  داشتن سلامت جسمانی و روانی و همچنین برخورداری از توانایی لازم برای انجام کار مطابق با تایید مراجع پزشکی معتمد بانک از جمله شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی می باشند.

  رشته های استخدام بانک ملی 1402

  در جدول زیر اسامی رشته ها و مقاطع تحصیلی و نیز عنوان های شغلی مورد نیاز برای استخدام در بانک ملی ذکر شده است. با توجه به آنچه پیش از این ذکر شد حداکثر مهلت برای فراغت از تحصیل سه ماه بعد از آخرین روز ثبت نام است و مدارک معادل به هیچ وجه قابل قبول نمی باشند.

  رشته های کارشناسی استخدام بانک ملی 1402عنوان شغلی / مقطع رشته امور مالی / کارشناسی اقتصاد، اقتصاد اسلامی، امور شعب بانک، بانکداری اسلامی، برنامه ریزی و تحلیل سیستمها، بیمه، حرفه ای مدیریت کسب و کار اینترنتی، ، حسابداری(همه گرایشها)، علمی-کاربردی حسابداری، علوم اقتصادی(همه گرایشها)، کارشناسی حرفه ای حسابداری -حسابداری مالیاتی، کارشناسی حرفه ای حسابداری حسابرسی، کارشناسی حرفه ای مدیریت بورس، کارشناسی حرفهای مدیریت

  بیمه اموال، کارشناسی حرفهای حسابداری-حسابداری مالی، کارشناسی حرفه ای حسابداری-حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی،کارشناسی حرفه ای حسابداری-حسابداری دولتی، کارشناسی حرفه ای مدیریت شعب بانک، کارشناسی حرفه ای حسابداری-حسابداری بانکی، کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار، مدیریت اطلاعات و ارتباطات، مدیریت امور بانکی، مدیریت بازاریابی،مدیریت بازرگانی، مدیریت بیمه، مدیریت شعب بانک، مدیریت صنعتی، مدیریت کسب و کارهای کوچک، مدیریت مالی، مهندسی صنایع، ریاضی (کاربردی)، ریاضیات و کاربردها، زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، مدیریت دولتی، مدیریت بیمه (اموال)

  امور مالی / کارشناسی ارشد اقتصاد اسلامی، اقتصاد و تجارت الکترونیک، بانکداری اسلامی، توسعه اقتصادی و برنامهریزی، حسابداری، حسابداری مدیریت، حسابرسی، ریاضی-ریاضیات مالی، ریاضی کاربردی (رمز و کد/ تحقیق در عملیات/ ریاضی مالی/ علوم داده)، علوم اقتصادی، علوم اقتصادی(اقتصاد اسلامی/ اقتصاد تجارت الکترونیک/ اقتصاد مالی اسلامی/ اقتصاد نظری/ بانکداری اسلامی/ برنامه ریزی سیستم های اقتصادی/ توسعه اقتصادی و برنامه ریزی)، مدیریت مالی، مالی (بانکداری/ بیمه/ حقوق مالی/ مهندسی مالی و مدیریت ریسک)، مالیه و بانکداری اسلامی، مدیریت، مدیریت MBA ،مدیریت MBA( همه گرایش ها)، مدیریت اجرایی، مدیریت اطلاعات، مدیریت بازرگانی، مدیریت بازرگانی (همه گرایش ها)، مدیریت بازرگانی و بازاریابی بین المللی، مدیریت بازرگانی و بازاریابی بین المللی(همه گرایش ها)، مدیریت پروژه، مدیریت پروژه )تحقیق، توسعه و فناوری/ فناوری اطلاعات و ارتباطات(، مدیریت سازمانهای دولتی-مالی و اقتصادی، مدیریت صنعتی (همه گرایش ها)، مدیریت کسب و کار (همه گرایش ها)، مدیریت مالی، مدیریت نظارت و بازرسی، مهندسی صنایع، مهندسی صنایع-مدیریت سیستمهای بهره وری، مهندسی صنایع(همه گرایش ها)، ریاضی، ریاضی کاربردی، زبان و ادبیات انگلیسی، کارآفرینی، کارآفرینی (MBA /بخش عمومی/ بینالملل/ توسعه/ سازمانی/ فناوری/ فناوری اطلاعات/ کسب و کار الکترونیکی/ کسب و کار جدید)، مترجمی زبان انگلیسی، مدیریت آموزشی، مدیریت تکنولوژی، مدیریت دولتی، مدیریت دولتی (همه گرایش ها)، مدیریت دولتی و سیاستگذاری عمومی، مدیریت سازمانهای دولتی (همه گرایش ها)، مدیریت

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید