این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  sahat.medu.ir 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  sahat.medu.ir 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  ورود به سامانه ساهت

  این مطلب در خصوص سامانه ساهت آموزش و پرورش به آدرس سایت sahat.medu.ir نوشته شده و نحوه ثبت نام در سامانه ساهت برای دانش آموزان و مدیران را آموزش داده است.

  سامانه ساهت sahat.medu.ir

  اگر در خصوص ورود به سامانه ساهت و ثبت نام آن سوالی دارید

  اگر در خصوص ورود به سامانه ساهت و ثبت نام آن سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  ورود به سامانه ساهت sahat.medu.ir

  ثبت نام در سامانه ساهت sahat.medu.ir

  فراموشی رمز سامانه ساهت sahat.medu.ir

  راهنمای سامانه ساهت

  سایت ساهت جهت تایید دیپلم

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  سامانه ساهت آموزش و پرورش sahat.medu.ir یکی از سایت های جدیدی است که توسط این سازمان برای دسترسی به سوابق تحصیلی دانش آموزان و جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها ایجاد شده است. با توجه به این که دانش آموزان در طول تحصیل خود برای ثبت نام در مقاطع تحصیل بالاتر همواره به سوابق تحصیلی گذشته شان نیاز دارند، این سایت به راحتی اطلاعات لازم را در اختیارشان قرار می دهد. در واقع سامانه ساهت به صورت تخصصی جهت جمع آوری اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی دانش اموزان کشور راه اندازی شده است. البته استفاده از این سامانه تنها مختص دانش آموزان نبوده و معلمان و کادرس مدارس هم می توانند به این سایت دسترسی داشته و اطلاعات مربوط به دانش آموز مد نظر خود را استخراج نمایند. منتهی جهت استفاده از سایت ساهت نیاز به ثبت نام در سامانه ساهت و دریافت اطلاعات کاربری وجود دارد. انجام این کار هم برای هر کدام از گروه ها به شکل متفاوتی انجام می گیرد که در این مطلب روش مربوط به هر یک را بیان خواهیم کرد.

  ورود به سامانه ساهت

  البته باید دقت داشته باشید، اگر چه دریافت اطلاعات و سوابق دانش آموزی مهم ترین و اصلی ترین خدمت سامانه ساهت می باشد، اما تنها خدمت قابل ارائه در این سایت نیست. بلکه شما با مراجعه به این سامانه امکان دریافت خدمات مرتبط دیگری را هم در این زمینه خواهید داشت که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم. برای مثال، یکی از خدمات فرعی سامانه این است که دانش آموزان می توانند پس از انجام ثبت نام در آن، نسبت به بررسی اطلاعات خود اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت هایی از این موضوع مطلع شوند. در نتیجه با مراجعه به مدرسه محل تحصیل خود، امکان بررسی بیش تر و در صورت لزوم اصلاح اطلاعات را خواهند داشت. با توجه به اهمیت این سامانه جدید برای دانش آموزان و کادر مدارس، در ادامه روش ورود به این سایت به نشانی sahat.medu.ir و انجام ثبت نام در آن را توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی در این باره به دست آورید.

  نکته مهم:

  داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری در صورتی که از طریق سامانه ساهت موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی خود نشدید از طریق سامانه dipcode.medu.ir اقدام به دریافت آن نمایید.

  ورود به سامانه ساهت sahat.medu.ir

  از آن جایی که سازمان آموزش و پروش به منظور اطلاع از سوابق تحصیلی دانش آموزان اقدام به راه اندازی سامانه ای جدید با عنوان سایت ساهت sahat.medu.ir نموده است، تمامی افرادی که با این اطلاعات سر و کار دارند، باید نحوه ورود و استفاده از این سامانه را بدانند. مهم ترین مخاطبین این سامانه در وهله اول دانش اموزانی هستند که قصد دریافت سوابق تحصیلی خود را دارند. در ادامه معلمان، مدیران و سایر کادر مدارس هم مخاطبین مهم دیگر این سامانه محسوب می شوند. به هر حال، این افراد برای استفاده از این سایت و دریافت خدمات آنلاین آن از جمله مشاهده سوابق تحصیلی و انجام ثبت نام در آن، باید به این سامانه وارد شوند. با توجه به این که سامانه ساهت آموزش و پرورش یکی از سایت های جدید این سازمان می باشد، ممکن است کاربران آشنایی زیادی با ان نداشته باشند. به همین دلیل، در ادامه روش ورود به آن را به طور کامل برای شما توضیح داده ایم.

  جهت ورود به سامانه ساهت و استفاده از خدمات آنلاین ان لازم است چند مرحله ساده را طی کنید که در این بخش آن ها را بیان کرده ایم. این مراحل مورد نیاز برای وارد شدن به سایت مذکور شامل موارد زیر می شوند:

  ۱ ابتدا لازم است آدرس الکترونیکی این سامانه یعنی sahat.medu.ir را در مرورگر خود قرار داده و جست و جو کنید. برای ورود به این سایت می توانید هم از سیستم های کامپیوتری مانند رایانه و لپ تاپ استفاده کرده و هم می توانید با گوشی موبایل خود به آن وارد شوید. در واقع از آن جایی که مخاطب اصلی این سامانه دانش آموزان هستند، از این نظر محدودیت خاصی وجود ندارد.

  ۲ بعد از این که نشانی اینترنتی فوق را سرچ کردید، به صورت مستقیم به سایت ساهت وارد شده و صفحه اصلی آن را به شکل زیر مشاهده می کنید. در صورتی که قصد وارد شدن به این سامانه را داشته باشید، باید از منو بالای این صفحه اولین گزینه که با عنوان «ورود به سامانه» مشخص شده است را کلیک نمایید.

  ۳ با کلیک بر روی گزینه قبل، پنجره جدیدی در این صفحه برای شما باز خواهد شد. در این قسمت باید اطلاعات کاربری تان را قرار دهید. این اطلاعات شامل نام کاربری و کلمه عبور هستند که در صورت ثبت نام در سامانه ساهت آموزش و پرورش به شما ارائه شده اند. پس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کرده و کد امنیتی موجود را هم در جحایگاه خود قرار دهید. در نهایت گزینه «ورود به سامانه» را در پایین این پنجره کلیک کرده تا به حساب کاربری تان وارد شوید.

  با انجام مراحل بالا، فرآیند ورود به حساب کاربری تان در سامانه ساهت به نشانی sahat.medu.ir انجام شده و می توانید از خدمات آنلاین این سایت بهره مند شوید. اما همان گونه که مشاهده کردید، امکان ورود به این سامانه برای کاربرانی که اطلاعات کاربری ندارند، میسر نیست. در ادامه روش ثبت نام این سایت را هم بیان خواهیم کرد تا به راحتی بتوانید نام نویسی تان را در آن انجام دهید.

  بیشتر بخوانید: کد دانش آموزی

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  ثبت نام در سامانه ساهت sahat.medu.ir

  اکنون که از روش ورود به سامانه ساهت آموزش و پروش مطلع شدید، نحوه ثبت نام در این سایت را هم برای شما توضیح خواهیم داد. زیرا تا زمانی که ثبت نام تان را در این سامانه انجام نداده و اطلاعات کاربری نداشته باشید، امکان ورود به آن برای تان فراهم نخواهد شد. البته باید توجه داشته باشید که مخاطبین این سایت دو گروه اصلی شامل دانش آموزان و مسولان مدارس هستند که روش انجام ثبت نام برای هر کدام از این گروه ها هم متفاوت است. بنابراین در صورتی که شما در دسته دانش آموزان یا مسولان مدارس قرار می گیرید، باید با روش تعیین شده مربوط به خود جهت ثبت نام در سایت ساهت اقدام کنید. ما در این جا هم روش نام نویسی دانش آموزان و هم روش ثبت نام مسولان مدارس را به صورت جداگانه بیان کرده ایم تا هر کدام از این گروه ها به راحتی بتوانند با انجام ثبت نام در این سامانه، اطلاعات کاربری خود را دریافت کنند.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  سامانه ساهت آموزش و پرورش sahat.medu.ir

  در این مقاله سامانه ها ورود به سایت ساهت آموزش و پرورش sahat.medu.ir، ثبت نام در سامانه ساهت برای دریافت و تایید کد سوابق تحصیلی کنکور ارائه شده است.

  سامانه ساهت sahat.medu.ir

  برای مشاوره ورود به سامانه ساهت

  برای مشاوره ورود به سامانه ساهت

  برای ورود مستقیم به سامانه ساهت آموزش و پرورش کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه ساهت آموزش و پرورش به نشانی sahat.medu.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سایت ساهت sahat.medu.ir

  راهنمای ورود به سایت ساهت sahat.medu.ir

  نحوه ثبت نام دانش آموز در سایت ساهت sahat.medu.ir

  راهنمای ثبت نام کارشناسان و مدیران در سامانه ساهت sahat.medu.ir

  راهنمای یازیابی کلمه عبور در سامانه ساهت sahat.medu.ir

  سایت ساهت برای تایید سوابق تحصیلی

  سوالات متداول

  سوابق تحصیلی دانش آموزان از جمله اطلاعات بسیار مهمی است که باید به درستی ثبت شوند. این موضوع به خصوص برای داوطلبان ورود به دانشگاه ها از اهمیت بیشتری برخوردار است و به همین جهت، وزارت آموزش و پرورش تصمیم گرفت سامانه ای طراحی کند که از طریق آن، تمام اطلاعات تحصیلی دانش آموزان سراسر کشور جمع آوری شود و قابل دریافت و مشاهده باشد.

  از این رو، در این مقاله سعی شده است در خصوص سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری و یا سامانه ساهت آموزش و پرورش مطالب بیشتری ارائه شود و به جزئیات دیگری از آن شامل راهنمای ورود به sahat.medu.ir، نحوه ثبت نام دانش آموزان در سایت ساهت برای تایید سوابق تحصیلی دیپلم، کارشناسان و مدیران در سایت و راهنمای بازیابی کلمه عبور در ساهت پرداخته شده است.

  معرفی سایت ساهت sahat.medu.ir

  جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری امر بسیار مهمی است که وزارت آموزش و پرورش سعی در انجام هر چه بهتر و دقیق تر آن دارد. از این رو، سامانه ای طراحی شد تا گرد آورنده سوابق تحصیلی دانش آموزان باشد و مدیران و کارشناسان آموزش و پرورش نیز بتوانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. این سوابق از اهمیت بالایی برخوردار هستند، چرا که هم اکنون، معیار پذیرش بسیاری از رشته های دانشگاهی، سوابق تحصیلی است.

  در واقع، هدف اصلی راه اندازی سامانه ساهت به نشانی https://sahat.medu.ir از نام آن که سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری برای ورود به دانشگاه هاست، مشخص است. این سامانه از اهمیت ویژه ای برای داوطلبان ورود به دانشگاه ها برخوردار می باشد و مدیران و کارشناسان آموزش و پرورش که تنها کاربران مجاز ورود به sahat.medu.ir هستند، قادر به دریافت این اطلاعات و کد سوابق تحصیلی دانش آموزان هستند.

  به تازگی ظاهر این سایت تغییر کرده و بخشی تحت عنوان ثبت نام دانش آموز نیز به آن اضافه شده است که به دانش آموزان این امکان را می دهد تا نسبت به دریافت اطلاعات سوابق تحصیلی خود از طریق سایت ساهت اقدام کنند و در صورت مشاهده مغایرت در این مشخصات، باید به مدرسه خود مراجعه کنند تا بررسی و اصلاح شود.

  بیشتر بخوانید : سایت ثبت نام کنکور

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سایت ساهت sahat.medu.ir

  تمامی مدیران، کارشناسان و دانش آموزانی که قصد مشاهده و دریافت سوابق تحصیلی در سایت ساهت برای تایید دیپلم را دارند، می توانند به سامانه ساحت مراجعه کنند. این سایت، مرکزی جهت جمع آوری اطلاعات تحصیلی دانش آموزان داوطلب ورود به دانشگاه است که در ادامه این بخش، راهنمای ورود به سامانه ساهت آموزش و پرورش sahat.medu.ir ارائه شده است.

  راهنمای ورود به سامانه ساهت آموزش و پرورش

  ابتدا به سایت ساهت به نشانی sahat.medu.ir مراجعه و روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید.

  در کادر باز شده، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد و روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید.

  سامانه فارغ التحصیلی امین، سامانه ای است که از سوی وزارت آموزش و پرورش برای ثبت اطلاعات دانش آموزان به صورت یکپارچه توسط مدارس روی کار آمده که در مقاله زیر به آن پرداخته شده است.

  بیشتر بخوانید : سامانه امین

  نحوه ثبت نام دانش آموز در سایت ساهت sahat.medu.ir

  در گذشته، تنها کارشناسان آموزش و پرورش و مدیران مدارس امکان دسترسی به سامانه ساهت را داشتند، اما اکنون، با تغییر سایت، دانش آموزان نیز می توانند در این سامانه sahat.medu.ir ثبت نام کنند و سوابق تحصیلی خود را دریافت نمایند. به همین جهت، در ادامه این بخش، نحوه ثبت نام دانش آموز در سامانه ساهت آموزش و پرورش sahat.medu.ir ارائه شده است.

  نحوه ثبت نام دانش آموز در سامانه ساهت آموزش و پرورش

  برای شروع، به سایت ساهت به آدرس sahat.medu.ir بروید و گزینه ثبت نام دانش آموز را انتخاب کنید.

  در کادر باز شده، کد ملی و شماره همراه خود را وارد کنید و در پایان، روی دکمه ثبت نام بزنید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید