این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  گروه اروگوئه در جام جهانی 2022

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  گروه اروگوئه در جام جهانی 2022 را از این سایت دریافت کنید.

  تیم‌های گروه C در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را بشناسید+جزئیات

  در ادامه به بررسی وضعیت تیم‌های آرژانتین، عربستان، مکزیک و لهستان پرداخته شده است.

  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۰

  هم‌گروهی آرژانتین با عربستان، مکزیک و لهستان؛ 

  تیم‌های گروه C در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را بشناسید+جزئیات

  در ادامه به بررسی وضعیت تیم‌های آرژانتین، عربستان، مکزیک و لهستان پرداخته شده است.

  به گزارش خبرنگار ایمنا، قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در دوحه برگزار شد و ۳۲ تیم حاضر در این مسابقات، حریفان خود را شناختند. در گروه C تیم‌های آرژانتین، عربستان، مکزیک و لهستان قرار دارند.

  در ادامه قصد داریم گروه C حاضر در جام جهانی را بیشتر بشناسیم:

  تیم‌های حاضر در جام جهانی

  آسیا: قطر، ایران، عربستان‌سعودی، کره‌جنوبی و ژاپناروپا: آلمان، انگلیس، بلژیک، کرواسی، هلند، دانمارک، اسپانیا، فرانسه، صربستان، سوئیس، پرتغال و لهستانآفریقا: غنا، سنگال، تونس، مراکش و کامرونآمریکای جنوبی: آرژانتین، برزیل، اکوادور و اروگوئهآمریکای شمالی و مرکزی: کانادا، (آمریکا و مکزیک)نماینده اقیانوسیه: برنده دیدار جزایر سلیمان - نیوزیلند، دهم فروردین ۱۴۰۱نماینده آسیا: برنده دیدار استرالیا - امارات، هفدهم خرداد ۱۴۰۱

  مرحله پلی‌آف

  نماینده اقیانوسیه - تیم چهارم آمریکای شمالی

  نماینده آسیا - تیم پنجم آمریکای جنوبی

  ولز - برنده دیدار اوکراین و اسکاتلند

  گروه‌بندی

  گروه A

  قطر - اکوادور - سنگال - هلند

  گروه B

  انگلیس - ایران - آمریکا - پلی‌آف اروپا (اکراین - اسکاتلند / ‏‬ولز)

  گروه C

  آرژانتین - عربستان - مکزیک - لهستان

  گروه D

  فرانسه - پلی‌آف بین‌قاره‌ای (استرالیا - امارات / ‏‬پرو) - دانمارک - تونس

  گروه E

  اسپانیا - آلمان - ژاپن - پلی‌آف بین‌قاره‌ای (کاستاریکا - نیوزلند)

  گروه F

  بلژیک - کانادا - مراکش -کرواسی

  گروه G

  برزیل - صربستان - سوئیس - کامرون

  گروه H

  پرتغال - غنا - اروگوئه - کره‌جنوبی

  تیم ملی فوتبال مکزیک

  تیم ملی فوتبال مکزیک، تاکنون در ۱۳ دوره جام جهانی حضور داشته و در سال‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۶ که میزبان جام جهانی بود به یک‌چهارم نهایی صعود کرد که بهترین نتیجه‌ای است که این کشور در ادوار جهانی کسب کرده است. مکزیک در کوپای آمریکا دو بار به نایب قهرمانی و سه بار به مقام سومی دست یافته است. مکزیک در جام کنفدراسیون‌ها در سال ١٩٩۵ تا نیمه نهایی رسید؛ اما در پایان مقام سوم جهان را به دست آورد. در سال ١٩٩٩ در بازی نهایی مکزیک در یکی از سخت‌ترین مسابقات تاریخ خود با شکست برزیل برای نخستین بار قهرمان جهان شد؛ البته مکزیک دو بار دیگر هم در سال‌های ٢٠٠۵ و ٢٠١۷ به نیمه نهایی رسید ولی در نهایت به مقام چهارمی بسنده کرد.

  تیم ملی مکزیک در جام جهانی روسیه در مرحله گروهی یک بر صفر مقابل آلمان و دو بر یک مقابل کره جنوبی به پیروزی رسید؛ اما مقابل سوئد، سه بر صفر مغلوب شد. این تیم در یک هشتم نهایی مقابل برزیل دو بر صفر شکست خورد و حذف شد.

  تیم ملی فوتبال آرژانتین

  آغاز رسمی فوتبال در آرژانتین به سال ۱۸۹۳ بازمی‌گردد. تیم ملی فوتبال آرژانتین تا کنون سابقه حضور در ۱۶ دوره از ادوار جام جهانی را در کارنامه دارد. آرژانتین دو بار در جام جهانی فوتبال، در سال‌های ۱۹۷۸ (به عنوان میزبان) و ۱۹۸۶، قهرمان شده است. این تیم همراه با برزیل و اسپانیا، آلمان تیم‌هایی هستند که در خارج از قاره خود به قهرمانی جام‌جهانی رسیده‌اند. آرژانتین در جام ملت‌های آمریکا جنوبی با کسب ۱۵ عنوان قهرمانی موفق‌ترین تیم است، قهرمانی جام کنفدراسیون‌ها در سال ۱۹۹۲، دو قهرمانی در بازی‌های المپیک در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۸، از دیگر افتخارات مهم این تیم است. در ماه مارس ۲۰۰۷ آرژانتین برای اولین بار به صدر رده‌بندی جهانی فیفا صعود کرد.

  نخستین مسابقه رسمی تیم ملی فوتبال آرژانتین در شانزدهم می ۱۹۰۱ مقابل اروگوئه در مونته ویدئو بود که با برد ۳–۲ آرژانتین به پایان رسید. آرژانتین تا به حال در پنج فینال جام جهانی حضور داشته که حاصل آن دو عنوان قهرمانی است. فینال نخست به اولین دوره جام‌جهانی در سال ۱۹۳۰ برمی‌گردد، در این مسابقه آرژانتین در مقابل اروگوئه میزبان ۴–۲ بازنده شد. آرژانتینی‌ها فینال بعدی خود را در کشور خود و با پیروزی ۳–۱ مقابل هلند به پایان بردند. آرژانتینی‌ها هشت سال بعد و در مکزیک، به رهبری دیگو مارادونا با پیروزی ۳–۲ برابر آلمان غربی دومین قهرمانی را به دست آوردند. آخرین فینال آن‌ها به جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل بازمی‌گردد که در مسابقه‌ای بحث‌برانگیز ۱–۰ مغلوب آلمان شدند.

  مارادونا در جام جهانی ۱۹۸۶ با دست موفق به باز کردن دروازه انگلیس شد و آرژانتین با این گل و گل خیره کننده دیگر خود که از وسط زمین با دریبل، بازیکنان انگلیس را از پیش رو برداشت، موفق به غلبه بر رقیب دیرینه خود انگلستان شد.

  این گل به نام «دست خدا» شهرت یافت و هنوز هم سرمنشأ جنجال‌های فراوانی بین انگلیسی‌ها و آرژانتینی‌ها بوده است. مارادونا در مصاحبه‌ای یک بار دیگر به تمسخر سه شیرها پرداخته و مدعی شد اگر زمان به عقب بازگردد، این بار با دست راست، دروازه این تیم را باز می‌کند.

  آرژانتین جام جهانی روسیه، در ابتدا در مرحله گروهی با کرواسی و نیجریه و ایسلند هم‌گروه شد، آرژانتین مقابل ایسلند با تساوی یک یک و با از دست رفتن پنالتی مسی به کار خود پایان داد. در دومین بازی آرژانتین، این تیم از کرواسی با نتیجه سه بر صفر شکست خورد و بعد از این بازی، آرژانتین موفق شد نیجریه را شکست دهد و با چهار امتیاز به عنوان دوم از گروه خود صعود کند. در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه چهار بر سه از فرانسه شکست خورد و به کار خود در جام جهانی ۲۰۱۸ پایان داد.

  تیم ملی فوتبال عربستان

  تیم ملی فوتبال عربستان، نماینده کشور عربستان در مسابقات بین‌المللی فوتبال است که زیر نظر فدراسیون فوتبال این کشور فعالیت می‌کند. از افتخارات این تیم می‌توان به سه عنوان قهرمانی در مسابقات جام ملت‌های آسیا و پنج دوره حضور در جام جهانی فوتبال اشاره کرد.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  تیم ملی اروگوئه

  شرایط تیم ملی اروگوئه را در مجله جام جهانی 2022 ، یابکس دنبال کنید. آمار، لیست بازیکن ها و اخبار این تیم را همراه تاریخچه اینجا بخوانید.

  اروگوئه

  سال تاسیس :1900

  مربی:اسکار تابارس

  وبسایت رسمی تیم

  درباره اروگوئه بازیکنان مسابقات نتایج

  تیم ملی فوتبال اروگوئه

  تیم ملی اروگوئه یکی از تیم‌های حاضر در جام جهانی 2022 است که هدایت آن را دیگو آلونسو برعهده دارد. این مربی حدود یک سال است که با تیم ملی اروگوئه همکاری کرده و جایگزین اسکار تابارز شده است. با توجه به عملکرد ضعیف تابارز در مقدماتی جام جهانی 2022 فدراسیون فوتبال این تیم تابارز را اخراج کرد. اروگوئه در مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر 2022 با شکست 1-0 پرو توانست به عنوان اولین قهرمان جام جهانی صعود خود را قطعی کند. برای خرید تور جام جهانی فقط کافی است به‌یابکس مراجعه کنید.

  وضعیت تیم ملی اروگوئه در جام جهانی 2022

  لیست بازیکنان تیم ملی اروگوئه برای جام جهانی 2022 شامل بازیکنان مطرحی مانند لوئیس سوارز، دیه گو فورلان و نیکولاس لودیه رو است. باتوجه به بازیکنان مطرح این تیم و تاریخچه همیشه درخشان اروگوئه در جام‌های جهانی، انتظار می رود این تیم بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشته و امید صعود به مراحل بعدی را داشته باشد. در این جام جهانی حضور ادینسون کاوانی کنار لوئیز سوارز خط حمله اروگوئه را به یکی از زهردارترین خط‌های حمله تبدیل کرده است.

  تاریخچه تیم ملی اروگوئه

  تاریخچه تیم ملی اروگوئه به سال 1900 در آفریقای جنوبی برمی‌گردد. اولین بازی رسمی در تاریخچه تیم ملی اروگوئه سال 1902 مقابل تیم ملی آرژانتین برگزار شد. اروگوئه این بازی را با نتیجه سنگین 6-0 به آرژانتین واگذار کرد. این تیم در سال 1923 توانست یکی از اعضای رسمی فدراسیون جهانی فوتبال یا همان فیفا شود.

  اروگوئه توانست میزبانی اولین مسابقات جام جهانی را در سال 1930 و در  رقابت میان کشورهای دیگری مانند اسپانیا، هلند، ایتالیا و مجارستان به دست آورد. تیم ملی اروگوئه از آغاز مسابقات جام جهانی تاکنون 12 بار در این مسابقات جهانی شرکت کرده و توانسته است دو بار مقام قهرمانی را کسب کند. فوتبال این کشور براساس قدرت، تکنیک و سرعت استوار بوده و بازیکنان آن معمولا دارای قدرت بدنی بالایی هستند.

  کد تیم ملی اروگوئه در مسابقات بین المللی URU است. در تاریخچه تیم ملی اروگوئه برترین رتبه در فیفا به رتبه دوم در سال 2012 و بدترین رتبه به رده 54 در سال 1988 بر می‌گردد.

  بهترین مربی های تیم ملی اروگوئه

  همان طور که بالا نیز اشاره شد در ال حاضر دیگو آلونسو هدایت این تیم را بر عهده دارد.  آلونسو پیش از تیم ملی اروگوئه هدایت تیم المپیک اروگوئه در سال 2014، تیم پنارول در سال 2013، مونتری در سال 2018 و پاچوکای مکزیک را در سال های 2014 تا 2018 برعهده داشته است.

  طی تاریخ بیش از صد ساله تیم فوتبال اروگوئه تاکنون افراد مختلفی مانند خورخه فوساتی، دانیل پاسارلا، عمر بوراش، روکه ماسپولی، هکتور نونز و… مربیگری این تیم را برعهده داشته اند. در این میان بهترین مربی تیم ملی اروگوئه را می‌توان اسکار تابارز دانست که رکود تاریخی 200 بازی به‌عنوان سرمربی تیم ملی را دارد. تابارز دو دوره هدایت این تیم را برعهده داشته است. دوره اول سال‌های 1988 تا 1990 و دوره دوم از سال 2006 تا سال 2022.

  تابارز به‌عنوان یکی از تاثیرگذارترین مربیان تیم ملی اروگوئه توانسته افتخاراتی مانند قهرمانی در کوپا آمریکا 2011 آرژانتین، نایب قهرمانی در کوپا آمریکا برزیل در سال 1989، مقام چهارمی در مسابقات جام کنفدراسیون‌های سال 2013 اشاره کرد. تابارز به‌عنوان یکی از بهترین مربیان تیم ملی اروگوئه در سه دوره جام جهانی شرکت کرده و در مسابقات جام جهانی سال 2010 آفریقای جنوبی توانست مقام چهارم را به‌دست آورد.

  افتخارات تیم ملی اروگوئه

  از جمله افتخارات تیم ملی اروگوئه از ابتدای فعالیت حرفه‌ای تا کنون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  قهرمانی جام جهانی در سال 1930

  قهرمانی جام جهانی در سال 1950

  سه بار مقام چهارمی جام جهانی در سال های 1954، 1970 و 2010

  11 بار قهرمانی در جام ملت های آمریکای جنوبی

  4 نایب قهرمانی در مسابقات جام ملت های آمریکای جنوبی

  2 بار قهرمانی المپیک در سال های 1924 و 1928

  بهترین بازیکن های تیم ملی اروگوئه

  در این بخش می خواهیم با بهترین بازیکن های تیم ملی اروگوئه از ابتدای فعالیت حرفه‌ای تاکنون آشنا شویم.

  آلوارو آلحاندر رکوبا ریبرو

  یکی از بهترین بازیکنان‌های تیم ملی اروگوئه بدون شک رکوبا است که به دلیل شباهتش به چینی‌ها به پسر چینی خوانده می‌شد. او توانست در سال‌های 1995 تا 2007، 69 بار پیراهن تیم ملی کشورش را بپوشد و برای آن بازی کند. او سال 1999 توانست عنوان بهترین بازیکن اروگوئه را به خود اختصاص دهد و در سال 2005- 2006 به‌عنوان یکی از بازیکنان کلیدی تیم باشگاهی اینتر توانست جام‌های سه گانه را فتح کند. او سال 2002 با حقوق دریافتی 7.8 میلیون دلار به‌عنوان پردرآمدترین بازیکن جهان شناخته شد.

  آلسیدس گیجیا

  این بازیکن در آستانه برگزاری مسابقات جام جهانی 2018 به‌عنوان بهترین بازیکن جام جهانی در طی ادوار برگزاری انتخاب شد. نام این بازیکن اروگوئه که در دهه 50 برای این تیم بازی می کرد، بالاتر از ستارگانی مانند پله، مارادونا و یاشین قرار گرفت. گیجیا در فینال جام جهانی 1950 توانست گل سرنوشت ساز به ثمر رسانده و باعث قهرمانی تیم ملی کشورش شد.

  دیه گو فورلان

  یکی دیگر از بهترین بازیکن‌های تیم ملی اروگوئه، دیه گو فورلان است که توانست در جام جهانی 2010 عنوان بهترین بازیکن جام را به خود اختصاص دهد. او سابقه حضور در تیم‌هایی مثل اینترمیلان، آتلتیکو مادرید و منچستر یونایتد را داشته و در سال‌های 2004 و 2008 توانست بهترین گلزن لالیگا شود.

  لوییز سوارز

  احتمالا نام آشناترین بازیکن تیم فوتبال اروگوئه که به‌عنوان یکی از تاثیرگذارترین آن‌ها نیز به شمار می رود، لوییز سوارز است. او در سال 2013 با بازی در تیم لیورپول عنوان بهترین گلزن اروپا را از آن خود کرد. سوارز همچنین به عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتبال اروگوئه نیز شناخته شده است.

  تیم ملی اروگوئه امیدوارد است باوجود بازیکن‌های برتر و مربی سرشناسی که دارد در جام جهانی نتایج خوبی کسب کند که خیلی هم دور از انتظار نیست. برای دیدن بازی‌های تیم ملی اورگوئه در جام جهانی به‌‌‌‌‌ صفحه بلیط یابکس مراجعه کنید.

  منبع مطلب : yabex.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید