این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  irandarkhamooshi.net

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  irandarkhamooshi.net را از این سایت دریافت کنید.

  منبع مطلب : chromewebdata

  در زمان قطعی اینترنت در ایران چه کار باید کرد؟ – Advocacy Assembly

  ‏انجمن حمایتگری کلاس‌های آنلاین هیجان‌انگیزی دارد که برای فعالان مدافع حقوق بشر طراحی شده‌اند. از طریق لینک زیر نگاهی به این دوره‌ها بیندازید و ثبت نام کنید.

  در زمان قطعی اینترنت در ایران چه کار باید کرد؟

  25 نوامبر 2020

  پروژه «ایران در خاموشی» طراحی شده است تا افراد را در زمان قطعی اینترنت و اختلال در آن آماده کند.

  این وبسایت حاوی راهکارهایی در شرایط متفاوتی است که آن‌ها را در قالب جعبه‌ابزار معرفی می‌کند. جعبه‌ابزارهایی که به کاربران کمک می‌کند به اینترنت وصل بمانند و امنیت دیجیتال خود را در دنیای آنلاین، بخصوص در زمان قطعی و خاموشی اینترنت حفظ کنند.

  جعبه‌ابزار روزمره برای دسترسی روزمره به اینترنت است برای دسترسی روزانه به اینترنت. جعبه‌ابزارهای دیگر به ترتیب، جعبه‌ابزار اختلال در اینترنت، برای زمانی که سرعت اینترنت پایین یا بسیار بد است، جعبه‌ابزار قطع اینترنت، برای زمانی که در اتصال اینترنت اختلال وجود دارد و جعبه‌ابزار خاموشی کامل، برای زمان قطع کامل اینترنت است. این جعبه‌ابزارها همگی امکان دانلود در زمانی که صفحه وب آفلاین است را دارند. در نتیجه شما می‌توانید این صفحات را در زمانی که اینترنت قطع است باز کنید و از ابزار آن استفاده کنید.

  شما همچنین می‌توانید در بخش مرکز اطلاعات، درباره قطعی اینترنت بیشتر بخوانید.

  صفحه تجربیات شما نیز شامل نظرسنجی‌ای است برای زمانی که قطعی اینترنت را تجربه کردید.

  اگر به اطلاعات بیشتری درباره حقوق دیجیتال در ایران احتیاج دارید، می‌توانید به صفحه فیلتربان سر بزنید یا حساب‌های کاربری فیلتربان را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنید. شما همچنین می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را در راستای اختلال و خاموشی اینترنت به آدرس ایمیل [email protected] بفرستید.

  شما چطور؟ آیا شما نیز قطعی و اختلال در اینترنت را در ایران و یا دیگر نقاط دنیا تجربه کرده‌اید؟ چطور خود را برای این مشکل آماده کرده‌اید؟ شما می‌توانید پاسخ‌های خود را به ما توییت کنید.

  اخبار بیشتر

  پنج راه برای یافتن مجموعه داده برای داستان‌ بعدی‌تان

  به زودی در انجمن حمایت‌گری: ارزیابی سانسور اینترنتی با ابزارهای OONI

  رژه افتخار، قطعی‌های اینترنت و تاثیر آن بر جامعه رنگین‌کمانی

  منبع مطلب : advocacyassembly.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید