این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کد شغل محل در آزمون استخدامی بانک ملی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کد شغل محل در آزمون استخدامی بانک ملی را از این سایت دریافت کنید.

  سوالات متداول آزمون استخدام بانک ملی

  سوالات متداول آزمون استخدامی بانک ملی با توجه به شروع ثبت نام آزمون استخدام بانک ملی طی هفته گذشته کارشناسان ایران استخدام با بررسی دقیق دفترچه آزمون به...

  بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ 1k نظر «نمایش»

  سوالات متداول آزمون استخدام بانک ملی

  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول آزمون استخدامی بانک ملی

  فهرست مطالب مهم

  جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

  شرایط عمومی ثبت نام در آزمون

  شرایط اختصاصی ثبت نام در آزمون

  مقطع تحصیلی مجاز برای ثبت نام در آزمون

  شرط معدل در آزمون استخدام بانک ملی

  شرایط سنی استخدام بانک ملی

  امتیاز بومی آزمون بانک ملی

  هزینه ثبت نام در آزمون استخدام بانک ملی

  مواد آزمون استخدام بانک ملی

  شرایط جسمی و خاص برای ثبت نام

  زمان برگزاری آزمون استخدام بانک ملی

  سوالات متفرقه منابع مطالعه صفحات مرتبط

  فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

  با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

  فعال‌سازی

  با توجه به شروع ثبت نام آزمون استخدام بانک ملی طی هفته گذشته کارشناسان ایران استخدام با بررسی دقیق دفترچه آزمون به سوالات مهم و پر تکرار شما کارجویان گرامی پاسخ داده اند، که برخی از مهمترین آنها به شرح زیر می باشد:

  شرایط عمومی ثبت نام در آزمون

  شرایط عمومی شامل: 1- داشتن تابعیت ایران 2- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران 3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران 4- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان 5- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند 6- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر 7- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر 8- عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح 9- داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و همچنین بازنشسته باشند.

  شرایط اختصاصی ثبت نام در آزمون

  شرایط اختصاصی که مربوط به جنسیت مورد پذیرش، رشته های مورد نیاز، مقطع تحصیلی مورد نیاز، استان و شهر مورد نیاز، شرایط سن مورد نیاز و .. میباشد که شما میتوانید در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت این شرایط را مشاهده نمایید (مشاهده دفترچه)

  مقطع تحصیلی مجاز برای ثبت نام در آزمون

  سوال: ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملی از چه مقاطع و رشته‌های تحصیلی است؟

  پاسخ کارشناس ایران استخدام: متقاضیان دارای مدرک تحصیلی مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد، در رشته های مندرج در جدول جدول شماره (2) تحصیلات و معلومات، مجاز به شرکت در آزمون می باشند. (مشاهده جدول)

  سوال: آیا فردی که یک ترم از تحصیلش باقی مانده می‌تواند در آزمون استخدام بانک ملی شرکت نماید؟

  پاسخ کارشناس ایران استخدام: ملاک عمل در خصوص محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل، سه ماه پس از آخرین روز ثبت نام آزمون است. در صورت اتمام تحصیلات تا این تاریخ، ثبت نام در آزمون مانعی ندارد.

  سوال: آیا با مدرک کارشناسی ارشد می‌توان برای مقطع کارشناسی شرکت نمود؟

  پاسخ کارشناس ایران استخدام: در این آزمون منعی برای ثبت نام با مدرک بالاتر وجود ندارد. اما دقت داشته باشید افراد دارای مدارک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده، برای شرکت در آزمون میبایست مدرک (مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) ذکر شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران را داشته باشند.

  بدیهی است صدور حکم کارگزینی یا تنظیم قرارداد پیمانی پذیرفته شدگان بر اساس مقاطع تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام میباشد.

  سوال: آیا می‌توان با مدرک پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده ثبت نام نمود؟

  پاسخ کارشناس ایران استخدام: خیر - مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده و همچنین مدارک معادل برای شرکت در آزمون مجاز نمی باشد.

  سوال: در صورتی که‌ گرایشی برای رشته تحصیلی ذکر نشده باشد می‌توان با گرایش خاصی ثبت نام نمود؟

  پاسخ کارشناس ایران استخدام: در صورتی که برای برخی از رشته‌های تحصیلی در دفترچه راهنمای ثبت نام، گرایش خاصی ذکر شده باشد، صرفا فارغ التحصیلان همان رشته و گرایش تحصیلی میتوانند در آزمون ثبت نام نمایند. اما در صورتی که هر یک از رشته های تحصیلی بدون ذکر گرایش و یا با عبارت «کلیه گرایش‌ها» در دفترچه راهنمای ثبت نام درج شده باشد، فارغ التحصیلان کلیه گرایش‌های آن رشته تحصیلی در مقطع مورد نظر، میتوانند در آزمون استخدامی ثبت نام نمایند.

  توجه داشته باشید در صورتی که یک رشته تحصیلی با عبارت «بدون گرایش» در دفترچه راهنمای ثبت نام ثبت شده باشد، صرفا آن رشته تحصیلی به صورت تنها و بدون گرایش مد نظر میباشد.

  شرط معدل در آزمون استخدام بانک ملی

  سوال: حداقل معدل لازم برای ثبت نام در آزمون استخدام بانک ملی چقدر است؟

  پاسخ کارشناس ایران استخدام: خیر - شرط معدل از شرایط اعلامی در دفترچه حذف گردیده است. (مشاهده اصلاحیه)

  شرایط سنی استخدام بانک ملی

  سوال: سن مجاز برای ثبت نام در استخدام بانک ملی چند سال است؟

  پاسخ کارشناس ایران استخدام: داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر چهل سال تمام برای ثبت نام ضروری است. ملاک عمل برای محاسبه سن افراد ، اولین روز ثبت نام امتحان می باشد.

  سوال: آیا برای افراد متاهل و دارای فرزند امتیازی برای محاسبه حداکثر سن در نظر گرفته شده است؟

  پاسخ کارشناس ایران استخدام: خیر - در آزمون استخدام بانک ملی تاهل و داشتن فرزند تاثیری بر شرط سن ندارد.

  سوال: آیا مدت خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه خواهد شد؟

  پاسخ کارشناس ایران استخدام: در خصوص اضافه شدن مدت خدمت سربازی به حداکثر سن اعلام شده توضیحاتی در دفترچه ارائه نشده است.

  سوال: آیا امتیازی برای شرایط سنی خانواده شهدا و جانبازان در نظر گرفته شده است؟

  پاسخ کارشناس ایران استخدام: بله - جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند. همچنین موارد ذیل به شرط ارائه مدارك و مستندات الزم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

  - پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال

  - داوطلبانی که در جبهه‌ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌ها

  منبع مطلب : iranestekhdam.ir

  آخرین اخبار استخدام بانک ملی 1401

  آگهی استخدام جدید بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۱ اطلاعیه اصلاحیه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۱ 🔹 حذف حداقل معدل کل ۱۴ در کلیه مقاطع 🔹 اصلاحیه مربوط به شرایط احراز تحصیلی شغل محل ها 🔹 اصلاحیه مربوط به جنس پذیرش در شغل کاردان حفاظت بانکها (همیار حفاظت) اصلاحیه استخدام بانک ملی ۱۴۰۱ …

  آخرین اخبار استخدام بانک ملی ۱۴۰۱

  آگهی استخدام جدید بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۱

  اطلاعیه اصلاحیه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۱

  🔹 حذف حداقل معدل کل ۱۴ در کلیه مقاطع

  🔹 اصلاحیه مربوط به شرایط احراز تحصیلی شغل محل ها

  🔹 اصلاحیه مربوط به جنس پذیرش در شغل کاردان حفاظت بانکها (همیار حفاظت)

  اصلاحیه استخدام بانک ملی ۱۴۰۱

  انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۱ (۲۲ اسفند ۱۴۰۱)

  بانک ملی ایران برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل شماره ۲۴۵۱۰ مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی، از محل مجوز شماره ۲۸۸۹۱ مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ سازمان اداری و استخدامی کشور، تعداد ۱۷۳۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی، مصاحبه استخدامی و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام مینماید:

  گاهشمار ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران:

  مهلت ثبت نام: تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

  دریافت کارت آزمون: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

  زمان برگزاری آزمون: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

  کاربر گرامی در نظر داشته باشید متن زیر تنها بخشی از دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران میباشد. برای بررسی بهتر و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با استفاده از لینک زیر نسبت به دانلود دفترچه اقدام نمایید:

  دفترچه استخدام بانک ملی ۱۴۰۱

  شرایط عمومی داوطلبان آزمون استخدامی بانک ملی ایران

  ۱- داشتن تابعیت ایران

  ۲- اعتقاد به دین مبین اسالم یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛

  ۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران؛

  ۴- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛

  تبصره: با عنایت به ماده (۸) مصوبه شماره ۱۴۰۰/۶۷۹۵/دش  مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ شورای عالی انقالب فرهنگی، دانش آموختگان برتر مشمول تسهیالت خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی، نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می توانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری ثبت نام نمایند. این دسته از افراد درصورت پذیرفته شدن در آزمون استخدامی، حداکثر تا یکسال (۱۲ ماه) پس از تاریخ برگزاری آزمون، نسبت به ارائه گواهی پایان خدمت خود به دستگاه اجرایی استخدام کننده اقدام نمایند. درصورت عدم ارائه گواهی پایان خدمت توسط افراد مذکور در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها

  متوقف گردیده و حتی درصورت قبولی نهایی در آزمون مربوطه، استخدام و بکارگیری آنها کان لم یکن تلقی می شود.

  همچنین صدور شماره مستخدم، انعقاد قرارداد پیمانی و صدور حکم کارگزینی در بازه زمانی تعیین شده منوط به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم میباشد.

  ۵- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند؛

  ۶- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛

  ۷- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر؛

  ۸- عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصالح؛

  ۹- داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛

  ۱۰- به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاه های اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در آزمون استخدامی بانک ملی ایران در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

  تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی براساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.

  ۱۱- داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر چهل سال تمام

  – مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده و همچنین مدارک معادل برای شرکت در آزمون مجاز نمی باشد.

  – ملاک عمل در خصوص محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل، اتمام دوره خدمت ضرورت و یا معافیت دائم، سه ماه پس از آخرین روز ثبت نام امتحان و برای محاسبه سن افراد، اولین روز ثبت نام امتحان می باشد.

  تبصره ۱: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.

  تبصره ۲: موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

  – پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛

  – داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان

  بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛

  با توجه به افزایش سن در نظر گرفته شده که براساس اطلاعات خود اظهاری داوطلبان می باشد در صورتی که در مرحله بررسی مدارک و مستندات، داوطلب فاقد مدارک مثبته باشد، از سایر فرآیند استخدام حذف می گردد.

  برای آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون های استخدامی بانک ملی و در صورت تمایل به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

  سوالات استخدامی بانک ملی

  مواد آزمون استخدامی بانک ملی ایران

  د- آزمون حیطه تخصصی

  جدول شماره ۱- موادآزمون حیطه تخصصی آزمون استخدامی بانک ملی ایران سال ۱۴۰۱

  ردیف عنوان شغل مواد آزمون

  ۱ بانکدار (امور مالی)

  (کد شغلی ۱۰۲) ۱ـ اصول حسابداری

  ۲ـ پول، ارز و بانکداری

  ۳ـ اصول علم اقتصاد

  ۴ـ تئوریهای مدیریت و برنامه ریزی

  ۵ـ ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت

  ۶ـ بازاریابی

  ۲ بانکدار (امور حقوقی)

  (کد شغلی ۱۰۳) ۱ـ حقوق اداری

  ۲ـ حقوق اساسی

  ۳ـ حقوق جزا (عمومی و اختصاصی)

  ۴ـ حقوق مدنی

  منبع مطلب : iranarze.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید