این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  sabasrm.ir صندوق بازنشستگی کشوری فیش حقوقی بازنشستگان

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  sabasrm.ir صندوق بازنشستگی کشوری فیش حقوقی بازنشستگان را از این سایت دریافت کنید.

  فیش حقوقی

  پیوندها

  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

  صندوق بازنشستگی کشوری

  راه‌های ارتباطی

  آدرس: تهران، خيابان دکتر فاطمی، ميدان جهاد پلاک ۶۱

  تلفن مرکز ارتباط با ذی‌نفعان: ۲۵۰۰-۰۲۱

  فکس: ۸۸۹۶۳۶۰۲ کد پستی: ۱۴۱۴۷۷۱۱۱۸ ايميل: [email protected]

  ايميل روابط عمومی: [email protected]

  مشارکت مردمی: [email protected]

  منبع : services.sabasrm.ir

  درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری

  در این مقاله در رابطه با ورود به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir، معرفی این سامانه و خدماتی که ارائه داده است پرداخته شده است.

  درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir

  کلیه بازنشستگان کشوری که قصد استفاده از خدمات درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری را دارند، می بایست که ابتدا به این سامانه وارد شوند. لذا بسیار مهم است که بازنشستگان کشوری و یا دیگر افراد با نحوه ورود به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir آشنایی داشته باشند.

  برای مشاوره درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری

  برای مشاوره درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری

  درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری، یکی از سایت هایی است که خدمات مختلفی را به بازنشستگان کشوری ارائه می کند. تمامی بازنشستگان کشور در هر شغلی، می توانند با انجام مراحل ورود به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir، به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری وارد شوند و از خدمات مختلفی که در این سامانه برای آن ها ارائه می شود، استفاده نمایند.

  از جمله خدمات مهمی که در سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی ارائه می شود، می توان به دریافت فیش حقوقی و حکم حقوقی بازنشستگان کشوری اشاره کرد. با توجه به اهمیت سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی، در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ورود به سایت sabasrm.ir و خدمات درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری آشنا کنیم.

  ورود به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir

  سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir، سامانه ای است که زیر مجموعه سایت صندوق بازنشستگی می باشد. این سامانه امکانات مختلفی را به بازنشستگان کشوری ارائه می کند. به همین خاطر بسیار لازم است که افراد از نحوه ورود به سایت sabasrm.ir آگاهی داشته باشند.

  لذا افرادی که قصد ورود به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir را دارند، می بایست ابتدا به سایت صندوق بازنشستگی کشوری وارد شوند، سپس با ورود به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir، از خدمات مختلف این سامانه استفاده نمایند. لذا مراحل ورود به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir به شرح زیر می باشد.

  ابتدا در یکی از مرورگرهای خود عبارت سایت صندوق بازنشستگی کشوری را جستجو کنید. سپس، بر روی اولین سایت جستجو شده توسط گوگل کلیک کنید تا به سایت صندوق بازنشستگی کشوری وارد شوید.

  حال برای ورود به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir، می بایست که در سایت صندوق بازنشستگی بر روی گزینه درگاه خدمات الکترونیک ( مانند تصویر زیر ) کلیک نمایید.

  پس از کلیک کردن بر روی این گزینه، سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری برای شما باز می شود و می توانید بر اساس نیاز خود از یکی از امکانات سایت درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری استفاده نمایید.

  برای ورود مستقیم به سایت درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری کلیک کنید.

  حتما بخوانید: سایت کانون بازنشستگی کشوری

  معرفی درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir

  با توجه به اینکه بسیاری از امور جامعه به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام می شود، لازم است که سامانه ای برای ارائه خدمات به بازنشستگان کشوری روی کار بیاید تا بازنشستگان کشوری بتوانند بدون مراجعه حضوری، امور مهم خود به صورت غیر حضوری انجام دهند.

  درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir، امکانات مختلفی را بازنشستگان کشوری ارائه می کند که هر یک از این خدمات ارائه شده باعث کاهش مراجعات حضوری بازنشستگان کشوری به مراکز مربوطه شده است. لذا سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir با هدف ارائه خدمات به بازنشستگان کشوری به صورت غیر حضوری و کاهش مراجعات حضوری بازنشستگان برای اموری که امکان استفاده از آن ها با اینترنت و در بسترهای فضای مجازی وجود دارد، به وجود آمده است.

  منبع : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 4 روز قبل
  -1

  دریافت فیش حقوقی

  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید