این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  traking.post.ir ا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  traking.post.ir ا را از این سایت دریافت کنید.

  صفحه اصلی

  شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس گردید.

  منبع مطلب : www.post.ir

  پیگیری مرسوله پستی

  در این مقاله حقوقی دینا، پیگیری مرسوله پستی از طریق بارکد، سامانه رصد رهگیری مرسولات به آدرس tracking.post.ir، با کد ملی و کد ussd و پیامک توضیح داده شده است.

  پیگیری مرسوله پستی

  مشتریان شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای پیگیری مرسوله پستی از طریق بارکد، در سامانه رهگیری مرسولات پستی tracking.post.ir و سامانه پیامکی شرکت پست می توانند با کمک کد رهگیری برای مطلع شدن ازجزئیات وضعیت بسته خود اقدام نمایند. برای بسته های سازمانی نیز می توانند از سامانه najatracking.post.ir استفاده نمایند.

  برای مشاوره پیگیری مرسوله پستی

  برای مشاوره پیگیری مرسوله پستی

  اداره پست امکان پیگیری مرسولات پستی را به روش های مختلف را در اختیار مشتریان خود قرار داده است که تا زمان تحویل بسته به صورت پست پیشتاز و یا پست عادی گیرنده بتواند وضعیت مرسوله خود را به آسانی پیگیری نمایند. گیرنده بسته پستی، در صورت مواجه شدن با این سوال که بسته پستی من کجاست؟ می بایست برای رصد مرسوله پستی خود کد رهگیری مرسوله را از فرستنده بسته دریافت نماید. این خدمات امروزه که خریدهای اینترنتی رواج پیدا کرده است بسیار کاربرد دارد.

  مشتریان به راحتی می توانند از جزئیات اطلاعات بسته پستی خود نظیر تاریخ و ساعت دقیق دریافت و پذیرش بسته پستی از سوی اداره پست، وزن بسته پستی، هزینه ارسال بسته، اسامی فرستنده و گیرنده مرسوله و از جمله مهم ترین این خدمات که مشاهده آخرین وضعیت مکانی مرسوله تا زمانی که بسته به مقصد می رسد است را مطلع شوند. بدین منظور، کافی است تا رو این لینک tracking.post.ir بزنین و با استفاده از این کد بسته تون رو پیگیری کنین.

  حال اینکه مشتریان از این خدمات چگونه می توانند بهره مند شوند شرکت ملی پست بستری در فضای اینترنتی فراهم نموده است که سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی tracking.post.ir است در ادامه مقاله نحوه ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی tracking.post.ir و روش های مختلف پیگیری مرسولات پستی، من جمله پیگیری مرسوله پستی از طریق بارکد را عنوان خواهیم نمود.

  برای ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی کلیک کنید .

  مشتریان اداره پست برای ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی جهت پیگیری بسته های پستی به سایت www.tracking.post.ir مراجعه کنند.

  ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی tracking.post.ir

  سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست سعی در ثبت درج اطلاعات لحظه به لحظه ای جابه‌جایی مرسولات پستی مشتریان را بر عهده دارد. مشتریان ، در صورت مواجه شدن با این سوال که بسته پستی من کجاست؟ می توانند بدون مواجه شدن با مشکل سامانه رهگیری مرسولات پستی ، برای پیگیری مرسوله پستی از طریق بارکد از این سامانه استفاده نمایند. بدین منظور، کافی است تا رو این لینک tracking.post.ir بزنین و با استفاده از این کد بسته تون رو پیگیری کنین. در ادامه نحوه ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی tracking.post.ir مرحله به مرحله عنوان خواهیم نمود.

  افراد برای استفاده از سامانه رهگیری مرسولات پستی traking.post.ir ابتدا نشانی را در مرورگر اینترنتی جستجو نمایند.

  در صفحه زیر داخل کادر سفید رنگ شماره مرسوله خود را می بایست وارد نموده و از علامت ذره بین شکل زرد رنگ برای جستجو استفاده نمایند.

  شرکت پست برای دسترسی مشتریان به این اطلاعات راه‌های دیگری را نیز در اختیار مشتریان خود قرار داده است که در ادامه مطلب به آن ها پرداخت شده است.

  علاوه بر سامانه رصد مرسولات شرکت ملی پست، سایت پلیس راهور ۱۲۰ www.rahvar120.ir نیز این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده است که در صورت مواجه شدن با سوال بسته پستی من کجاست؟ ارسال برخی مرسوله های پستی نظیر گواهینامه و پاسپورت را از طریق این سامانه پیگیری نمایند.

  حتما بخوانید: هزینه ارسال مرسوله پستی

  پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

  استفاده از برخی از سامانه های دولتی همچون سامانه ثنا، به منظور مشاهده ابلاغیه با موبایل ، مستلزم ثبت نام در این سامانه ها می باشد؛ این در حالی است که استفاده از برخی دیگر از سامانه ها مانند سامانه پیگیری مرسولات پستی ، نیازمند ثبت نام در آن ها نمی باشد.

  در صورت مواجه شدن با سوال بسته پستی من کجاست؟ علاوه بر پیگیری مرسوله پستی از طریق بارکد، می توان از اطلاعات کد ملی نیز استفاده نمود. با این توضیح که، برای رهگیری بسته های پستی با استفاده از شماره ملی و نام و نام خانوادگی می بایست توجه داشت که افراد، بدون مواجه شدن با مشکل سامانه رهگیری مرسولات پستی، برای پیگیری مرسوله های سازمانی خود می توانند از این روش بهره گیرند. بدین منظور، کافی است تا رو این لینک tracking.post.ir بزنین و با استفاده از این کد بسته تون رو پیگیری کنین.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید